Vichrová medicina

Všeobecné informace o nové verzi fóra.
Odpovědět
Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

I když budeme mit jeden disk a jeden toroid na hodne shodne F + - do 10kHz tedy okolo 300kHz, melo by to stacit na likvidaci vsech patogenu, viru, bakterii, a jinych zaciklenich svinstev v tele jako prostata, a jine latentni hnusarny. V rusku maji kluci vysledky ohromujici, ze se tomu ani nechce verit, proto to musime protestovat na sobe. U moji maminy ktera ma nizko stitnou zlazu a tpela ukrutnymi zachvaty migren a jinych veci, tak za dobu tedy asi mesice se vse nesrovnatelne zlepsilo, ja mam chronicky zanet, nevylecitelny uší, zleha mi a kdyz mluvim tak pocit jako v bubnu, zlepsuje se to pomalu davam si torus na usi po 10min, disk na hrudnik 10min potom hned na solar 10min potom hned opet na hrudnik 20min a hned na solar nebo i nize na bricho 20min, toto stimuluje veskere organy, krev ktera proteka se cisti od parazitu, viru, bakterii, a.t.d., prostatu sice nemam diagnostikovanou, ale pod zadek si davam obcas disk na 30minut a nebo tor rovnou mezi nohy, ..tedy pozor na tento nas generator ten ma vetsi vykon nez ten co jsem ukazoval na videu jako prvni ale i ten pres zesilovac ma slusny vykon,...pocity jsou ruzne nekdy mam pocit chladu pod diskem, a mamina ma zase paleni v oblasti stitne zlazy v okoli toru, avsak postupne se paleni zmensuje a po aplikaci super usne a symtomy ustupuji s cim dal delsi prodlevou, coz beru jako fakt pusobeni a leceni, sama rika ze nejmene o 50-70procent se citi lepe. Tak uvidime, zatim jak vidim jsme na to jen mi tři v te naśi zemi, ostatni vyćkavaji co z toho bude,..... lenoši! Ok, mejte se, at se daří.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od lajos »

Jak jsem se díval na ty tvoje videa Jirko-jaký máš průměr drátu a průměr té izolace zřejmě s bužírkou? Něco takového mám na zapojování zářivek jenže průměr drátu je 1mm a s tou izolací 2mm-šlo by to taky?
A cimírku v tom pdf tam máš 8, 14, 20 závitů- čeho, na jakém průměru popř. jakým drátem?


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od cimirek »

lajos píše:...
A cimírku v tom pdf tam máš 8, 14, 20 závitů- čeho, na jakém průměru popř. jakým drátem?
Přílohy
cívkam.png


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

lajos: 2mm je moc mel by jsi obrovsky disk a aby jsi se dostal na F kolem 300kHz.... kup UTP jsou tam 3x po dvou vodicich, cisty vodic prumer 0,5mm s buzirkou 0,81mm,
jako bonus tam budes mit pekny medenny pocinovany drat bez buzirky a kdyz to cele pekne otizolujes tak i pekny AL pasek ktery se hodi na ruzne experimenty typu kondenzator, ted ti nepovim kolik metru je treba na disk kolem 300kHz, ja jsem koupil 20m, jestli mas nekoho znameho v IT tak tam toho maji kilometry, ale ani v obchodech to neni drahe.
Přílohy
UTP-kabel.jpeg


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od cimirek »

Tak to vypadá,že moje nachlazení, které jsem zde ohlásil 19.11., odešlo.
Zopakuji. 18.11.navečer začaly příznaky nastupující rýmy. Po aplikaci cívkou do hodiny nebývalá reakce-totálně ucpaný nos. Dále pak 2x-3x/den aplikace cívkou (kolem 10min) a podpora s výplachy slanou vodou(po ránu), velké dávky vit.C (cca 2xdo počínajícího průjmu- zpočátku), kloktání lektvarem(zázvor,citron,med ve vodce, mňam-průběžně, když jsem nemusel řídit).
Průběh kromě první reakce velmi mírný až "pohodový". Takže :jump: :hip: :good: :laugh:


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od cimirek »

lajos píše:...
Bylo by zajímavé zvizualizovat to vychrové pole co vytvářejí cívky, ...
V některém videu od Valentin Dandorf, jsem na youtube viděl, jak to vizualizuje.
Je to ale mnohem pracnější způsob, než bychom si přáli.
Kolmo k cívce, v ose zafixuje papír, na osciloskopickou sondu připojí malou cívečku "dátčik" a na papír dělá tečky fixem, podle toho jak vycházejí křivky na oscilu.


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od felda »

chlapci, přijedete na sraz?


felda
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od lajos »

Bohužel-inventura v práci


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od cimirek »

Vzhledem k ne zrovna ideální dostupnosti TDA7056A, i XR2206, přikládám pro Ty kteří by měli zájem experimentovat, další možná nalezená zapojení, u kterých problém s dostupností neni.
Přílohy
dalsí.jpg


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od lajos »

Tos mi dal, už jsem to málem dal do krabice a teď abych začal znovu laborovat ale asi to dokončím a pak ještě vyzkouším s TL a SG-vypadají docela šikovně.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Vyborne, ja vyzkousim taky, dobre se na tom odreaguju, Dik, kluci jste jedini co na tom delate, ostatni neveri, pochybuji a cekaji na prukopniky, no problem v cekani je v tom ze se spis dockaji prostaty a chripky ve kvalitni mutaci, u nas vsichni chrchlaji a v TV radeji neinformuji ze je to uz skoro pandemicke, u nas chripka si ani nevrzne.
Tedy jeste to prokladam panaky K.S. , potom samozrejme caje a strouhany zmrazeny citron, med, dale obden zapnu ionizator a nadychame se vune ozonu a samozrejme disk, a potom spime jako bejby neplakej.


Modest
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: úte 19 kvě 2009 20:02
Dal: 1 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Modest »



lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od lajos »

Tak včera jsem zkoušel dvě schémátka které se mi nejvíc llíbily
S TL494 jsem neuspěl, oscilátor(v TL) běžel pěkně ale na výstupu se mi objevili jen úzké malé špičky místo nějakého průběhu, zkusím ještě vyměnit TLko až nějaké další najdu.
S SG3525 (bez FETů) jsem uspěl, dával krásnou sinusovku, obzvlášť při naladění na rezonanci a i v rozsahu 100-400kHz to ušlo. Při rezonanci bylo na výstupu +/- 40-45V a odběr 200-400mA při napájecím napětí 9,5V, což je trochu mimo parametrů IO 100mA/40V a taky se hřálo jak blázen. Celé nastavení je dost závislé na oddělovací indukčnosti 47µH.
Jsem měl orig. tlumivku-činku z PC zdroje 57µH a s tím to šlo ideálně. Tak sem měnil indukčnost a proto že mám nejradši toroidy-zkoušel sem trochu větší žlutý toroid také z PC zdroje-od 10 do 200µH odvíjet-navíjet-fungovalo to ale ne jako s činkou. Při 1OµH to přestalo fungovat při vyšších hodnotách indukčnosti to zas snižovalo výst. napětí i rez. frekvenci(100kHz). Jinak rez. frekvence byla 200 max. 230kHz u 5˝ a 7˝ cívky (6˝ jsem blb odvinul), při tom oscilátor IO mělo přes 400kHz-nějak to dělí dvěma a cívky měli původně o dost vyšší rez frekvenci. Nakonec bylo výstupní napětí jen pár voltů tak že jsem asi oddělal výstupní tranzistory IO. To už byla půlnoc a měl jsem dost. Asi budu muset to zkusit SG s FETama na výstupu s tím tráfkem oddělovací což bude zas asi žlutý ferit toroid-předpokládám 9 závitů bifi a 9z výstup-uvidíme.
Cimírku ten odkaz energodat.net mi nějak nefunguje, nemohl bys sem dát funkční odkazy aby fungoval rovnou na kliknutí. V tom schématu jsou hvězdičky u součástek a tolik rusky umím abych pochopil jejich dolaďovací připomínky-díky
Jo a ještě je dost nahovno že mám osc se zemněným mínusem a v jedné polaritě na kondenzátoru 15nF nefungují průběhy a musí se otočit polarita osc. sondy a stejně to asi ovlivňuje rezonanci (ne moc). Nárůst odběru proudu ze zdroje opět spolehlivě indikuje rezonanci-tak že mAmetr se pořád vyplácí.


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od cimirek »

lajos píše:...odkaz energodat.net
http://energodar.net/zdorov.php?str=pribory/shema

stojí za to projít i další sekce


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Maly preklad Lecba civkou Mishina.
Přílohy
Lečba cívkou Mishina.pdf
(122.37 KiB) Staženo 350 x


Odpovědět

Zpět na „Nové fórum“