Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Dotazovna - Vše o zdraví

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Vysoky tlak, kozny ekzem

Příspěvek od poota »

Podívej se na vlákno Autopatie http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=3271
Zřejmě potřebuješ řešit víc "věcí" najednou, takže bude vhodnější spíš nějaká "komplexnější" metoda, než jediný prostředek.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Martin z KE
Stálý člen
Příspěvky: 51
Registrován: pát 18 led 2008 21:31

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Martin z KE »

Prepacte za spatne umiestnene dotazy :oops: . Fakt sa tu moc nevyznam, myslel som ze sa to tam hodi.

Cize nieco komplexnejsie, dobre, skusim popozerat. Ono som si myelel, ze MMS je dost komplexne.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od poota »

Ono nejde ani tak o to, na jak široké spektrum potíží co působí, jako spíš o přístup k léčení.
Bohužel jsme stále v zajetí zaběhaného postupu, který je "potíž = konkrétní nemoc = příslušný lék".
Ono ve skutečnosti jde o to, že něco je v organizmu špatně, ten se to snaží nějak vyrovnávat a pokud to nezvládá, tak se to projeví nějakými potížemi. Napravení těch potíží samozřejmě neodstraní to, co je v organizmu špatně, ale jenom přidělá tomu organizmu další práci s napravováním toho, že to "léčení" mu zase nějak jinak rozhodilo pracně dosaženou jakous takous rovnováhu. V tomhle schématu není žádný zásadní rozdíl mezi chemickými léky a bylinkami - jenom ty bylinky jsou přece jenom trochu šetrnější a kdysi byly dokonce i levnější.
Pořád je nejdůležitější napravit hlavně to, co je v organizmu "špatně", tedy tu příčinu potíží, které považujeme za "nemoc". Odstraňováním potíží a léčením nemoci můžeme docílit jenom dvou stavů:
- potíž sice zmizí, ale po čase se objeví znova
- potíž sice zmizí, ale objeví se nějaká jiná, zpravidla ještě závažnější
Moderní medicína ještě "umí" docílit i jakéhosi kompromisu, který vypadá tak, že potíž vlastně neodstraňuje, ale prohlásí ji za chronickou. Aby ovšem pacienta neobtěžovala nad únosnou míru, tak je tento nucen brát příslušný "lék" trvale. Tento postup volí ovšem jenom v případě, že se jim na nějakých testech "něco" projeví - když ne, tak nemoc prohlásí za dědičnou a tudíž neléčitelnou, a nebo vzniklou "z duševních příčin" a pošlou svoji oběť k psychiatrovi, který už dílo zkázy odborně dokoná.
Paradoxem je, že jejich diagnóza "z duševních příčin" je naprosto přesná a správná - a dokonce platí u všech "nemocí" bez výjimky. Jenom to jejich léčení nelze řešit žádným z postupů, které mají ve svém arzenálu právě psychiatři.
Pokud budeš svoje potíže řešit přes doktory, tak můžeš očekávat, že Ti předepíšou léky na snížení tlaku a také Ti předepíší něco, po čem Tě nebude ten ekzém tolik obtěžovat. Dost podobně dopadneš i alternativním léčením. Obojí lze využít na uvedení těla do snesitelnějšího stavu, ale skutečné a trvalé napravení od nich očekávat nelze.
Cesta ke zdraví vede přes celostní medicínu, etikoterapii, Norbekova, autopatii, akupunkturu nebo akupresuru, rekonektivní terapii a podobné metody, které se soustřeďují na odstraňování příčin nemoci, tedy toho co je v těle a duši "špatně". Tyto metody jsou tím účinnější, čím více využívají regeneračních schopností organizmu a jeho schopnosti samoregulace - a také čím méně závisejí na znalostech a vědomostech terapeuta.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Martin z KE
Stálý člen
Příspěvky: 51
Registrován: pát 18 led 2008 21:31

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Martin z KE »

Tomu rozumiem, ze to je tak.
Dobre, dam na radu a skusim pozistovat co najviac o tych komplexnych metodach. Zatial som pozeral autopatiu a stiahol aj knizku, prestudujem. Ale popravde velmi tomu neverim, nie som zas tak duchovne alebo ako, zalozeny, mam trocha problem verit, ze na uzdravenie staci akasi informacia z dychu/slin. Mozno uverim po precitani kniízky. O ostatnych metodach sa pokusim priebezne pozhanat informacie.
Dakujem


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Smrt parazitom

Příspěvek od Hela »

Martin z KE píše:Ma tu niekto vobec skusenosti s "odcervovanim" ?
Přečti si vlákno Paraziti, je tam o tom 241 stran.


roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Mastocytóza (urticaria pigmentosa)

Příspěvek od roztomily.medvidek »

Ahojte mám už asi 4 roky nemoc Mastocytoza (urticaria pigmentosa),prošel sem všechny testy i na odběru kostní dřeně jsem byl a lékař mě řekl: Sorry nejde stím nic dělat,až se vám to zhorší zkusíme transplantovat kostní dřeň,ale pokud se neujme tak zřejmě umřete,nemoc se vám sama od sebe nezlepší,spíš se můžete modlit,aby se nezhošila,nashledanou...

Když jsem se ptal co to způsobilo,čeho se mám vyvarovat a co mám dělat aby se to zlepšilo,mě lékař řekl: To netuším,bohužel vám nijak nepomůžu,sorry.

Jednou za 3 měsíce chodím na kontrolu,kde mě vezmou krev,zeptají se mě jak se cítím a jdu domů..

Řekl jsem si DOST !!!
Lékaři na tebe serou a přitom moc dobře vědí jak mě vyléčit,zmrdi,jsem pro ně cenější jako trvale nemocný..

Takže jsem se chtěl zeptat jestli má někdo z vás zkušenost s touto nemocí,popřípadě nějaké rady,budu vděčný za cokoliv.

Osobně chci zkusit o vánocích rozjet na vlastní pěst samoléčbu,která se zkládá asi takto:

1.MMS + MMS2 + CDS
protokol je asi takový:
start Protocol 2000. I would get MMS1, MMS2, and DMSO.
Your friend will start out slow... 1 drop of MMS activated, add to water, and add 1 drop of DMSO and drink it. This will help bring the MMS deeper into the tissue..
Go to 2 drops after the second week, and you will do 2 drops of DMSO.. and the third week 3 drops of each. Your friend will stay at 3 drops.
After the 2nd week you can start MMS2 every 2 hours. Usually people will start the MMS2 1/2 hour after their first protocol dose.
If you have any questions please let me know.

2.Finclub: Antipa-rasitis
Přípravek na parazity.
http://eshop.finclub.cz/doplnky-stravy/ ... -alkoholem

3.DXN: Reishi Mushroom Powder
Přípravek z houby ganoderma lucidum na posílení organismu.
http://astral.dxneurope.eu/products#katnev_1

Všechny tři přípravky bych chtěl zkombinovat a nějak se pročistit od všeho bordelu z těla..
Samozřejmě upravím životní styl a stravu..

Jaký na tuto kombinaci máte názor?
Díky za odpovědi :help:

:idea: Založil jsi nové vlákno, příspěvek jsem Ti přesunul - poo.


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Hela »

Z toho, co navrhuješ, mám zkušenosti jen s MMS, ale podle mě by bylo lepší nechat se napřed změřit (Salvií, Oberonem, Diacomem, apod.), abys věděl, co ti tvé problémy způsobuje, a podle toho pak zaměřit léčbu.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od poota »

To, co řekl lékař "nemoc se vám sama od sebe nezlepší" je naprostá pravda, zrovna tak jako to, že oni s tím nic dělat neumějí.
Což ale naprosto neznamená, že se s tím nic dělat nedá.
Dá, a docela relativně snadno - soustřeď se na vlákna typu Mentální léčení, Autopatie, Etikoterapie, Urinoterapie, - a přečti si Norbekova a případně i Erica Pearla.
Až přijdeš na to, že nepotřebuješ "léčit" tu chorobu, ale vlastně sebe, tak máš napůl vyhráno. V té druhé půlce je uvěření tomu, že Tvoje tělo je schopné se "opravit" samo, že k tomu potřebuje jenom správné vedení - no a pochopitelně to také zrealizovat.
Není sice nijak snadná, ale je to přece jenom cesta.

Zdravím - poota
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
mata.sukupova
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 12 pro 2013 18:41

dotazník

Příspěvek od mata.sukupova »

Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit o vyplnění dotazníku, který zpracovávám v rámci seminární práce na gymnáziu. Potřrbuji vyplnit dotazník od co nejvíce lidí, kteří již hladovku, půst někdy drželi. Po vyplnění prosím zašlete na můj e-mail mata.sukupova@seznam.cz. Odkaz na dotazník zde: <a href="http://www.survio.com/survey/w/K4S0R6Z2 ... LADOVKA</a>
Děkuji

:idea: Založilas nové vlákno, takže jsem Ti příspěvek přesunul - speciální vlákno na hladovku tu není, takže sem.
Ale nekoj se příliš nadějí, že se Ti odpovědi jen pohrnou - jako nadějnější bych viděl si je sama "vyzobat" z různých vláken za použití "Hledání" - poo.


Miroslav7
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: úte 24 pro 2013 17:19
Dostal: 1 poděkování

MMS-vyrostky na pate vnutorne

Příspěvek od Miroslav7 »

Prosim Vas o radu ci by pomohlo MMS1 alebo MMS2 na vyrostky na pate -vnutorne.Som po ozarovani ale nepomohlo. Dakujem moc


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS-vyrostky na pate vnutorne

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Miroslav7 píše: .... vyrostky na pate vnutorne ...
Vlákno HCl - základní fakta.
S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Miroslav7
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: úte 24 pro 2013 17:19
Dostal: 1 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Miroslav7 »

to HCL by pomohlo? neviem moc sa nevyznam co je to hcl ako sa to robi oproti mms????


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Miroslav7 píše:to HCL by pomohlo? neviem moc sa nevyznam co je to hcl ako sa to robi oproti mms????
Pokud se chceš sám léčit, budeš muset postudovat, jinak si mžeš docela ublížit.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Martin z KE
Stálý člen
Příspěvky: 51
Registrován: pát 18 led 2008 21:31

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Martin z KE »

Nema tu niekto skusenosti s uzivanim jodidu draselneho ? Kde sa da zohnat ?
A tiez ma zaujima, ci sa da niekde kupit lacno vitamin D, podobne ako vitamin C sa da bezne kupit aj v 25 kg baleni. Viemz e Dcko je zmes viacelych latok, tak to moze byt kus problematicke. Kde ale zohnat Dcko za prijatelnu cenu ?


jirkafox
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 04 led 2014 16:08

MMS a cirhoza jater

Příspěvek od jirkafox »

Mám dotaz,zda je MMS vhodný při cirhoze jater v pokročilém stadiu.Nebo co,by mě pomohlo.Děkuji


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“