Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Rozprava - 2015

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od felda »

Vlčice píše:Ach Feldo,
takový mocný čaroděj a štěkáš tady, jako domovnice na pavlači.
Máš to zapotřebí?
Neznám tě,nechápu....mocný čaroděj? ?? V pohodě? 30.4. už bylo...

V životě by mne nenapadlo ti napsat,že štěkáš jako ...cokoliv,ale což...


felda
E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Prozření

Příspěvek od E_man »

Někdy se stane, že můžeme mít cokoliv před očima a nevídíme to!
To je i můj případ.
Teprve když jsem se přinutil dát si podpis Vlčice a A(&F) pod sebe, zůstal jsem „jako omráčený“.
Co bych povídal, krve by se ve mne nikdo nedořezal
Podpis Vlčice
"Není horší neštěstí nad to, když se člověk počíná bát pravdy, aby ho nepotrestala."
Blaise Pascal


Podpis A(&F)
kam Vlčice přijde,
ihned otráví se vzduch,
a když navíc něco písne,
je tam pak roky cítit vlčí puch ...

klidně ať pomluvy své píše si křepelčím perem,
my z toho se ale přesto beztak stejně neposerem !!!


Teprve teď vidím tu hloubku pohledu a filosofii myšlenek A(&F).
Sakra chlape, jak ty to děláš a kde na to chodíš?!
Kdyby jsi v životě už nic nedokázal, tohle stačí, místo na nebi už máš zajištěno.
Mildo, Navare, Siso(lo)!.......
Já už Vám rozumím.


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od milda »

E_mane, mě to hádání zas tak moc nebere. Už před několika dny jsem napsal příspěvek,
že by bylo dobré se na to už konečne :ptrain:

No, když do toho šťouráš, třeba Ti někdo naskočí, ale mě to fakt nebaví.
;) :bye:


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Prozření

Příspěvek od A(&F) »

E_man píše:Někdy se stane, že můžeme mít cokoliv před očima a nevídíme to!
To je i můj případ.
Podpis Vlčice
Po tisíce let bylo prostým lidem z kůrů kostelů kázáno, jak se mají chovat, co si myslet a po kom hodit kamenem.
Kazatele nahradil A(&F).
....

... E-mane, E-mane ... jo, máš naprostou pravdu ... "prozřel" jsi příliš pozdě ... 8) ... na podpis Vlčice ses měl podívat o pár hodin dříve (a ne ho s tím mým srovnávat až poté, co ho dnes po několika dnech změnila ... ;) )

... :bye: ... Anri ...

---------------
PeS: .... jinak dík za upozornění !!! ... :good: ... už jsem svůj podpis zaktualizoval ...... neb nebýt tebe, byl bych tu teď (před tebou podobnými) zřejmě z pitomce ... :) ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Jerry.M
Starší člen
Příspěvky: 174
Registrován: úte 06 led 2009 11:32
Bydliště: DCA
Dal: 2 poděkování
Dostal: 13 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Jerry.M »

Podpis A(&F)
kam Vlčice přijde,
ihned otráví se vzduch,
a když navíc něco písne,
je tam pak roky cítit vlčí puch ...

klidně ať pomluvy své píše si křepelčím perem,
my z toho se ale přesto beztak stejně neposerem !!!

Mám taký dojem, že tieto verše su neni o Vlčici, ale o tebe. To ty si toto forum otrávil dokonale. Chcel si sa údajne očistiť, to čo robíš neni tvoje očistovanie, ale urážanie a hádzanie špiny na všetkých čo sa ťa len trochu niečim dotkli. To prečo je teraz forum tam kde je, tak to je len tvoja zásluha a nikoho iného. Každý, kto by len z polovice vyplodil tolko urážok a nadávok na niekoho iného by bol už dávno natrvalo zabanovaný. Rival zobud sa!!!!!!


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

Jerry.M píše:To ty si toto forum otrávil dokonale. Chcel si sa údajne očistiť, to čo robíš neni tvoje očistovanie, ale urážanie a hádzanie špiny na všetkých čo sa ťa len trochu niečim dotkli. To prečo je teraz forum tam kde je, tak to je len tvoja zásluha a nikoho iného
... :roll: :roll: ...... já ?? ... opravdu ?? ...

... Jerry, dojem můžeš mít jakýkoliv, ale pro začátek si odpověz, kde jsem se po 9. březnu (co jsem ze svého vlastního rozhodnutí složil funkci GM) dopustil urážení někoho, aniž by mě před tím nechutně sprostě nenapadl svými lživými vymyšlenými argumenty ...

... až si odpovíš na tohle, tak potom ti možná dojde, co se zde opravdu odehrálo ... :ewhistle: ..... pokud však budeš dál trvat na tom, co jsi právě napsal, potom jsi se dobrovolně zařadil mezi ty, co tu bezostyšně veřejně překrucují fakta o událostech posledních cca 2 měsíců ...

... nicméně souhlasím s tebou, že Rival by se už opravdu měl konečně "probudit" (!!!) a všem nám otevřeně sdělit, kdo tu o kom lhal a předkládal fóru smyšlené nepravdy ...... já ho k tomu vyzývám již od 15.3. (bohužel bez výsledku) ... :? ...

... :bye: ... Anri ...

----------
PeS: ... mmch, do té doby, než na mě skupinka "místního výběru" naházela nepravdivou špínu, tak jsem neměl potřebu se "očišťovat" ...... (o kom hovořím poznáš velmi snadno, ... někteří z nich ti totiž za tvůj příspěvek dají ocenění) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Prozření

Příspěvek od E_man »

A(&F) píše:... na podpis Vlčice ses měl podívat o pár hodin dříve (a ne ho s tím mým srovnávat až poté, co ho dnes po několika dnech změnila ...
No, nepodíval jsem se a hlavu si z toho nedělám.
Při mé "vrozené slepotě" není chyba nějaké Vlčice že mne její podpis hned nepraštil přes oči jako tvé červené plakáty. Protože podobné chování jako to tvoje, jsem ještě nikde neviděl, uschoval jsem si tvůj příspěvek na můj z 10.5. (jako kopii textu), kde žádnou "reakci na podpis vlčice" nevidím, anžto bych se na něj podíval, i když hrabat se ve sračkach nepatří k mým oblibeným činnostem.

Možnost, že reaguješ na její příspěvek mne samozřejmě napadla až když jsem viděl tvoji "doušku", že reaguješ na její jiný podpis i když jsem vůbec nevěděl, že se podpisy zpětně mění také (tedy jen to z toho dedukuji). Ale i kdybych viděl její "hanebný" podpis dříve, poté co by jej změnila bych o něm teď již vůbec "nevěděl", stejně jako "nebudu nic vědět" o tvých "rudých" nástěnkách, jakmile je přestaneš vyvěšovát. Mohla-li Ona, můžeš Ty také!!!

A nesnaž se me prosím tě přesvedčit, že to není jenom obrovská recese Tebe, Rivala, Slávka a Pooty a dalších, kteří v tom "spiknutí" jedete.
Přece vám tu "srandu" nepokazím!
Howgh


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

Jerry.M píše: Každý, kto by len z polovice vyplodil tolko urážok a nadávok na niekoho iného by bol už dávno natrvalo zabanovaný. Rival zobud sa!!!!!!
Asi tak

Zdraví Vlčice z Brd


E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od E_man »

Jestli máš špetku "citu" pro situaci, tak nějakou chvíli drž klapačku. Prosím!


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Prozření

Příspěvek od A(&F) »

... E-mane, dotaz ... než bylo Rivalem odklizeno do skryté části, pročetl sis důkladně celé vlákno "Obdržel by MIRKO" ... ??? ...

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od libcosenior »

A co tak dohodnut stretnutie a pistole do ruk? :-D


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od libcosenior »

Bol som v tom, ze forum upramene.cz je o dobrom, dobrote, laskavosti, pomoci...


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od libcosenior »

Je maj, lasky cas, tak prestante s tymi zabomysimi vojnami. Zabudnite na blbosti a jesitnost. Vsetko ide do predu, tak preco sa vracat k zlym zalezitostiam? :-D


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Rozprava - 2015 pro A(&F)

Příspěvek od Peter11 »

Paradoxně jsem na tvojí straně i když mi hodně vadilo tvé banování kohokoliv. Díky kauze "MIRKO" však vyplula na povrch skrytá nenávist Pooty a sebestřednost a bezcharakternost SK. Svoje špinavosti se snažili hodit na tvojí hlavu a ukázat svojí svatou čistotu. Díky za snahu očistit své jméno. U mne máš ještě světle šedou za některé nedomyšlené zásahy v minulosti.
Peter


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1334
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Restart

Příspěvek od rival »

felda píše:No nedá mi to, zase se tu rozepíšu... Rivale, chápu,že to děláš ve volném čase. Je tu ale trochu problém. Jmenuje se to ..nebezpečí z prodlení. Ona lidská psychika má některá úskalí a jedním z nich je faktor času a křivda. Víš ono zachraňovat zemřelého pacienta lze ,ale asi jen ve Startreku...
Rozumím ti, ale byl jsem nucen řešit jiné, mnohem závažnější problémy. Vím, že mne to ve vztahu k fóru příliš neomlouvá. Nicméně jsem se tady aspoň pokusil vytvořit podmínky k diskuzi bez banování a strachu vyjádřit se.

Vše se děje z nějakého důvodu, i když tomu kolikrát člověk hned neporozumí. Nejen touto myšlenkou jsem se zabýval, když jsem hledal během několika uplynulých týdnů, východisko z této krize. Udělal jsem si i čtyřdenní půst jen o čisté vodě, abych si vyčistil mysl a tělo. Hodně se toho totiž událo i v mém blízkém okolí a nebylo to dění příjemné. Najednou jsem totiž musel řešit nahromaděné problémy na několika frontách zároveň. Podařilo se a nyní mi už jen zbývá pořešit další vývoj tohoto fóra.

Mám pocit, že se uzavírá desetiletý cyklus existence tohoto fóra a otvírá se cyklus nový. Nečekaný běh událostí byl takový, že fórum se po deseti letech vrací zpět jen pod mou plnou kontrolu, jako tomu bylo v samém začátku. Já to chápu jako výzvu shůry, abych na sobě zapracoval, znovu se pokusil nastartovat jeho ducha a přizpůsobil jej nové době, tak aby mohlo plnit své poslání.

Ano je to již deset let, co se zde scházíme :good: . K tomuto výročí mám připraveno pár nápadů a budu moc rád, pokud mi pomůžete s jejich realizací. Také mám již celkem jasno o dalších krocích, které v následujících dnech podniknu. Více se o nich rozepisovat nebudu, neboť se budu držet oblíbeného hesla své partnerky, která říká: "Kecy nemaj cenu, ukázaná platí !"

P.S. V tomto vláknu je řada dotazů, na které budu postupně odpovídat...


Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“