Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět
Matrix_One
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 17 říj 2013 10:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od Matrix_One »

Zdravím ve spolek,

nejprve bych chtěl poděkovat uživatelům jardax a xdraho za perfektní zpracování postupu přípravy, neboť je velice pečlivě vysvětlený a hlavně jednoduchý. Často zde padá otázka jak se přišlo na koncentraci 50 nebo 100 ppm. To je velice dobře vysvětlené ve videu na Youtube od uživatele "PavelE Cz". Denní dávka je 30 kapek aktivovaného MMS v 1 litru vody, které se pak rozdělí na 10 dávek po 100ml. A tento jeden litr s 30 kapkama má právě ppm 50, který se stanovil testovacíma papírkama. Proto chápu jardaxe, že je pro něj mnohem smysluplnější operovat s ppm než s kapkama. Než jsem se do něčeho pustil, celé tohle vlákno jsem si asi 3× přečetl a shlédnul všechny videa taky vícekrát, abych se ujistil že problematice výroby dobře rozumím.

Včera jsem si konečně sehnal kyblíček tak jsem to hned prubnul. Vzal jsem běžnou kuchyňskou digitální váhu odsypal jsem 300g krystalického NaHSO4 nasypal trychtýřem do petky, odvážil jsem v odměrce i 300g vody a přilil to do láhve, protřepal, nechal rozpustit a měl 50% roztok NaHSO4. Nabral jsem do injekční stříkačky 10ml 24,5% HClO2 do druhé stříkačky jsem nabral 10ml NaHSO4. Takže do kýble litr vody na dno jsem položil decovou kleničku a do ni nejprve vstříknul HClO2 pak jsem si připravil do druhé ruky misku, která bude sloužit jako "klobouček" do druhé ruky stříkačku s NaHSO4 rychle vstříknul do skleničky a přiklopil miskou. Podotýkám že všechny ingredience měli pokojovou teplotu, nijak jsem je nechladil. Krom kohoutkové vody, ta byla chladnější. ani jsem z kýble nevytlačoval vzduch, prostě jsem to přiklopil a dal ven, kde bylo chladno. Po hodině jsem to otevřel, rozebral a "výsledek" přelil do litrové lahve. zkusil jsem papírek, kolik se mi tam toho ClO2dostalo - výsledek ukazoval více než 500 ppm - takže spokojenost a zkusil jsem ředící test. Počítal jsem s tím že celková koncentrace bude něco kolem 1780 ppm a chtěl jsem dosáhnout koncentrace 100 ppm, tedy poměr ředění 1:17,8. 1000ml/17 = 58,82 ml odlít z koncentrátu do láhve a doplnit to litrem vody. Po provedení mi to ukázalo koncentraci něco kolem 50 ppm, takže z toho jsem usoudil že můj koncentrát neměl 1780 ale nižší (nechal jsem to vyrábět opravdu jen hodinu). Na druhý pokus jsem si tedy odměřil cca 120 ml koncentrátu do láhve a doplnil ho na litr vody a zde už byla koncentrace ClO2 kolem 100 ppm, s čím jsem byl spokojený.
Takže nyní si už jen z té litrové láhve o koncentraci 100 ppm odlívám každou hodinu 1dcl do 2dcl skleničky a doleji ji vodou. Paráda, jednoduché, čisté, nesmradlavé a hlavně: CHUŤOVĚ FANTASTICKÉ (ve srovnání s klasickou výrobou MMS) neznám lepší metodu přípravy než je tato.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Matrix_One píše:Zdravím ve spolek, nejprve bych chtěl poděkovat uživatelům jardax a xdraho za perfektní zpracování postupu přípravy, neboť je velice pečlivě vysvětlený a hlavně jednoduchý. ....
:) Príma. Ještě bude fajn, když dáš eventuelně vědět, jak a v čem Ti to píchlo.

Dík a ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
lena

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od lena »

Slavek Krepelka píše:... :)
Ja myslela, ze je to kocka a ty pises sova, tak prozrad, co je pravdou.....

Hezky jsi se zmenil ze zlute barvy na cernou......

Taky jsem uz delala aktivaci dle horni zminene informace a muzu taky potvrdit, ze to neni neprijemna chut... Dnes delam dalsi, ale delam to tak trochu od oka a funguje to. Nechavam to ale 12 hodin. Zatim to posledne bylo v poradku a pokud to bude moc syte tak si doleju pri piti neco vody.

Tot vsjo...


Matrix_One
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 17 říj 2013 10:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od Matrix_One »

Ještě bych rád informoval o provedeném měření pH hodinové dávky, tedy odlitých 100 ml roztoku z litrové láhve do sklenice a dolití 100 ml vody má pH 7,21 - tedy stejné jako pH čisté vody z kohoutku (na královéhradecku). Měření bylo prováděno velmi přesným digitálním přístrojem ExStik PH100 s přesností 0,01 pH, který byl před tím právě zkalibrován (dvobodově na pH 4 a pH 7).

Takže skutečně roztok není nijak kyselý, naopak mírně alkalický - otázkou zůstává jakou výslednou reakci to vyvolá v těle.

Ještě bych zde chtěl vznést dotaz ohledně užívání vitaminu C během užívání CDS každou hodinu. Jelikož jsem zvyklý mít dopoledne čistě vitariánské (pouze ovoce), měl by se člověk vyvarovat i ovoci, které vitamin C také obsahuje ? Anebo množství obsažené v 1-2 banánech, 2 jablkách, broskvi, či hroznovém víně, rozložené do dopoledne neohrozí vstřebání oxidu chloričitého (resp. účinek). Děkuji předem za objasnění.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od poota »

Matrix_One píše:.. užívání vitaminu C ..., měl by se člověk vyvarovat i ovoci, které vitamin C také obsahuje ?
V jiných vláknech je tu nesčetněkrát opakované, že přírodní vitamin C se s MMS a tedy i CDS nijak netluče.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Matrix_One píše: ... Ještě bych zde chtěl vznést dotaz ohledně užívání vitaminu C během užívání CDS každou hodinu. ...
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 94#p123294 :pivko: Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Matrix_One
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 17 říj 2013 10:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od Matrix_One »

Takže pokud si neutralizuji kyselou formu vitamínu C jedlou sodou na askorbát sodný, tak ho můžu s MMS (VMS) užívat ? Jinou formu "umělého" vitaminu C už stejně ani neužívám.


Jinak zpětným výpočtem jsem zjistil že první várka měla koncentraci pouze 700 ppm a druhá, kterou jsem vyráběl 24 hodin, měla koncentraci 1000 ppm, tak něco se děje blbě, možná asi pokojová teplota neumožní větší absorbci ClO2 do vody.


Další věc které jsem si všiml je, že chuť i vůně druhé várky je taková poněkud zatuchlá, nerozumím tomu. Vůbec není cítit po ClO2, ale roztok má barvu správnou. Možná je to tím, že je roztok víc koncentrovanější, nevím.


aja02
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 14 lis 2013 9:26
Dal: 1 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od aja02 »

Slavek Krepelka píše:
xdraho píše:Dej si tu trošičku práce se sehnáním hydrogensíranu amoného ...
:) To už nechám na druhých. Osobně jsem MMS atd. nepoužil již drahně měsíců kromě pokusnictví s VitC a nemám pocit, že ho kdy ještě na cokoliv použiju. Tím neříkám, že nemá pro mnohé nějakou platnost. Jenom ho dnes již nepovažuji za to nej v jakékoliv podobě.

Ahoj, Slávek.
Ahoj Slavku, mozem sa prosim spytat, co ty povazujes za to nej uz dnes? Mna by hlavne zaujimalo, ci sa tento tvoj nazor tyka aj vhodnosti liecby onkologickych ochoreni. Dakujem pekne za tvoj nazor uz vopred. ;) Pekny den.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Mimo téma (offtopic)
aja02 píše: ... Ahoj Slavku, mozem sa prosim spytat, co ty povazujes za to nej uz dnes? ....
:ethink: Co tady čteš je jak bych se zařídil já. Především to chce si vypracovat program a držet se ho zuby nehty.

a) Dieta
a1) - Breus, Páter Ferda styl stravování
a2) - Přidání relativně vysokých dávek Vit C aspoň 5g denně
a3) - Přidat bramborovou vodu, ale Páter Ferda ji mám pocit zahrnuje

b) Psychika
b1) - Srovnání si svého vztahu k sobě, tělu i duši, ke své minulosti a ke svému okolí.
b2) - Srovnání si předností v životě. Jeví se mi to tak, že mnoho lidí si neuvědomuje, že pokud nemají zdraví, nemají nic, a snaží se zabít několik much jednou ranou, což prakticky vždy zahrnuje i je. Je dost problém léčit zlomenou nohu za pochodu. Chce se to nějak zbavit všech zodpovědností, hodit je aspoň na čas za hlavu a děj se vůle boží, i kdyby to mělo stát grunt. Mrtvýmu je stejně platnej jako zimník.
b3) - Ustanovení si cíle na období po uzdravení. Bez toho je život bezúčelný a podle toho taky často léčení dopadá. Kdyby nic jiného, dást si za cíl uzdravení s tím, že dál se tím budu zbývat po uzdravení.
b4) Autopatie, pokud k tomu má člověk vztah, pokud možno pod vedeím někoho zkušeného.

c) Chemie
c1) HCl a to z několika důvodů (vlákno HCl - základní fakta)
c2) Vodíková voda vyrobená z hořčíku, i když užíváním HCl lze vodík také dodávat. Popřípadě jenom HCl a chlorid hořečnatý.
c3) MMS - DMSO přes pokožku.
c4) Základní minerály, jód, selén, draslík.
c5) Aspoň deset kapek H2O2 na lačno po ránu denně po narampování

d) Fyzička - Vypadnout na co nejčistší vzduch a hodně chodit. Radši 3x denně hodinu, než 3 hodiny na zátah. Chce to se udržovat v pohybu, ale neunavovat se.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Matrix_One
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 17 říj 2013 10:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od Matrix_One »

Hezky a pravdivě řečeno Slávku, hlavně i ta psychika je velmi důležitá, což většina lidí podceňuje a soustředí se pouze na to fyzično. Se vším souhlasím.


aja02
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 14 lis 2013 9:26
Dal: 1 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od aja02 »

Dakujem pekne Slavku, snazime sa v podstate o vsetko, ale vacsina z tej tvojej chemie je pre mna zatial pole neorane... :help:


Simms
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 29 lis 2012 17:44

aktivace chloritanu sodného s hydrogenemsiranem sodným

Příspěvek od Simms »

Ahoj,

máte s touto aktivací nějaké zkušenosti. Slyšel jsem že to je uplně nejlepší. Pokud to funguje, máte někdo někde postup na přípravu? Taky jsem četl že to musí být vychlazený na 4°C.

:idea: Zkušenosti jsou a kdyby sis místo zakládání nového vlákna přečetl celé to vlákno, do kterého jsem Ti příspěvek přesunul, tak by ses ani nemusel ptát - poo.


Simasima
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 02 led 2014 13:08

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od Simasima »

hezký den, prosím jsem uplný laik, jak získám roztok hydrogensíranu k výrobě cds? koupila jsem chloritan již naředěný, hydrogensíran nevím kde sehnat roztok, děkuji moc za radu


Matrix_One
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 17 říj 2013 10:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od Matrix_One »



Simasima
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 02 led 2014 13:08

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od Simasima »

a tak to je super, a prosím, mužete mi prosim tedy prodat již hotový roztok hydrogensíranu, nebo z něj hotových kapek CDS? děkuji
Sima


Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“