Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Relax u kávičky II - pokračování

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Relax u kávičky II - pokračování

Příspěvek od la »

Sice rusky ale s titulky :D :pivko: :ewhistle:


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

AUTOSALON 29 ... Oldtimer Special ...

Příspěvek od A(&F) »

... aneb vzpomínka na "1000 Malých Bolestí", Trabiho, Volgu 21, atd. ... http://www.autosalontv.cz/autosalon-29-1-1 ... :) ...

... u nejkouzelnější části, nazvané "Pocta papundeklu" (samostatně přehratelné na http://www.autosalontv.cz/autosalon-29- ... niversal-1 ), zřejmě Poota s Martinem 11 nostalgicky "zamáčknou slzu", kdežto my ostatní budeme řvát smíchy nad hromadou "hlášek", kterými je tento díl bohatě protkán ... :D ...... dovolím si citovat alespoň jednu z nich: ... "Víte proč majitelé Trabiho jdou po smrti přímo do nebe ??? ... Protože peklo si zažili již na zemi" ... :angel: :angel: :angel: ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Relax u kávičky II - pokračování

Příspěvek od martin11 »

Jojojo....zamáčknou slzu...poota je ještě mladej kluk, ale co mám říkat já....Trabiho mám stále doma, 2014 mu bude 50 :!: :hip:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

A pak že nerostou !!! ...

Příspěvek od A(&F) »



Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Video s Floydama

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Hlavně druhá půle, ale stojí to za podívanou i poslechnutí celé.

Ahoj, Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Otrávené Češky v Egyptě ...

Příspěvek od A(&F) »

... dle zjištění se na místě nalezla rozlitá Cola ... :ethink: ... jen jestli to nebyla takováto nějaká Pepsi, viz http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=114754#p114754 ... :? ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Relax u kávičky II - pokračování

Příspěvek od la »



Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Duha ...

Příspěvek od A(&F) »

... tak nějak mi po předvčerejším slejváku upadla čelist až na chodník, protože v první chvíli jsem si myslel, že mě šálí zrak ... :D ...... dvojitou duhu jsem sice už před časem viděl ( http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=86478#p86478 ), ale co se vykreslilo nad protějším panelákem, to byla fakt síla ... :shock: ...... schválně, kolik jich tam napočítáte ?? ... ;) ...
Obraz0346.jpg
Obraz0347.jpg
Obraz0348.jpg
... omlouvám se za kvalitu, anžto jsem u sebe zrovna jak na potvoru neměl lepší foťák než obyčejnej mobil ... :bhead: ... a než se HaFi vyčůral, tak bylo po duze ... :dknow: ...

... :bye: ... Anri ...

----------
PeS: ... těsně pod hlavní duhou bylo naskládáno ještě dalších pět užších duh s postupně slábnoucí intenzitou (možná i šest, ale tím si už nejsem jist) ...... a nad tím vším pak byla ještě jedna méně intenzivní, která měla obrácené pořadí barev ...


doplněno: ... jinak pokud byste se chtěli pokochat snímkem v lepší kvalitě (z 35 km vzdáleného místa), naleznete jej na http://ukazy.astro.cz/prirustky.php?Id=7214 , neb toho dne jsem evidentně nebyl jediný, komu se poštěstil tento neobvyklý zážitek ... :) ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Boží ...

Příspěvek od A(&F) »

... i přestože je to zřejmě pouze nakašírované (ale s pravými rostlinami) , tak je to naprosto úžasné ... :) ... kousek (svého) ráje uprostřed města ... :good: ...

... http://www.novinky.cz/koktejl/310430-na ... -vila.html ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Roztažení teréňáka ... :D ...

Příspěvek od A(&F) »

... roztažení teréňáka ....... Trabantem ... :D :D ... (to mučednické kvílení prskajícího dvoutaktu je přímo úděsné, takže následující video by rozhodně neměly vidět slabší povahy ... ani milovníci Trabiho ... ;) ) ...

[youtube][/youtube]


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Relax u kávičky II - pokračování

Příspěvek od martin11 »

trabant vydrží točit 6000 :devil: horší to je se spojkou a s poloosama, resp. kloubový "regmatismus" :pivko: :bye: martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Konečně něco praktického

Příspěvek od poota »

Auto, které jezdí bez řidiče :eclap:
http://web.volny.cz/volny-cas/auto-moto ... asahu.html
Úžasný vynález - když se mi někam nebude chtít dojet, třeba pro tchýni - tak tam pošlu samotné auto. A nebo když bude hnusné počasí, tak nemusím jezdit na chatu i já, stačí když tam dojede jenom to auto :jump:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Konečně něco praktického

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:Auto, které jezdí bez řidiče
... taková auta můžeš potkat i u nás (a co jich je !!!) ... neb to, co se u nich nachází za volantem, tak to se za řidiče určitě považovat nedá ... :lol: ...

-----------
PeS: ... jinak pokud by ses pořádně zajímal o tento trend, mohl jsi se radovat už před 2 roky ... :D ... http://www.tyinternety.cz/2010/10/11/cl ... ridi-sama/ ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Konečně něco praktického

Příspěvek od poota »

A(&F) píše:.. pokud by ses pořádně zajímal o tento trend, ...
Nejen o tento :lol:
Jenomže jak už to Drontů bývá, informace nevyhledávám, ale většinou počkám, až si mě najdou :shock: a že jim to někdy trvá :D ale zase na druhou stranu, já na ně nijak nespěchám, zvlášť když ani nemám tušení, že někde existují :roll:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
karlik77
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: úte 23 črc 2013 15:56
Dostal: 1 poděkování

Re: Relax u kávičky II - pokračování

Příspěvek od karlik77 »

Ohledem trabantu, kdyz někdo dáva filmy nebo fotky s trabikem, vždy si spomenu na tohle:

Obrázek


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“