Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Vitamin C

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
mahatma

Re: Vitamin C

Příspěvek od mahatma »

u mňa bola teplota po homogenizácii cca 30 stupňov, roztok sa neoddeloval. skús oba roztoky homogenizáciou schladiť a stráž teplotu. radšej homogenizuj na viac krát, aby sa roztok neprehrial. netuším na koľko presne môže maximálne stúpnuť teplota, ale skús roztok udržovať do 30 stupňov, to mám vyskúšané.


mahatma

Re: Vitamin C

Příspěvek od mahatma »

mahatma píše:zistím v priebehu budúceho týždňa v spriatelenej farmaceutickej firme možnosť dodávky a samozrejme cenu askorbátu sodného v pharma kvalite, v sterilnom balení.
myslím, že by bolo optimálne 20g askorbátu v liekovke 50ml. stačí iba doliať aqua pro injectione, rozpustiť a môže sa podávať...
tak som zistil cenu že 25 kusov mi vyrobí za 175 eur... teda 7 eur za kus...
menej kusov nevyrobí, lebo najmenšie balenie AS s tými parametrami čo požadujem (sterilný, vhodný pre IV) ktoré vie objednať je 500 g.
to je dosť veľa, ale cenu že nevie urobiť nižšiu, lebo : materiál, sterilizácia obalov, sterilný box 1 pracovný deň, pracovník... zmluvná výroba s atestom by stála min. 800 eur

tak teraz rozmýšlam, či do toho ísť... :dknow: :dknow:

ale asi nie... za cenu okolo 5 eur tu bol kontakt na nejaký nemecký obchod s AS na IV podanie. síce iba 10g AS (7g vitamin C), ale dá sa kúpiť aj jeden kus.
takže tudy asi cesta nevede, ale skúsim ešte zistiť cenu AS v tejto kvalite a prenájom sterilného boxu niekde inde...

aký máte na to názor? má vôbec zmysel skúšať túto cestu?


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitamin C

Příspěvek od Cina »

Je v obyčejných jablcích nebo citronech. Přesto má vitamín C takovou sílu, že dokáže porazit rakovinu.

Vysoká koncentrace vitaminu C pomáhá likvidovat nádory. Infuzně podaný vitamin C přitom dokáže některé nádorové buňky usmrtit, zatímco zdravé buňky chrání. Proto podle závěru amerického Národního onkologického Institutu snižuje nežádoucí účinky radio- a chemoterapie a zvyšuje kvalitu života onkologických pacientů. Intravenózní infuze
http://zena.centrum.cz/zdravi/novinky/c ... ?id=791142
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
„Téměř každý člověk umírá na své léky, nikoliv na svoji nemoc.“ :bhead:


Jaara
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: stř 14 úno 2007 12:49
Bydliště: mám
Dal: 2 poděkování
Dostal: 18 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitamin C

Příspěvek od Jaara »

Zdar a sílu! Tak mám po scintigrafii i magnetické rezonanci. Naštěstí nikde nic, nádor je lokalizovaný jen na prostatu. S vitamínem C jsem se zakousl na 50 g denně v pěti dávkách po 10 g vždy s pasírovanými rajčaty (100 g dávka). Kromě silných větrů nemám žádné komplikace. Beru též vitamín B6 a hořčík. A teď to nejzajímavější: PSA se mi z původních 17,8 snížil na 14,6 po cca měsíci mojí "léčby". Můj onkolog to vymlčel a zařídil mi operaci u skvělého urologa, mám s ním schůzku v pondělí. Mezitím mě další kamarád protlačil do fronty k jednomu z nejlepších operatérů do nemocnice Na Homolce. Tam jedu zítra na pokec. Chci tyto ctihodné pány přesvědčit o přínosu vitamínu C a dojednat s nimi dva měsíce odkladu, kdy mi opět změří PSA a uvidí se, co nádor dělá dál. Moje okolí mě do operace tlačí, ostatně i já nejsem proti, ale nechci nic uspěchat. Co když se PSA dostane pod 4 mg/l, což je v mém věku fyziologická norma? A teď babo raď.


Ať žije a vzkvétá Svobodná Republika Králický Sněžník
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od poota »

Jaara píše: Co když se PSA dostane pod 4 mg/l, což je v mém věku fyziologická norma? A teď babo raď.
Baba nejsem a radit nechci.
Ale vezmi do úvahy, že nemůžeš věřit doktorům, když říkají že operace je jediná možnost - a už vůbec ne, když Ti budou tvrdit, že po operaci bude všechno v naprostém pořádku - to není nikdy ani když se nevyskytnou vůbec žádné komplikace, což je mimochodem velice řídký případ.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Jaara
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: stř 14 úno 2007 12:49
Bydliště: mám
Dal: 2 poděkování
Dostal: 18 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitamin C

Příspěvek od Jaara »

poota píše:
Jaara píše: Co když se PSA dostane pod 4 mg/l, což je v mém věku fyziologická norma? A teď babo raď.
Baba nejsem a radit nechci.
Zdravím - poota
Nikdo mi netvrdil, že léčba bude bez komplikací, to přeci je jasné. Po operaci je cca 80% chlapů impotentních a cca 10% trpí inkontinencí. Že ovšem kromě operace znají i ozařování, je taky fakt. Na druhé straně ti nikdo nezaručí, že ten "můj" klidný nádor nezvlčí a nebude metastázovat jinam...


Ať žije a vzkvétá Svobodná Republika Králický Sněžník
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Jaara píše: ... Na druhé straně ti nikdo nezaručí, že ten "můj" klidný nádor nezvlčí a nebude metastázovat jinam...
:ethink: Doufám že se nemýlím, ale pokud vím, tak prevenci metastázování ti nezaručí ani operace, ani ozařování, ani chemo. Spíše naopak, dloubání do toho :devil: může tuto situaci vyvbolat, či velice uspíšit. Navíc je skutečně spousta metod, jak se toho raka zbavit. Už Tvé ukazatele by Ti mohly napovědět, že jsi začal dělat něco dobře.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
alhajda
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: ned 28 lis 2010 8:09
Dostal: 1 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od alhajda »

Vím, že se tu řeší vážné nemoci. Pan Hromada uvádí v tom článku-že mu zmizely vrásky a celkově omládl. Má někdo, kdo tady bere céčko delší dobu podobnou zkušenost?


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od vokoun »

:D Na vrásky se neumírá a některým lidem i sluší 8) kéž by většina lidí měla jenom tyhle starosti :bye:


ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od ceskymo »

Mam dotaz: da se rajcina nahradit stavou z mrkve? Jestli teda jde jenom o tu cervenou barvu?
Nejak mam mentalni odpor k rajcatove stave (je to divny, kdyz rajcata jim), tak me napadlo to Ccko smichat s mrkvovou stavou, tu piju tak jako tak kazdy rano...
Nojo, to mam problemy, co :oops: :pivko:


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od Slavek Krepelka »

ceskymo píše:Mam dotaz: da se rajcina nahradit stavou z mrkve?
Možná budeš první, kdo to vyzkouší? Test je celkem jednoduchý. Smíchávej se šťávou C tak, aby to nešlo moc do kysela. Pak jako daší štace je si vyzkoušet, jakou máš toleranci na množství.

S laskavým pozdrevem, Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
alhajda
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: ned 28 lis 2010 8:09
Dostal: 1 poděkování

Re: vokoun

Příspěvek od alhajda »

To ale není odpověď.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: vokoun

Příspěvek od Slavek Krepelka »

alhajda píše:To ale není odpověď.
Jako co? Vokoun? Oni jsou ve ve vokounech vitamíny?


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od ceskymo »

Slavku, dik, vyzkousim! :good: :pivko:

Alhajdo, mas pravdu, moc k veci to neni a me by zrovna todle taky zajimalo s moji vizazi indiansky babicky :laugh: Ale taky vidim, ze tu lidi resi horsi problemy - rakovinu apod. - tak nam asi nezbyva nez se do toho vrhnout, vyzkouset a poreferovat... :lol:


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
alhajda
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: ned 28 lis 2010 8:09
Dostal: 1 poděkování

Re: Vitamin C

Příspěvek od alhajda »

No právě, pan Hromada píše spíše o elixíru mládí a až jakýmsi "vedlejším" účinkem bylo celkové zlepšení zdravotního stavu. Jak tedy můžeme věřit různým zázračným uzdravením, když to viditelné nedokáže nikdo potvrdit?


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“