Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Batles »

andreac píše: Pokud by byl ochoten poradit i pan Batles, byla bych moc ráda :-) Děkuji!
Zdravím,radši mi zavolejte, ušetří mi to čas.
Pozor na CDS2 :!: Teď ho rozhodně tatínkovi nepodávejte, vím o čem mluvím. Vývoj CDS2 sleduji od začátku a stále průběžně testuji :!:
Denně dělám s lidmi od dopoledne do večera. Obrovskou radost mám z dalších vyléčených rakovin plic, slinivky a žaludku.
Jsou to starší lidé (63 až 78 let), nechodí na net, takže nemůžou napsat.........
Tel.: 777 220 221


Miroslav7
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: úte 24 pro 2013 17:19
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Miroslav7 »

Batlesi a na aky druh rakoviny MMS alebo CDS nezabiera ???


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Není to zdaleka přesné, ale zhruba řečeno nezabírá na ty raky, o kterých se to "ví" a pak na jakékoliv těm, kteří se tomu podvědomě (nikoliv vědomě) brání.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Batles »

Miroslav7 píše:Batlesi a na aky druh rakoviny MMS alebo CDS nezabiera ???
Konkrétně na rakovinu typu Lynčův syndrom.


Miroslav7
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: úte 24 pro 2013 17:19
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Miroslav7 »

Batlesi a ake maju sancu ludia ktory este nebrali ziadnu chemoterapiu ani radioterapiu iba mali operaciu a budu brat CDS A MMS2 plus doplnovat mineraly kupele s mms dmso sa dodrziavat zivotospravu ...ake maju sance ? a mal si aj takych ludi ktory to odmietli tu chemoterapiu a hned sa pustili do cds a mms?


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Batles »

Miroslav7 píše:Batlesi a ake maju sancu ludia ktory este nebrali ziadnu chemoterapiu ani radioterapiu iba mali operaciu a budu brat CDS A MMS2 plus doplnovat mineraly kupele s mms dmso sa dodrziavat zivotospravu ...ake maju sance?
Obrovskou proti těm s chemoškou.
Miroslav7 píše: a mal si aj takych ludi ktory to odmietli tu chemoterapiu a hned sa pustili do cds a mms?
Ano, je jich ale menšina. Většinou hledají pomoc jinde než u lékařů ti, kteří sami na vlastní kůži zažili, co s nimi školní medicína udělala po dávkách chemošek...

Edit: oprava citací - poo.


Karol
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 04 bře 2014 18:48

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Karol »

Ahoj Vsem, mam kamarada, kteremu je 42 let a ma rakovinu obou plic,pohrudnice a nadory ma take na lymf.uzlinach na krku. Plice mu pracuji na 30%. Lekari rikaji ze ma mesic zivota a ze je to nelecitelne.
Pry mu muzou prodlouzit zivot chemoterapiemy, ale ze pry stejne umre. O roztoku MMS jsem se dozvedel az dnes, procital jsem si tohle forum a take jsem videl nejake videa pan Humbla na youtube, ale tak trochu bych potreboval usmernit jak bych mel vlastne zacit jeho lecbu a vlastne vsechno, Take nevim zda-li ma jit na ty chemo nebo ne. Vim, ze je to tu vsechno ve vlaknech napsane, ale jsem z toho vseho trochu mimo, tak bych prosil nekoho jestli by se mne neujal a poradil mi. Dekuji moc


Miroslav7
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: úte 24 pro 2013 17:19
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Miroslav7 »

Batlesi a ty co odmietlu tu skolsku medicinu hned na zaciatku a dali sa do cds mms kolko je asi takych ludi co poznas? mohol by si aj nejake pribehy dat v skratke o aky druh islo a ako to pomohlo ...ale co som sa dival tak pomohlo to aj ludom ktory brali chemosku ale museli stym prestat a dali sa na cds mms ...


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

sisa píše: Tak je to u všech vitamínů a bylo to prokázáno radioaktivně značenými vitamíny. Zásoba vitamínů (pool) v organismu je nejméně od několika dnů do několika měsíců až let,...
Takže když sním vitamín C večer, tak ho druhý den musím mít v krvi dost a dost. Začnu brát ráno MMS, které se s céčkem v krvi musí nutně potkat. Tak jak to, že se s ním netluče?


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Podle Němců se MMS tluče skoro se vším, při braní by se nemělo nic jíst ani brát. Docela to koresponduje s návodem od J. Humbla kdysi v Nové Regeně, kde byl otištěn rozpis dne v braní kombinace MMS1, MMS2 a jídla. Tenkrát jsem si říkala, že je to moc tvrdé, ale když jde o život, člověk zvládne všechno.
Jak je to se zbytkovým vit. C v krvi, nevím, ale nemyslím si, že je to problém, když je to až druhý den.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Věříte tomu, že MMS likviduje špatné buňky a ty dobré nechává na pokoji?
Já s tím mám pořád docela poblém. Například čtu,že při výplachu pochvy MMS-kem po sexuálním styku dojde k vyhubení původců možných přenosných nemocí a současně je to prevence před početím. Pokud to usmrcuje spermie, coby součást lidského těla, znamená to, že je celá Humblova teorie a o likvidaci jen,,zlých" buněk v těle nesmysl. Jednoduchý test pod mikroskopem by to měl dokázat. Pokud spermie chlordioxid okamžitě zlikviduje,je to špatně, a MMS v těle působí spíš metodou spálené země,kdy se vyhubí plevel,a zem se z toho vzpamatuje. Nevlastním bohužel mikroskop abych si to mohl ověřit.


dancaa
Starší člen
Příspěvky: 132
Registrován: úte 20 zář 2011 22:25
Dal: 33 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od dancaa »

Dobrý večer všem vespolek,
dnes za mnou přišla kamarádka (40let) s tím, že jí lékaři zjistili metastázy v páteři a v hlavě. Cca před 3 lety se začala léčit konvenční medicínou na rakovinu prsu, podstoupila chemoterapie a odstranění prsu. Pak měla necelé 2 roky „klid“. Lékaři jí opět doporučili chemoterapii. Ona tentokrát váhá. Říkala, že začala 42 denní dietu pouze zeleninové šťávy z mrkve, červené řepy,celeru, brambor a čaje meduňka, šalvěj, máta. Říkala, že nemá hlad. Ráda by zkusila i MMS, ale nebude to pro ni drastické, když nejí? Zkusila jednu dávku asi 3 kapky a prý jí to leželo v žaludku jako kámen.
Aby pak kvůli nevolnosti nemusela přerušit obojí. Ještě se zajímala o názor na jedlou sodu s melasou, tvaroh se lněným semínkem atd. Z informací od našich předních homeopatů jen vím, že soda se s javorovým sirupem nesmí ohřát více než na 40st, jinak je z toho pak jiná a už neúčinná chemikálie jiného chem. vzorce, jedlou sodou si jeden pán vyléčil nádor v hlavě. Tvaroh se lněným semínkem podle dalších informací nikomu z lidí v poslední době nepomohl.
Poradíte někdo, jestli jít do toho MMS nebo jít spíš do té sody, když už pije jen ty šťávy a čaje ?
Budu ráda, když mi napíšete svůj názor, byla bych ráda, kdyby třeba i Batles, když se mu bude chtít.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Slavek Krepelka »

dancaa píše:Dobrý večer všem vespolek, dnes za mnou přišla kamarádka (40let) s tím, že jí lékaři zjistili metastázy v páteři a v hlavě. ...
Osobně bych se rychle podíval na chlorid cesný a to přes to, že mám docela důvěru v to šťávování.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Batles »

dancaa píše:Dobrý večer všem vespolek,
dnes za mnou přišla kamarádka (40let) s tím, že jí lékaři zjistili metastázy v páteři a v hlavě.....
Budu ráda, když mi napíšete svůj názor, byla bych ráda, kdyby třeba i Batles, když se mu bude chtít.
Ahoj Dancoo, copak o chtění, o to nejde, jde o čas :D
Odpovím a poradím v soukr. zprávě.
Hezký den, Batles :D


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od LenkaX »

Příjemný den všem :-)
Jdu sem s prosbou o nějakou další radu ,inspiraci, doplnění.
Tatínkovi (82let) asi před měsícem diagnostikovali v levé plíci docela prý velký tumor.Je vlastně ted už byl- (s hospitalizací kouřit přestal) silný kuřák. Na diagnoze se mimo jiné silně promítl jeho životní styl, poslední rok téměř nechodil, seděl u TV a kouřil.
Naštěstí mu lékaři již nechtěli nasadit ani chemo ani nic dalšího devastujícího a tak jej máme asi 4.den doma , s tím, že se pokusíme o léčbu.
Ještě před propuštěním jsme jej na dálku přes manžela , který se na něj krásně napojil , vyšetřili a proměřili u parazitoložky (Salvia ).Využili jsme podrobné diagnostiky přístroje .Zjistli jsme velké překyselení, onko viry průdušky,plíce , meta nejsou ,velmi špatné játra .Hned jsme dostali Joalis informatika na onko.Ještě jak byl v nemocnici začali jsme na něj působit Bioinfornatikou....různé postupy.
Po propuštění tatínka jsme jej už fyzicky vzali k poradkyni, která jej skutečně změřila a hodnoty srovnávala s těmi přes manžela .
Vše sedělo ale došlo k malému zlepšení.Kyselost již není co byla , ledviny, srdce docela o.k.,lymfa je také lepší, našla ale těžké kovy, velkou zátěž, velkou zátěž po kouření,
Co jsme nasadili doma . Od poradkyně troje informatika,,,,na onko, těžké kovy a dren na játra.2x denně pije Kutuki....silný čaj na játra, nekouří :-), pije štávu z červené řepy asi 3 dcl denně , zatím.....večer jej koupeme ted už ve 40 akt. kapkách MMS .MMS přes den zatím moc nedáváme , tak jen 1x denně. Děláme techniky Bioinfo na plíce a játra .Našli jsme i příčinu......strach ze smrt....v nedávné době mu zemřel bratr a 2 kamarádi .Příčina - trauma koresponduje s GNM.
Víme , že pokud nebude sám tatínek aktivně přistupovat k léčbě , je to 50: 50.Práci za něj nikdo neudělá. Ještě bych doplnila , že jej denně bereme dle počasí 1-2x na 30 min procházku. Trochu se tomu brání. Má velmi slabé nohy a pořád hledá lavičky.
Mám sice doma i MMS 2 ,ale jsem oparná, protože ted během měsíce v nemocnici shodil 16 kg .Byli bychom rádi, kdyby zesílil a nedostal jako reakce průjmy.
Práci Bioinfo stavím dost vysoko co do důležitosti. Otázkou je zda i u tatínka bude silná touha žít. Děkuji předem za další rady a inspiraci. Lenka
P.S. zapomněla jsem že do vody a štávy dáváme HCl .


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“