Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS i jinak - Léčení zvířat

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od poota »

Rakovina není z bílkovin, ale ze stresu. I u lidí!

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Bobina »

naše 4kočky milují jakékoli syrové maso.Onehdá jsem dostala bio maso hovězí z anguse,čichly si k tomu a nechtěly ho :ethink: To se stalo již 2x :(


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od jao »

romanakr píše:ted mi ani nejí
Ak máš čo i len chrípku, asi tiež moc nemyslíš na jedlo. Zvieratá sa pri chorobe inštinktívne zriekajú potravy, aby sa mohla imunita naplno venovať zdravotnej záťaži. Nemíňajú energiu na trávenie, ale na uzdravovanie. Počkal by som pár dní, či po pôste sa psík nezlepší, inak tak, ako to Poota pekne popísal. Doplnil by som len, že psík by z Teba nemal cítiť smútok. To mu moc na zdraví nepridá. Odprevadiť by sa mal s pokorou a poďakovaním za všetku tú lásku a dobrotu, čo nám domáci kamaráti počas života dokázali venovať.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Romano, já bych MMS určitě začala dávat, uvidíš, co se bude dít.
Myslím, že sama poznáš, až bude čas. Zkus to, jinak si to budeš vyčítat. Aspoň pár dní. To, že nejí, neřeš, po chemoterapii by nechutnalo asi nikomu.
Já bych to nevzdávala.


Shortynko
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: úte 10 bře 2015 18:42
Dostal: 7 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Shortynko »

Viem ze rskovina neni z bielkovin ale ze stresu... Ale ked si prečítate články tak proteiny a cukor a mliecne výrobky im napomáhajú... Ale od dnes sme na surovǒm mase....


Shortynko
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: úte 10 bře 2015 18:42
Dostal: 7 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Shortynko »

Romanka tiež by som ešte vyskusala mms.. Mne shortyho chceli uspat lebo ma leukemiu akutnu... Slezina a kostna dren úplne napadnuta. A aj ked mi povedali ze to je nevyliecitelne tak sme furt tu.. Skús určite mms a ja ešte dávam mumio ... Držím palce


romanakr
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 12 bře 2015 10:51
Dal: 4 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od romanakr »

včera večer jsem se ještě spojila s paní,která má rakovinu jater...před 3 roky ji řekli lékaři ,že má asi 3měsíce života..podstoupila chemoterapii atd...nakonec se dostala k MMS a nesnášela to moc dobře,,a začala s CDS a už je to víc než tři roky a paní tady stále je...paní mi sehnala CDS,a já jsem to Nikitce dala...vypila to úplně bez problému...jak jsme ji včera přivezli z kliniky,,tak pohled na ní byl zničující,samé modřiny,žlutá kůže,pejsek sotva stál na nohách,na klinice nám řekli že ji máme nechat utratit,že to vzdává....ale jak je doma tak mi příjde,že chce bojovat...pije s jídlem je to horší ale několikrát mi olízla tvaroh s medem...a tak to zkusíme a budeme bojovat...kdyby se její stav zhoršil tak ji trápit nebudu,myslím že to poznám..Naděje umírá poslední...jen nevím jak často ji to mám podávat,ředím to mezi 50-100,a ten pan řekl ,že ji to mám dávat tak2-3xdenně...co myslíte????


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Romano, systém dávkování MMS u rakoviny je ten, že aby MMS pracovalo, musí být v těle nepřetržitě, musí se udržovat dlouhodobá hladina v těle.
Jelikož výdrž MMS nepřesahuje 2 hodiny, spíš se ztrácí pomalu už po hodině, mělo by se tělo bombardovat MMS vkuse po dobu 8-10 hodin nebo i déle. Měla by si to dávat v hodinových intervalech, to není chřipka, aby stačily nárazové dávky 2-3-4 x za den. I když všechno je lepší než nic.
Nevím, jestli chodíš do práce nebo jaké máš možnosti.... jestli chodíš, dala bych jí dávku před odchodem do práce a pak po příchodu domů bych začala nepřetržitou kůru až do noci. Kdybych viděla, že jí je špatně nebo jakoukoliv jinou nevolnost, zředila bych dávky, dala bych menší, ale furt bych dodržovala aspoň ten cyklus 8 hodin po sobě.
Kdybych viděla, že se stav stabilizoval, opatrně bych zvýšila dávku, třeba o 1/4 kapičky a pokračovala takto zvýšenou dávkou i 14 dní, než bych opět navýšila.
K žrádlu bych jí nenutila, sama si řekne, ale když jsi se zmínila o tvarohu, že ho olízla, podívej se do Googlu na metodu Budwigové, tam bys smíchala tvaroh s olejem a začala jí dávat líznout. Jinak žrádlo neřeš.
No a snaž se zbavit smutku v hlase, plačtivého podtónu, když na ní mluvíš, měla bys jí dodávat sílu a optimismus, měla by cítit z tvého hlasu a chování naději. Věř mi, že to vnímá.
I domácí prostředí jí pomůže.
MMS teď ze začátku bude napravovat i škody, co napáchala chemoterapie, tak se obrň trpělivostí a raduj se z každého dne, kdy budete spolu. Ona ví, že jí nadevše miluješ a bude se ti snažit lásku oplatit tím, že bude bojovat jak jen to půjde . A když bude na konci, bude vědět, že ji trpět nenecháš a odejde obklopena láskou a vděkem v kruhu rodinném a ne ve sterilním nemocničním prostředí, plném bolesti a samoty.


romanakr
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 12 bře 2015 10:51
Dal: 4 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od romanakr »

Siso já moc děkuji za tvé rady....já MMS nemám...mám CDS..a tam ji to držím v té normě 50-100..ale určitě ji to budu dávat jak jsi psala...ta paní co má tu rakovinu tak mi taky řekla že je to málo...tak to cds se asi nějak zvyšovat dávky nedají


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Slavek Krepelka »

romanakr píše: ...tak to cds se asi nějak zvyšovat dávky nedají
Veškeré MMS1 deriváty, tedy i CDS a samotné MMS1 se postupně a denně navyšují na hranici únosnosti, kdy se projeví příznaky detoxikace, tedy silná nevolnost, průjmy, zvracení atp. Poté se trochu poleví, aby detoxikace neprobíhala příliš prudce a na této úrovni se několik dní setrvá. Poté se opět zkusí navyšovat a opět pouze do projevů detoxu. Neexistuje totiž společné dávkování a to vzhledem k tomu, že dávkování závisí na individuální tělesné konstituci, stejně jako na individuální zátěži jedince kde čím, tedy momentálním stavu zdraví.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Romano, CDS je MMS, jen aktivované jinou kyselinou než kyselinou citronovou a vyráběné jiným postupem, navyšovat můžeš dávku vždy, prostě přidáš něco tekutiny navíc.
Kolik teď dáváš? I CDS se dává po kapkách nebo přepočtem na ml. Napiš, jak dávkuješ.


romanakr
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 12 bře 2015 10:51
Dal: 4 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od romanakr »

mě řekli že mám dát 1 díl tekutiny a 10 díl destilované vody...změřím proužkem at se zabarví do zelena mezi 50-100 a aplikuji do injekční stříkačky a dám ji to...jinak koncentrát který my dali dali je na láhvi napsáno CDS 250PPM


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

No ale do injekce musíš natáhnout nějaké množství, které bude odpovídat několika kapkám MMS. A když je to malý pejsek, počítá se zhruba myslím 1 kapka na 12 kg váhy. Tím pádem musíš vědět, kolik ml roztoku ti udělá jednu kapku. takže když pejsek např. váží jen 3 kila, jedna dávka bude jen 1/4 kapky. to je plná dávka na hodinu. Začít musíš vždy se slabším roztokem, t.j. tuto 1/4 kapky ještě rozředíš. Doufám, že jsem to napsala srozumitelně.


romanakr
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 12 bře 2015 10:51
Dal: 4 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od romanakr »

no ja to dělám tak do skleničky nátahnu 1 měrku z injekce té tekutiny,poté přidám 9 měrek vody...promíchám a natáhnu do injekce a dám ji to...já nevím kolik je to kapek ,důležité je aby prý to zabarvene na měrce do zelena...


Shortynko
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: úte 10 bře 2015 18:42
Dostal: 7 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Shortynko »

No dnes je Shorty úplne čudny... Iba leží a spi .. Teraz neviem ci mu je ťažko z toho suroveho masa alebo sa mu opäť zhoršil stav ...


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“