Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Časopis : "New Energy Technologies" ????

Vše o alternativních zdrojích energie.

Moderátor: rival

jeden
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: pát 05 kvě 2006 8:32
Bydliště: Trnava

Časopis : "New Energy Technologies" ????

Příspěvek od jeden »

Zdravim Vas !

Vedel by mi niekto prosim poradit ako sa dostat k tomuto casopisu co vychadzal v rusku aj na CD ? Uz druhy rok sa totiz marne snazim urgovat objednavky toho CD. Casopis vychadzal stvrtrocne. Nez som zistil,ze vobec existuje a vypisal objednavku na toto periodikum tam stihli prist len tri cisla a aj v tych uz bolo avizovane, ze s tym koncia ale ponukali CD doteraz vydanych cisel. Zial dlhu dobu uz nereaguju.


-------------------
Ked dvaja robia to isté, to ešte nemusí znamenať, že je to to isté. Náhody neexistujú. Sú len nami nepochopené zákonitosti.
Keby každý dodržiaval zákony,nebolo by vynálezov.
Hlupak hovori co vie.Mudry vie co hovori.
jeden
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: pát 05 kvě 2006 8:32
Bydliště: Trnava

Re: Časopis : "New Energy Technologies" ????

Příspěvek od jeden »

Zrejme ten casak tu nie je znamy.Takze si odpovedam sam :-)
Zistil som,ze to CD ponuka NEXUS (mam od nich zakupeny manual na Adamsov motor),ktory sa zaobera predajom dokumentacii na Free energy a toto je casak,kde sa publikuju V.E. zariadenia.


-------------------
Ked dvaja robia to isté, to ešte nemusí znamenať, že je to to isté. Náhody neexistujú. Sú len nami nepochopené zákonitosti.
Keby každý dodržiaval zákony,nebolo by vynálezov.
Hlupak hovori co vie.Mudry vie co hovori.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

časopis

Příspěvek od kutil »

Ahojky,
tak jsem zkusil "New Energy Technologies" vložit do vyhledávače google a našel mi toho až šla hlava kolem, to by ses musel juknout sám co hledáš.
Ať se daří Honza


jeden
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: pát 05 kvě 2006 8:32
Bydliště: Trnava

Re: časopis

Příspěvek od jeden »

Stranka toho vydavatela je este aktualna : http://www.faraday.ru/net.htm Maju tam tie casopisy od r. 2001-2005 vo formate *.pdf . Kto vie,preco to ukoncili ?


-------------------
Ked dvaja robia to isté, to ešte nemusí znamenať, že je to to isté. Náhody neexistujú. Sú len nami nepochopené zákonitosti.
Keby každý dodržiaval zákony,nebolo by vynálezov.
Hlupak hovori co vie.Mudry vie co hovori.
Uživatelský avatar
Waldes
Zasloužilý člen
Příspěvky: 460
Registrován: pon 22 kvě 2006 20:52
Bydliště: planeta Zem, Slovensko
Dal: 262 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: časopis

Příspěvek od Waldes »

jeden píše:Stranka toho vydavatela je este aktualna : http://www.faraday.ru/net.htm Maju tam tie casopisy od r. 2001-2005 vo formate *.pdf . Kto vie,preco to ukoncili ?
Ziadal si zmazat prispevky, ako to dopadlo, ziskal si to Cdcko alebo PDFka? Davnejsie som uvazoval objednat si ten casopis ale chceli za to vtedy nejakych 10 ci petnast USD za cislo co sa mi zdalo mnoho. Celkom rad by som take CD aj ja ziskal.
Waldes


jeden
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: pát 05 kvě 2006 8:32
Bydliště: Trnava

Re: časopis

Příspěvek od jeden »

Nazdar Waldes !
Sa mi po dlhej dobe zas podarilo rozchodit connectivitu pomocou wifi. Uvidim na ako dlho :-))))))))))))))))))
Rival mi odpisal, ze tie prispevky radsej necha a tak som sa uz nebranil.
Zial sa mi podarilo vychytit len 3 minulorocne cisla v papierovej forme. Ta firma akoby zakapala. Zrejme mali velmi skromne financne prostriedky,lebo aj graf. uprava vo vnutri tomu dost nasvedcovala, co vsak neuberalo na zaujimavosti informacii.Inak obalka bola na velmi kvalitnom a dokonca farebnom papieri . Oni sa o tom aj v tych casakoch zmienovali, ze bude dostupne uz len to CD, lenze uz ani to sa mi nedari ziskat. Distributorstvo mala k nam zabezpecovat ina firma s ktorou to tiez viazne. CD je objednane uz mesiace a aj urgencie su opatovne podane ale zatial nic. Takze ak by si mal zaujem mozem ti zapozicat aspon co mam.
P.S.: Vsimol som si,ze uz aj nemci v casopise ELEKTOR tusim v predposlednom cisle zabrdli do oblastie V.E. na co som priznam sa cakal,ze ci sa takejto teme budu niekedy venovat.


-------------------
Ked dvaja robia to isté, to ešte nemusí znamenať, že je to to isté. Náhody neexistujú. Sú len nami nepochopené zákonitosti.
Keby každý dodržiaval zákony,nebolo by vynálezov.
Hlupak hovori co vie.Mudry vie co hovori.
Uživatelský avatar
Waldes
Zasloužilý člen
Příspěvky: 460
Registrován: pon 22 kvě 2006 20:52
Bydliště: planeta Zem, Slovensko
Dal: 262 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: časopis

Příspěvek od Waldes »

jeden píše:Nazdar Waldes !
Sa mi po dlhej dobe..... Takze ak by si mal zaujem mozem ti zapozicat aspon co mam....
budem ti velmi povdacny, spravim fotokopie alebo oskenujem.
Waldes.


jeden
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: pát 05 kvě 2006 8:32
Bydliště: Trnava

Re: časopis

Příspěvek od jeden »

Waldes napsal:
Ahoj,
super velká vďaka, prosím ale napíš čo som ti dĺžny. Ahoj, netrpezlivo budem vyzerať poštára ...
Waldes.


..... chcem len vediet, ci postar uz casopisy priniesol ?

P.S. :
Prepisal som to sem, lebo som zistil, ze ako sukromna sprava to k tebe neodislo.


Uživatelský avatar
Waldes
Zasloužilý člen
Příspěvky: 460
Registrován: pon 22 kvě 2006 20:52
Bydliště: planeta Zem, Slovensko
Dal: 262 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: časopis

Příspěvek od Waldes »

jeden píše:Waldes napsal:
Ahoj,
super velká vďaka, prosím ale napíš čo som ti dĺžny. Ahoj, netrpezlivo budem vyzerať poštára ...
Waldes.


..... chcem len vediet, ci postar uz casopisy priniesol ?

P.S. :
Prepisal som to sem, lebo som zistil, ze ako sukromna sprava to k tebe neodislo.
Takto verejne ti chcem vyjadrit velku srdecnu vdaku, doslo to v poriadku a zaroven aj ospravedlnenie, trochu som si polezal v horuckach, preto som nebol na inete. Ozaj este stale neviem ako sa ti mozem revansovat ?
Waldes.


cau

dudyshev

Příspěvek od cau »

bol tam dudyshev
taký ruský meyer mi pripadá
patenty som sem nedal, to si stiahne človek sám
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


cau

casaky

Příspěvek od cau »

a chcete casaky? 1-19
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


jeden
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: pát 05 kvě 2006 8:32
Bydliště: Trnava

Re: casaky

Příspěvek od jeden »

cau píše:a chcete casaky? 1-19
Ak by bol zaujem (ale podla poctu downloadov) to tak nevyzera, mozem prihodit 20 az 23.


-------------------
Ked dvaja robia to isté, to ešte nemusí znamenať, že je to to isté. Náhody neexistujú. Sú len nami nepochopené zákonitosti.
Keby každý dodržiaval zákony,nebolo by vynálezov.
Hlupak hovori co vie.Mudry vie co hovori.
Uživatelský avatar
Waldes
Zasloužilý člen
Příspěvky: 460
Registrován: pon 22 kvě 2006 20:52
Bydliště: planeta Zem, Slovensko
Dal: 262 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: casaky

Příspěvek od Waldes »

jeden píše:
cau píše:a chcete casaky? 1-19
Ak by bol zaujem (ale podla poctu downloadov) to tak nevyzera, mozem prihodit 20 az 23.

Záujem urcite je len nie kazdemu to nieco hovorí ale aspoň ja by som sa určite potešil ...
Waldes.


universal
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: sob 01 zář 2007 20:28

1

Příspěvek od universal »

c2
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


universal
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: sob 01 zář 2007 20:28

3

Příspěvek od universal »

c3
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Odpovědět

Zpět na „Jak na to...“