Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Vitamin C

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od lajos »

Když to nevyždímeš z nás tak to zkus na jiných fórech, a rovnou děláš chybu-tvá víra tě uzdraví, neboli v krámu mají rohlíky za 1,70-to je jistota


ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od ceskymo »

Tak jsem smichala Cecko s mrkvi, teda stavou.... chutna to skvele, rekla bych ze by se u me asi rychle vyvinula zavislost, kdybych si to dovolila, tak moc je to dobry!
V porovnani se stavou bez Cecka to zvlockovalo a pak se oddelila voda, ktera se usadila dole. Takze to vypada, ze to Cecko se navazalo na cosi v ty stave... Treba tu o tom nekdo bude vedet neco vic? Za sebe muzu jenom rict, ze jsem vcera vecer vypila asi 10g Cecka, rano me to velmi lehce prohnalo, a dneska cca 30g a zadny nasledky...
Na fotkach je Cecko v levy sklenici :eclap: :good: :smoke:
Cxmrkev1.jpg
Cxmrkev3.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
Jaara
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: stř 14 úno 2007 12:49
Bydliště: mám
Dal: 2 poděkování
Dostal: 18 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitamin C

Příspěvek od Jaara »

Slavek Krepelka píše:
Jaara píše: ... Na druhé straně...
:ethink: Doufám že se nemýlím...
S laskavým pozdravem, Slávek.
Včera jsem navštívil "protekčního" urologa Na Homolce. Oni uznávají jen to své. Operace, byť šetrná, robotická... Dělají to tam jako na běžícím pásu, za 4 dny jdeš domů, atd. Mám domluvený nástup 17.2., ale už teď vím, že mu zavolám o odklad cca na květen. Když do té doby PSA klesne pod 10 ng/ml, budu pokračovat v céčku. Proložím to mezi tím ještě jednou kůrou MMS. Zkusím zvýšit dávku vitamínu C na 80g denně. Je fakt, že těch 50g zvládám lehce a bez potíží, takže přitlačím. Díky za podporu, ale když se v tom jeden plácá a okolí si o těchto metodách myslí své, nepřidá to. Ještě že moje paní je bez výhrad na stejné vlně.


Ať žije a vzkvétá Svobodná Republika Králický Sněžník
Jaara
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: stř 14 úno 2007 12:49
Bydliště: mám
Dal: 2 poděkování
Dostal: 18 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitamin C

Příspěvek od Jaara »

ceskymo píše:Tak jsem smichala Cecko s mrkvi
Dobrý, zkusím tu mrkev přidat k rajčatům, bude to aspoň jiná chuť. Mám za to, že je lepší požívat céčko po jídle. Podle mě se zdrží ve střevě déle a o to víc se ho pak vstřebá do krve, o což vlastně jde.


Ať žije a vzkvétá Svobodná Republika Králický Sněžník
dkamila
Starší člen
Příspěvky: 117
Registrován: pon 30 pro 2013 23:40
Bydliště: severní čechy
Dal: 523 poděkování
Dostal: 200 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od dkamila »

Jaara ,přeji brzké uzdravení a vím,že nemohu nikoho přemlouvat,ale operace je opravdu ta poslední možnost.Kdyby člověk věděl už do předu,jak to dopadne,ale to nikdo neví jaké to bude po operaci nebo bez operace,proto oddaluj operaci co nejdéle a je vidět,že ti vit. C pomáhá,když nepomůže jedna věc pomůže druhá.Vím,že už toho tady z fora víš hodně,ale přišla jsem na jednu věc po vit.C se hubne,tak se nelekni,když půjdeš s váhou dolu a pozor na NUTRIDRINK!!! Mamince jsem dávala různé druhy nutridrinků a místo toho,aby přibírala na váze byl to spíš opak hubla a měla průjmy nechtěla nic jiného jíst ani pít,myslela jsem ,že jí dávám to nejlepší a že je to proto,že nemá tlusté střevo.Syn přišel z práce a začal vyprávět o kolegyni,která má rakovinu a má tlusté střevo a nechtěla nic jiného jíst než nutridrink byla na něm závislá a čím víc ho pila,tak hubla .Před 3 dny jsem mamince nutridrink vzala a dnes mi konečně trošku začala jíst,ale prý jí vše chutná,jak hlína a stále mě prosí,abych jí dala aspn trošku cucnout nutradrinku na to jediné má prý chut,tak nevím co je to za sajrajt,je to jak droga .Včera jsme dělali pokus a syn 25let si 1 vzal nic se nedělo a dnes 2 a neměl vůbec chut na jídlo a celý den průjem,prý ho to pořádně pročistilo :D .Dnes byla u mě lékařka se podívat na maminku a byla překvapená,že zhubla za rok už skoro 50kg vypadá moc dobře vubec ji nevisí kůže a má jí heboučkou a to by jí mohla postavu závidět i 20 a prý hrozně omládla a vůbec nevypadá na to,že jí bude 71let,tak je vidět,že vit.C opravdu hojí a omlazuje organizmus a barvu jí dává mrkvová štava :D Maminka lituje,že šla na operaci,která jí rozbouřila rakovinu po celém těle :( ,proto prosím oddaluj operaci a zkoušej vše možné i nemožné a určitě se té mrchy zbavíš :D


‚Když nerozumíš minulosti, nebudeš schopen porozumět ani přítomnosti nebo utvářet budoucnost.‘
Jaara
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: stř 14 úno 2007 12:49
Bydliště: mám
Dal: 2 poděkování
Dostal: 18 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitamin C

Příspěvek od Jaara »

dkamila píše:Jaara ,přeji brzké uzdravení...
Děkuji Ti moc za slůvka podpory, je to balzám na duši. To radikální řešení mám v záloze, až když ostatní metody selžou. Budu tady o všem referovat. Dnes mám "rande" s primářem urologie v nemocnici Nový Jičín, kterého mi doporučil můj kamarád onkolog. Obávám se však, že bude reagovat jako ostatní, t.j. s naprostým nepochopením. Já se jim ani nedivím, nic jiného než skalpel, radiaci či chemoterapii neznají, nic jiného ani nestudovali a v praxi se s ničím jiným nesetkali. Navíc jsme si s manželkou dali závazek, pomilovat se v každém evropském hlavním městě a ještě nám toho hodně zbývá. Po operaci prostaty bychom museli najít úplně jinou záminku pro cestování, jelikož erekce by šla do kopru... ;-))
Chci to pořádně zlehčit, i když vím, že ta svině rakovina je velice důstojný soupeř a právě proto s ní budu bojovat ze všech sil...


Ať žije a vzkvétá Svobodná Republika Králický Sněžník
Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitamin C

Příspěvek od Cina »

Co zkusit vitamín C naředit s DMSO a aplikovat kolem prostaty.
Chová se jako nosič dalších substancí nebo léčiv, a také zesiluje jejich účinek. Ve skutečnosti, určitá
léčiva rozpuštěná v DMSO, jako kortikoidy, antibiotika a inzulín, mohou být použity v nižších
dávkách než obvykle bez snížení jejich terapeutického účinku a dále, jejich nežádoucí vedlejší
účinky jsou velmi sníženy. Léčiva jsou také schopna projít skrze hematoencefalitickou bariéru,
která je obvykle nepropustná.
DMSO podporuje vylučování moči a svalové uvolnění. Posiluje imunitní systém, zvyšuje tvorbu
bílých krvinek a makrofágů, jež ničí cizí materál a patogeny v těle.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
:) :) :)

„Zdraví není vším, ale bez zdraví je všechno ničím.“
Arthur Schopenhauer


dkamila
Starší člen
Příspěvky: 117
Registrován: pon 30 pro 2013 23:40
Bydliště: severní čechy
Dal: 523 poděkování
Dostal: 200 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od dkamila »

Jaara,držím palečky :D ,aby vše dobře dopadlo a chtěla bych ještě doporučit http://podkovicnik-rakovina.cz/podkovic ... odukt.html .Moje rodina ze Slovenska mě přesvědčuje,že je to výborná věc a vyléčila se sousedka z rakoviny v prse a další soused měl rakovinu jater,která se zastavila a ani jeden nebyl na chemoterapii.Koupila jsem jedno balení už v prosinci na zkoušku,ale mamince to nedělalo dobře nemá tlusté střevo a hrozně jí to nafukovalo,prý jí to kroutilo střeva,teď jsem jí začala dávat znova,ale dostane do sebe jen 1 prášek denně.Je to výtažek z hub a hlavně beta glukany,který zvyšují imunitu,jestli pomáhá opravdu nevím ,ale zkoušíme všechno :D


‚Když nerozumíš minulosti, nebudeš schopen porozumět ani přítomnosti nebo utvářet budoucnost.‘
Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitamin C

Příspěvek od Cina »

Zkusil bych rozpustit prášek(kousek) v destilce(lžičku)a potom přidal čtvrt až půl lžičky DMSO.Potom čistýma rukama vetřel do pokožky. :D
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
„Nejpříjemnější nemoc je skleróza. To se pořád dovídáte nové a nové věci.“
:roll: :roll: :roll:


jojoba
Stálý člen
Příspěvky: 41
Registrován: pát 22 dub 2011 16:50
Bydliště: Eichwald
Dal: 2 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od jojoba »

Cina : Zkusil bych rozpustit prášek(kousek) .....

Prosím-prosím to myslíte ten podkovičník nebo vit. C ....... ? :ethink:
Som z teho voĺakýsi zmätený !
Díky za info.


jojoba
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jojoba píše:Cina : Zkusil bych rozpustit prášek(kousek) ..... Prosím-prosím to myslíte ten podkovičník nebo vit. C ....... ?

Cinovu odpověď jsem přemístil v rámci zachování tématiky vláken sem. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 86#p126386 SDK


Jinak DMSO velice rychle ztrácí účinost přetahovat látky přes pokožku se zvětšováním molekul dopravované látky. Je celkem pravděpodobné, že dotyčný preparát bude obsahovat celou změť sloýžitých organických molekul a tím pádem se aplikace DMSO přes pokožku může projevit jako málo účinná. Nicméně, za pokus to asi stojí.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
ibanez5
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 03 led 2014 6:25
Bydliště: Třinec okolí
Dal: 25 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od ibanez5 »

Zdravím :bye:
Víte někdo jak dlouho se vstřebává vitamín C se šípky 1000mg?
Nikde jsem to tu nemohl najít.... :dknow:


„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět.
Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od poota »

Možná to tu ani není - také bys mohl zkusit svůj dotaz u prodejce, v tomto případě u svého lékárníka :D

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
ibanez5
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 03 led 2014 6:25
Bydliště: Třinec okolí
Dal: 25 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od ibanez5 »

no jo , jenomže made in USA :)


„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět.
Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od Batles »

ibanez5 píše:Zdravím :bye:
Víte někdo jak dlouho se vstřebává vitamín C se šípky 1000mg?
Nikde jsem to tu nemohl najít.... :dknow:
4 až 7 hodin :D
Batles


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“