Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
1marci
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: ned 10 lis 2013 21:46
Dal: 3 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od 1marci »

Aneta H. píše:Děkuju za rady, zítra se mi konečně dostane do ruky tento malý zázrak a začnu tedy koupelemi a po té i s konzumací. Rozhodně se chci problému zbavit, takže udělám všechno proto, abych toho dosáhla a poté si asi založím nějakou poradnu pro lidi s tímto postižením, jelikož ten kdo si tím neprošel, neví co je tahle nemoc za peklo. Chtěla bych se zeptat Sisy, jakým způsobem MMS užívala a v jaké fázi ekzém měla? Mě je 20 let a zdá se mi, že moje pokožka má tak 40. Kortikoidy mají prý trvalé následky, nevím co je na tom pravdy, ale už to svinstvo nechci nikdy vidět..

Zdravím, i já se připojuji k prosbě ,, Chtěla bych se zeptat Sisy, jakým způsobem MMS užívala a v jaké fázi ekzém měla?!
Forum pročítám, ale je to velice obsáhlé.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Já měla chyceny jenom ruce, určitě jsem to neměla tragické, v záhybech prstů, na dlaních mi praskala kůže, loupala se a sem tam i trochu krve bylo.
Brala jsem po třech kapkách 10 hodin denně několik měsíců v kuse. Až pak jsem si dala malou přestávku a po ní jela dál, ale s přestávkama zhruba po každých 3 týdnech.


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Cina »

MMS faj,ale jěště bych doporučil čistit játra.Zařadit ostropestřec mariánský- http://www.spektrumzdravi.cz/ostropestr ... ocna-jatra
šišák bajkalský - http://www.spektrumzdravi.cz/ostropestr ... ocna-jatra
Vynechat živošišnou stravu a zařadit živou stravu,alespoň přes 60% v každém jídle.
:) :) :)
Vše vařené a chemické je pro nás nevhodné!!!


maxwell95
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 26 lis 2013 15:43

Poměr vody a MMS?

Příspěvek od maxwell95 »

Kolik vody mám vypít spolu s 1 kapkou MMS a kys citr. ?

Chloritan sodný je přece jen látka jedovatá, v jakém maximálním množství ji mohu denně příjimat?

Třetí dotaz: Za jak dlouho bych měl pocítit změnu? Doteď jsem měl silnou rýmu, únavy, typické nachlazení, no. Četl jsem myslím že do 2 dnů by to mělo zabrat, nemýlím-li se

:idea: Oba příspěvky, kterými jsi založil dvě samostatná vlákna, jsem Ti sloučil a přesunul - poo. Dík, prvně mě to trochu zmátlo.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Poměr vody a MMS?

Příspěvek od Slavek Krepelka »

maxwell95 píše: ... Četl jsem myslím že do 2 dnů by to mělo zabrat, nemýlím-li se?
Mýlíš. Nebuď líný a prostuduj si to tady, co vše se dá dělat a jak všelijak se může užívání MMS projevovat. Na tvé otázky není jednoznačná odpověď.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
maxwell95
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 26 lis 2013 15:43

Re: Poměr vody a MMS?

Příspěvek od maxwell95 »

Slavek Krepelka píše:
maxwell95 píše: ... Četl jsem myslím že do 2 dnů by to mělo zabrat, nemýlím-li se?
Mýlíš. Nebuď líný a prostuduj si to tady, co vše se dá dělat a jak všelijak se může užívání MMS projevovat. Na tvé otázky není jednoznačná odpověď.

Ahoj, Slávek.

Zdravím.
To není tím že bych byl líný, spíš jsem se to zde nikde nedočetl, fórum je poměrně nepřehledné.
Mohl byste mě na příslušná témata odkázat?


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Ahojte, dlho som tu nepísal.
Na rýchlo zhrniem moje postrehy MMS. Užíval som CDS aktivované HCL niekedy od septembra 2011.
Dôvod prečo som sa pustil do MMS bol ekzém na rukách, ktorý časom prešiel aj na chodidlá na nohách.
Asi jediná vec na ktorú mi nepomohlo MMS bol ekzém. Je pravda, že postreky MMS zmierňujú, ale nieje to ono, resp. dokonca sa mi zdá, že vyjde inde.
Užívanie MMS mi pomohlo na kopec iných vecí :
- nemám herpes na ústach, pred tým som mal každé 2 mesiace
- ak niečo chytím, začne sa mi dvíhať teplota, asi 15-20 rokov som nemal ani zvýšenú teplotu, hneť vyšiel herpes
- prestali mi migrény, veľmi málokedy ma bolí hlava
- prestali ma bolieť nohy, ráno som veľmi ťažko chodil
- neskutočne dobrý čuch mám
- celkovo sa lepšie cítim (prešli skoro 2 roky)
- určite sú ešte veci čo sa zlepšili na ktoré som zabudol
Na ekzém mi pomohlo NutriBiotic, GSE Liquid Concentrate, Grapefruit Seed Extract z iherbu.
GSE beriem každý deň 2*15 kvp., ak vysadím ekzém sa začne pomaličky vracať, ak beriem skoro sa nedá nájsť kde bol.
Čo sa týka GSE tak prv bolo horké, potom "citronáda" ktoré bolo možno trošku slabšie, ale teraz zase prišlo horké.
Každý sme iný to mi je jasné, píšem len čo mne pomohlo. Samozrejme viem, že úplne zdraví niesom, ak by som bol nepotrebujem MMS a ani GSE.
Ďakujem všetkým, čo mi pomáhali :)
Majte sa pekne a prajem každému veľa zdravia.
PS: Marci vitaj:)


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Aneta H.
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 14 lis 2013 20:05
Dal: 4 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Aneta H. »

Milan_Sk píše:Na ekzém mi pomohlo NutriBiotic, GSE Liquid Concentrate, Grapefruit Seed Extract z iherbu.
A kde GSE seženu? :) hledala jsem na internetu a nenašla...


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »



Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Sindo »

Milan, zlepšený čuch bude asi viac zásluha toho, že si prešiel na vapovanie,
aspoň ja mám tú skúsenosť, CDS inhalujem pravidelne, tak 2x do týždňa,
ale až keď som prešiel na vaping, začali sa objavovať vône.


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

@ Sindo trošku ťa vyvediem, keď som začal vapovať tak už som mal čuch s MMS až nepríjemne dobrý :)


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Cina »

Milan_Sk píše:Ahojte, dlho som tu nepísal.
Na ekzém mi pomohlo NutriBiotic, GSE Liquid Concentrate, Grapefruit Seed Extract z iherbu.
Podívej se na E202 sorban draselný
http://www.lidicky.cz/diskuse-nazory/ec ... n-draselny


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

@ Cina už som ti párkrát písal, že nemám rád tvoje príspevky, vieš ten tvoj názor všetko varené a chemicky upravené je na prd. Podľa tvojich rád by som mohol všetko čo žerulinkám vynechať. Ja veľa vapujem, pijem denne 6-8 kávy, žeriem biele pečivo, červené mäso, pečené a tak, proste fakt nezdravá strava. Uvedomujem si, že sa nezdravo stravujem, to beriem. Ale nie to som chcel. Mám veľmi rád šunku a denne aj 2 x ju jem, lenže už asi rok-dva mám problém nájsť šunku ktorá mi nesmrdí. Nemyslím tým, že je pokazená, ale cítim v nej konzervačné látky, ktoré mi až dvíhajú žalúdok. Rozmýšľam či to nebude presne E202 sorban draselný, ktorý mi aj zle robí. Možno si práve trafil do čierneho s tým E202. Teraz ma napadá niekedy bola pražská šunka v konzerve a tá nesmrdela, existuje to ešte dnes a aká je.
Cina ťažko sa čítajú tvoje príspevky ver mi, ale niekde bude aj pravda :D


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od roztomily.medvidek »

Je to pár dnů co jsem obdržel MMS :jump:
Mezitím jsem se koukal na různá videa a četl různé články,abych věděl co a jak.
Novou knížku od Andrease mám přečtenou už celou je fakt dobrá,knihu od Jima tak půlku.
Začal jsem MMS používat na čištění úst,před pár dny,celkem sem udělal asi 10 vyčištění MMS.
Používám protokol na zuby: 10 kapek chloritanu,10 kapek kys.solné a 1dcl destilovane vody (100 ppm).
Zuby si masíruju měkkým kartáčkem i dásně,potom si vykloktám ústa a krk.
Zatím jsem pozoroval toto:
Už mě nepáchne z držky,zuby jsou bělejší a vypadají na pohled zdravěji-pomalu mizí zažloutnutí a na některých místech sem měl zelený hnusný nádech,zmizela mě krvácivost dásní a celkově dásně vypadají zdravěji,snižuje se mi přecitlivělost zubů na studené + teplé + sladké -dřív mě zuby hodně bolely a nyní bolí taky ale už méně,zdá se mi že mám větší citlivost na jazyku v chuťových pohárkách.
Nachlazení v krku se mi zmírňuje.

Shrnutí: Celkově jsem velmi spokojen,MMS/CDS je ůžasná věc,jen musí být člověk opatrný,nikam nespěchat a v klidu si to namíchat.


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
linda1927
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 24 říj 2013 15:37

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od linda1927 »

Ahojte, chcem sa opytat, ako dlho mozem brat mms - cds?Brala som to tri tyzdne, bolo mi super, ale ako som to prestala brat zase sa mi vratili problemy, liecim sa na depresiu, beriem alventu uz som na davke 75mg, coskoro budem vysadzovat, preto sa chcem informovat, ci to mozem este brat a ako dlho?Dakujem


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“