Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS i jinak - Léčení zvířat

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
rehakova28
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 09 říj 2014 20:25
Dal: 3 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od rehakova28 »

Díky za radu,ale už jsem asi tak blbá,že ničemu nerozumím.Nevím co je CDS a jak bych ho měla na mé kočičce použít.Našla jsem CDS na czchem nějaký koncentrát 800-1000 ppm,ale to je vše co vím.Můj mozek mi už asi nefunguje. :bhead:


rehakova28
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 09 říj 2014 20:25
Dal: 3 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od rehakova28 »

Nevím co je to CDS a jak ho použít na moji kočičku.Našlajsem CDS na czchem a to je vše co vím


tykadelik
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 02 říj 2014 6:30
Bydliště: Plzeň
Dal: 19 poděkování
Dostal: 14 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Johana

Příspěvek od tykadelik »

habana píše:Muchas gracias muchachos
...Hasta la vista
...se to píše :shock: :shock: :shock:
měl by sis zvopáknout pravopys, Ivánku :P
A hlavně: přestane jim po koloidu smrdět z dršky... :roll: :roll: :roll:
Tyjo! To je nápad. Mně taky přestalo, jencojepravda, tak našemu Dastymu musí také.Už se těším. Postříbřím mu vnitřnosti :-))


nevím, nevím, dokud to neskončí
tykadelik
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 02 říj 2014 6:30
Bydliště: Plzeň
Dal: 19 poděkování
Dostal: 14 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od tykadelik »

rehakova28 píše:Nevím co je to CDS a jak ho použít na moji kočičku.Našlajsem CDS na czchem a to je vše co vím
Nevím, zda to vyjde, ale pošlu soubory, které se mi dostaly do počítače. Počtěte si všeci... :bye:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


nevím, nevím, dokud to neskončí
rehakova28
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 09 říj 2014 20:25
Dal: 3 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od rehakova28 »

Když si tedy koupím CDS na czchem CDS concentrate
Koncentrovaný roztok oxidu chloričitého s čištěnou vodou. Obsah: 300 ml Koncentrace: cca 800 - 1000 ppm Použití: bělení textilu tak to můžu nakapat kočičce do vody?A zase stejně nevím kolik kapek a kolik vody. Vím jsem hroznáááá


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Rehakova28, na každém výrobku bývá návod, zředíš to podle něho a budeš kočičce dávat podle váhy.


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od xdraho »

rehakova28 píše:A zase stejně nevím kolik kapek a kolik vody. Vím jsem hroznáááá
Tak si to CDS tedy kupte. Dá se vyrobit za pár haléřů, ale když se vám nechce se s tím patlat, tak ho kupte.
Já bych ho ale místo do vody dával opravdu raději do toho kočičího mléka. Máte větší jistotu, že to vypije.
Jak to ředit, to záleží na tom, jak bude vaší kočičce to mléko s CDS chutnat.
Jak říkám, my dáváme naší kočičce 8 až 10 kapek s koncentrací cca 1500 ppm (Teď to už dělám kapátkem tak od oka. Prostě jen natáhnu určitou výšku hladiny kapátkem a vystříknu) a zaleju to tím kočičím mlékem. Také od oka. Je to věc kompromisu. Když dáte málo mléka, bude zápach chlóru intenzivnější. Když dáte hodně mléka, tak to bude na kočičku zase mnoho a nebude schopna toho tolik vypít. Na návodu je snad psáno, že toho má denně dostat max. asi 0,5 dcl.
My jsme naší kočičku na CDS postupně zvykali. Dal jsem jí do misky 1 kapku a zalil trochou mléka. Až to vypila, tak třeba až druhý den dvě kapky atd.
Podle mého názoru na ředění nesejde. Jde o množství toho chlordioxidu, které do ní dostanete. Ředíte tak, aby jí to moc nesmrdělo a aby to množství zase byla schopna vypít.
Kolik kapek CDS jí dávat, to záleží na jejím stavu. Zvyšujte to postupně. Já jsem měl pocit, že když jsem to s počtem kapek už přehnal, tak se třeba vyblila. Ale možná si to i namlouvám. S těmi kočičkami se opravdu špatně mluví :-)))
Prostě jí pozorujte a podle toho nastavujte množství. Když už to bude mnoho, tak zase trochu couvněte.
A nebo dávejte za den dvě menší dávky.


rehakova28
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 09 říj 2014 20:25
Dal: 3 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od rehakova28 »

Děkuji mooc za radu,jdu na to,ale raději si to zřejmě koupím,protože nechci něco posr....nejsem zrovna chemik a doufám,že nějaký ten návod tam bude.


rehakova28
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 09 říj 2014 20:25
Dal: 3 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od rehakova28 »

ještě jedna otázka.Když si to tedy koupím má to hodnotu 800-1000 ppm tak to už ředit nemusím ničím jen ji kapni tu jednu kapku do mléka?jednou denně .A potom pomalinku přidávat,nebo i ten koncentrát musím ještě něčím zředit.Připadnu si,že mám IQ 10


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od Slavek Krepelka »

rehakova28 píše: ... Připadnu si,že mám IQ 10
Řeháková, inteligence je schopnost si dát informace do logických souvislostí. To, že něco nevíš neznamená, že jsi blbá. To jenom znamená, že něco nevíš a nejlepším způsobem jak se něco dozvědět je se poptat, dočíst atd. a odzkoušet.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od poota »

Ředit to nemusíš, takže jenom nakapat do mléka nebo do vody, podle toho co je zvyklá pít. Napřed jednu kapku a uvidíš, jak na to bude reagovat. Ze začátku tomu možná nebude důvěřovat, tak jí to zkus dávat olízat z prstu, aby věděla, že je to tak "schválně", že to tak chceš a ne že je to "divné" pití.
Až to vyzkouší a zjistí, že jí to pomáhá, tak už to bude pít i sama nejspíš ochotně - ale každá kočka je jiná. Nemusíš čekat, až to všechno vypije - klidně jí dej další dávku čerstvého pití stejně jako jsi to dělala dosud.
A nezapomeň ji chválit, aby věděla, že to dělá správně. Jsou to takové malé děti, které potřebují nějaké vedení, někoho kdo jim ukáže co mají dělat a co je správně, prostě potřebují takovou superkočku, které můžou věřit.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
rehakova28
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 09 říj 2014 20:25
Dal: 3 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od rehakova28 »

Děkuji moc všem za ochotu a pomoc . Dokonce jsem to už pochopila ☺Snad to pomůže a konečně si budu moc vydechnout.Jste ZLATÍ!!!!!


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od poota »

Chlordioxyd není jediná možnost, ale můžeš tím začít, protože to působí "rychle".
Mezitím se můžeš podívat na autopatii http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=3271 .
Její výhodou je, že se s ničím netluče a žádné jiné léčení neovlivňuje, přitom je jednoduchá a účinná.
Potřebuješ jenom nějakou dokonale čistou nádobku, nejlépe ještě nepoužitou lékovku, hmotolovou štamprličku a nebo i jenom "čerstvý" uzávěr od PET láhve.
Do nádobky (nesmíš do ní ani nadýchat!) natočíš trochu vody, kterou necháš téct tenkým "čůrkem" a od kočky seženeš aspoň kapku nějaké tekutiny - nabereš do nepoužitého kapátka třeba trošku její moči a nebo jí to kapátko na chvíli strčíš do tlamky, aby ho oslintala. Tím kapátkem potom zamícháš tu vodu v nádobce a nádobku dáš pod ten čůrek, takže Ti ta voda bude přetékat. Necháš ji takhle přetékat minutu až dvě a potom většinu té vody odleješ. Ten zbytek naliješ kočce do tlamky, nejlepší je pár kapek pod jazyk, ale když to jenom "vypije", tak je to taky v pořádku. Můžeš taky zkusit, jestli by si raději sama nelízla. Kdybys do ní nedostala ani kapku, tak nezoufej a klidně jí to natři někam na kůži - je celkem jedno kam, protože si to nanejvýš sama olíže, ale i to, co projde kůží úplně stačí.
A to je všecko, dál už to působí úplně samo. Podrobnější informace máš v tom odkazu, ale je to dost dlouhé čtení.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
rehakova28
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 09 říj 2014 20:25
Dal: 3 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od rehakova28 »

Tak dávám CDS druhý den a zatí žádná změna.Pořád nejí ani nepije a je celkově slabá.Zatím krmím stříkačkou a pití taky dávám stříkačkou.Nevím,jestli to není už pozdě.Zatím budu pokračovat co to půjde,ale mám velký strach,že to nedopadne dobře.Ještě jsem sehnala 2 injekce NeoRecormon 500,ale nemám s tím žádné zkušenosti a bojím se aby jí to spíše neublížilo.Náš vet s tím nemá zkušenosti tak nevím


jesy
Stálý člen
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 31 led 2013 9:37
Dal: 26 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: MMS i jinak - Léčení zvířat

Příspěvek od jesy »

Pokracuj.. Kym jej to CDS nepomoze zbavit sa toxicit (dufam ze sa nemylim), tak slaba bude, ale ak zaberie, tak pookreje. Lenze moze sa stat, ze samotne CDS nebude stacit.
Odporucil by som Ti pohladat informacie aj o C a koloidnom striebre http://forum.cats.sk/viewtopic.php?t=3446 (pokial sa tomu rozhodnes uverit).

A rozhodne cakam(e) od Teba spatnu vazbu


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“