Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Dotazovna - Vše o zdraví

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Kov »

Moje nová obvoďačka(proti té staré tzv.nebe a dudy) mě poslala na vyšetření k neuroložce. Prý je dobrá a má smysl si s objednací dobou počkat. Můj dojem je skvělý. Komunikativní příjemná doktorka se kterou se dá mluvit i na téma alternativní medicíny. Její manžel, taky doktor, prý koupil nějaký biorezonanční přístroj (asi) EVI? Prý je to nějaká ,,špička". Znáte to někdo? Zagooglil jsem, co o o tom jejím manželovi zjistím, a našel jsem s ním rozhovor: Vypadá,, že je to fakt rozumný a moudrý člověk. Kéž by takových doktorů přibývalo. Pokud máte zájem ten rozhovor přečíst: http://cfoworld.cz/trendy/mudr-emil-zah ... ntany-2343


pavelkaras
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 26 led 2013 18:40
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

BIOLAMPA

Příspěvek od pavelkaras »

Akcia:BIOlampa od 98,-EUR - laserprezivot.sk‎

Dobrý den, náš vnuk má po úraze kolena a po operaci. Pro zmírnění bolesti a pro lepší
regeneraci nám bylo doporučeno používat LED fototerapeutickou biolampu
BIOgene II. Má prosím někdo praktické zkušenosti s léčbou s tímto výrobkem?
V této problematice se nevyznáme a proto prosíme o pomoc radou.
Jsme důchodci a chtěli by jsme tento výrobek v případě kladných reakcí-doporučení
vnukovi koupit. Vzhledem k jeho ceně je pro nás poměrně dostupný, neradi by jsme
ale vynaložili peníze na věc, která by nebyla efektivní. Děkuji za odpověď :)


jojoba
Stálý člen
Příspěvky: 41
Registrován: pát 22 dub 2011 16:50
Bydliště: Eichwald
Dal: 2 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od jojoba »

U soudruhů z Judeje ( eretz.cz ) jsem zachytil zajímavou informaci - mohla by být užitečná ve společném boji :
.... Plody divokých mandloní jsou hořké, obsahují jedovatý amygdalin, látku chránící strom před spásáním. Sladké mandle jsou vlastně mutací, jež amygdalin neobsahuje.....
V dokonalé úctě
JOJOBA


jojoba
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jojoba píše: .... Plody divokých mandloní jsou hořké, obsahují jedovatý amygdalin ....
Zrovna tak jako jádra švestek, broskví a kde jaké hořké peckovice. Pak už to ale není natolik účinné jako hořké mandle, (mimochodem ilegální v USA) protože jde o amygdalin zadara a to už pak soudruhům z Judeje nevoní po cyankáli a hlavně jim to nevoní po penězích. Navíc amygdalin zas až tak jedovatý není. Jde o navázané cyankáli, tkzv. pro-cyankáli, které se podle všech zvěstí rozváže až, a jedině v rakovinných buňkách. Najdeš tady na něj dostatek informací pokud použiješ "Hledat".

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Kov »

1) Čtu na netu: ,,Citrony si necháme odmočit v octové vodě (pokud nepoužijete bio surovinu), abychom je zbavili pesticidů" Vypadá to sice rozumně,ale i tak se chci zeptat,jestli to opravdu funguje?
2) Dnes bylo ve zprávách, že belgická vláda (konenčně)zakázala používání wifi ve školkách,protože to může ohrožovat zdraví dětí. A to je dle mého asi jen začátek. Asi je toho moc a už to nejde tutlat. Hodil jsem to do Googlu a našel i starší informace. Jen na to všichni kdo mohl něco udělat kašlali.
http://www.blisty.cz/art/58601.html


Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Vlčice »

Na omytí citrónů je lepší teplá voda, kartáček a mýdlo s jelenem ;)


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od poota »

Mám ověřeno, že mýdlo s jelenem odstraní i špínu, na kterou jsou saponáty krátké!

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Kov »

Vlčice píše:Na omytí citrónů je lepší teplá voda, kartáček a mýdlo s jelenem ;)
Mýdlo odstraňuje nečistoty dobře,ale rozpouští i chemické postřiky a dostaneš se s kartáčkem i do hlobky pórů? Pokud by ten ocet fungoval dostal by se i víc do hloubky... a bylo by to bez drhnutí :) Nedávno jsem zaznamenal informaci,že dělali u citrónů test na ty srajdy a našli to i pod kůrou vevnitř. Takže je asi třeba jít s čištěním co nejvíc do hloubky.
Musím se po tom mýdlu s jelenem podívat. Nemůžu si vybavit, že bych to někde viděl. Je to nějakém konkrétním řetězci nebo obchodě nebo je to běžné všude a já to jen nezaregistroval?


Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Vlčice »



Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Kov píše: ... Nemůžu si vybavit, že bych to někde viděl. ...
:shock: snad v každém obchodě s potravinama, Kaufland, Penny Market, Billa atd.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
topolovka
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: úte 04 zář 2012 10:54
Dal: 38 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: BIOLAMPA

Příspěvek od topolovka »

pavelkaras píše:Akcia:BIOlampa od 98,-EUR - laserprezivot.sk‎

Dobrý den, náš vnuk má po úraze kolena a po operaci. Pro zmírnění bolesti a pro lepší
regeneraci nám bylo doporučeno používat.........
Odpovím vlastní zkušeností s léčbou a mírněním bolestí po operaci kolene s dvojnásobnou zlomeninou. Nejvíc mi pomohl náramek na kotník z hematitů. Dávala jsem si taky na koleno obklady z jílu s odvarem z kostivalu.


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od jani »

Osobně bych nasadila mumio, to je naprostá regenerační bomba a dále bych zvažovala léčbu magnetoterapií nebo biolampou co je dostupnější, nejlépe obojí, my jsme po zlomenině a operaci používali obojí, komplikovaná zlomenina ruky u syna a nožky u fenky se zacelila o polovinu dříve jak jsou mudrci zvyklí v důsledku braní mumia a přikládání magnetů a jizvy jsou prakticky nepatrné díky nasvěcování biolampou, v našem případě to byla zeptera, možná měla vliv i na hloubkovou regeneraci, obojí by mělo mít i analgetický efekt.
Tyto přístroje jsou poměrně drahé, asi bych volila nákup přes inzerci.


Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Vlčice »

Biolampu od Zeptera můžu nabídnout. Je nepoužívaná.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Kov »

Mám dotaz ohledně mateřských znamének. Neznáte někdo recept jak je odstranit bez vyřezávání. Mám jedno střední velikosti na zádech a občas o něj při oblékání nepříjemně zavadím. Nezvětšuje se,jen zavazí. No a s roky přibývají další. První se objeví hnědá skvrnka,která se postupem doby změní na vystouplé znaménko. Pokud by někdo měl nějaký recept,jak na ně. Byl bych moc vděčný a určitě nejen já. Třeba manželka má malé,ale zato fakt hodně. Doktorka jí radila ty větší postupně vyřezávat....


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od milnem »

Když jsem si jednu dobu dávala břišní obklady z ricinového oleje,znamínka postupně vybledla a zmizela (bonus navíc).Jestli to tak funguje obecně nevím.M.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“