Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...

V Hádánicích

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Karel IV
Starší člen
Příspěvky: 145
Registrován: ned 21 led 2007 11:38
Bydliště: Hupikov
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od Karel IV »

Mimo téma (offtopic)
Parní stroj nebrat!


Ohne Bier geht´s nicht
Myšák
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 11 kvě 2006 20:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Myšák »

Mimo téma (offtopic)
Karel IV píše:Parní stroj nebrat!
Moudrý vládce.


xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: jak dostat z odpadniho tepla levne alespon 240W ?

Příspěvek od xzzzx »

Mimo téma (offtopic)
[quote="ga"]u kamen na biopeletky vykon okolo 9KW je potreba aby porad bezel ventilator asi 240W. [quote]

Řekni manželce ať po sobě pokaždé zhasne na chodbě a máš hned nějaký watík navíc. :idea:


Uživatelský avatar
galapetr
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: pon 19 bře 2007 9:28
Bydliště: Vimperk

Příspěvek od galapetr »

Mimo téma (offtopic)
Řekni manželce ať po sobě pokaždé zhasne na chodbě a máš hned nějaký watík navíc
To jí říkám denně několikrát a nakonec stejně zhasínám sám.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Příspěvek od lajos »

Jo, zrušit vlákno, o tom jsme se bavili před časem že je to konina!!!!!!


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Příspěvek od Mim »

lajos píše:Jo, zrušit vlákno, o tom jsme se bavili před časem že je to konina!!!!!!
No, právě...vláken je moc a těch o ničem ještě víc...Nedivím se novým členům, že se v tom špatně orientují...Co ty na to Rivale? :idea:


Však ono to půjde!!!
Zpc.Elservis
Stálý člen
Příspěvky: 92
Registrován: úte 13 bře 2007 21:44
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Zpc.Elservis »

Jo, je to balast.


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1333
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Přesun

Příspěvek od rival »

Vlákno přesunuto do archivu...


xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xzzzx »

Mimo téma (offtopic)
galapetr píše: To jí říkám denně několikrát a nakonec stejně zhasínám sám.
to jsme na tom skoro stejne\,ALE ja nezhasnu. 8)
spatne se spinka kdyz se na chodbe sviti. :idea:
ALE mam problem se zaviranim na terasu a to i v zime. mam psa. :(
Z.


Svět zboř! Já budu stát.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Zase to samé.Řešíte to dokola.Nikdo z vás tu sem nedal nic funkčního.A i když dá a bude to fungovat,tak pořád budete řešit to samé.Jen pár lidí tu něco dělá a z toho páru jen 2%sou u funkčního zařízení.Dejte sem funkční zařízení s dokumentací a změna nebude žádná.Nebo snad ano?


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ilem »

Anonymous píše:Dejte sem funkční zařízení s dokumentací a změna nebude žádná.Nebo snad ano?
A nechceš to s věnováním a mašličkou? Kdyby ses podepsal, možná by ti to někdo doručil.


"Dum spiro spero"
Ciceron
sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

Příspěvek od sao »

Anonymous píše:Zase to samé.Řešíte to dokola.Nikdo z vás tu sem nedal nic funkčního.A i když dá a bude to fungovat,tak pořád budete řešit to samé.Jen pár lidí tu něco dělá a z toho páru jen 2%sou u funkčního zařízení.Dejte sem funkční zařízení s dokumentací a změna nebude žádná.Nebo snad ano?
Člověče zlatá , dej sem jednu funkční věc a je jedno z jakého oboru , co jsi uděl Ty a budeme všichni hodnotit a budeš se divit .
No tak šup šup , dávej ----- a nebo umíš jenom kecat .
Já myslím , že nic nemáš a že jsi jenom takovej šťoura , kterej sám neví co v životě chce a chtěl by všechno zadarmo.
Až Ti jednou dojde , co to je energie a potažmo , VOLNÁ ENERGIE , tak budeš nejenom jinak mluvit ale i jinak myslet.
Tak se hochu nad sebou trochu zamysli , nebo budeš v hospodě ,u piva, kecat do konce života furt to samé dokola .
A jak jsem tak několikrát za sebou četl , co jsi napsal , tak můžu zodpovědně říct , že jsi toho v životě udělal pramálo a víc už toho ani neuděláš , i kdybys chtěl.
Sám jsi nad sebou už dávno vynesl ortel , kterej Tě degradoval na člověka konzumního .
Každému se ale musí dát druhá šance a myslím , že mluvím za všechny , když řeknu:

TADY JI MÁŠ

Ps: pamatuj , jinou nedostaneš , tak ukaž , že jsi jí hoden


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Jak říkám tohle vám de jen jsem čekal kdo něco napíše no nic musím se zasmát :lol: .Dúvěřuj ale prověřuj že? :bye:


sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

jo jo

Příspěvek od sao »

Anonymous píše:Jak říkám tohle vám de jen jsem čekal kdo něco napíše no nic musím se zasmát :lol: .Dúvěřuj ale prověřuj že? :bye:
16:57hod
Ve skrytu duše jsem doufal , žel – -- --

doba je taková a lidičky chtějí být klamáni a Ty mezi ně patříš ( bohužel – a nebo Bohu dík , tak nevím )

Nicméně , -- nikdo Tě pro tvou víru v to , co do Tebe někdo duněl od malička , nezatracuje a neodsuzuje , ba spíš naopak .
Spíš to dávám za vinu výchově a lidem , kteří chtějí ovládat .
Ovládat pomoci lidí “ bez mozku “ bez sebeúcty sama k Sobě.
Přijde doba , kdy to pochopíš ale to už bude moc pozdě na to , abys něco začínal.
Pak Ti nezbude nic jiného , než zase remcat a remcat a vybíjet si vztek , na někom jiném , třeba doma nebo v práci a nebo zase přijdeš na nějaké to forum a budeš se snažit a snažit
a nikdo Tě neuslyší -- ani Tě nebude chtít slyšet.
A víš proč , protože si řeknou --:
„“ To už tu přece jednou bylo „“

Je mi z toho smutno za Tebe

Zase ps :
všimni , kdy jsem to psal - ani jsem nečekal na odpověď – tak jsem Tě odhadnul -- průhlednej seš teda pěkně – a v nevědomosti zůstaneš - navždy.

Pro forum : – nic neumííí a nepochopil-- chvástal


blázen

funkční

Příspěvek od blázen »

Anonymous píše:Zase to samé.Řešíte to dokola.Nikdo z vás tu sem nedal nic funkčního.A i když dá a bude to fungovat,tak pořád budete řešit to samé.Jen pár lidí tu něco dělá a z toho páru jen 2%sou u funkčního zařízení.Dejte sem funkční zařízení s dokumentací a změna nebude žádná.Nebo snad ano?
Pokud mají v každé škole žáci všichni samé jedničky, nikdo nestůně,
prostředí je zdravé, vláda slouží lidu, mafie zrušila sama sebe a tyto trendy vydrží, je to super kolego anonymní, energie dosud potlačovaná si sama najde cestu, objeví se a zůstane, pochopí ta nadpoloviční většina
velmi rychle. I Vy byste pak pochopil plně, co naznačím jenom lehce :
Spin elektronu není rotací, takže rotace umožňuje dosud málo zveřejňované a veřejně nevyužívané fyzikální pseudo paradoxy.
To, že je zatím vše jinak, způsobilo Váš povzdech, je to povzdech nad starou setrvačností a de facto strach ze smrti.
Kdo je nositelem volné energie nemá s výše uvedeným strachem nic společného, může volnou energii poskytnout, komu uzná za vhodné. Zde nemám na mysli žádnou oxidaci hliníku.


Zamčeno

Zpět na „Černá díra“