Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Kutile, děkuji. :-)


rhapsody1
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 03 led 2013 22:49
Dal: 4 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od rhapsody1 »

Zdravim, poculi ste o novom CDS2.
Ide o chloritan sodný (NaClo2) aktivovany hydrogensiranom sodnym (NaHSO4) ?


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

rhapsody1 píše:Zdravim, poculi ste o novom CDS2. ...
Možná zkus použít funkci "Hledat" ... http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=3427

Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kutil »

Lidičky ahóój,
jak sem psal 12.8. že mě pomáhá červený víno, tak sem našel řešení jak obejít pití jen jedné skleničky denně :laugh: :laugh: :laugh:
:enaughty: H.v.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Signum150
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 26 srp 2013 21:23

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Signum150 »

Sú zistené aj nežiadúce účinky pri dlhodobom užívaní? Po vyšetreniach mi zistili, že mám v žalúdku parazitov Blastocystis Hominis a čakám na výsledky o potvrdení celiakie. Začal som s liečbu s antiparazitikami. Moji priatelia mi poradili liečbu s MMS2, no neviem ako si liečbu MMS2 nastaviť. Viete mi poradiť. Vopred Vám ďakujem


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kutil »

Signum150 píše: Moji priatelia mi poradili liečbu s MMS2, no neviem ako si liečbu MMS2 nastaviť. Viete mi poradiť. Vopred Vám ďakujem
Ahojky,
někde sem to čet, ale už si to přesně nepamatuju (skleróza je sviňa :bhead: )
Má se to začít jak s MMS1 pomalu a to napřed špetku (Modré laguny) velikosti rýžového zrnka a pomalu každý den navyšovat ....
Tělo si samo řekne kdy má dost, u mě to bylo až při dvou tobolkách velikosti nula.
Doporučuji granulky podrtit nebo přes papír naťukat kladívkem, lépe se to v žaludku rozpouští.
Já mám na vše velikost nula a podle potřeby navyšuju počet .... např u hřebíčkové kůry.
Chce to vydržať
H.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


roman9848
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: sob 24 srp 2013 16:27
Bydliště: Slovensko
Dal: 4 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od roman9848 »

Signum150 píše:Sú zistené aj nežiadúce účinky pri dlhodobom užívaní? ............. Moji priatelia mi poradili liečbu s MMS2, no neviem ako si liečbu MMS2 nastaviť. Viete mi poradiť. Vopred Vám ďakujem
To sa iba pýtaš na možnosť dlhšieho užívania alebo si dlhšie užíval MMS1?
V najnovšej knihe, ako som vyčítal, ba si mal začať s MMS 2 od minima, napr. štvť tobolky č. 0. Každé 2 hodiny počas 12 hodín.
Dajme tomu, že na nasledujúci deň, ak je všetko OK, žiadna nevoľnosť alebo hnačka alebo zvracanie navýšiš o 25% ale nie viac!!!
Na ďalší deň znova o 25% a tak postupne. Ak máš asi 90 kg tak až 1 gram (tobolka veľkosti 00) každé dve hodiny po dobu 12 hodín.
Ono je písané, že to neplatí u všetkých rovnako a tá hranica znesitelnosti je u každého iná.
Nie je žiaducé a ani prospešné nasilu navyšovať dávky za cenu nevolností a iných problémov.
Ja som začal asi 10 dní dozadu a tiež so štvrtinou prvý deň a na ďalší deň som pridal až do 3/4 tobolky č.0.
Tam som vlastne skončil, pri plnej tobolke mi bolo na zvracanie.
Odporúčam si ju kúpiť "PŘEVRAT V LĚČENÍ NEMOCÍ" :eclap: Veľa úspechov v liebče ti prajem.
S pozdravom Roman.


davidekMTB
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: čtv 12 led 2012 19:29
Bydliště: Ostrava
Dal: 15 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od davidekMTB »

Ahoj,

užívám MMS a aktivuji HCL, bohužel mi před nedávnem došla.. Zakoupil jsem tedy v drogérii kyselinu chlorovodíkovou solnou 31%. Pokud jí tedy naředím v poměru 3 díly vody:1 díl 31% HCL dostanu z toho tedy běžně užívanou 10% HCL, kterou aktivuji MMS 3:1?

Moc v tom nejsem znalý, tak bych si nerad rozleptal vnitřnosti....

Mooc dííky

David :)


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od cimirek »

Jen na osvěžení, už to tady někde je
křížové pravidlo - jak ředit látky různých koncetrací na požadovanou.
P.S. V případě té kyseliny je třeba si ujasnit, zda chceš ředění chemické, či lékárenské.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

davidekMTB píše:.. kyselinu chlorovodíkovou solnou 31%. Pokud jí tedy naředím v poměru 3 díly vody:1 díl 31% HCL dostanu z toho tedy běžně užívanou 10% HCL, kterou aktivuji MMS 3:1?
Nejsi znalý a navíc nejsi ochotný si to tu sám vyhledat :mrgreen: .
Podle Tvého návodu ředíš chemickou koncentraci a taky chemickou koncentraci dostáváš.
Lékárenská koncentrace je zhruba trojnásobně slabší, takže má tři-a-něco krát vyšší čísla.
Tebou uváděná koncentrace je 10%chemických a současně přibližně 33% lékárenských.
Běžně používaná koncentrace je 3,5% chem./10% lék.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
davidekMTB
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: čtv 12 led 2012 19:29
Bydliště: Ostrava
Dal: 15 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od davidekMTB »

ahoj, tak jsem naředil 31% HCL a je to nějaké slabé - s MMS to moc nereaguje...
31% HCL jsem chtěl naředit na 10% lék. Ředil jsem v poměru 9:1 a je to jakési slabé...
Dle mých výpočtů bych to měl mít správně... MMS Aktivuji v poměru 3:1

Díky za rady

David


sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sirius01 »

Ahoj, chybička se vloudila. Výpočet nemáš přesný. Používej raději chemické koncentrace a ne ty lékárenské. Na aktivaci s 25% chloritanem použij 3.5% chemickou HCl v poměru kapiček 1:1. Někde (Kalcker) se uvádí i (raději) použití 4% HCl také v poměriu 1:1. Čekej 30 až 40 sekund. 3,5% chemická odpovídá přibližně 10% lékárenské, tu jsi ale nenamíchal přesně - máš to slabší a ještě aktivuješ ve špatném poměru. Musel bys 31% HCl ředit zhruba 1:7,86 abys dostal 3,5% chemickou. Použij online výpočet třeba na http://www.labo.cz/mft/koncentracer.php


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
davidekMTB
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: čtv 12 led 2012 19:29
Bydliště: Ostrava
Dal: 15 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od davidekMTB »

Honzo,
moc díky za odpověď. Tak jsem zředil 1:7 a pořád se mi to zdá dost slabé. Mám srovnání s 10% HCL od Pala, která mi už bohužel došla. Při aktivaci do půl minuty je s HCL od Pala MMS mnohem tmavší a i když si dám 10 kapek jen tak do vody, tak to s tou mou HCL není vůbec kyselé... Dost pochybuju, že by Palo prodával 10% chemickou.

David


sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sirius01 »

davidekMTB píše:Honzo,
... tak to s tou mou HCL není vůbec kyselé... David
Kyselé "to" nemá být nikdy, "aktivace" je vlastně neutralizace zásady kyselinou a výsledek pro užívání by měl být pH neutrální, tedy po změření pH papírky kolem hodnoty 7. Pokud máš kyselou chuť, tak určitě něco není správně, a nejspíš ta koncentrace kyseliny. Zde na fóru jsme se shodli, že budeme dávat přednost uvádění chemické koncentrace (před lékárenskou). Tak to také funguje na Humblově anglickém fóru a i jinde (Kalceker). Pokud vím, Palo prodává 2 druhy chemické koncentrace - 3,5% a 10%.
Naposledy upravil(a) sirius01 dne ned 01 zář 2013 18:21, celkem upraveno 1 x.


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
davidekMTB
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: čtv 12 led 2012 19:29
Bydliště: Ostrava
Dal: 15 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od davidekMTB »

Honzo,
já tou kyselostí měl na mysli pouze to, když si dávám HCL po jídle jen tak do čisté vody. Ta Palova byla o dost kyselejší, než ta moje kterou jsem si naředil. I při aktivaci stačilo méně kapek a hnedka to zhnědlo - řekl bych tedy, že Palo mi poslal 10% chem :)
David


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“