Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Hořčík (magnezium)

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Magnesium liek na vsetko

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:Vzhledem k tomu, že nejspíš nejsem úplně jediný, .... mám za to, že by bylo vhodné otevřít nové vlákno, věnované přehledu různých "všehojů",.....
... chtělo (už jsme o tom aj před časem se Slávou diskutovali, že by se něco takového založilo a zkopírovat tam "všechna zdejší moudra"), ale ono je to jaksi složitější ... viz např. u toho hořčíku ...... protože pokud k němu budou scházet další prvky a sloučeniny (v tomto případě: vápník + fosfor + vit. D), tak taky nebude stoprocentně fungovat, jak má ...... zkrátka je to vždy o vyváženosti všech prvků + momentálním stavu toho kterého jedince ... což bude u každého trochu jiné ...

... mmch, co se týče hořčíku, začínám mu přisuzovat, že jeho nedostatek je zřejmě jednou z možných příčin vzniku některých druhů rakoviny / neustále vzrůstajícího počtu nádorových onemocnění ...... docela dost to do sebe zapadá ... časově (při pohledu do historie, cca o 100 až 150 let zpátky, odkdy úroveň hořčíku na polích, a tím pádem i v potravinách, klesla na dnešní katastrofickou, dosahující pouze několika procent oproti tomu, co bylo minulých stoletích), ale i jinak ...... také dle výzkumu francouzského badatele Pierra Delbeta (viz http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=110423#p110423 ) ...

... :bye: ... Anri ...

-----------
PeS: ... Pooto, omlouvat se netřeba ... vždyť i vzhledem ke svému Geronto-Drontismu :laugh: už na to máš plný nárok ... ;) ...... ani já nemám přečteny všechny zdejší příspěvky ... :pivko: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
mahatma

Re: Magnesium liek na vsetko

Příspěvek od mahatma »

komplet kúra na podporu imunity je : už spomínaný horčík, zinok s betainom HCl + 10 000 iu D3 + 10mg melatoninu + konopná tinktura + kotvičník 600 mg extraktu + 5 - 10 g vitamínu C denne. toto sa užíva 2 mesiace a podporí to imunitu natoľko, že si telo poradí samo napr s chlamýdiami aj s mnohými inými patogénmi. vyskúšané, overené... potom individuálne treba doplniť každému enzýmy, minerály, vitamíny aj stopové prvky - čo mu chýba najviac. toto je taký základ čo prospeje skoro každému. podstatné zlepšenie, až vyliečenie - od exémov, cez depresie, úzkosti, chlamýdie, boreliózu, astmu, alergie až po vysoký tlak, stav pokožky, únavový syndróm... dosť dôležitý je v tomto melatonín, keď ho má telo dostatok spánok je kvalitný - t.j. telo môže kvalitne v spánku regenerovať.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Magnesium liek na vsetko

Příspěvek od hanka »

Mimo téma (offtopic)
mahatma píše:...dosť dôležitý je v tomto melatonín, keď ho má telo dostatok spánok je kvalitný - t.j. telo môže kvalitne v spánku regenerovať
:ethink: .. složení nevypadá špatně, jenom není toho melatoninu moc :shock: , já ho před léty chvíli brala 2,5 mg před spaním (nespavost) a když jsem občas omylem vzala 5 mg byla jsem z něj nadlouho k.o. .. společně s konopnou tinkturou a 950 mg Mg to musí být síla :).. ale neber to jako kritiku, všichni nejsou stejní, co je pro jednoho hodně, pro druhého je akorát .. :lol:
Hanka.
Naposledy upravil(a) hanka dne čtv 21 lis 2013 14:52, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
mahatma

Re: Magnesium liek na vsetko

Příspěvek od mahatma »

Hanka, táto kúra je značne intenzívna, ale keď má človek vážne problémy, tak záhul nerieši. toto nie je preventívna kúra... to s melatonínom mi je to divné... asi si nebrala čistý melatonín, ale ešte s niečím. samotný melatonín príliš neuspáva. teda aspoň mňa... ani referencie od klientov nemám také, že by boli z neho KO... mám čistý melatonín v kvapkách - 600 mg v 20 ml... ľahko sa dávkuje 1 kvapka = 1 mg...


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Magnesium liek na vsetko

Příspěvek od vokoun »

Tak mě melatonin uspává rychle a bezbolestně :laugh: :zzz: ale problém je když ho vezmu málo a vzbudím se tak mám velký problém usnout :bhead: tak jsem ho raději vyřadil :bye:


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Magnesium liek na vsetko

Příspěvek od hanka »

Mimo téma (offtopic)
mahatma píše: Hanka, táto kúra je značne intenzívna, ale keď má človek vážne problémy, tak záhul nerieši..
Já si myslím, že záhul je v těchto případech dokonce žádoucí. Pro mě tehdy žádoucí nebyl, já se potřebovala jenom pořádně vyspat ;) .
Měla jsem tabletky z Polska (2,5 mg, 5 mg, byly i 10mg). Nejspíš máš pravdu, samotný melatonin asi není míněn jako uspávací prostředek, když jsem ho tehdy (více než deset let zpátky) brala, tak mu uspávací účinky přisuzovány ale byly .... Působil na mě tak, že jsem většinou z něho neusnula (ale zato když zabral, tak jsem spala jako mimino :baby: .. Měl na mě většinou ten účinek, že jsem byla přes den "oblbnutá", nesoustředěná a špatně jsem vnímala. Čím byl silnější, tím to bylo horší :roll: . Když jsem přemýšlela, proč na spaní pokaždé nezabere, došla jsem postupně k závěru, že melatonin nepomáhá usnout v těch případech, kdy je nespavost způsobena psychickým přetížením (starosti, člověk pořád něco řeší..). Jeho účinky ve směsi s dalšími prostředky jsem nezkoušela, když ale koukám na složení Tvojí směsi, věřím tomu, že účinkuje dobře :good: .
Hanka.
Naposledy upravil(a) hanka dne čtv 21 lis 2013 14:51, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Magnesium liek na vsetko

Příspěvek od Slavek Krepelka »

ito píše: Slávku ty vies ako som začínal svoju liečbu vrav si co chces ale pokial nedas telu magnesium nikdy sa problému nezbavis.
:) Samozřejmě si řeknu co chci.
a) Jsem velice potěšen, že jsi si pomohl a sdílíš to :spirit: :good:
b) Anri má naprosto pravdu, že hořčík sám o sobě problémy řeší málo kdy.
c) Pokud bych se dnes chtěl cpát hořčíkem jinak než ústně, kombinoval bych hořčíkový olej s DMSO přes pokožku. Nicméně, zde bych si taky možná vzal lekci od Delbeta a namíchal si draslík, hořčík a běžnou mořskou sůl do nějaké lahvinky a solil roztokem, spíše než sypkou solí. Ono přeci jenom je logické, že pokud jdou soli do žaludku vždy s jídlem, mají delší čas na to se vstřebávat.
d) Nikdy nepodceňuj sílu vlastního rozhodnutí se vykurýrovat sám i kdyby :devil: na kobyle jezdil :eclap:

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
ito
Stálý člen
Příspěvky: 55
Registrován: úte 21 zář 2010 23:16
Dal: 4 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Re: Magnesium liek na vsetko

Příspěvek od ito »

Slavek Krepelka píše:Anri má naprosto pravdu, že hořčík sám o sobě problémy řeší málo kdy.
Jasne že nerieši , ale keď telu chyba magnézium tak ho veľmi rad zastúpi kalcium a tu hneď nastáva problém kalcia je v tele a v pôde dosť (ako v mojom prípade som nim cely zanesený a jeho dopĺňanie neprichádza v úvahu) , keď so čítal správne tak kalcium sa v tele ma nachádzať mimo bunečné iba v prípade nervového vzruchu ma vstúpiť do bunky a magnézium vnútro bunečné malo by sa ho tam nachádzať až 80% s celkového množstva uloženého v tele čo bohužiaľ takto neje úž od nášho narodenia. a pravé nedostatok vnútro bunečného magnézia zapríčiní zle fungovanie celého systému, od výroby energie, až po enzymatické štiepenie. Napríklad ak sa úplné nedoplní vnútro bunečná hladina magnézia tak nezačnú prebiehať hormonálny proces tak ako ma a to zase zapríčiní ďalšie problémy napríklad s trávením a hneď nato oslabne imunita a bakteriálna nákaza ma voľnu cestu takže keď si to poskladám svojim selskym rozumom tak nedostatok magnézia je vlastne spúšťač všetkých problémov a to úž od naho narodenia, takže ja vravím a som toho dôkazom že magnézium je vlastne niečo ako svätý grál.
Sám o sebe nič neurobí ale bez neho sa nič nestane, to by bolo v tom lepšom prípade, ale bohužiaľ ako to úž býva stane sa aj bez neho.
Napríklad taká psoriáza, že vraj nevyliečiteľná áno je nevyliečiteľná pretože to neje choroba je to útok našej imunity ale prečo útočí naša imunita veď mame nato vedcov aby to zistili, keď som ja nato prišiel tak oni ne? Ale určíte áno ale vieme svoje prečo to nechcú rozšíriť.
Ja to poviem prečo lebo v tých bunkách ktoré odumierajú je priveľa kalcia a mi vieme že tam ma byt magnézium až 80% a preto ich imunita označí za choré a likviduje ich a preto sa rodia nove ale tie od začiatku sa stavajú choré lebo telo nemá s čoho vybudovať zdravú bunku.
Je to veľmi jednoduché až tak jednoduché že tomu nikto nechce uveriť sám som tomu neveril keď som pred niekoľkými rokmi začal z radikálnou samo liečbou bolo medzi prvými latkami ktoré som aplikoval vnútro žilné aj magnézium to som vtedy nevedel, že je potrebne ho dopĺňať tak strašné dlho niekedy že je potrebne aj rok než sa začnú ukazovať prvé výsledky tak som to po dvoch týždňoch zanechal a až teraz, keď som precital kilometre internetových stránok a štúdii mi to došlo
A som rad že to môžem vykričať celému keď nie svetu tak aspoň vám
A kto chce ten bude vedieť čo robiť
Ako sa vravy múdremu človeku stačí iba jedno slovo
( alebo inač sa to vraví to nič tak dáko to ma byt asi)

S pozdravom Ito


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Magnesium liek na vsetko

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:.... a namíchal si draslík, hořčík a běžnou mořskou sůl do nějaké lahvinky a solil roztokem, spíše než sypkou solí.
... ohledně užívání "vodních slánek" je nějakej pokec aj v www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=78328#p78328 ... vč. zdůvodnění, proč tomu tak pravděpodobně je ... :ethink: ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
ito
Stálý člen
Příspěvky: 55
Registrován: úte 21 zář 2010 23:16
Dal: 4 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Re: Magnesium liek na vsetko

Příspěvek od ito »

Slávnu najucinnejsi spôsob ako do tela dostať za každú cenu co najviac magnezia je intravenozne
Nechcem nikoho nahovarat na tento postup ale mne sa osvedcilo podanie infuzneho roztoku spolu z DMSO a magnesium chlorid hexahidrat
Vyzeralo to presne takto
500cc IV roztoku
60cc 99,99%ciste DMSO
20cc 25%roztok magnesium chloride hexahidrate
To všetko podať v priebehu asi 3 hodín do zíly
Niekto si pomysli preboha taky hazard zo životom ale opak je pravda nIkdy by som sa k tomu neodhodlal ako prví docital som sa že takto to robili mudrci uz dávno .
Myslím si že taka kombinácia Vylieči kľudne aj zakernu rakovinu
Treba skúsiť je to pecka na doplnenie magnezia a to dmso roby tiez zázraky samo o sebe
Iba jednu chybu to má že týždeň po takej infuzii nemôžem ísť medzi ľudí smrdím ako tchor po cesnaku a boh vie po com ešte a neda sa tomu ani kazdohodinovim sprchovanim nijako zabrániť
Ale co by človek neurobil aby sa vyliecil že

Zatiaľ len toľko.
Ito


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Magnesium liek na vsetko

Příspěvek od Slavek Krepelka »

ito píše:Slávnu najucinnejsi spôsob ako do tela dostať za každú cenu co najviac magnezia je intravenozne ....
Ocenění plus :good: jsem Ti dal za odvahu. Jinak mi však není moc jasné.
a) Jak často?
b) Jak dlouho?

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
ito
Stálý člen
Příspěvky: 55
Registrován: úte 21 zář 2010 23:16
Dal: 4 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Re: Magnesium liek na vsetko

Příspěvek od ito »

Tak ked som s tým začal tak to bolo raz do týždňa po mesiaci som to dával uz iba raz mesačne a pomedzi to Obden iba magnesium po 10cc .
Toho dmso sa mi zdalo že ho az tak surne nepotrebujem toľko a ono sa neda smrdiet nonstop v kuse treba ísť aj medzi ľudí nie.
Ale ináč nevidím žiaden problém tam hodiť dvakrát do týždňa a zvýšiť to dmso kľudne az na 100cc v jednej davke (mam to tiez odskusane)človek to znesie, iba začať treba na menších dávkach to dmso je slušný zabijak na Plesne a nároby pre človeka ktorí je nimi napadnuty dost poriadnu neplechu stačí že má candydu a môže ho to kľudne zložiť .

Ahoj
Ito


Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Magnesium liek na vsetko

Příspěvek od Nso ci »

ito píše:to dmso je slušný zabijak na Plesne a nároby pre človeka ktorí je nimi napadnuty dost poriadnu neplechu stačí že má candydu a môže ho to kľudne zložiť.
Prepáč, prosím ťa, nerozumiem tomu, čo si chcel povedať v tejto vete, mohol by si to podať ešte raz? Ďakujem.


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
ito
Stálý člen
Příspěvky: 55
Registrován: úte 21 zář 2010 23:16
Dal: 4 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Re: Magnesium liek na vsetko

Příspěvek od ito »

Ziaden problem to dmso pôsobí silno proti plesniam a kvasinkam ak sa poda vnutrozilne tak zabije všetky plesne a kvasinky skoro okamžite takze človek sa môže otravit takto vzniknutym toxickym odpadom ktore nestačí účinne eliminovať.
To je všetko takze začať malými davkami a sledovať reakciu tela či stíha eliminovať takto vzniknute toxiny
Samozrejme nikoho nenahovaram sa takto kurirovat každý jedna na vlastnú zodpovednosť ja iba opisujem co a ako robím ja

Ito

Edit: smazány zbytečné citace - poo.


libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Magnesium liek na vsetko

Příspěvek od libcosenior »

ito píše:...Takze radsej rok a to oralne,malo by to pomôcť rovnako ...
Ahoj, ako konkrétne to brať orálne? Myslíš magnézium v šuminých tabletách?


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“