Koupím

Inzerce a poradna, kde a jak nejlépe nakoupit...
Odpovědět
Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím

Příspěvek od Igi »

Díky, to jsem taky zkoušel, výrobce má jen ovladač na čipset, ten jsem taky zkusil nainstalovat, ale změna žádná. Deska to je Asus A7N8X a dle manuálu bidirectional zvládá. Osciloskop ze zvukovky jsem zkoušel, ale ta má na vstupu ss oddělení, takže se nemůžu podívat na offset, navíc i to vzorkování je dost nízké. Ten LPT osciloskop bych rád rozchodil, je za pár korun a parametry na tu cenu taky dobré, ale už to moc dobře nevidím, nenapadá tě ještě nějaké podobné levné řešení? Našel jsem i osciloskop z LPT, který funguje i bez toho módu, ale ten má složitější zapojení a vzorkování max 100kHz.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Osciloskop

Příspěvek od A(&F) »

... mno, být tebou, asi bych sáhl po něčem takovém ... http://dx.com/p/usb-oscilloscope-and-lo ... yzer-93518 ... za ty prachy je to skoro zadarmo ... ;) ....


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Re: Koupím

Příspěvek od sano »

Kúpim pomalo obežný cca 50w motor, na jednosmerný prúd. Poradí niekto?


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: ss pomalo obežný 50w motor

Příspěvek od A(&F) »

... na kolik voltů ?? ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Osciloskop

Příspěvek od Igi »

A(&F) píše:... mno, být tebou, asi bych sáhl po něčem takovém ... http://dx.com/p/usb-oscilloscope-and-lo ... yzer-93518 ... za ty prachy je to skoro zadarmo ... ;) ....
Tak jsem dal na tvou radu a objednal ho, snad něco vydrží...


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Osciloskop

Příspěvek od A(&F) »

... :good: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Re: ss pomalo obežný 50w motor

Příspěvek od sano »

A(&F) píše:... na kolik voltů ?? ...
12 az 24 voltov.


Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Kde kúpiť orgonit

Příspěvek od Nso ci »

Srdečne zdravím,

prosím, vedel by mi niekto poradiť zdroj, odkiaľ kúpiť orgonit? Chcela by som ho darovať, vyrobiť ho som ešte neskúšala.
Dlho som tu nebola a teraz ani za nič nemôžem nájsť napríklad tie krásne kúsky od Iv, ktoré tu pred časom vložil. Mám dojem, že tam niekde bola aj info o niekom, kto ich vyrába, ak sa teda nemýlim. Viem, že google vypľuje nejaké ponuky, ja by som však radšej kúpila na základe niečích skúseností.
Snáď neplevelím fórum, nezdalo sa mi vhodné pretnúť tému o orgonitoch...
P.S. A len tak mimochodom, hľa, ako vyzeralo moje prihlásenie sa do fóra po dlhom čase :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Koupím

Příspěvek od sisa »

Na Slovensku nevím, ale u nás koupíš orgonit třeba tady: http://www.feng-suej-obchod.cz/eshop/orgonity/


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím

Příspěvek od Craft »

U těch orgonitů je jeden podstatný problém, o kterém se již moc nemluví, protože ne všechny co se dají koupit na internetu jsou i dostatečně funkční a mnohdy je to sice hezké, ale bohužel nefunkční těžítko. Takže tady pokud nemá někdo nějaké ověřené reference, je to spíše koupě na slepo.
Mimo téma (offtopic)
Přiznám se, že dlouhou dobu jsem se na orgonity díval spíše přes prsty, protože jsem nikdy u nich nepocítil žádné účinky. Až do chvíle, než jsem narazil na orgonity, které opravdu něco dělají. Účinek se mi zdál ale stále na můj vkus slabý, pokud to nebyla doslova hromada TB na kupě, protože bohužel nepatřím mezi citlivé jedince na energie, tak se holt musím spolehnout na jiné alternativní měřící metody. Nicméně náhoda tomu všemu chtěla a tak jsem si řekl, proč nevyzkoušet praktické zkušenosti z oblasti konstrukce přístrojů pro alternativu a vyzkoušet upravit orgonit za účelem jeho výrazného zvětšení výkonu. Výsledek mě samotného dosti překvapil, když proutkaři, co jej měřil to doslova slepilo proutky k sobě, jako by je někdo zmagnetizoval a později ĺéčitelka, která umí pracovat s energiemi konstatovala, že zatím je to ten nejsilnější orgonit s velmi pozitivní energií, se kterým se kdy setkala. Pak nějakou dobu ani nemohla nic pořádně detekovat, jak ji z toho orgonitu brnělo v rukou :) Takže se zdá, že i tady je cesta k výraznému zvednutí jeho výkonu přesto, že jsem tomu zpočátku moc nedával, ale byl velmi zvědavý na výsledek. Předpokládám, že nejpozději do 2 měsíců až se dořeší poslední detaily, by se mohlo přejít od prototypu k prvním sériovým kusům. Takže pokud tohle nepohne s GPZ, tak už asi nic. Snad se z toho citlivým jedincům pak ale nerozskočí hlava :D


wdc
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 26 pro 2011 23:22
Dal: 13 poděkování
Dostal: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím

Příspěvek od wdc »

Zde je možné orgonity koupit http://www.orgonity.eu/


Dušky67
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 30 črc 2013 16:58

Kúpim Praziquantel

Příspěvek od Dušky67 »

Ak niekomu náhodou ostalo, tak by som kúpil nasledovné antihelmetiká: Praziquantel 600 ..... 12 ks, Albendazol 200 ....... 12 ks, Iverfast 12 ....... 7 ks, Hetrazan 100 ....... 50 ks. Ponuky mi pošlite na elce10(zavináč)zoho.com.

:!: Nezakládej nové vlákno kvůli jednomu příspěvku - poo.


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Re: Koupím řidiče s dodávkou na 2 hodiny

Příspěvek od martinq »

Poptávám odvoz dvou stolů, demontovou postel, matrace, poličky a 300 litrů osobních věcí v krabicích a pytlích v ceně do 800 kč z Prahy - nádraží Hostivař (UK kolej) 15 km na východ. Celkem asi 2m3.

Nebo pickupa s koulí a vlekem. Ode dneška do pondělí 26.8.2013


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
kbk
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: stř 24 črc 2013 7:24

Re: Zapper

Příspěvek od kbk »

Zdravím, poslal by mí někdo tip, kde levně sehnat zapper (klidně i home made). Je to poměrně urgentní.. Děkuju. Kdyžtak pište do SZ.

Dupikát tohoto příspěvku ve vlákně Parasiti ... jsem ti smázl. Přečti si pravidla. http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=3062 SDK


bjeja
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 22 led 2013 20:51

Re: Koupím

Příspěvek od bjeja »

Kde bych sehnal nebo koupil umělohmotnou fresnelovu čočku aspoň 1m x 1m.


Odpovědět

Zpět na „Bazar“