Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Přímá pomoc jedné domácnosti postižené povodní. Více zde...
Město Krnov - Přímá pomoc jedné domácnosti postižené povodní. Více zde...
Magnetické Zapry (PEMF)
- Slavek Krepelka
- Zasloužilý člen
- Příspěvky: 6292
- Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
- Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
- Dal: 2432 poděkování
- Dostal: 3249 poděkování
Magnetické Zapry (PEMF)
Otevírám toto vlákno, ať se nám to nemíchá s elektrickýma zaprama. Je to dost podobné, ale metodologie vyvolání el. proudu v těle je jiná a jeho charakteristiky jsou také jiné.
PEMF znamená Pulsed ElectroMagnetic Field. Což je Nárazové ElektroMagnetické Pole. Uvádím to, protože je to vynikající zkratka na googlení. Mezi námi, Google mi začíná lízt na nervy. Nemohl jsem se přes něj dohledat Mika Foresta, který v tomto udělal pěkný kus práce vyhledáváním informací, a postrojování udělátek za celkem lidové ceny a o ty informace se směle dělí. Je komerční výrobce zaperů, momentálně vypadlý do Uruquaze z USovic, protože mu FDA dělal zatracený potíže ve státech a dokonce ho chtěli kolem 2005 zašít na tři roky za prodávání léčivostí bez licence. Začínal podobně jako Craft. Byl v průseru se zdravím a blahé paměti Robert Beck ho svedl na cestu elektroléčby, anžto je elektrotechnik.
Jo, ten Google, narval jsem si do Googlu Lycos, což je jiný vyhledávač, a ten mi Mika našel okamžitě. http://www.dragonfly75.com/eng/cancerdevices.html Dávám sem ten odkaz, protože se přes něj dá proklikat a dohrabat ke spoustě informací z prací lidí, kteří to zapování testovali, včetně několika odkazů na různé patenty a nějaký ten výzkum. Jak to budu prolézat, narvu odkazy sem a k tomu nějaké dostatečné výcucy v češtině, o co vlastně u čeho kráčí a na co to je dobré a kdo a jak na to došel.
Jinak půjde o velice hlídané vlákno, nedoložené prudičství netoleruju, cokoliv proti a rozumně doložené jenom uvítám a offtopiky a podobně budu limitovat na minimum.
Bohužel angličtina
Níže jsem dal pár slovama o co kráčí.
Teď jsem na tohle narazil a se zapry jak je tu diskutujeme to má dost málo společného, ale něco ano. Bloudily mi psledních pár tejdnů hlavou myšlénky ne o zaprování jako takovém, tedy šokování přímo elektrikou, ale o indukování elektriky přímo v těle magneticky. Důvod byl ten, že oproti přímé elektrice magnetické pole tělo prolítne relativně lehce, bez rozlišování elektrického odporu díky různému obsahu vody, či spíše elektrolytů a tuků v různých tkáních. Například proudy se celkem vyhnou šlachám, blánam, co je zabaleno v jizvovinách, cystách atp. Na rozdíl od přímého elektrifikování, indukce magnetickým polem sice napríklad v jizvové tkáni cysty elektriky moc nenadělá, ale je-li v jizvovině parasit, tedy lidově červ, v červovi tý elektriky nadělá dost, protože vnitřek červa je zase elektrolyt, takže i v dobře elektricky odizolovaném červovi se dá naindukovat celkem slušný proud.
Nyní, indukce magnetickým polem jedinného pulsu vyvolaného řekněme vybitím kondíku do cívky na kusu železa udělá vždy stříďák, že? Prdlajz. Udělá vždy nejdříve stejnosměrný proud zvedající se intenzity řekněme levá-pravá, což po vyvrcholení pulsu otočí polaritu, takže řekněme pravá-levá a odumře. Bude to trochu delší, ale je to stejně spíš pro ty, co elektrice trochu rozumějí.
Co se stane ve vodiči, řekněme v těle červa, tedy v pecce vodiče, která je odizolovaná bužírkou tukových tkání pokožky červa je to, že se při jedné polarite indukovaného proudu nabudí elektrická odpověď opačné polarity, jako se nabudí řekněme v sekundáru trafa, akorát že s tím trafem je to trochu jinak, než jak se to učí na školách.
K nabuzení sekundáru trafa dochází díky odpovědi feromagnetického materiálu jádra trafa a teď už s tím můžu ven, takže, uřízněte sekundár z nějakého třeba ovládacího izolačního trafa a hákněte jeho osamocený primár do sítě, bez odporu, s odporem, to je buřt, a poznáte, kolik vám pustí štávy. Nic. Ani miliampéru Sekundár trafa je totiž spotřebič, který odčerpává reaktivní pole jádra a proto trafo takzvaně bez zátěže čůrá primární proud. Ony se totiž v tom jádře proti sobě postaví dvě elektrická pole, řekněme v danném momentě kladný indukující a záporný reaktivní, čemuž se v v odborné hantýrce říká běžně flux, protože odborníci do termínu flux zahrnují i magnetické pole jednak vodičů primáru a sekundáru a jednak pole vířivých, které vznikají díky přítomnosti sekundární cívky na jádře trafa v jádře. To jsem musel, aby bylo jasné, o co jde v červovi, ale i v každé buňce do nějaké míry.
To reaktivní pole se nutně taky nabudí v červovi, ve všem co je rozumně vodivé, ale hlavně ve všem, co obsahuje železo, nikl a kobalt v takové formě, kdy je kov vodivý, pokud to tam tedy je. Nicméně, i paramagnetické látky udělají elektrickou reaktivitu, i když je to relativně ubohé vzhledem k feromagnetům, tedy reaktivitu elektrického pole a ty ve vodiči, jako je i elektrolyt vyrobí cirkulující "kraťas", tedy vířivý proud. Kdo to nikdy nezkusil, jakože takových blbů jako jsem já, který by to napadlo, je málo, stačí si na jádro trafa přes nějakou izolaci dát vodivě spojenoiu smyčku vodiče a strčit do zdi. Hned jednomu dojde, že vířivý proud probíhá materiálem nikoliv jako hejno nejakých koleček se šipčičkama jak to vidíme povětšinou ve schémátkách to vědeckých, ale jako jeden proud, který například prochází celým povrchem každé laminace trafa příčně kolem dlouhé osy laminace. V podstatě jde o kraťas v rámci laminace, který je moderován jednak odporem materiálu, jednak velikým rozprostřením dvou polí, jednak rozlaminováním a tím prakticky velikým prodloužením vodivé dráhy proudu a jednak skin effektem, který zvyšuje odpor díky zmenšování průřezu vodiče a jednak placatou geometrií laminace, která spolupracuje se skin efektem.
No a že takový proud podléhá, tomu skin efektu, je tlačen k povrchu vodiče, což u červa je kůže. Je potřeba přihlédnout k délce pulsu, jak dlouho třeba trvá u elektromagnetu, že čím je větší masa jádra v poměru k proudu a závitům cívky, tím dýl trvá než se elektromagnet plně chytne a stejně tak po vypnutí proudu do cívky, než se elektromagnet úplně pustí. To skáčou krystaly jádra do domén a zpět a dá se tím regulovat délka pulsu. Samozřejmě se to dá regulovat i navyšováním stejnosměrného proudu v cívce, přepólováním a snižováním proudu cívkou. Pokud se natáhne čas indukce jedné polarity, natáhne se čas jednoho polárního směru fáze vířivého proudu indukovaného v červovi. Takže čím je jeden směr indukce pomalejší, tím je menší skin efekt a tudíž tím je hlubší vodivý obvod v těle červa a tím je nižší hustota proudu, i když celkový může být vyšší než u rychlé indukce. Čím kratší je doba indukce, tím více je koncentrovaný skin efekt k povrchu, tedy k izolaci, tedy ke kůži červa a tím vyšší je hustota proudu pod relativně nevodivým povrchem (kůží) červa. To více méně znamená, že zde jsou k dispozici dva principy k ničení parasitů. Jedním je pomalejší naindukování sice vyšší hodnoty cirkulujícího (vířivého) proudu v těle červa, který je ale relativně hluboký a probíhá řekněme jednou, vnější třetinou rádiusu červa, což odpovídá zhruba 60Hz, který snad dokáže mrchu dostatečně poškodit i při relativně nízké hustotě proudu. Druhou alternativou je indukce vysokofrekvenční, která podstatně víc koncentruje ten "vířivý" proud k povrchu červa a díky elektrickému odporu mu dostatečně ne snad připálí, ale poškodí podkoží, ne-li kůži. To samozřejmě nemluvím co se asi dokáže odehrát s jeho nervovou soustavou, která je u červa koncentrovaná pod povrchem těla anžto hmat je jeho převeledůležitý smysl.
Osobně bych se něco takovýho moc neodvážil navrhnout jako léčebnou metodu, ačkoliv mi to rejpalo v hlavě, aniž to bylo odzkoušeno mimo člověka, jenže jsem dnes zjistil lově stálé magnetické pole vzhledem k červům, že ono je to jaksi odzkoušeno v člověku a že na spoustu věcí to má velice blahý vliv, viz to video, které jsem přihodil. Nějaký dochtor, který jakési takové udělátko používá, dostavše se sám do nemocnice díky infekci, předvedl oštřující sestře trpící MS (Multiple Sclerosis - Roztroušená Skleróza) jak bezvadně to funguje a vrátil jí tou mašinkou během deseti minut cit do prstů, který ztratila o deset let dříve. (Takže něco s tím, co nám říkají o MS je taky děsně špatně, což mne ani nepřekvapuje. Ono kdyby to bylo totiž poškození izolace nervů, tedy myelinu, jak nám tvrděj MuDři, těžko by to taková metoda napravila za deset minut, že? To už bychom museli začít se zázrakama a to nechám Vatikánu.)
Zatím jsem na to jen kápl, jede v tom spousta zlatokopů, který za ty věci chtěj nesmyslný prachy, ale je v tom taky pěknej kus dobře odvedené práce. Ta se datuje od starého dobrého Nikoly Tesly, který se tím jako první zabýval a který šel cestou vysokých frekvencí. Není to všelék, ale taky tomu nikdo moc nerozumí o co vlastně jde, vysvětlení jsou některá lepší, některá hrozný bláboly, ale je to díky farmě, která ten vývoj zazdila někdy ve 40tých letech ještě stále dost v plínách. Někde jsem taky chytil něco o Teslovi a nevím do boha kde, že až frekvence přes nějakých nevím kolik kiloherců jsou OK a že pod jsou spíš škodlivé. Jenže kdo ví jak jaké a na co.
Jenom pro představu, chtít 20000 + dolarů za ovladatelný induktor s pár elektromagnetama mi připadá jako docela ukrutné. Nicméně výsledky očividně jsou. Mezi námi, Beckův Magnetický Pulsar je jedním z nejméně náročných a nejlacinějších takových udělátek, založených na tomto principu. Akorát, že frekvence je jeden krátký šleh každých cca 5s, takže účinnost mizivá, i když patrná.
S laskavým pozdravem, Slávek.
PEMF znamená Pulsed ElectroMagnetic Field. Což je Nárazové ElektroMagnetické Pole. Uvádím to, protože je to vynikající zkratka na googlení. Mezi námi, Google mi začíná lízt na nervy. Nemohl jsem se přes něj dohledat Mika Foresta, který v tomto udělal pěkný kus práce vyhledáváním informací, a postrojování udělátek za celkem lidové ceny a o ty informace se směle dělí. Je komerční výrobce zaperů, momentálně vypadlý do Uruquaze z USovic, protože mu FDA dělal zatracený potíže ve státech a dokonce ho chtěli kolem 2005 zašít na tři roky za prodávání léčivostí bez licence. Začínal podobně jako Craft. Byl v průseru se zdravím a blahé paměti Robert Beck ho svedl na cestu elektroléčby, anžto je elektrotechnik.
Jo, ten Google, narval jsem si do Googlu Lycos, což je jiný vyhledávač, a ten mi Mika našel okamžitě. http://www.dragonfly75.com/eng/cancerdevices.html Dávám sem ten odkaz, protože se přes něj dá proklikat a dohrabat ke spoustě informací z prací lidí, kteří to zapování testovali, včetně několika odkazů na různé patenty a nějaký ten výzkum. Jak to budu prolézat, narvu odkazy sem a k tomu nějaké dostatečné výcucy v češtině, o co vlastně u čeho kráčí a na co to je dobré a kdo a jak na to došel.
Jinak půjde o velice hlídané vlákno, nedoložené prudičství netoleruju, cokoliv proti a rozumně doložené jenom uvítám a offtopiky a podobně budu limitovat na minimum.
Bohužel angličtina
Níže jsem dal pár slovama o co kráčí.
Teď jsem na tohle narazil a se zapry jak je tu diskutujeme to má dost málo společného, ale něco ano. Bloudily mi psledních pár tejdnů hlavou myšlénky ne o zaprování jako takovém, tedy šokování přímo elektrikou, ale o indukování elektriky přímo v těle magneticky. Důvod byl ten, že oproti přímé elektrice magnetické pole tělo prolítne relativně lehce, bez rozlišování elektrického odporu díky různému obsahu vody, či spíše elektrolytů a tuků v různých tkáních. Například proudy se celkem vyhnou šlachám, blánam, co je zabaleno v jizvovinách, cystách atp. Na rozdíl od přímého elektrifikování, indukce magnetickým polem sice napríklad v jizvové tkáni cysty elektriky moc nenadělá, ale je-li v jizvovině parasit, tedy lidově červ, v červovi tý elektriky nadělá dost, protože vnitřek červa je zase elektrolyt, takže i v dobře elektricky odizolovaném červovi se dá naindukovat celkem slušný proud.
Nyní, indukce magnetickým polem jedinného pulsu vyvolaného řekněme vybitím kondíku do cívky na kusu železa udělá vždy stříďák, že? Prdlajz. Udělá vždy nejdříve stejnosměrný proud zvedající se intenzity řekněme levá-pravá, což po vyvrcholení pulsu otočí polaritu, takže řekněme pravá-levá a odumře. Bude to trochu delší, ale je to stejně spíš pro ty, co elektrice trochu rozumějí.
Co se stane ve vodiči, řekněme v těle červa, tedy v pecce vodiče, která je odizolovaná bužírkou tukových tkání pokožky červa je to, že se při jedné polarite indukovaného proudu nabudí elektrická odpověď opačné polarity, jako se nabudí řekněme v sekundáru trafa, akorát že s tím trafem je to trochu jinak, než jak se to učí na školách.
K nabuzení sekundáru trafa dochází díky odpovědi feromagnetického materiálu jádra trafa a teď už s tím můžu ven, takže, uřízněte sekundár z nějakého třeba ovládacího izolačního trafa a hákněte jeho osamocený primár do sítě, bez odporu, s odporem, to je buřt, a poznáte, kolik vám pustí štávy. Nic. Ani miliampéru Sekundár trafa je totiž spotřebič, který odčerpává reaktivní pole jádra a proto trafo takzvaně bez zátěže čůrá primární proud. Ony se totiž v tom jádře proti sobě postaví dvě elektrická pole, řekněme v danném momentě kladný indukující a záporný reaktivní, čemuž se v v odborné hantýrce říká běžně flux, protože odborníci do termínu flux zahrnují i magnetické pole jednak vodičů primáru a sekundáru a jednak pole vířivých, které vznikají díky přítomnosti sekundární cívky na jádře trafa v jádře. To jsem musel, aby bylo jasné, o co jde v červovi, ale i v každé buňce do nějaké míry.
To reaktivní pole se nutně taky nabudí v červovi, ve všem co je rozumně vodivé, ale hlavně ve všem, co obsahuje železo, nikl a kobalt v takové formě, kdy je kov vodivý, pokud to tam tedy je. Nicméně, i paramagnetické látky udělají elektrickou reaktivitu, i když je to relativně ubohé vzhledem k feromagnetům, tedy reaktivitu elektrického pole a ty ve vodiči, jako je i elektrolyt vyrobí cirkulující "kraťas", tedy vířivý proud. Kdo to nikdy nezkusil, jakože takových blbů jako jsem já, který by to napadlo, je málo, stačí si na jádro trafa přes nějakou izolaci dát vodivě spojenoiu smyčku vodiče a strčit do zdi. Hned jednomu dojde, že vířivý proud probíhá materiálem nikoliv jako hejno nejakých koleček se šipčičkama jak to vidíme povětšinou ve schémátkách to vědeckých, ale jako jeden proud, který například prochází celým povrchem každé laminace trafa příčně kolem dlouhé osy laminace. V podstatě jde o kraťas v rámci laminace, který je moderován jednak odporem materiálu, jednak velikým rozprostřením dvou polí, jednak rozlaminováním a tím prakticky velikým prodloužením vodivé dráhy proudu a jednak skin effektem, který zvyšuje odpor díky zmenšování průřezu vodiče a jednak placatou geometrií laminace, která spolupracuje se skin efektem.
No a že takový proud podléhá, tomu skin efektu, je tlačen k povrchu vodiče, což u červa je kůže. Je potřeba přihlédnout k délce pulsu, jak dlouho třeba trvá u elektromagnetu, že čím je větší masa jádra v poměru k proudu a závitům cívky, tím dýl trvá než se elektromagnet plně chytne a stejně tak po vypnutí proudu do cívky, než se elektromagnet úplně pustí. To skáčou krystaly jádra do domén a zpět a dá se tím regulovat délka pulsu. Samozřejmě se to dá regulovat i navyšováním stejnosměrného proudu v cívce, přepólováním a snižováním proudu cívkou. Pokud se natáhne čas indukce jedné polarity, natáhne se čas jednoho polárního směru fáze vířivého proudu indukovaného v červovi. Takže čím je jeden směr indukce pomalejší, tím je menší skin efekt a tudíž tím je hlubší vodivý obvod v těle červa a tím je nižší hustota proudu, i když celkový může být vyšší než u rychlé indukce. Čím kratší je doba indukce, tím více je koncentrovaný skin efekt k povrchu, tedy k izolaci, tedy ke kůži červa a tím vyšší je hustota proudu pod relativně nevodivým povrchem (kůží) červa. To více méně znamená, že zde jsou k dispozici dva principy k ničení parasitů. Jedním je pomalejší naindukování sice vyšší hodnoty cirkulujícího (vířivého) proudu v těle červa, který je ale relativně hluboký a probíhá řekněme jednou, vnější třetinou rádiusu červa, což odpovídá zhruba 60Hz, který snad dokáže mrchu dostatečně poškodit i při relativně nízké hustotě proudu. Druhou alternativou je indukce vysokofrekvenční, která podstatně víc koncentruje ten "vířivý" proud k povrchu červa a díky elektrickému odporu mu dostatečně ne snad připálí, ale poškodí podkoží, ne-li kůži. To samozřejmě nemluvím co se asi dokáže odehrát s jeho nervovou soustavou, která je u červa koncentrovaná pod povrchem těla anžto hmat je jeho převeledůležitý smysl.
Osobně bych se něco takovýho moc neodvážil navrhnout jako léčebnou metodu, ačkoliv mi to rejpalo v hlavě, aniž to bylo odzkoušeno mimo člověka, jenže jsem dnes zjistil lově stálé magnetické pole vzhledem k červům, že ono je to jaksi odzkoušeno v člověku a že na spoustu věcí to má velice blahý vliv, viz to video, které jsem přihodil. Nějaký dochtor, který jakési takové udělátko používá, dostavše se sám do nemocnice díky infekci, předvedl oštřující sestře trpící MS (Multiple Sclerosis - Roztroušená Skleróza) jak bezvadně to funguje a vrátil jí tou mašinkou během deseti minut cit do prstů, který ztratila o deset let dříve. (Takže něco s tím, co nám říkají o MS je taky děsně špatně, což mne ani nepřekvapuje. Ono kdyby to bylo totiž poškození izolace nervů, tedy myelinu, jak nám tvrděj MuDři, těžko by to taková metoda napravila za deset minut, že? To už bychom museli začít se zázrakama a to nechám Vatikánu.)
Zatím jsem na to jen kápl, jede v tom spousta zlatokopů, který za ty věci chtěj nesmyslný prachy, ale je v tom taky pěknej kus dobře odvedené práce. Ta se datuje od starého dobrého Nikoly Tesly, který se tím jako první zabýval a který šel cestou vysokých frekvencí. Není to všelék, ale taky tomu nikdo moc nerozumí o co vlastně jde, vysvětlení jsou některá lepší, některá hrozný bláboly, ale je to díky farmě, která ten vývoj zazdila někdy ve 40tých letech ještě stále dost v plínách. Někde jsem taky chytil něco o Teslovi a nevím do boha kde, že až frekvence přes nějakých nevím kolik kiloherců jsou OK a že pod jsou spíš škodlivé. Jenže kdo ví jak jaké a na co.
Jenom pro představu, chtít 20000 + dolarů za ovladatelný induktor s pár elektromagnetama mi připadá jako docela ukrutné. Nicméně výsledky očividně jsou. Mezi námi, Beckův Magnetický Pulsar je jedním z nejméně náročných a nejlacinějších takových udělátek, založených na tomto principu. Akorát, že frekvence je jeden krátký šleh každých cca 5s, takže účinnost mizivá, i když patrná.
S laskavým pozdravem, Slávek.
Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
- Slavek Krepelka
- Zasloužilý člen
- Příspěvky: 6292
- Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
- Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
- Dal: 2432 poděkování
- Dostal: 3249 poděkování
Re: PEMF - Zappery z trochu jiné perpektivy
Bohužel opět angličtina
http://iopscience.iop.org/1755-1315/10/ ... 012006.pdf
Jaksi velice v kostce.
- Malárie žere železo z hemoglobinu, ale bude ho žrát z kde čeho, kde právě je. Půlka toho co sežére, je pro malárii jedovatým železným vedlejším produktem, tedy malarickou fekálií, kterou mikrob přetvoří na jakýsi aglomerát který pro ni jedovatý není a to pak vyvrhne. Navíc je železo v tom aglomeráru v podstatě feromagnetické a už 5 Hz střídavého magnetického pole to malarické lejno rozkvrdlá a malárii tím otráví. Vyšší frekvenci nezkoušeli.
- Rakovina je zase o železe a je to mrcha vyscaná. Tělo se při vetšině nákaz ať už akutních, nebo chronických zbavuje všeho volného železa a cpe ho do takzvaného transferinu, což je bílkovina vázající železo, která ho pak taky dokáže tělu uvolnit. Je to součást imunní reakce, anžto naprostá většina, asi všecky anaerobické mikroorganismy potřebujou podstatně víc železa, na co nevim a tělo se snaží v případě nákazy železo uklidit, z čehož také vznikají chudokrevnosti způsobené infekcemi a to i dlouhodobými.
No, a například rakoviné buňky prsů maj 5x - 15x větší počet receptorů transferinu než prsní buňky zdravé, takže krásně tenhle imunní protokol těla očůraj. No, a 60Hz při 0.25 mT po dobu dvou hodin dokázalo snížit počet rakovinných buněk o třicet procent během 22 hodin následujících 2 hodiny opůsobení, zatímco kontrolní neopůsobené doznaly nárůst 17% během stejných 24 hodin. Určitě mluvěj o zkumavce, ještě to musím pořádně přečíst. To není prdel. Vy sice 60Hz nemáte, ale padesát by taky mělo makat. Přitom udělat induktor na vražení do zdi je naprosto triviální. Kdejaký blbý (tím myslím nekvalitní) trafíčko adaptér to asi dokáže stejně jako kde jaká čínská nabíječka na baterky. Otázkou spíš bude to nepřehnat, protože by člověk taky mohl rozházet sebe.
To ještě přemýšleje trochu dál vlastně ani nemusíme mluvit o střídavém "elektromagnetu" ale asi jenom o indukci vzduchovou cívkou, která ji udělá bez magnetického pole, ale to už bude zase jiná polívka, nicméně přímo Teslovina, byla-li by vysokonapěťová?
Asi mi z toho všeho prdne mozek. Ahoj, Slávek
http://iopscience.iop.org/1755-1315/10/ ... 012006.pdf
Jaksi velice v kostce.
- Malárie žere železo z hemoglobinu, ale bude ho žrát z kde čeho, kde právě je. Půlka toho co sežére, je pro malárii jedovatým železným vedlejším produktem, tedy malarickou fekálií, kterou mikrob přetvoří na jakýsi aglomerát který pro ni jedovatý není a to pak vyvrhne. Navíc je železo v tom aglomeráru v podstatě feromagnetické a už 5 Hz střídavého magnetického pole to malarické lejno rozkvrdlá a malárii tím otráví. Vyšší frekvenci nezkoušeli.
- Rakovina je zase o železe a je to mrcha vyscaná. Tělo se při vetšině nákaz ať už akutních, nebo chronických zbavuje všeho volného železa a cpe ho do takzvaného transferinu, což je bílkovina vázající železo, která ho pak taky dokáže tělu uvolnit. Je to součást imunní reakce, anžto naprostá většina, asi všecky anaerobické mikroorganismy potřebujou podstatně víc železa, na co nevim a tělo se snaží v případě nákazy železo uklidit, z čehož také vznikají chudokrevnosti způsobené infekcemi a to i dlouhodobými.
No, a například rakoviné buňky prsů maj 5x - 15x větší počet receptorů transferinu než prsní buňky zdravé, takže krásně tenhle imunní protokol těla očůraj. No, a 60Hz při 0.25 mT po dobu dvou hodin dokázalo snížit počet rakovinných buněk o třicet procent během 22 hodin následujících 2 hodiny opůsobení, zatímco kontrolní neopůsobené doznaly nárůst 17% během stejných 24 hodin. Určitě mluvěj o zkumavce, ještě to musím pořádně přečíst. To není prdel. Vy sice 60Hz nemáte, ale padesát by taky mělo makat. Přitom udělat induktor na vražení do zdi je naprosto triviální. Kdejaký blbý (tím myslím nekvalitní) trafíčko adaptér to asi dokáže stejně jako kde jaká čínská nabíječka na baterky. Otázkou spíš bude to nepřehnat, protože by člověk taky mohl rozházet sebe.
To ještě přemýšleje trochu dál vlastně ani nemusíme mluvit o střídavém "elektromagnetu" ale asi jenom o indukci vzduchovou cívkou, která ji udělá bez magnetického pole, ale to už bude zase jiná polívka, nicméně přímo Teslovina, byla-li by vysokonapěťová?
Asi mi z toho všeho prdne mozek. Ahoj, Slávek
Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
-
- Stálý člen
- Příspěvky: 85
- Registrován: pon 31 led 2011 16:51
- Dal: 20 poděkování
- Dostal: 45 poděkování
Re: Magnetické Zapry (PEMF)
Je to skvela hracka. Pre F-Scan Compact mam zakupene magneticky adapter.
Mna by zaujimalo ci je mozne hovorit o magnetickom zaprovani aj pri pouzivani magnetickeho naramku.
Kód: Vybrat vše
The special round and flat Magnetic Coil Adapter generates a weak magnetic field which can
be used to carry frequency signals generated by the Frequency Synthesizer into deeper regions of the body. The properties of the magnetic field promote the stimulation of the cell bodies where it penetrates the tissue. Since the magnetic field is modulated by the activated frequency, the stimulation is not global but selective.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
- Slavek Krepelka
- Zasloužilý člen
- Příspěvky: 6292
- Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
- Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
- Dal: 2432 poděkování
- Dostal: 3249 poděkování
Re: Magnetické Zapry (PEMF)
Ta první věc asi něco trochu taky udělá, ale z toho co zatím čtu, vypadá na dětskou hračku a spíš apeluje na člověka a jeho víru ve slova jako je harmonické atp.jrompf píše: Mna by zaujimalo ci je mozne hovorit o magnetickom zaprovani aj pri pouzivani magnetickeho naramku.
Co se týče magnetického náramku, o zapování definitivně nejde. Co se ale děje je to, že se trochu indukuje elektrika v proudu krve, především v tepnách a trošínku to pomáhá ponapravit krev a připovyčistit krevní potrubí. Měl by ale mít jen dva magnety proti sobě v přitažlivé konfiguraci přes zápěstí, aby přes zápěstí šlo co nejvíc pole v jednom směru. Ty, co jsou poskládané z více magnetů zdaleka nemají tu účinnost, pole je rozházené a hlavně mělké. Na tohle je dobré se podívat do průmyslové Magneto-hydrodynamiky. Tam jsou s tím očividné zkušenosti a člověk si může udělat představu. Navíc by zatraceně pomohlo to nosit kolem kotníků, spíše než jako náramek. Je tam podstatně větší průtok
Ahoj, Slávek.
Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
-
- Nový člen
- Příspěvky: 6
- Registrován: pát 15 črc 2011 20:30
- Dostal: 2 poděkování
Re: Magnetické Zapry (PEMF)
Jo a někde na stránkách jsem viděl, že to dělají pomocí vyřazeného ale funkčního blesku. Cívku napojí na kondenzátor, který má hodně watů. Co jsem se díval do svýho tak 380W - což musí být šlupa.
-
- Starší člen
- Příspěvky: 174
- Registrován: úte 06 led 2009 11:32
- Bydliště: DCA
- Dal: 2 poděkování
- Dostal: 13 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Biomagnetizmus - léčení magnety
Liečba pulzným magnetickym polom je oveľa efektivnejšia ako trvalými magnetmi.
http://www.erpemedico.sk/pulzna-magnetoterapia/
http://cz7asm.wz.cz/fyz/index.php?page=megnetoterapie
http://www.erpemedico.sk/pulzna-magnetoterapia/
http://cz7asm.wz.cz/fyz/index.php?page=megnetoterapie
- adam.benda
- Zasloužilý člen
- Příspěvky: 1726
- Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
- Bydliště: Praha
- Dal: 151 poděkování
- Dostal: 258 poděkování
Pulzní cesta
Vzhledem k tomu, že pulzní mag. pole stojí vlastně na zcela odlišné podstatě, vnímám to jako dvě zcela samostatné (a v jistém smyslu i neporovnatelné) metody. Pulzní pole vytváří v dané tkáni jemný elektrický proud. Půjde tam dost o rozpohybování iontů a v určitém smyslu půjde o elektrizaci tkáně. Oproti tomu by "pouhé" přiložení magnetů podobné efekty nemělo přinášet. Co se tam přesně děje, to je dost opředené záhadou. Zatím mne napadá jen zakřivování pohybu iontů (příp. "brždění" nositelů informace o bolesti) a případně tvorba drobného napětí dle Hallova jevu, pokud to vezmu čistě vědecky. Ale na základě informací v tomto vlákně tam asi půjde o mnohem víc, co už se nedá až tak dobře a zároveň korektně vysvětlit. Už jen proto, jak velkými nejasnostmi je to opředené, bych to třeba s pulzní metodou neporovnával.Jerry.M píše:Liečba pulzným magnetickym polom je oveľa efektivnejšia ako trvalými magnetmi. ...
- Slavek Krepelka
- Zasloužilý člen
- Příspěvky: 6292
- Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
- Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
- Dal: 2432 poděkování
- Dostal: 3249 poděkování
Re: Pulzní cesta
A navíc je tu na ně vlákno.adam.benda píše: Vzhledem k tomu, že pulzní mag. pole stojí vlastně na zcela odlišné podstatě, ...
Ahoj, Slávek.
Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
-
- Nový člen
- Příspěvky: 4
- Registrován: stř 10 čer 2015 6:27
- Dal: 5 poděkování
Re: Pulzní cesta
Ono se tu už dlouho nic neděje, neudělal někdo sám obdobu magnetického Becka? 100€ je dost peněz...Slavek Krepelka píše:A navíc je tu na ně vlákno.adam.benda píše: Vzhledem k tomu, že pulzní mag. pole stojí vlastně na zcela odlišné podstatě, ...
Ahoj, Slávek.