Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Autopatie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od poota »

Maito píše:...už jsem zkusil skoro všechno, ale nic nepomáhá. Myslíte si, že i takový problém lze autopatií řešit?
Autopatie řeší celkem všechno, tak nevím, proč by nemohla řešit i tohle - konečně snad není takový problém to rovnou vyzkoušet ;)

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše: ... tak nevím, proč by nemohla řešit i tohle ...
:D A navíc se s ničím neřeže. V konci je taky naprosto putna, co pomohlo, hlavně že pomohlo :smoke:

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od sisa »

Padání vlasů je problém jako každý jiný, autopatie bude určitě fungovat, otázka je za jak dlouho. Tak jenom abys byl trpělivý a pozorně sledoval "pohyb problémů po schodech a ze schodů." :-)


Maito
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 08 říj 2013 20:21

Re: Autopatie

Příspěvek od Maito »

Díky moc za všechny reakce. O MMS toho zatím moc nevím, ale určitě si o tom něco načtu. Když píšeš, že Ti to zabralo během týdne, tak jak dlouho jsi to Slávku užíval, jen ten týden anebo je potřeba to užívat dlouhodobě? A je to bezpečné? Našel jsem nějaké články, kde varují před možným poškozením zdraví..

Ale autopatii se chystám určitě taky vyzkoušet, najdou se i další problémy, se kterými by mi to mohlo pomoct :)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Maito píše: ... Našel jsem nějaké články, kde varují před možným poškozením zdraví..
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... ce#p112738
Jinak já MMS ústně moc ne, to byl jen celkem krátký štěk. Když si to tu ale probereš, najdeš informací hafo.
S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od ceskymo »

Zdravim vsechny autopatykare! :D
Dlouho jsem si rikala "to prece nemuze fungovat, trochu dechu nebo tak moc naredena slina...". Jsem clovek, kterej spis vezme vetsi kladivo, kdyz neco nejde, ale zvedavost mi nedala a od stredy do soboty jsem zkusila autopatii. No a v nedeli jsem se vzbudila s pocitem, ze mam chripku, a s vyrazkou na brade. Dnes uz je zase dobre, takze nic vaznyho, ale! Tahle reakce me presvedcila, ze to funguje! :good:
A tak diky vsem pokusnikum za spoustu info :hip:


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od cimirek »

Tak se také pochlubím svým experimentem na angreštu.
Řadu let dozadu se nám na angreštech vyskytuje plíseň. Postupně jsme se tak všech zbavili, až na jeden, ten ještě letos odolával. Plíseň se na něm ale objevila taky.
Takže poslední šance, kterou dostal byla autopatie.
Napadené listy i větvičky byly odstraněny a z několika z nich byl učiněn odvar.
Ten byl posléze několikráte naředěn v konvi a poslední várka z konve byla vyprázdněna na rostlinu tak, že kropáčem byla rostlina důkladně opláchnula.
Akce proběhla před prázninami (nepamatuju se přesně) a do této chvíle se plíseň nevrátila.
Jestli je to náhoda, nebo to opravdu funguje :dknow: nevím, prověří to čas a příští rok, eventuelně zkusím aplikovat znovu, případně i na jiné "neduhy".


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od vokoun »

:ethink: Takže jestli to dobře chápu tak by jsem měl sehnat něco z daného problému co mě trápí třeba informaci z nějakého parazita a tu naředit a pak použít :ethink: samozřejmě to dávám jenom jako :ethink: ale asi by to mělo větší sílu než to dělat jenom ze slin :ethink: i když tam ta informace asi taky bude :? vlastně by to bylo takové moderní a zdravé očkování :hip: no sakra že to nikoho nenapadlo :bye:


jirik.tk
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 28 kvě 2013 7:51
Bydliště: Znojmo, Brno
Dal: 6 poděkování
Dostal: 196 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopatie

Příspěvek od jirik.tk »

vokoun píše:Takže jestli to dobře chápu tak by jsem měl sehnat něco z daného problému co mě trápí třeba informaci z nějakého parazita a tu naředit a pak použít. samozřejmě to dávám jenom jako, ale asi by to mělo větší sílu než to dělat jenom ze slin i když tam ta informace asi taky bude? vlastně by to bylo takové moderní a zdravé očkování, no sakra že to nikoho nenapadlo
Této metodě se říká izopatie a není to nic až tak nového. Je ale potřeba nejen ředit, ale toho původce před tím usmrtit. Lihem, vařením, rozmačkáním. V autopatii (auto znamená zde vlastní) použiji něco z vlastních zdrojů, tedy hnis nebo nějaký jiný sekret. A opět povařím či zaleju lihem, aby se případné mikroorganismy či paraziti usmrtili či alespoň "poškodili".


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od vokoun »

:ethink: Jo zní to hezky ale jak ty parazity sehnat :laugh: jinak já ted autopatii dělám z prány :ethink: dnes jsem dělal potenci z deseti litrů po třech týdnech tak jsem zvědav jak to s tou mojí psychikou dopadne :dknow: já si myslím že jsou v tom nějací hajzlové které mám zalezlé tam kam se nedostal PRAZI. tak sázím že je autopatie vyžene :bye:


jirik.tk
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 28 kvě 2013 7:51
Bydliště: Znojmo, Brno
Dal: 6 poděkování
Dostal: 196 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopatie

Příspěvek od jirik.tk »

vokoun píše: Jo zní to hezky, ale jak ty parazity sehnat? - - - Tak sázím, že je autopatie vyžene
A protože se zpravidla sehnat nedají, tak se použije autopatickckých metod a tedy něco z vlastního těla. Ale je otázkou, čím to ještě podpořit. Co tím myslím: Když budu vegetovat v zaplísněném domě a budu jíst plesnivé potraviny, budu se těžce zbavovat plísní i tou nejskvělejší metodou. Prostě musím změnit přístup k problému a něco ve svém životě změnit. V tomto hypotetickém případě se musím přestěhovat a změnit jídelníček. Pak při dostatečné trpělivosti mám šanci.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od poota »

Při tomto "informačním" způsobu uzdravování máme tři různé metody, jejichž princip je nejspíš totožný - akorát není příliš jasné, jaký vlastně je.
Homeopatie - vychází z toho, že informace o látce, která potíže způsobila, dokáže tyto potíže odstranit.
Izopatie - vychází z toho, že informace o tom, co tělo pod vlivem určitých potíží vylučuje, dokáže tyto potíže odstranit.
Autopatie - vychází z toho, že jakýkoli sekret těla nebo i ducha obsahuje informace, které jsou nutné k odstranění potíží.
Pro všechny tyto metody je nutné zavést "do těla", či spíše do mysli, pouze informace o nějaké "fyzické" substanci, přičemž působení té informace je tím intenzivnější, čím více je vzdálená od té fyzické formy.
U autopatie existuje ještě možnost jakéhosi "selektivního" výběru tím, že se sekret či dech ještě převaří, čímž se (snad) odstraňují informace o živých mikrorganizmech. Podle jiného výkladu se do preparátu zavádí informace o jejich "smrti", kterou naše tělo považuje za "žádoucí".
U všech těchto tří nebo čtyř metod pracuje s dodanou informací naše podvědomí či nevědomí, jak to komu lépe vyhovuje, a to velice inteligentním a sofistikovaným způsobem. To je umožněno především tím, že naše podvědomí má přístup ke všem informacím o našem těle, tedy jak jeho potížích, tak i o jejich příčinách a všech případných vazbách mezi nimi. Tím si vysvětluji i schopnost těla rozhodnout o správném "léčení" jak podle informace o příčině potíží, tak i podle informace o následcích potíží a nebo i z porovnání celkového současného stavu organizmu s jeho stavem ideálním.
Svoji roli v tomhle procesu hraje určitě nejenom naše individuální fyzické a duševní tělo, ale také komunikace s naším Osobním Záznamem v Informačním Poli, a současně i komunikace s Vyšší Inteligencí, která toto pole "spravuje" a řídí veškeré dění v něm.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od sisa »

Tak minulý týden jsem byla podruhé u p. Čehovského.
Jelikož jsem v deníčku za dva měsíce skoro nic nového neměla, veškeré fyzické problémy, bolístky se ztratily, jen psychika mi strašně hapruje, nastal čas na pránu.
Třikrát po sobě po 4,5 litrech, pak mám přejít na šest.
Další kontrola v půlce prosince.
Pak uvidíme, nevyloučil ani návrat na vařený dech.


jirik.tk
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 28 kvě 2013 7:51
Bydliště: Znojmo, Brno
Dal: 6 poděkování
Dostal: 196 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopatie

Příspěvek od jirik.tk »

poota píše:.... přičemž působení té informace je tím intenzivnější, čím více je vzdálená od té fyzické formy.
Toto je pouze předpoklad vyslovený před několika lety. Praxe ukazuje, že platí jen velmi rámcově. Po práně u jednoho zmizí tělesné problémy, druhému se zase spraví psychika a zlepší se mu výrazně pocit ze života. Další zažívá skoro přesný opak, ke zlepšení pocitu ze života dochází už při slině a k odstranění tělesných potíží dojde až při práně. Záleží na konkrétním jedinci, na potenci a na spoustě dalších činitelích, jako jeho aktivní přístup, trpělivost, životní prostředí, vztahy a také minulost. A také na tom, aby pochopil, že autopatie není všemocná a je třeba ji podpořit dalšími postupy. Doporučení, která jsou v Hahnemanově organonu, se nám také nějak nechce vzít za svá.


PetrusCz
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: pon 18 bře 2013 10:35
Dal: 14 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od PetrusCz »

dnes bude Mgr. Čehovský v Sama doma 12.30h http://www.ceskatelevize.cz/porady/1148 ... -cehovsky/


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“