Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS i jinak - Léčení zvířat

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Lio
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 05 čer 2014 22:45

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Lio »

Ahoj,
chtěla bych vás poprosit o nějaké rady s mým postupem.
Mám psa s karcinomem nosní dutiny. Na vitalitě to znát neni, bohužel má ale nos neprůchodný, takže už asi měsíc dýchá výhradně pusou a myslim, že je to hrozně nepříjemný.

Dělám s ní tohle:
Přešly jsme na syrovou stravu - kuřecí maso/mořská ryba+zelenina (červená řepa, listový salát, brokolice, salátová okurka, občas mrkev)
V tobolkách dostává:
Mix 6 čínských hub + transfer faktor
Detoxikační směs složení: chlorella, spirulina, mladá pšenice, zelený ječmen, acai berry, macai berry, aloe vera, ostropestřec
Lipozomální vitamín C
Lososový olej + jsem objednala ještě lněný
Na noc Artemisinin
Dávám jí pít šťávu z Aloe vera
Někdy přidám i tobolku ostropestřce, měla dost špatný játra, ale po 14 dnech denního užívání ostropestřce se to razantně zlepšilo, koukala jsem na to jak blázen.
Dávala jsem jí i laktobacily, ale dneska jsem zjistila, že psy maj jiný bakterie než lidi T_T tak musim koupit zvířecí bakterie.
Ještě jsem objednala Yuccu, ta přijde zítra.

Samozřejmě chodíme ven na sluníčko, hraju si s ní, nosím jí nový hračky...prostě aby byla psychicky v poho.
Jenže měsíc pryč a vůbec žádná změna.

Měřím jí ph moči. Ráno mívá kyselo kolem 5,4, večer zas zásadito 7,5. I když dneska měla ráno kolem 6,5.
Vůbec se v tom nevyznám.

A stejně by mě vůbec zajímalo, čim se mohla zamořit. Bydlíme v maloměstě (3000 obyvatel), všude okolo jsou louky a lesy, aut málo. Že to má zrovna v nose, tak by to mělo být něco ze vzduchu nebo ne?
Díky za každou radu. Marta


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj ,chtěla bych jen přidat svůj názor o podstatě některých nemocí našich mazlíčků.
Není to má zkušenost ale zaslechla jsem to jako zkušenost terapeuta. Může se stát, že třeba nervozita či nějaké chování "pána" se přenese na zvíře, které začne nějak strádat a nemoc je na světě. Slyšela jsem o případu, kdy si majitel psa uvědomil co způsobuje a zvíře se vyléčilo. Jsme tu na zemi všichni navzájem propojeni .Lidé i zvířata, vše živé i "neživé" jednou matricí. Takže se to nabízí.
Lazarev píše o nemoci jako o poruše a deformaci energ, mřížky člověka či zvířete , způsobenou neg. emocemi ,chováním. Toto je minimálně na pouvažování ......krom léčby L.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od kachna »

LenkaX píše:... Jsme tu na zemi všichni navzájem propojeni .Lidé i zvířata, vše živé i "neživé" ...
Souhlasím s tím, že domácí mazlíčci na sebe často berou naše "zátěže".
Mimo téma (offtopic)
Lenko, máš pravdu, že i neživé! Věc, kterou často používáš, taky ovlivňuješ. Nevěřila jsem tomu, ale autům, se kterými jsem často jezdila já, vždycky zlobil výfuk - no a já s "ním" měla taky vždycky problémy. Manžel se zase stále přehřívá, pořád je mu teplo - asi uhodneš, co se mu na autě porouchává - klimatizace. :D
Někde jsem viděla video, jak dělali pokusy s káčaty. Po vylíhnutí se jim první ukázal člověk, ona pak za ním chodila. To je ještě logické. Pak ale po vylíhnutí ukázali káčatům robotický vysavač, který si normálně jezdí po místnosti cik cak jak ho "napadne". Káčata ho vzala jako "matku" a když je pak zavřeli do ohrádky u jedné zdi, vysavač jezdil co nejčastěji k nim!!!! Nádherná ukázka toho, že jsme fakt propojení úplně se vším. ;)


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj Kachni, když ted tady odpovím budu mimo mísu tohoto vlákna , ale přesto zareaguji.
měli jsme pračku dobrou ,alespoň s tím jsem ji kupovala .Po 5 letech se začaly objevovat závady. Nejprve display, pak programátor. Neuvědomovala jsem si ,že to ještě zhoršuji, protože kudy jsem chodila ,všem jsem o ní povídala a jaký je to zmetek.....
pak začala při odstřeďování těžších věcí skákat tak že jsem se bála. Odstředění byl pro mě opravdu stres. Musela jsem pobývat v její blízkosti abych stihla přiskočit a vypnout ji rychle aby nám nerozbila koupelnu. Máme novou a tu neustále chválím. Stejné to je s našim autem ,Tam jsme si to uvědomili hned a chválíme .Má 12 let a opraváři říkají. U těchto Octávií se často kazí to a to, nebyly vychytané. U nás naprosto nic takového není. Auto šlape jak hodinky.
tal to jen na ukázku:-)


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Lio
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 05 čer 2014 22:45

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Lio »

To je těžký a já jsem na to krátká. Pes má rakovinu v nose a mně neustále teče rýma. Ale kdo to přenáší na koho...nevim. Přemýšlela jsem i nad tim, z čeho by ten pes mohl mít psychické problémy, jenže ona se podle mě má velmi dobře. Kam to jde, tam ji berem sebou, chodí dvakrát denně na procházku, snažíme se aby byla co nejmíň sama doma, chodí sem návštěvy, který zbožňuje, má hromady hraček, může spát kde chce, může ven kdy chce, hraju si s ní, drbu jí na zádech...a to celej život, celejch 11 let. Je to zvláštní tenhle pes, kterej se podle mě má skvěle, dostane rakovinu a vlčák, kterej bydlí v paneláku, dědek ho vezme dvakrát za den pod strom vyčůrat a ještě mu nadává, že žere trávu, tak ten je zdravý.


kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od kachna »

Lio píše:... Pes má rakovinu v nose a mně neustále teče rýma. Ale kdo to přenáší na koho...nevim. ...
Ahoj Lio, píšeš, jak má u tebe pejsek ráj, to je fajn. Ale děláš si taky takový ráj i sama pro sebe? On totiž nemarodí proto, že by se měl špatně, ale "chytá" tvoje problémy. Jak píšeš - tobě neustále teče rýma, u něho se to projevilo ještě hůř... Musíš se začít taky trochu rozmazlovat, mít se ráda, nesnažit se dělat moc věcí najednou, což tě stresuje... Až budeš v pohodě ty, uzdraví se i tvůj pejsek.
Na ostatní léčbu jsou tu větší odborníci než já, je tady spousta vláken s mnoha zázraky - autopatie, urinoterapie, HCl, MMS... - to je všechno moc fajn pro pomoc tělu, ale začni se zamýšlet i nad "duševnem", jestli teda můžu poradit. ;)
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Lio
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 05 čer 2014 22:45

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Lio »

Díky za odpověď.
Jo, to je pravda. Můj život je jeden velký stres. Furt nějaký nároky z okolí, někam se honit, něco zařizovat a dělat plno věcí, který mě ani trochu nebaví. Ale, že by to až takhle působilo na toho psa? No je pravda, že zvířata jsou hodně vnímavá a nakonec ničemu neuškodim, když se taky zamyslim nad svým životem.

Myslim, že tý léčbě moc nepomáhá moje máma, která mě stále obtěžuje dotazy, co budem dělat, až pes umře, kam ho zahrabem a různý takový debilní otázky. A psovi furt říká, že je ubohej. Já si naopak pokaždý, když si vzpomenu, vizualizuju, jak pes dýchá nosem, nebo že je třeba za rok a my si venku hrajem. Když přijde myšlenka, že by mohla umřít, tak jí přebiju myšlenkou že je čuba zdravá. Lidi maj takovou divnou vlastnost, že se upínaj na tu nejhorší možnost, ale přitom budoucnost je otevřená.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Lio píše:To je těžký a já jsem na to krátká. ....
http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=3790
Ahoj, Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Lio
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 05 čer 2014 22:45

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Lio »

Já už mám načtený desítky článků, hodiny videa na youtubu, několik knížek...a právě proto, si myslím, že mám správný postup, ale ono se to nelepší a já nechápu proč.

Dneska přišel ten lněný olej a psovi chutná :) ale nevim, jak to půjde s tim tvarohem.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od LenkaX »

Přesně tam jak píše Kachna .Je to vlastně úžasný důkaz jak majitelka svými problémy může ovlivnit svého pejska.To že máš Lio neustále rýmu, může mít mnoho příčin. Rýma může znamenat zmatek v hlavě , moc myšlenek.Pokud je to chronická rýma tak tam už je něco dlouhodobě zanenedbáno. Nebo špatná imunita, zánět dutin,paraziti. Určitě bych léčila majitelku pejska. Je to stejné jako u dětí. Když onemocní dítě , měli by se dát do pořádku hlavně rodiče.I tam je to velmi propojené.Zašla bych si Lio na kompletní vyšetření k parazitoložce. Také bych posílila psychiku. Nevím jak jsi na tom s překyselením. Zánět v těle s kyselostí vždy nějak souvisí.
Možností je mnoho.L.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Lio
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 05 čer 2014 22:45

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Lio »

Je to hrůzostrašný důkaz. No tak jo, budu se léčit s ní, co by ne. Já mám tu rýmu fakt už dlouho, tak od podzimu řekla bych. Pes má problémy od ledna 2013 (to jí začla téct krev z nosu) a od podzimu 2013 špatně dýchá. No a tak od května má nos úplně neprůchodnej. Právě proto, že máme obě problémy s nosem, jsem myslela, jestli neni nějakej problém v domácnosti, ale já stále vysávám, větrám, utírám prach, tam by nic být nemělo.
Nepomohlo by jí, kdybych od ní odjela? Nebo to funguje i na dálku?
Díky za rady.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Lio píše: ... proto, si myslím, že mám správný postup....
To bych si myslel až v takovémto případě. http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... 6&p=127951

S laskavým pozdravem, Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
jesy
Stálý člen
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 31 led 2013 9:37
Dal: 26 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od jesy »

Lio píše:Jenže měsíc pryč a vůbec žádná změna.
Vit. C aj MMS funguju, ale zda sa ze v niektorych pripadoch dokazu vyliecit rakovinu len ked je cerstva. Vo vasom pripade to asi uz len detoxikuje, posilnuje organizmus a predlzuje zivot. No i ten zbytok ktory robite urcite pomaha. No bude treba skusit aj nieco ine (neporadim co, ine som uz neskusal. Nam pomohla operacia a to ze ju moja macka prezila bolo len vdaka dlhodobemu bombardovaniu vit. C).
Nevsimol som si ci si pisala, akou stravou si ho krmila. Ak suchymi granulami, tak pricina moze byt v tom. Udajne su vysoko rakovinotvorne. Aj tie dalsie "nahrady" masa, ktore maso pripominaju len zdialky. Surova strava je super.
Mozete zit zdanlivo v zdravom prostredi, ale vzdy sa k vam moze dostat nieco skodlive. Napr. dovozom z Japonska sa k nam dostavaju radioaktivne veci, ktore "omylom" prejdu kontrolami, atd.

No verim ze najdes nieco, co Tvojmu psovi pomoze. Ked sa ti to podari, urcite sa s nami podel, pomoze to i dalsim. Drzim palce


Ladislav123
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 25 čer 2014 1:55

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od Ladislav123 »

Dobrý den, co se týká svrabu a parazitů stačí bylinná léčba, bližší info na amilaza@seznam.cz


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od julietta »

ahojte. potrebujem rychle poradit. steniatko 2mesiace chytilo parvovirus. uz druhy den je na infuzkach- čo by ste doporučili? skusit zapper? lieky nie, vela grca.
ak by mal niekto skusenost, dajte vedieť. dik.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“