Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS i jinak - Léčení zvířat

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od poota »

:laugh: :laugh: vždyť píšu, že to asi není na 100% jisté! Ale je možné, že si to "slouží" za Tebe :laugh:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Na klouby mám odzkoušený tento přípravek.
http://www.schindele-mineraly.cz/
Moje stará fenečka ( RTW, 34 kg) ke konci již těžko vstávala a na procházce po pár metrech vždy sedala. Vyzkoušely jsme všechny chondro přípravky na klouby, co byly na trhu, z lékárny i od veta, každému jsme daly čas, aby se mohl projevit, t.j. od každého jsme vybraly několik balení. Nemělo to žádný efekt.
Pak jsem se někde na netu dočetla o těch minerálech, že s tím měl dotyčný výborné výsledky u koní a řekla jsem si, nemáme co ztratit, zkusíme. Moc jsem tomu nevěřila, po těch všech zkušenostech, takže jsem ani moc nehlídala, jestli a kdy nastalo zlepšení.
Po 14 dnech jsem si najednou uvědomila, že na procházce už nesedá a ujde celý okruh najednou, sice pomalu, ale fakt bez sedání.
Pak jsem to začala brát i já, kolena mě už taky bolí a i moje okolí poctivě bralo. :-)
Moje milovaná fenečka dostávala svoji dávku až do konce, bez toho by se už asi nezvedla. Byly jsme na nich přes dva roky.


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Bobina »

:laugh: spíš se mnou :laugh:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
V dobách mého útlého mládí mi otec říkával: "Nezpívej si u jídla nebo dostaneš bláznivou ženu." Jak už to tak bývá, považoval jsem to jenom za hloupou pověru - tedy až do té doby, než jsem se oženil. Zpozorněl jsem sice, ale považoval jsem to jenom za pouhou náhodu. Nicméně když jsem se oženil podruhé, změnilo se to v jistotu a svému otci jsem si posteskl, jaký že jsem to byl bloud, když jsem podceňoval tu pověru. Jeho reakce mě ovšem zaskočila, protože pronesl památná slova: "Synku, pověra je hůl a kdo jí věří je vůl!
Nikdy si totiž nemůžeš vzít jinou ženu než bláznivou, protože bláznivé jsou všecky."

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Bobina »

:laugh: :laugh: asi je to tak,ale můj muž si prý nezpíval :ethink:
Siso ty minerály mám doma.Já koupila to chondro,protože mě to upozornilo,když to nevyjde zkusím minerály,díík


tykadelik
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 02 říj 2014 6:30
Bydliště: Plzeň
Dal: 19 poděkování
Dostal: 14 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od tykadelik »

poota píše:Na klouby u naší kočky se nám výborně osvědčil Colafit.
Ví někdo - třeba Ty, půto, jak je to ve srovnání s MSM? Fungovalo by taky tak?

Edit: oprava citace - poo.


nevím, nevím, dokud to neskončí
tykadelik
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 02 říj 2014 6:30
Bydliště: Plzeň
Dal: 19 poděkování
Dostal: 14 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od tykadelik »

Bobina píše:Je prokázáno, že domácí zviřátka velice často přijímají od svých páníčků tytéž choroby
Tady mně to nedá. Jeden příklad ze skutečnosti: Moje bývalá přítelkyně měla dva kocoury. Evropsýho a ragdola. A taky měla takové velké, vystouplé černé znaménko (či co - útvar) na svém pravém boku. To znaménko bylo ve tvaru Afriky. No a jednou se koukala na TV - samo, že s kocourama. Hladila černého a zjistila, že má na pravém boku cosi vystouplého čeho si nikdy nevšimla. Foukla do chlupů a uzřela útvar, který jí připomněl ten její. Koukla se, aby to zkonfrontovala a ten její už nebyl vystouplej a byl světlej - bylo z toho zřejmé, že mizí. Když jsem se seznámili a ona se dozvěděla čím se zabývám, ptala se, zda je možné, aby Mikšík to znaménko od ní přejal. Nevím, ale ať si každý bytvoří svojí vlastní doměnku. Vypadá to tak... Můžeme na to mít rozličná vysvětlení, ale pozorováním se člověk dozví víc. Když už si to pojmenuje a zaškatulkuje, ztratí zájem o pozorování a protože se realita posouvá v rámci transformace, zůstane stát. Tedy - pozorujme! Nemusíme pojmenovávat. Text, který jsem označil tučnou kurzívou jsem napsal proto, abych upozornil na fakt, že každý pozorovaný i napozorovaný děj funguje v závislosti na dalších návaznostech, které jsou (asi) téměř nekonečné. A že každého z nás se nejúžeji může týkat jiná návaznost.

Zeditoval jsem Ti barvu stínování. Modrá barva je vyhrazena moderátorům. SDK


nevím, nevím, dokud to neskončí
tykadelik
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 02 říj 2014 6:30
Bydliště: Plzeň
Dal: 19 poděkování
Dostal: 14 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od tykadelik »

poota píše:
Mimo téma (offtopic)
V dobách mého útlého mládí mi otec říkával: "Nezpívej si u jídla .......... ...... ..... pověra je hůl a kdo jí věří je vůl!
To je nádhera!!!!!!!!!
Půůůůůůto!
Mohu si tento text dát na svůj Facebook s dodatkem, že nejsem autorem?
To bych chtěl šířit.....
Mohu?


PS: Modrá: Jojo, promiň, v tu chvíli jsem si na tuto poučku nevzpomněl. Děkuji za editaci.


nevím, nevím, dokud to neskončí
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od poota »

tykadelik píše:Ví někdo - třeba Ty, půto, jak je to ve srovnání s MSM? Fungovalo by taky tak?
Nevím, nezkoušel jsem to.

Použití léků u koček bych vždycky konzultoval s veterinářem, protože "lidské" léky mají u koček někdy až překvapivě jiné účinky.
Například takový Diazepam, který u člověka způsobuje útlum až ospalost. U kočky se osvědčilo jednorázové podání čtvrtiny tablety 5 mg - překvapivě na povzbuzení chuti k jídlu - nejpozději do půl hodiny začala řvát hlady a dožadovat se krmení i když předtím třeba tři dny odmítala pozřít byť jediné sousto.
Pokud by to někdo chtěl použít, tak může použít další stejnou dávku další den a celkem maximálně 4x po sobě, pak je nutná delší přestávka.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od poota »

tykadelik píše:Mohu si tento text dát na svůj Facebook ...
Samozřejmě že můžeš, jenom nevím, proč se na to ptáš zrovna mně, když autorem je sám život :laugh:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
tykadelik
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 02 říj 2014 6:30
Bydliště: Plzeň
Dal: 19 poděkování
Dostal: 14 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od tykadelik »

Tak to je taky dobrý. Jojo. Tak děkuji. Oblaží to mnoho dalších. Jsem za to rád.


nevím, nevím, dokud to neskončí
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Vlčice »

poota píše: Například mám i důvodné podezření, že kočky vidí lidskou auru - ovšem nemám to zatím stále ještě ověřené natolik, abych to mohl prezentovat jinak než jen jako velice pravděpodobné.

Zdravím - poota
Za 11 let, ve kterých nám kočka Albínka dělá doma nevtíravou společnost, mě několikrát vyrušilo její hluboké zamňoukání zakončené výhružným vrčením.
Seděla s naježeným ocasem v místnosti a dívala se skrze balkónové dveře na úplně prázdnou terasu.
Mám důvodné podezření, že podobnou schopnost mají i hodně malé děti. :ethink:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od poota »

Vlčice píše:Mám důvodné podezření, že podobnou schopnost mají i hodně malé děti. :ethink:
Ovšemže mají, ale jenom do té doby, než jim řekneme, že žádní skřítci, víly ani duchové nejsou, takže je ani vidět nemohou.
Zhruba do sedmi let fungují děti převážně v hladině Alfa, takže cokoli jim řekneme, tak tomu věří a okamžitě si ukládají do podvědomí jako program, kterým se následně řídí. Bohužel právě tímhle způsobem jim svojí výchovou zablokováváme spoustu jejich přirozených schopností.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Vlčice »

Přesně tak. Vzdělání v praktikované formě člověka limituje.
Mezi třetím a sedmým rokem z jsou z většiny dětí "vymláceny" vrozené lidské schopnosti,
kterými se pramálo liší od bohů, propracovaným systémem státního vzdělávání.
Předškolní vzdělávání je založeno na neustále se opakujících rytmech a zaplňování paměti přehršlí básniček, písní a nefunkčních pohybů.
Scholastika - nucené zaplňování paměti texty, kterým často děti ani nerozuměly drtila zpočátku jen chlapce.
Teprve rozvoj nadpřirozených schopností u četných "nevzdělaných" dívek způsobil že bylo vzdělání zpřístupněno a později nařízeno všem.
Otázka je, kde by dnes lidstvo bylo, za předpokladu rozvíjení funkcí mozkové hmoty, kterou dnes v hlavách nosí každý z nás úplně zbytečně.
Té hmoty je naprostá většina a jen příroda ví, co má být jejím účelem.
A pak možná ještě ti, kteří ji znemožnili lidstvu používat. :evil:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
Vidím že všechno souvisí se vším a tak se sice velice zajímavě, nicméně přece jen poněkud odchylujeme od tématu. Dělat z toho offtopicy se mi nechce, protože by to potom jaksi "zapadlo". Takže pro pokračování tímhle směrem se pokusím diskuzi přenést do jiného vlákna, tedy pokud najdu nějaké vhodnější. Kdyby nebylo, tak ho vytvořím - ale chvilku strpení, abych to nemusel dělat příliš ukvapeně.

Zdravím - poota
Mentální ozdrava by to měla pobrat. SDK


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“