Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Moderátor: aNONym

Odpovědět
ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od ceskymo »

"jen si, neřáde, ještě zacvič, máš to naposledy!"
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Libi se mi tvuj pristup... :good:

Jinak po mesici brani kotvy a ted cerstve po 4dennim pustu ze me vyjeli naky cervi hnusny, takze jeste mam sakra co cistit :ethink: A verim tomu, ze kotva tomu hooodne pomohla!

A Kacko, jestli mamku boli jatra, muzes ji dat jaterni ocistu - sama jsem ji prosla 2x a opravdu to neboli a neni to nic az tak drastickyho (krome tedy vypiti olivace s citronem, to je snad nejhorsi krok, aspon pro me). :roll:


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od kachna »

ceskymo píše: Libi se mi tvuj pristup...
Milá "ceskymo", to víš, že jsem se k němu musela dopracovat, zpočátku jsem se děsila, cože to v nás všechno žije. Ale teď si říkám : žilo to ve mně předtím, než jsem o tom věděla, zůsobovalo mi to ledacos, tak když toho aspoň část pobiju - no není to paráda!? :D
ceskymo píše:Jinak po mesici brani kotvy a ted cerstve po 4dennim pustu ze me vyjeli naky cervi hnusny...
Gratuluju! Čisti se dál, ale nenechej si od nich kazit náladu! Když "něco" vypudíš, udělej si oslavičku a brzy zapomeň. :D Připadá mi totiž, že ten, kdo se pořád v mysli zaobírá těmahle "návštěvníkama", si víc škodí než prospívá. Vím, kdo má opravdu vážné problémy, dívá se na to jinak, ale učím se nedávat energii tomu, co nechci. Občas se to i zadaří. 8)
ceskymo píše:A Kacko, jestli mamku boli jatra, muzes ji dat jaterni ocistu ...
Dělala jsem ji sobě, několikrát, od té doby nemůžu cítit olivový olej bléééé! (Zvracející smajlík tu bohužel není.) Mamku jsem už potrápila dost, teď je opravdu v pohodě, mám radost, tak nebudu dráždit hada bosou nohou! :laugh: A játra cítila jen dva dny, co by za to jiní dali! :lol:

Ať se daří!
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od ceskymo »

Ahoj Kacko, ja ji udelala 2x a napodruhy uz ze me nic nevyslo (asi 5 zelenych miniaturnich kulicek), tak ted snad dlooouho nebudu muset... toho olivo-citronaka jsem do sebe nedostala vic jak 1,5 deci :oops: a i tak jsem mela pocit, ze to kazdou chvili vyhodim...
A co se tyka tech parazitu, tak to uz je od dubna po ctvrty, co ze me neco vylezlo, ale nejak ani jednou jsem to nenasla na ruznych seznamech - zrejme mam fungl novy, dosud neprobadany bleberky! :mrgreen: :mrgreen: A tak se z nich nijak nestresuju, spis si pripadam jak vyzkumnik :laugh: :laugh:
Ale abych neplevelila - myslim, ze kotva hodne pomaha pri cisteni, s jeji pomoci vylezli zas uplne jiny paraziti nez predtim :lol:

Drzim ti palce a pripijim Kotvicniku! :pivko:


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od kachna »

ceskymo píše:... ze me neco vylezlo, ale nejak ani jednou jsem to nenasla na ruznych seznamech ... myslim, ze kotva hodne pomaha pri cisteni, s jeji pomoci vylezli zas uplne jiny paraziti nez predtim ...
Tak vidíš, cos napěstovala! :laugh: Ale ono se asi často liší fotky a skutečnost, takže jsi měla třeba něco běžného - ale nechci ti ubírat zásluhy! :D

Další zkušenosti : začala jsem se jinak potit, sama sobě nevoním a musím do vody i několikrát za den. Asi velké čištění přes kůži :hip: Hlava už OK.

Ceskymo, připíjím kotvičníku kotvičníkem :bye:


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Alžbeta
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: pát 14 zář 2012 11:21
Dal: 36 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od Alžbeta »

Urob si častejšie kúpeľ so soľou a sódou bikarbonou.


kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od kachna »

Alžbeta píše:Urob si častejšie kúpeľ so soľou a sódou bikarbonou.
Díky za radu, ale už se to samo srovnalo téměř do normálu, bylo to čištění po kotvičníku, řekla bych. ( Ale koupele jsou moc fajn, už se těším na podzimní plískanice, až zalezu do vany s teplou vodou, v ní bude buď něco na ten způsob co doporučuješ, nebo MMSka... Stejně, každé roční období má své krásy! :D )


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od A(&F) »

kachna píše:... už se těším na podzimní plískanice, až zalezu do vany s teplou vodou, v ní bude buď něco na ten způsob co doporučuješ, nebo MMSka
... řekl bych, že mnohem příjemnější jsou bylinné přírodní koupele (než ty čistě "chemické", přestože pomáhají) ... viz např. http://zeny.e15.cz/clanek/pro-krasu/byl ... mni-obdobi ...... pro detox bych ještě doplnil řepík, hořčičné semínko a jablečný ocet ... :) ... jinak proti sodě (v zásadě :D) nic nemám, neb alkalické prostředí (ale i kyselé) pomáhá z rostlinek uvolnit některé látky, jenž jsou málo rozpustné ve vodě s neutrálním pH ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od kachna »

A(&F) píše:... pro detox bych ještě doplnil řepík, hořčičné semínko a jablečný ocet ... :) ...
Dobrá, díky, vyzkouším, pak napíšu, co bylo nej :D


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Kotvičník ... a holčičí problémy ...

Příspěvek od A(&F) »

... mám tu ještě nějaké poznatky, jenž by mohly zajímat hlavně holky ...

... prvé dva jsou pro ty mladší, které ještě "nepřešly přes zebru" ... ;) ... pravidelné pití kotvy totiž mírní příznaky cyklu ...
- u většiny žen odstraňuje křeče před a během MS ... a to dokonce až tak, že mnohé nové popíjitelky kotvy najednou ani netuší (pokud řádně nesledují kalendář), že už to zase mají "dostat" ... (což někdy bejvá průšvih, když to najednou nečekaně přijde ... :ewhistle: ) ...
- také velmi účinně mírní psychickou stránku PMS (což potěší především jejich drahé polovičky ... :D) ...

... a další poznatek je ohledně menopauzy, kdy i bez hormonální léčiv je kotva schopna eliminovat průvodní jevy (střídání pocitů chladu a návalů horka, náhlé střídání nálad, atd.) ... :) ...

... :bye: ... Anri ...

-----------------
mmch, ... pití kotvy dokáže odsunout počátek konce plodného období žen ... a už se několikrát dokonce aj stalo, že jim ho (třeba i po roce) nečekaně navrátila zpět ... :evil: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
pdob
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: ned 23 srp 2009 16:35
Bydliště: Likavka
Dal: 97 poděkování
Dostal: 9 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od pdob »

Zdravím. Žiadne zlepšenie ,ani zhoršenie nenastalo.Dal som si dva týždne pauzu, začnem dnes znova a po 3 dňoch skúsim zvýšiť dávku dvojnásobne.dám vedieť výsledok. Očakával som od toto zlepšenie pamäte,fyzickú výdrž a v poslednej dobe by bodlo aj to zlepšenie funkcie o ktorej chlapi veľmi nehovoria...Takže výsledky sú zatiaľ také, ale pripúšťam,že to môže byť silne individuálne.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od martin11 »

:bye: také každý den ráno na lačno...ve spěchu do práce 2deci :pivko: asi už 6 týdnů. Zlepšení , zvláště pak u mého MM nepozoruji. ale je to lepší nežli "nějaký" čaj. Jo zapíjím tím prášek svalovec /hořčík/ zdraví m11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od early123 »

Zdravím,

tak som sa konečen pustil do testovania kotvičníka a myslím,že to má niečo do seba.Večer dám do hrnca variť pol litra prefiltrovanej vody na 30 min.jednu kopcom čajovú lyžičku.Potom to zlejem do 1l nerezovej termosky a nechám lúhovať do rána.Keď vstanem hneď okamžite,precedím čaj a vypijem ho ešte pre rannou hygienou.Robím to tak už 18 deň.Po 10 dňoch sa objavili prvé účinky,jednoznačne sa zlepšila sexuálna výkonnosť a kvalita spánku.Budem v tom pokračovať,uvidíme čo to bude robiť ďalej.Čaj pijem len ráno,cez deň už nemám na to čas.

Vďaka


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od A(&F) »

early123 píše:... to zlejem do 1l nerezovej termosky a nechám lúhovať do rána .....
... kov je špatně, pořiď si skleněnou ... cedit také není třeba ... a pokud už máš kotvu v termosce, tak přece není problém si ji vzít sebou do práce ... ;) ... anebo je ?? ... :ethink: ...

... jinak vítej v klubu ... :good: ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od martin11 »

...také necedím. Co nateče do skleničky vypiju i s natí co plave, většina zustane u dna. termoska zásadně sklo :idea: když přidám /někdy/ trochu medu, tak míchám plastem :pivko: m11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: Kotvičník zemní - Tribulus terrestris

Příspěvek od ceskymo »

Tak ja cedim, pac to varim i s pichlakama a nejsem si jista, co by mi udelaly v trubkach... hmmm, treba by je vycistily?


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
Odpovědět

Zpět na „Bylinky a jiné léčivky“