Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Dotazovna - Vše o zdraví

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Černá mast vs nádory

Příspěvek od Slavek Krepelka »

dkamila píše: ... Metastázy jsem zlikvidovala,ale maminku nezachránila,jsou to 2 měsíce co umřela .... Ted mám deprese ...
Ahoj Kamilo. Je mi srdečně líto, že se Ti mamku nepodařilo vyléčit. Zrovna tak bych z toho ale mohl vinit i další, včetně sebe. Ono ale nejde o nějakou vinu, jako spíš o to, co dál, a pokud půjdeš touhle cestou, budeš si moc ubližovat. Jsem si naprosto jistý, že jsi udělala co jsi jen mohla, uměla, pozjišťovala a dokázala s tím, co v Tobě v tom kterém momentě bylo. Vyčítat si nemáš co, alespoň ne oprávněně, a děkuju, že jsi se podělila o kouda toho, co jsi se přiučila. Snad přestaň koukat dozadu, i když to není lehké, a věnuj se budoucnosti. Potřebných bude zatím jen přibývat a někteří možná budou potřebovat i Tebe.

Ať už se jen daří, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od MIRKO »

Ahoj.Nemáš se proč obvinovat...Nedávno jsem mluvil s pánem, co mi v červenci 2013 říkal, že má rakovinu.Od té doby prodělal 120 chemoterapií!!!Říkal, že jsi mnohokrát přál umřít, a že stejně nemá vyhráno.Můj otec zemřel na rakovinu v lednu.Skolaboval koncem listopadu, do té doby nějaké případné problémy tajil.Ani jse mu moc nedivím...když jsem viděl, jak ozařky urychlily jeho konec.Škoda, že i přesto bezmezně důvěřoval doktorům.Vím, že díky skvělým lidem jako je třeba Batles by měl mnohem větší šanci.Ale netřeba se dívat zpět...to nikomu nic nepřinese.Přeji pěkný šmigrust všem.


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Černá mast vs nádory

Příspěvek od kachna »

dkamila píše:...Ted mám deprese,jestli jsem maminku svou léčbou nezabila...
Milá Kamilo, to je mi moc líto, upřímnou soustrast.
Myslím, že si nemáš co vyčítat - dělala jsi s láskou to nejlepší - a kdyby maminka mohla, určitě by ti řekla to samé. Bylo by daleko horší pro ni ( a i pro tebe), kdybys ji nechala v nemocnici podstupovat chemoterapie či ozařování, viděla bys, jak jí je zle, jak chřadne... Kdybych byla na místě tvé maminky, vybrala bych si stoprocentně tvoji péči, i kdybych předem věděla, že nebude nakonec vítězná. (Ona by nebyla ani ta nemocniční, co si budeme povídat.)
Až přebolí to nejhorší, mysli na své zdraví a na svůj život, jak píše Slávek.
Držím palečky!
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Kov »

dkamila- když jste zkoušely všechno.... tzn i MMS(CDS)-léčbu podle Humbleho?


dkamila
Starší člen
Příspěvky: 117
Registrován: pon 30 pro 2013 23:40
Bydliště: severní čechy
Dal: 523 poděkování
Dostal: 200 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od dkamila »

Kov píše:dkamila- když jste zkoušely všechno.... tzn i MMS(CDS)-léčbu podle Humbleho?
Ano vše jsme zkoušly,MMS1 a 2,B17,velké dávky vit.C,dietu tvaroh a lněný olej,HCI,mrkvové štavy a dokonce i fenixovy slzy :(.Je Pravda,že po odstranění celého tlustého střeva a metastázy v plicích a možná všude žila bez chemo. a ozářek rok a lékaři jí dávaly 2 měsíce.Od poloviny ledna byla v pohodě,žádné otoky nohou ani průjmy už jsem myslela,že je vyhráno,ale týden před smrtí najednou,když se mnou mluvila otočili se jí oči nahoru a jako by umřela,vypadalo to ,jako by duše odešla z těla a pak se vrátila a mluvila dál ona vůbec nevěděla,že chvilkově nevnímala a vůbec nevím co to bylo stalo se to víckrát a najednou v pátek přestala chodit v sobotu,už jsem jí musela krmit nemohla se hýbat a v pondělí dostala bolesti břicha a umřela.Lékařka řekla,že jí asi praskl nádor a ten jí otrávil tělo,ale to nevím jistě :( mě to spíš připadalo,jaky by dostala mrtvičku :( Nejhorší byla ta bezmoc při které mě maminka prosila at jí nechám odejít a lékařka,která mě prosila abych jí nechala umřít,když si to maminka přeje 3 hodiny mi tu umírala v bolestech a já jí nedokázala pomoc :(


‚Když nerozumíš minulosti, nebudeš schopen porozumět ani přítomnosti nebo utvářet budoucnost.‘
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Kov »

dkamila-Děkuji, že jsi byla ochotna se o této těžké věci rozepsat. Upřímnou soustrast.


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od jani »

Milá Kamilo, je mi odchod tvé maminky úpřímně líto a přeji tu nejhlubší úpřímnou soustrast. Udělala jsi pro maminku hodně moc a hlavně jsi ji nenechala zemřít lege artis v péči mudrců.
Stavy obvinování se a přemýšlení, co jsi udělala, co jsi mohla udělat a co kdyby, ty jsou naprosto normální a přirozené, ale ve výsledku přijdeš na to, že jsou to jen emoce, zoufalost a smutek po těžké situaci, které jsi se účastnila, udělala jsi vše v dobré víře a vše, co bylo ve tvých silách, tak ted už jen přej mamince věčný pokoj, je jí tam dobře a nic už ji nebolí. Zkus si vařit čaj z kotvičníku zemního, někde tu bylo o něm psáno, že je v takovýchto těžkých životních situacích velmi přínosný, možná by zabrala i bachova květová terapie, ale od někoho, kdo ji opravdu umí cíleně namíchat. Já jsem nedávno přišla o svého 14ti letého psíka, miláček, člen rodiny, byla jsem u něj do jeho konce, když odcházel, střídaly se mi hrozné emoce, zoufalství z rozhodnutí, jestli ho mám nechat jít, nebo ještě něco zkoušet, měl metastázy na plicích, špatně dýchal, kašlal, dusil se, měl chycené varlátko .... když odešel, zmítaly mnou další stavy přesně jak píšeš, obvinování se, co jsem mohla udělat .... nene, ted jsem už pochopila, že se přiblížil čas jeho odchodu a udělala jsem to nejlepší, co jsem udělat mohla, nechala ho odejít tam, kde nic nebolí. Pak ale nastal čas " o mně ", jak se se ztrátou vyrovnat, někdo řekne, byl to pes, ale to nikomu nebudu vysvětlovat, pejskaři ví, jaké to je, když se zavřou věrné psí oči.
Následně se mi střídaly stavy smutku, vzteku, osamělosti, depresemi bych to ale nenazvala, odešel někdo, kdo byl stále semnou, kdo tu byl pro mě a kdo mi bude stále chybět. Byla jsem ze situace ( a také částečně ze zklamání se z některých blízkých lidí) tak mimo, že jsem nakonec vzala telefon a po dobrých zkušenostech s jistými léčiteli jsem je telefonicky požádala o energetickou podporu, potřebovala jsem ji 2x a byla jsem na bachovkách - krizová esence....
Léčitelé Šlechtovi mi opravdu dost pomohli, život jde dál... Posílám ti na ně kontakt, zavolej jim, doporučila jsem je vícero lidem, kteří na tom byli špatně, nejen fyzicky,ale i psychicky, moc bych ti přála, aby i tobě pomohli, stačí jen zavolat a požádat je o posílení, že tě potkalo velké životní neštěstí a potřebuješ akutní pomoc. Jinak je možné se s nimi domluvit i na osobním setkání, jezdí do některých měst.
Na internetu se o nich také hodně kladně mluví, zkus to, ráda bych ti pomohla aspon takto, mně vyhovuje více Marek, je to možná ale pocitové, zkus kdyžtak zavolat s odstupem oběma .....
Marek Šlechta 607611631 (syn Bedřicha )
Bedřich Šlechta 603246330 (otec Marka )

Přeji ti, Kamilko, hodně, hodně sil ....


pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od pavelv »

dkamila píše:....Je Pravda,že po odstranění celého tlustého střeva a metastázy v plicích a možná všude žila bez chemo. a ozářek rok a lékaři jí dávaly 2 měsíce....
Kamilo, to co jsi dokazala se blizi zazraku. Rakovina podle mne lze vylecit i v pokrocilych stadiich, ale to co uriznou doktori vylecit nelze. Dr. Budwigova, asi to bylo v knize Rakovina - problem a reseni, pise, ze odmitala lecit lidi s vyvodem, neuvadela duvod, ale zrejme proto, ze ani ona nevidela sanci. A odstraneni celeho tlusteho streva je podstatne horsi zasah nez jen vyvod. Pises, ze maminka zila jeste rok bez chemo a ozarek. Kdyby si chemo nebo ozarky nechala dat, byl by konec mnohem driv a byl by horsi, sledoval jsem to kdysi dost zblizka.
Drzim Ti palce, Pavel


JanaPravdova
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 30 dub 2014 12:30

Nespavost

Příspěvek od JanaPravdova »

Čaute - od začátku zkouškového mám problém dodržovat nějaký normální spánkový režim. Hrozně často se budím, špatně se mi usíná a ráno se cítím hrozně unavená. Neznáte někdo nějaký přípravek (bylinky a tak), který by mi mohl pomoct? Četla jsem na netu o Dormianu , hypnoxu a různých čajích - máte zkušenosti?

Založilas nové vlákno, příspěvek jsem Ti přesunul - poo.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od lajos »

Přístroje Galaxy, ideální jak pro studium tak na ostatní problémy, zvlášť levný není ale i starší bazarové by prospěli.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Kov »

Od nedávné doby už nedržím nepřiměřené diety, jen se snažím ždibec zdravěji žít. Nedávno jsem si po ránu náhodou změřil PH a vytřeštil jsem oči. 7,3 oproti běžným 6-6,3 . Protože jsem si nebyl vědom nějakého záměrného snižování PH, tak jsem si udělal seznam toho co jsem den před tím jedl a pil a vylučovací metodou jsem dnes došel k závěru. Udělal to jablečný ocet, který jsem tehdy zbaštil s tlačenkou.
Můj včerejší jídelníček: Včera po obědě(rajská s plněným luskem a knedlíkem-4ks) jsem měl po obědě kafíčko, k večeři v17hod rýžový nákyp,v podvečer jsem si dal v rámci pokusu do slenice s vodou trochu jablečného octa, večer si dal se sousedem neplánovaně 6 malých štamprlí slivovice a večer přes spaním jsem vypil opět trochu jablečného octa s vodou. I přes okyselující prvky mého jídelníčku jsem měl ráno ph moči 7,3. Asi nebude dobré j.ocet popíjet před spaním a mít ráno tak vysoké ph, ale dát si ho trochu během dne a ovlivnit denní Ph se mi jeví jako skvělý doplněk stravy. Četl jsem o něm,že je zdravý,ale tohle je pro mě nový objev.
(mimochodem tlačenku od dobrého řezníka považuji za jeden z mála dobrých polotovarů,který se dá koupit. Není uzená, nejsou v tom odpadní separáty, a v řezu je vidět složení. Trocha koření navíc neprospívá případným parazitům. S cibulí a jablečným octem ze zdravotního hlediska není co řešit a navíc si pošmáknu :lol: )
:bye:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od poota »

Kov píše: Nedávno jsem si po ránu náhodou změřil PH a vytřeštil jsem oči.
Ono s tím měření pH moči je to totéž jako usuzovat, jak čisté prádlo vyndáme z pračky podle toho, jak špinavá voda z ní teče.
Ale nechci nikoho přesvědčovat, že by s tím měl taky trochu počítat.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
maricio
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: úte 04 kvě 2010 16:40

Perioralni dermatitida

Příspěvek od maricio »

Ahoj,
omlouvam se, pokud jsem zalozil zbytecne vlakno, ale potrebuji pomoc, ovsem ne od lekaru.

Mam kolem ust a nosu neustale se vracejici vyrazku, dermatitidu, ale nemuzu se ji zbavit.
Jsem nekurak, nepiji, zkousel jsem ocisty jater, ledvin, pusty....a porad se vraci.
Neuzivam; mlecne vyrobky, rajcata, sacharidy...jsem na paleo diete.
Mam spise trochu stresy, ale sakra kazdej ma stresy a vetsi, nez ja a nema zadnou vyrazku.

Oblicej si myji pouze Jarisovkou, nicim nemazu......

Byl bych vdecny za kazdou pomoc, ci radu.

Diky vsem.


feedback
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 19 čer 2014 10:12
Dal: 14 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Perioralni dermatitida

Příspěvek od feedback »

Mé známe to hodně pomohlo tak snad to pomůže i tobě - http://www.mudrahuba.sk/bio-plus-parade ... dutiny.htm . Dá se to sehnat témněř v každé lékarne bez receptu.


ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od ceskymo »

Tak jsem se na tu moudrou hubu podivala a prijde mi, ze to dela to samy, co roztok HClky, akorat ze huba stoji 20 euro, zatimco HClka je za hubicku :ewhistle:

A ted co tomu rika L. Hay v knizce Miluj svuj zivot:
VYRÁŽKA (EXANTÉM)
Podrážděnost nad odkládanými záležitostmi.
Dětský způsob, jak si vynutit pozornost.

ÚSTA
Představují přijímání výživy a nových myšlenek.
- POTÍŽE
Zakořeněné názory. Nepřístupná mysl. Neschopnost přijímat nové myšlenky.

OBLIČEJ
Představuje to, co ukazujeme světu.

NEŽITY
Překypující, kvasící zloba.

EKZÉM
Vnitřní protiklady. „Mentální vyrážka''.

DERMATOMYKÓZA (PLÍSEŇ)
Frustrace z toho, že mě okolí nepřijímá. Neschopnost přirozeně postupovat kupředu.

A nakonec jeji doporuceni:

1. Vyhledejte mentální příčinu svého neduhu. Uvědomte si, zda by mohla platit i pro vás. Pokud ne, chvíli klidně seďte a položte si otázku: „Které myšlenky mohly vyvolat tuto nemoc ?"
2. Opakujte si: „Jsem ochoten zbavit se mentálního návyku ve svém vědomí, který tuto nemoc způsobil."
3. Nový mentální návyk si několikrát opakujte.
4. Říkejte si, že tím jste se už začali léčit.

Snad te to nastartuje k novymu pohledu na problem :pivko:


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“