Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
maza
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 18 čer 2013 7:38

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od maza »

V pátek sněmovna schválila jako přílepek k zrušení poplatků u doktora také zákaz prodeje bazénové chemie. Prý kvůli možnosti výroby výbušnin.Hrůza.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

maza píše:V pátek sněmovna schválila ...
Můžeš na to dát nějaký odkaz, kde je znění toho zákona?
S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
maza
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 18 čer 2013 7:38

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od maza »

Bylo to v hlavních zprávách na Nově 26.9 hned na začátku.(Tn.cz) Jinak nevím,kde to hledat. Chtějí to prodávat pouze na občanku. Z internetovým prodejem by to bylo asi složitý. Jde o některě druhy baz.chemie. Nevím jestli se jedná také o chloritan sodný,ale moc bych za to nedal. Stálé zdraví přeji.


RRoman
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 03 říj 2014 13:51
Dostal: 8 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od RRoman »

S MMS experimentuji již čtvrtý rok a moje zkušenost je - výborné na nachlazení a další problémy méně závažného charakteru, zlepšuje psychiku, výborné k čištění zubů. Nezabralo u nádoru mozku kde bratr nakonec zemřel a u urologických potíží což je můj případ. Nastalo přechodné zlepšení u alergie. Ve všech případech bylo užíváno každou hodinu střídavě MMS1 a MMS2 minimálně 10 hodin denně 3 - 5 kapek nebo tobolka a to několik týdnů. Dle mých zkušeností lze užívat i na lačno, ale v menší koncentraci, protože má daleko razantnější účinek.


RRoman
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 03 říj 2014 13:51
Dostal: 8 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od RRoman »

S MMS experimentuji 4 roky. Moje zkušenost - pomáhá na nachlazení, s psychikou a různé lehké problémy, výborné na čištění zubů, přechodně pomohlo s alergiemi. Nepomohlo u nádoru ke to skončilo úmrtím, urologických problémů, bolestí kloubů kde naopak pomohla antihelmintika. Ve všech případech byla použita kombinace MMS1 a MMS2 v hodinových intervalech minimálně 10 hodin denně po dobu několika týdnů. Z mého pohledu je to výborná věc, ale ne zázrak. Dle mého nestačí na velké parazity, některé viry a plísně. Dále nedokáže zvrátit pacientův pohled na nemoc samotnou, který je velmi důležitý.

Omlouvám se, že schválení příspěvků trvalo 3 dny. Zkusíme to nějak vylepšit. SDK


Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Sindo »

Roman ja by som ti odporučil, ak si to nerobil,
kombinovať MMS-ko napríklad s céčkom.


Fiček
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 10 říj 2014 14:08
Dal: 1 poděkování

Revmatoidní artrityda

Příspěvek od Fiček »

Dnes jsem dostala odkaz na MMS. A jsem moc nadšena , že se mi MMS dostalo zatim pod oci na cteni. cca 1,5 roku zapasim se zanetem kloubu. Nejdrive jsem byla na slavných kortikoidech nebo jak se svinstvo pise :(. to mi pomohlo cca na 4 mesice uplne zmizely otoky a bolesti . Ale pro pravidelnem brani "prasku" se mi otoky a bolesti vratily zpet. Nyni jsem na alternativni lecbe - bez psenice a cisteni plísní v krvi pomoci potravin dle typu krve. Jde to pomalu ale malinky vysledek je. Po shlednuti a cteni zatim jen na webovych strankach jsem odhodlana jit do MMS.
Dekuji ze mohu vyzkouset MMS a dam urcite vedet jak jsem dopadla po pouzivani MMS.
Chci se zeptat jako zacatecnik urcite po jedne kapce po hodine a 8 hodin nebo 10 hodin . A musi se vzdy kazdou hodinu neco zbastit aby to nebylo jak se pise na lacno??? Nebo staci jen treba kousek neceho malinkeho.
dekuji Fiček


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Fiček, začínej po 1 kapičce, pokud ti nebude špatně, postupně navýšíš na 3, více není potřeba. No a bereš 8 h denně.
Od jídla musíš mít půl hodinu, t.j. MMS, za 30 min jídlo, po jídle další MMS až za 30 min.
Nebrat syntetický vit C a hlídat si i složení potravin, céčko se cpe všude.


proud
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: ned 14 zář 2014 21:22
Bydliště: World
Dal: 18 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Domáca liečba nechtovej plesne

Příspěvek od proud »

Zdravim Slavku,tak jsem nejspis udelal peknou botu,treba poradis.Nejspis to kdosi popsal jen jako vtip a me to nedoslo.Dal jsem si rano kafco,nakapal 20 kapek neaktivovany MMS a vypil,pohoda,po nejakejch 4 hodinach zaclo toco,silena diarhea a pak pozdejc,misto obeda,jsem se jeste hodne slusne pozvracel.Tak me bolel zaludek ze jsem myslel ze koncim.Napadlo me kapnout do vody 8 kapek HCL a vypit pri pokusu o holy preziti,ze se to snad zaktivuje dodatecne :-).Ptat se nebylo koho,tak jsem to spachal.Ted je lip,ale porad nic moc,aspon uz nelitam.Jako bych byl vevnitr spalenej,nebo poleptanej.Docela mam vichr jestli jsem si neznicil traveni.Jak to vidis? Diky.


Teprve,az pokacite posledni strom , az otravite posledni reku,
az ulovite posledni rybu , teprve tehdy prijdete na to,
ze penize se nedaji jist...poselstvi ...

proud
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Domáca liečba nechtovej plesne

Příspěvek od Slavek Krepelka »

proud píše:Zdravim Slavku,tak jsem nejspis udelal peknou botu ... Jak to vidis? Diky.
:D Nejsi ani první ani poslední. Taky jsem si to prošel, i když s jiným servírováním. Asi máš od MMS pokoj a nebudeš ho moct ani cejtit, ale pokud ne, tak si pořádně přečti, že se má dát velice pomalý nástup a zjistit si svou vlastní hranici tolerance, nemluvě o aktivaci. To spolknutí HCl byl dobrý tah, ale měl přijít hned po vypití chloritanu. Pár lidí si odzkoušelo míchat až takhle v žaludku a fachá to taky. Ten bachorek se ti uklidní, pokud na něj budeš hodnej a papat pár dní třeba krupičnou a bramborovou kašičku, prostě něco jemného. Taky jsou príma salátovky, docela uklidňujou.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
proud
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: ned 14 zář 2014 21:22
Bydliště: World
Dal: 18 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Domáca liečba nechtovej plesne

Příspěvek od proud »

Slavek Krepelka píše: Ten bachorek se ti uklidní, pokud na něj budeš hodnej a papat pár dní třeba krupičnou a bramborovou kašičku, prostě něco jemného. Taky jsou príma salátovky, docela uklidňujou.

S laskavým pozdravem, Slávek.
Diky chlape :D , ale ne,nezanevrel,jen jsem chtel vedet jestli to zvladnu sam a nekouka z toho litani po "nedoktorech",pripadne jestli bych mel jeste neco pro jistotu namichat abych to zneutralizoval a usetril si dalsi
problemy.Uklidnils me,dikec chlape :hip: :D .Na to ze me dochtori nevideli uz nejakejch 25 let jsem si dovolil tentokrat dost,kazda sranda holt neco stoji.Tak muzu klidne spat,je to uz mnohem lepsi,proste jsem se precenil :-).A to vsechno kvuli trose plisni a brejlim nablizko:-)))).Apropo,na palec mi zda se zatim zabralo jen samotny DMSO,jeste uvidim,teprv jsem zacal :-).A sleduju ty naschvaly osudu co si sam pripravuju,ted kdyz konecne svitla sance na praci a dodelani nejakejch papiru,tak si zavarim,kdyz bylo casu dost tak me to nenapadlo,a pak se sakra netref :laugh:


Teprve,az pokacite posledni strom , az otravite posledni reku,
az ulovite posledni rybu , teprve tehdy prijdete na to,
ze penize se nedaji jist...poselstvi ...

proud
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Domáca liečba nechtovej plesne

Příspěvek od Slavek Krepelka »

proud píše: ... Apropo,na palec mi zda se zatim zabralo jen samotny DMSO ...
Pokud ano, dej to prosímtě do nehtů, až si budeš jistý. Jinak věz, že pokud se současným trápením tý plísně nehtů přestaneš, dokud to není doléčené a vše plesnivé pryč, nejspíš se to vrátí a pak už samotné DMSO asi nebude pracovat. Jak tý mrše ulevíš, naučí se.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
mahatma

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od mahatma »

poprosím o radu... viete niekto prečo sa nemá chloritan skladovať v PET flašiach, ale v PE sa môže? ďakujem


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od cimirek »

Chloritan PETku nějak degraduje a ta za poměrně nedlouhou dobu teče. Vlastní zkušenost.


mahatma

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od mahatma »

Mirku díky. ja som mal chloritan v PET od coca coly viac ako 2 roky a nič flaši ani chloritanu nebolo... preto sa čudujem, že som našiel upozornenie, že sa v PET skladovať nesmie, iba v skle alebo PE... možno aj PET flaše majú rôznu kvalitu.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“