Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS i jinak - Léčení zvířat

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od ceskymo »

Bobino, davala jsem lidsky kapicky opthalmo-septonex, ale asi jsou na predpis. Nebo zkus borovou vodu, ta umi taky obcas zazraky...


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
romanakr
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 12 bře 2015 10:51
Dal: 4 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od romanakr »

Dobrý den,moc prosím o jakoukoliv radu o MMS,jsem se dozvěděla před chvíli...mám pejska,který má rakovinu.. :( je na tom špatně..před měsícem to začlo,dosud zdravý pejsek..začalo to selhání játer a ted nám potvrdili na 99,9% rakovina..pejsek nejí a už je týden hospitalizován na klinice..právě prochází chemoterapii a já bych chtěla udělat maximum...a zkusit i tohle...může mi s tím někdo více seznámit?Pejskovi bude 9let a je to maltezáček...Budu vděčná za jakékoliv info
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Shortynko
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: úte 10 bře 2015 18:42
Dostal: 7 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Shortynko »

No shortymu dávam presne . Ráno mumuio, potom aloe vera sirup, mms kvapky, sem tam koloidne minerally ( vraj to je silne na pecen), tie shussler minerally , a takto sa tocime každý den ,,, co sa tyka chlorri tak to sa bojim ťa je dost silná a aj ľudia niektorí s ňou mali problém ... Ja chápem co sa mi snažíte vysvetlit ohľadne suroveho masa ale teraz mu to dat? Rakovina miluje zivocistnu stravu - proteiny a bielkoviny... A myslím ze sme to troska stopli ked sme zminimálizovali Maso shortynkovi.. Furt žijeme a to min. Týždeň som myslela ze pôjde na druhý svet


romanakr
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 12 bře 2015 10:51
Dal: 4 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od romanakr »

já vtom úplně tápu..ted mi ani nejí..vlastně se chytám všeho co by možná mohlo pomoci....vy si myslíte tedy že MMS nemám dávat?


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Romano, na MMS nikdy není pozdě. Dávej min. dávku podle váhy a taky do vody neaktivované MMS. Pěkně pomaloučku, ale pravidelne. Nárazové dávky MMS jsou u rakoviny k ničemu. A nemíchej s ničím, jelikož MMS pracuje samo.
Jiné přípravky vyžadují odstup min. 2 hodin. Jen pěkně pomalu a pravidelně.
Držte se.
Být to můj pejsek, chemoterapii bych nezvolila.
Naposledy upravil(a) sisa dne čtv 12 bře 2015 13:38, celkem upraveno 1 x.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Shortynko, moc toho mícháš a kromě toho MMS likviduje jiné přípravky. bylo by lepší, kdybys dávala MMS pravidelně po hodinách a když ukončíš celý cyklus 8-10 hodin denně, s odstupem 2 hodin jiný přípravek.
A dávala bych Shortymu masíčko. jak už bylo řečeno, je to pes a ne člověk, jeho trávící ústrojí funguje jinak. To s tím okyselováním pomocí masa atd. není tak horké, jak ti bylo řečeno a hlavně, co platí pro lidi, neplatí pro zvířata.


tykadelik
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 02 říj 2014 6:30
Bydliště: Plzeň
Dal: 19 poděkování
Dostal: 14 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od tykadelik »

Zkusil bych to vnitřně, protože mám pocit, že zrovna tenhle pejsek by nesnesl něco do očí. Věřím, že pití CDS či MMS ve vodě by dost rychle pomohlo. V té vodě může být i KS, ale to nepůsobí tak rychle. A co ostatní? Poraďte...


nevím, nevím, dokud to neskončí
romanakr
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 12 bře 2015 10:51
Dal: 4 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od romanakr »

siso..já jsem s nervama úplně v háji...tev mi volali s kliniky,že to pejsek asi vzdává,že jen leží a nejí..že játra selhávají...jedeme si pro ni..a já mám strach..obrovský strach


romanakr
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 12 bře 2015 10:51
Dal: 4 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od romanakr »

Ani ten přípravek nemám,dozvěděla jsem se o něm teprve před 2 hodinami..paní mi doveze zítra..ale bojím se aby nebylo pozdě...na klinice mám jen podepsat revers a pejska si odvézt...


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od poota »

Pokud mu selhávají játra, tak Ti doma umře prakticky na celkovou otravu, což pro něj může být dost bolestivé - je možné, že právě proto už odmítá cokoli jíst a rozhodl se jenom čekat na konec. Můžeš mu ten odchod usnadnit tím, že ho dáš uspat - není to žádná vražda, ale euthanasie, protože ho tím nepřipravíš o nic hezkého, jenom mu ušetříš pár hodin a nebo dní utrpení. Chápu, že je to pro Tebe oběť, ale je to ten poslední dárek, který mu ještě můžeš dát - tiché usnutí, kterým se skončí jeho trápení.
A až se tam na druhé straně časem zase setkáte, tak Ti za to poděkuje.

Buď statečná - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
romanakr
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 12 bře 2015 10:51
Dal: 4 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od romanakr »

takže ji nemám dávat MMS?vždyt tady psali že nikdy není pozdě..


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od poota »

Pár domácích zvířátek mi už umřelo, takže jsem došel k názoru, že když u nich dojde k určitému "zlomu" v chování, který se většinou projeví tím, že přestanou sami a dobrovolně jíst a většinou i pít, tak je to znamení toho, že už mají svůj konec na dohled a vědí o tom. V tomto stadiu už se přestanou snažit dál žít a pokud se ještě napijí a nebo něco sní, tak to dělají jenom proto, aby ještě udělali svým páníčkům radost i přesto, že jim to ten odchod jenom ztěžuje.
Samozřejmě můžeš a kvůli sobě nejspíš i musíš udělat všechno, o čem si myslíš že zvířátku prospěje - a nemíním Ti to nijak rozmlouvat.
MMS likviduje celkem bez rozmyslu téměř všechno, co do těla "nepatří" - to je od něj sice hezké, ale to tělo přitom po něm musí uklízet spoustu nepořádku, což zatěžuje hlavně ledviny a játra. Pokud to tyto orgány nestihnou všechno uklízet, tak se v těle hromadí toxiny, takže se jedná o celkovou těžší nebo mírnější, ale vždycky otravu. MMS dokáže funkční orgány vyčistit, ale nedokáže selhávající orgány opravit.
Je mi to moc líto, ale píšu Ti to raději upřímně, než abych Tě nějak uklidňoval, že to bude zase v pořádku a v pohodě. To je možné jenom do té doby, dokud to to zvířátko ještě "nevzdá". Pokud se dostane za ten zlom, tak mu můžeš ten odchod jenom prodloužit za cenu toho, že odchází bolestněji a déle jenom proto, že ho tu chceš pro sebe mít co nejdéle, ale pro něj to určitě žádná radost není.
Zvířata volně žijící takovéhle problémy většinou nemají, protože se stávají kořistí už ve stádiu znatelného úbytku sil a pozornosti, takže takhle daleko se běžně ani nedostanou.
Domácí mazlíčci se nám zcela oddávají a milují nás nade všechno a cokoli jsou nám ochotni odpustit včetně našich chyb, kterých se vůči nim vědomě či nevědomky dopouštíme - myslím, že bychom je neměli nechat zbytečně dlouho trpět, neměli bychom je v tak těžkých chvílích opouštět, ale měli bychom s nimi zůstat až do chvíle, kdy tiše usnou - nic jiného si totiž víc nepřejí.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Shortynko
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: úte 10 bře 2015 18:42
Dostal: 7 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Shortynko »

No dobre tak dávam na vás , a vratime sa k surovemu masu , snáď sa stav nezhorsi a rakovina bude šťastná z toho ze som mu dala bielkoviny a proteiny resp. Maso ... Poviem Vám potom jeho reakcie. Ďakujem


Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Vlčice »

Shortynko,
až budeš kupovat pro pejska maso, nevybírej chlazené kuřecí, ani krůtí.
Asi v něm nebude nic dobrého, protože naše kočka se toho ani nedotkne. Vepřové a hovězí odřezky žere s chutí, tak snad neuškodí.
Ideální je maso z vynešené slepice ze dvora a samozřejmě všechno z biochovu.


Shortynko
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: úte 10 bře 2015 18:42
Dostal: 7 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Shortynko »

No tak to bude asi troska problém co sa týka toho bio... Budem sa mu snažiť dávať zatiaľ len hov svieckovica, hovädzie zadné, losos, kuracie prsia , morcacie srdcia a pecienka kuracia a samozrejme do toho zelenina ... Len fakt jedine sa bojim toho ze táto zivocistna strava opäť pomôže rakovinotvornym bunkam... Tak píšu u ľudí aspoň... Ale zázrak je uz ze bojujeme a pomaly 2 týždne sme uz na svete pri leukemi akutnej ....


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“