Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Zapper - Návrh zapojení přístroje pro léčení AIDS

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: kvasinky

Příspěvek od Merlin »

martinq píše:lze nastavit zapper na likvidaci kvasinek - CANDIDA ALBICANS ? jsou všude v krvi, mozku, střevech ?

http://www.metabolicketypy.com/ruzne_4.htm
Ano, ale účinnost je mizivá. Velmi se osvědčilo koloidní stříbro.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

stříbro ?

Příspěvek od martinq »

kvasinka je trochu větší nežli virus, řádově 100x, jak jí může zastavit koloid stříbra ? nějaký link, doporučená literatura by nebyla ?


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Re:kvasinky

Příspěvek od sano »

ahoj martin, poselam sz.

sano


Zatial XXX

Příspěvek od Zatial XXX »

Kamoš má 74 HC 4046. Aký je rozdiel od 74 HCT 4046? Dá sa to použiť ako náhrada?


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

egyenlöre xxx

Příspěvek od lajos »

Vzpomenout si na rozdíl mezi HC a HCT? možná že žádný podstatný není, HCT je určitě rychlí a s malou spotřebou a HC byl horší. Dá se to najít v jejich datasheetech, pokud ti funguje net, třeba na něco přídeš?
Fakt se mi nechce po tom ani podívat, musel bys být slepý abych ti pomohl. Se mi asi poslední době nechce se měnit na samaritána.
Buď zdráv xxx


Zatial XXX

Příspěvek od Zatial XXX »

lajos dík aj za to, na nete som síce niečo našiel, ale moja bramborová anglina mi nedovolila vstúpiť do tajov katalógov elektronických súčiastok :oops: Vo väčšine z nich je uvedené: 74 HC/HCT 4046


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

zaujímavé

Příspěvek od sano »

Liečba nádorov striedavým prúdom,

http://vat.pravda.sk/vyzenie-elektrina- ... _vtech_p17


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Re: striebro ?

Příspěvek od martinq »

pepo.bn píše:Martinq <- Zdravím Ťa. Asi to do tochto vlákna nepatrí ale keď už si to načal - nech to má kontinuitu. Tak že , môžeš mi prosím Ťa visvetliť čo má spoločné velkosť vírusov a kvasiniek s katalitickým učinkom koloidného striebra ? Priznám sa Ťi , nejak mi to uniklo (asi stárnem). PePo
uhh jsem zaskočen, už ani nevim kde jsem to četl, co jsem pochopil, tak koloid (šupina stříbra) si vleze někam, kde se chemicky virus váže na svou oběť (potravu) a tim mu znemožní se rozmnožit, po nějakém čase uhyne, takže je to takový "kondom" pro virus :) a kvasinka se množí buněčnym dělení (možná kecam opravte mne) a v těle škodí tak, že se cpe pčenicí, rafinovanými cukry a vypoučtí CO a toxiny a když nemá co jíst tak bere za vděk čokoli ve svem okolí a špatné je, že roste čim více papá tim je větší, to virus má oproti kvasinkám "normalizovanou" velikost

teď mne napadlo, co zkusit kvasinky "zfetovat, opít, dát jim slunešní brýle", aby si mysleli, že buňky metastáze (rakovina) či virus HIV je cukr a daly si ho k obědu ? neví někdo zkouší se to ?


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
petersveter

Re: zaujímavé

Příspěvek od petersveter »

sano píše:Liečba nádorov striedavým prúdom,

http://vat.pravda.sk/vyzenie-elektrina- ... _vtech_p17
A o tom to je! Teraz už len aby nejaký kóšer "vedec" v Haife "objavil! vodu ako pohonnú látku či palivo, a prvý krok k superziskom za náhradu ropy je tu!!!


Návštěvník

zapper a jeho použití

Příspěvek od Návštěvník »

Při vývoji složitějšího zapperu s plovoucími frekvencemi s vyšší účinností než běžné konstrukce byla provedena i konzultace s velmi moudrým a věrohodným zdrojem informací. Byly rozsáhlé, a převážně technického charakteru. Ty všeobecně zajímavé a užitečné byly přepsány do souboru který přikládám.
Pro ty co chápu že za všemi nemocemi stojí pouze jejich psychika a podvědomí to budou hodnotné informace, a platí dost univerzálně i na jiné způsoby léčby včetně koloidního stříbra.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Příspěvek od Elektro »

V GME Slovakia majú takýto:
4HCT4046 SMD skladom NIE 38.996 Sk
Nemajú ho skladom, ale určite ho pošlú. Ale ak objednáš len jeden kus, tak sa to nevyplatí ani tebe ani im. Pozri si v obchodných podmienkach tuším je tam objednávka od 500 Sk. Ja som tam objednával skoro za 2000 Sk a prišlo mi to asi za 8 dní.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Zapper 2kHz

Příspěvek od poota »

Tak jsem probral postupně všechna zde dostupná schémata k zapperům, a světe div se, není jich nijak moc. Navíc jsem nenašel ani jedno, které by mělo frekvenci 2kHz, která se uvádí jako nejúčinnější, zvláště pokud pulzy trvají déle, než mezery mezi nimi. Pokusil jsem se tedy vyštrachat, co se dalo, z čehož mi vyšlo, co níže přikládám. Nicméně, neb elechtronika není zrovna mou parketou, bych uvítal něco zasvěcených připomínek, než to začnu skládat. Napájet to míním zcela surově běžným síťovým napáječem 12V/500 mA. Ohledně té střídy či jinak "plnění" se vyskytují poměrně zmatečně psané informace v tom smyslu, že pouze odpory (R1 a R2) se dá docílit maximálního plnění téměř 50%, a pro větší poměr je nutné R2 přemostit diodou. Zatím žiji v přesvědčení, že je to naopak, a zmenšování "mezery" že se dá docílit zmenšováním R2. Ale klidně se mohu hrubě mýlit, načež jsem ochoten doznat omyl a veřejně se pokát.
Děkuji za připomínky - poota
P.S. jak vidím, tak jsem ve schématu součástky zapomněl, já hlava děravá, pokřtít. Takže od plusu shora R1, pod ním R2 a pod ním kondenzátor C1.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Zapper 2kHz

Příspěvek od Elektro »

Zdravím poota.
Skús si stiahnuť z: http://www.csmicrosystems.com/ViewPage. ... tegoryID=8
volá sa to timerdesigner100.zip . Tam sú výpočty aj pre plnenie impulzu nad 50%.
Ďalej si daj do vyhľadávača Ultimate Zapper a dozvieš sa o frekvencii a plnení impulzu viac.
Ja by som ti to poslal. ale nedajú sa mi pripájať prílohy. Pri odoslaní príspevku s prílohou sa vždy preruší spojenie so serverom.
Želám príjemný deň.


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

zapper s plovoucí frekvencí

Příspěvek od cimirek »

cca 2kHz - 20 kHz -eventuelně je možné změnou souč. frekvence upravit.
Taky je možné vynechat část s mikroprocesorem a displejem a použít jen spodní polovinu zapojení ze schematu.
Ověřeno - funguje to.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

MHB4046

Příspěvek od NAVAR »

Elektro píše: V GME Slovakia majú takýto:
4HCT4046 SMD skladom NIE 38.996 Sk
Nemajú ho skladom, ale určite ho pošlú. Ale ak objednáš len jeden kus, tak sa to nevyplatí ani tebe ani im. Pozri si v obchodných podmienkach tuším je tam objednávka od 500 Sk. Ja som tam objednával skoro za 2000 Sk a prišlo mi to asi za 8 dní.
A není MHB4046 snad to samé :) Fázový závěs s napěťově řízeným oscilátorem. To by snad na Slovensku v prodejně pro bastlíře mít mohli.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“