Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

nora m.
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: pát 13 čer 2014 10:17
Dal: 8 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od nora m. »

Zdravím a děkuji všem za nové užitečné tipy. Určitě zkusíme bylinky podle Pooty a od Jani oman, na to jsem zvědavá. Heli, já si osobně myslím, jak jsem ji pozorovala, že to vypadá na herzku. Byly tam takové propady:jeden den celkem dobrá, pak najednou propad... my už vyzkoušely kde co...ale ten krk má prostě zakletý. Prostě to fakt vypadá na štítnou žlázu, i dle krve u mudr ji má hraniční a na Salvii tam má motolici. Tam budou infekční ložiska....a hlavně tyto stavy přišly ne hned po Praziku, ale po těch kapkách...jakoby imunita si to začala konečně řešit sama.

Velmi jí pomohly horké zázvorové obklady na krk a průdušky-x za den, dále čistíčí čaje, delší dobu silnější dávky céčka, Betain HCL, čistý hořčík+2kapky lugolu (para ořechy-selen)

Myslím, že imunitu teď má celkem dobrou. Velmi jsme se všichni zlepšili po změně stravy (6let), jíme jen vegansky pestrou stravu.Potom začala dcera velmi prospívat. MMS brala asi 3 měsíce, sice koňské dávky 6 kapek 3xdenně. Bylo jí fakt blbě, al e zbavila se chlamýdií. Dělám jí výplachy střev už dlouho.My chemické léky neužíváme těch 6 let vůbec, u Praziku jsem udělala vyjímku...

Jinak u toho detoxu co měla, si prodělala také silné herzky,brala půl roku aloe vera, čistící čaje, colostrum,reishi...a to se teda čistila fest.Akorát na tu motolici to nestačilo... a to právě doufám a věřím praziku.

Děkuji všem ještě jednou a děkuji za toto užitečné fórum :bye:


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Bobina »

hledám a hledám,jakou koupit čističku na pitnou vodu.Prosím nasměrujte mě na vlákno-je-li tu


brandosss
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: pon 15 úno 2010 20:11
Dal: 16 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od brandosss »

Ahojte,

akurát sa zamýšľam nad zvukmi, ktoré zo mňa vychádzajú v oblasti čriev, keď sa najem. Nemyslím si, že som to mával v minulosti až také intenzívne. Myslíte si, že sú to dobré/zlé baktérie v črevách, či peristaltika (pohyb) čriev, či paraziti (napríklad škrkavky), keďže to tak "škvrká" v tých črevách?

Ďakujem za názory.


mahatma

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od mahatma »

Bobino, táto osmóza je asi za najlepšiu cenu na trhu... http://www.water-shop.cz/Reverzni-osmoz ... D-d394.htm
Naposledy upravil(a) mahatma dne ned 19 říj 2014 19:11, celkem upraveno 1 x.


mahatma

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od mahatma »

bramdosss - môže to mať veľa príčin, všetky popisuješ. ale ktorá to je to sa nedá takto na diaľku povedať. skús úpraviť črevnú mikroflóru probiotikami - najlacnejšia a najlepšia je kvalitná bryndza...


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Bobina »

ok dík :) já chtěla ještě vědět,jestli máte dobré zkušenosti s r.osmozou


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od milda »

Bobina píše:ok dík :) já chtěla ještě vědět,jestli máte dobré zkušenosti s r.osmozou
Já mám tuhletu:
http://www.morskeakvarium.eu/Reverzni-o ... 0-GPD.html

a zkučenosti dobrý. I manželka mi do ní "chodí na vodu" do žehličky. :D

Kup si aspoň tu 100 GPD. Ta 50, nebo 75 GPD cmrndá hrozně pomalu... :ethink:


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jani »

Já mám DEMIWA ROS 5, laboratorní, už asi 3tím rokem a naprostá spokojenost, piju jen RO a minerální prameny, které mi vozí manža z cest. RO upravuju ještě přes ozonátor 20 minut, naspinuju a mám v ní stabilně šungit, jiná voda mi už nechutná.


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Bobina »

Potřebuji nejen na pití,ale i na vaření,neboť jaksi máme ve vodě těžké kovy a jiná svinstva.Takže asi nějakou větší zakoupím.


pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od pavelv »

Bobina píše:Potřebuji nejen na pití,ale i na vaření,neboť jaksi máme ve vodě těžké kovy a jiná svinstva.Takže asi nějakou větší zakoupím.
Bobino, dost jsem se osmozama zabyval, nez neco koupim tak prolezu co se da. Vysledek je jasny, v kazdem pripade osmozu se zasobnikem a jako prodejce mi vychazi mangala.cz. Ja bych ti doporucoval konkretne toto http://www.mangala.cz/ro105-filtracni-j ... -p-12.html. U mangaly uz jsem koupil dve osmozy, pro sebe a pro brachu, a par lidem jsem to doporucil a zatim naprosta spokojenost. A nenasel jsem nic levnejsiho.

Osmoza co radi Mahatma http://www.water-shop.cz/Reverzni-osmoz ... D-d394.htm je pro akvarka a predevsim nema zasobnik. A co se tyka ceny, tak je super, ale u mangaly se stejne s obdobnym vyrobkem dostanes niz, kdyz vezmes v uvahu, ze tam ma nahradni filtry, viz http://www.mangala.cz/ro-mini50-filtrac ... -p-69.html. Nicmene tady si radsi priplatim za pohodli, ze jen otocim kohoutkem a voda mi dost rychle natece.

Milda ma taky osmozu pro akvarko a logicky se zabyva tim, ze to "cmrnda pomalu". Spocitej si, jak dlouho ti potrva nacmrdat treba 3 litry vody, kdyz to nemas v zasobniku. A Jani ma velmi drahy pristroj pro laboratore, ktery sice sehnala levne, ale jen nahradni filtry stojeji vic nez to co ti doporucuju ja.

Jestli najdes neco lepsiho, tak me to taky zajima, asi jeste jednu osmozu koupim mame, ale moc bych to netipoval. Pavel


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Bobina »

Jupí :jump: jo to si koupím.Já měla zálusk na osmozu co doporučuje J.Zajíček,ale tadle zdá se lepčí díííík :bye:


mahatma

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od mahatma »

pavelv, mám "vykuchanú" (vyhodil som doúpravu a remineralizáciu upravenej vody) osmózu so zásobníkom, aj túto lacnú... kvalita vody je z oboch rovnaká. lacnú zapnem a nechám tiecť do 10 l demižóna v drese, ak by aj pretiekla, nič sa nedeje... nemusím čakať kým nacmondá, mám nacmondané v demižóne do zásoby... prepad z osmózy ide do napájačky zvieratám a do záhrady...


pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od pavelv »

Mahatmo, asi to mas doma vic pod kontrolou :D . Ja kdybych dal do drezu nebo do vany demizon, aby to mohlo bez rizika pretekat, tak se doma zblazneji :( .


prokera
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 29 led 2012 13:43

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od prokera »

Ahoj všichni :),

nějaký rok sem chodím bez přispívání, ale tentokrát musím položit dotaz. Moc mě zajímá váš názor. Mám už delší dobu podezření, že můj otec trpí parazitální nákazou. Celé roky neuvěřitelně hodně jí (má pořád hlad), přitom je pořád štíhlý i ve svém věku 68 let (rychlý metabolismus?), celé roky co vím má dosti řídkou stolici (rozhodně nemá "správný" tvar a konzistenci), celé roky po ránu kašle (nekuřák) a mívá období, kdy ho bez zjevné příčiny záchvaty kašle trápí třeba 2-3 měsíce (obvykle na podzim a na jaře).
Roky nedoslýchá vyšší tóny a některé další (např. cvrkání cvrčků).
Jinak je na svůj věk až neobvykle fit, mladistvého vzezření, plný života a energie.

OVŠEM...minulý týden se z neznámého důvodu rozhodl, že si nechá píchnout vakcínu proti chřipce a do 3 dnů začalo peklo - tinitus tak silný, že nespal kolik dní, a neustále hučení a pískání v uších zapříčinilo, že se psychicky složil a pořád mluví o sebevraždě :(.
Vůbec mi to k němu nesedí - on, takový psychicky vyrovnaný jedinec, optimista nad věcí a najednou taková proměna:(...?
Osobně se domnívám, že očkování mu mohlo parazity nějakým způsobem podráždit, ale třeba se mýlím...? Děkuji za vaše názory.
Petra


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

prokera píše: ... minulý týden se z neznámého důvodu rozhodl, že si nechá píchnout vakcínu proti chřipce a do 3 dnů začalo peklo ....
Je sice pravda, že ti, komu vakcína nic moc nespáchala, se neozývají. Nemaj proč. Na straně druhé, u těch, kteří si i mně osobně postěžovali, je nějaké takové peklo u "zralých" jedinců naprosto typické a (nyní) ze čtyř jeden smrťák, před tím jeden ze tří. Obrátil bych se na Hanku Bláhovou, ale asi by to srovnal už fekál, či rybník miniklystýr.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“