Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS i jinak - Léčení zvířat

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
orina
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: úte 21 říj 2014 7:13
Dostal: 4 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od orina »

Orinka nám poslala Anděla -nechtěnou fousčí slečnu(Orinka byla také Český fousek)Nikdo ji nechtěl,ani majitel ani chovatel)Prý se bojí výstřelu.Více zde
Nemohli jsme ji tam nechat.https://www.facebook.com/renata.barakov ... 501&type=1

Všem moc děkuji za rady.Pěkný večer


rehakova28
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 09 říj 2014 20:25
Dal: 3 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od rehakova28 »

Bohužel moje kočička před 14 dny zemřela :(


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od poota »

Je to moc smutné, ale i konec patří ke kočičímu životu.

Kočka sama nejlíp pozná, kdy už nemá cenu se dál snažit a tak přestane jíst a pít. Když nám pro radost v té době přece jenom něco sní a nebo vypije, tak jí to jenom celkem zbytečně narušuje plynulost jejího odchodu - ale i to pro nás ráda udělá. Pro ni je největší štěstí v tom, že ji máme rádi až do konce a že jsme s ní, že na to není sama. A pokud by ten odchod nebyl jenom tiché zhasínání, je lepší ji nechat uspat. Sice jí tím zkrátíme život o dva tři dny, ale nebude si je muset protrpět.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od jao »

Nehnevajte sa na mňa, že nebudem zdvorilý.
Ale niektorí majitelia našich miláčikov sa správajú tak, ako americkí policajti.
Najprv svoju obeť postrelia a následne sa snažia o záchranu života.
Je mi až do plaču keď vidím, akú stravu dávajú niektorí chovatelia svojim domácim zvieratám.
Ak je strava napr. psa podávaná len v granulách, čo je úplný odpad a mŕtva hmota, tak sa nie je čo diviť,
že trpi takými zdravotnými záťažami, ako tu popisujete.
Žiaľ pohodlnosť v zabezpečovaní správnej a zdravej stravy pre Vašich miláčikov je perfektným zrkadlom kvality ich zdravia. Je mi naozaj ľúto každej predčasnej smrti Vám zvereného zvieraťa len kvôli pohodlnosti a nevedomosti.

Filosofická odbočka přemístěna sem http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=131296#p131296 SDK


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

rehakova28
Kočičky je mi líto, ale je teď na lepším. Počká tam na tebe. :-)
Tak se utěšuji i já, že mě tam moje fenečka už čeká.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od kutil »

Lidičky ahojky,
dlouho sem tu nebyl tak musím přispět troškou do mlýna ;)

Minulý rok sem tu někde psal jak zabralo MMS u slepice která chytla Markovu nemoc = obrnu u ptáků kdy se musí vybít celé hejno. Tenkrát sem jí to MMS stříkal injekční stříkačkou (bez jehly) do krku ale to není ono....
Letos se s příchodem dešťů situace opakovala (virová nemoc) a opět se jedna slepice začala stranit, kulhat a spouštět jedno křídlo k zemi..... Separoval sem ji a klasicky stříkačkou mmsko do krku. Ráno sem se zděsil protože začaly pokulhávat další dvě slepice grrrr
No a napad mě nápad :idea:
Namočil sem zrní na nabobtnání do roztoku vody s čistým chloritanem (slepice mají HCl-ka dost...) a již na noc sem jim dal více tohoto zrní.
Výsledek nad očekávání dobrý :hip:
To zrní působí podobně jako to Céčko se spožděním :?: Prostě působí v těle slepice déle a hlavně postupně. Ráno slepice více chuti do života a po třech dnech je zase celý hejno OK - jupííí
Pro mně je důležitá ta jednoduchost jak to do těch slepic bezproblémově dostat.
Možná to pomůže i někomu z vás

Majte sa
H.v.

PS po celou dobu léčení měly všechny slepice v napaječce ve vodě taky čistý chloritan ... (2 cl/lt)


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Bobina »

Náš kocour zas přišel dobitej,zase se někde zamiloval a někdo mu dal na frak.měl prokouslé ucho,škaredě opuchlé a zakrvácené.vet.nám dal mastičku a něco proti infekci.po 2dnech to měl stále horší,udělala se mu velká boule a teklo spousta hnisu.Tak jsem mu začala stříkat na ránu mms,ihned po první aplikaci rána ztmavla.Stříkala jsem po hodinách až do večera.Ráno podstatně lepší bez hnisu.Další den zmizel i otok a už je zdráv :jump:

ještě něco mi vrtá hlavou.Naše kočka Míša/2roky/, si na mě večer lehla a zrovna na to místo vpravo dole,kde mě to bolívá.Po chvíli jsem ucítila v tom místě teplo až pálení.Sahla jsem pod ní rukou,ale nijak velké teplo tam nebylo,no a to pálení bylo dost silné až i do pravé ledviny :ethink: pak si přelehla na druhou stranu,ale tam jsem nic necítila,tak co to bylo? :ethink:


tykadelik
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 02 říj 2014 6:30
Bydliště: Plzeň
Dal: 19 poděkování
Dostal: 14 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od tykadelik »

Může to být prostě nějaké polosomatizované téma - vzorec myšlení, kterého se dotklo něco, co kočka nevědomky doplnila, protože to obsahuje. A třeba se to tím vyřešilo.


nevím, nevím, dokud to neskončí
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od poota »

Bobina píše:Po chvíli jsem ucítila v tom místě teplo až pálení.Sahla jsem pod ní rukou,ale nijak velké teplo tam nebylo,...
Kočky neomylně najdou místa nějakých anomálií a na ta místa si lehnou a "léčí" - to teplo je předávaná energie. Stejným způsobem funguje i přikládání rukou - jedná se o informační komunikaci na buněčné úrovni, která probíhá v hladině Théta - je to například jedna z technik Silvovy metody.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
tykadelik
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 02 říj 2014 6:30
Bydliště: Plzeň
Dal: 19 poděkování
Dostal: 14 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od tykadelik »

Tak vidíte. Tak tady někdo s určitostí VÍ jak to přesně je. :-)


nevím, nevím, dokud to neskončí
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od poota »

Ale vůbec né, nevím to s určitostí, ale mám dostatek zkušeností jak s kočkami tak i se Silvovkou na to, abych to mohl prezentovat jako "hotovou věc", která může klidně platit až do té doby, než někdo najde něco přesnějšího.
Například mám i důvodné podezření, že kočky vidí lidskou auru - ovšem nemám to zatím stále ještě ověřené natolik, abych to mohl prezentovat jinak než jen jako velice pravděpodobné.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Bobina »

Díky Pooto.Jsem už něco takového kdysi slyšela,ale kočky máme už 10let a nikdy nic takového neudělaly,až teď ta Míša.Soužití se zvířaty je zajímavé a zábavné. :D
To náš Mourek začal špatně chodit,asi ho bolí klouby,tak jsem si řekla,že mu musím něco na ty klouby koupit,no a jedu v autě a slyším v rádiu pořad o kočkách a bolestech kloubů :o To tedy byla náhoda,nebo nebyla?Byl to vzkaz? :angel: Tak jsem mu tedy koupila Chondrocat.


tykadelik
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 02 říj 2014 6:30
Bydliště: Plzeň
Dal: 19 poděkování
Dostal: 14 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od tykadelik »

poota píše:Například mám i důvodné podezření, že kočky vidí lidskou auru - ovšem nemám to zatím stále ještě ověřené natolik, abych to mohl prezentovat jinak než jen jako velice pravděpodobné.
Jojo, asi ano. Občas se zahledí na nějaké místo a když se tam kouknu, vidím také pokaždé nějakou bytost nebo zvíře, které již není v tělesné formě. Prostě "ducha". To znamená, že by auru vidět opravdu mohly.


nevím, nevím, dokud to neskončí
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od poota »

Bobina píše: To náš Mourek začal špatně chodit ...
Je prokázáno (ale asi ne na 100% :lol: ), že domácí zviřátka velice často přijímají od svých páníčků tytéž choroby a někdy je dokonce odstonávají "za ně". Teď nemám na mysli přímo nějaké nákazy a nebo následky stejného stravování, ale "přenos" nefyzický, tedy spíš přes duchovní nebo podvědomou sféru. Při nějakém stresu v rodině nebo nějakých neshodách či problémech zviřátko onemocní a jeho nemoc "sama" přejde při vyřešení problémů. Nechci to dál rozebírat a ani složitě obhajovat, jenom chci upozornit na to, že když má potíže domácí mazlíček, tak to případně můžeme způsobovat i my našimi problémy, ať už fyzickými nebo psychickými.
Na klouby u naší kočky se nám výborně osvědčil Colafit. Jeho cena je nezvykle příznivá, jsou to malé kostičky podobné bílému molitanu, bez chuti a bez zápachu, které velice ochotně nasají chuť masa nebo toho do čeho se zamíchají. Ta adaptace je natolik dokonalá, že je nerozeznala ani naše "Popeluška", která nám jakékoli cizí příměsi do masa vždycky perfektně vytřídila a prohlásila "To není masíčko!".

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Bobina »

Je prokázáno, že domácí zviřátka velice často přijímají od svých páníčků tytéž choroby

Mno naše Micka je bláznivá :ethink: :laugh:


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“