Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Mail

Příspěvek od Palo »

Přišel mi následující e-mail, týkající se hadů, kteří z nás po odčervovadlech běžně lezou:
__________________________________________________________________________

Citajuc knihu Kerri Rivera, narazil som na zmienku o novoobjavenom nezatriedenom parazitovi.
http://arxiv.org/ftp/arxiv/papers/1301/1301.0953.pdf
http://arxiv.org/ftp/arxiv/papers/1301/1301.2845.pdf

V skratke:
- zatial nezatriedeny, je mozne ze nebude patrit ani ku plochym, ani ku nematodam
- objaveny bol po tom, co mnozstvo ludi na internete udavalo, ze z nich toto vyslo po klystiroch (hlavne po hladovke, ale udajne vcetne klystirov s mms). Doteraz tieto cervy boli povazovane za mucus alebo natravene zvysky ascaris, ci biofilm.
- nie su zname ziadne ucinne antihelmintika
- Kalcker je v kontakte s Gubarevom, objavitelom
- cely zivotny cyklus zrejme v cloveku - 5 stadii. 5.stadium moze mat vyse metra a pripomina pletenec lana.
- pohybuje sa vypustanim bubliniek plynu
- zivia sa osmozou , aj krvou, pri vypudzovani moze dojst ku vnutornemu krvacaniu
- vypudenie: klystiry s mliekom a solou, sodou, eukalyptom, nasledovane cerstvo vytlacenou stavou z citrona. (Uvidime, ci aj klystire s mms - Kalcker)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Aiden
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 27 srp 2013 13:00

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Aiden »

Mel tu nekdo tasemnici? Mam obavy z jeji pritomnosti v mem tele a rad bych vedel co me ceka a nemine. Muj prispevek mozna bude znit hloupe, ale mam obecne primo fobickou hruzu ze vsech cervu, nejenom tech parazitnich a podobnych haveti, tudiz tasemnice se asi to nejhorsi, co si dovedu predstavit. Proto me zajima, jakym zpusobem tento nerad opusti lidske telo? Po pouziti neceho ucinneho na jeho odstraneni (uvazuji o byllinne kure od Dr. Clark) se stane co? Tasemnice se rozpadne a postupne opusti telo v kouskach zahalenych ve stolici? Prodpokladam ze tak jednoduche to asi neni, cili prichazi v uvahu druha, logictejsi moznost, ktere se primo desim, a sice ze tento tvor opusti telo tak jak je. Cili v extremnim pripade, kdy by mohla dosahovat delky nekolika metru, jak nas ucili ve skole, to znamena ze clovek sedi hodinu na zachodi a ceka "az to z nej vyleze" ?


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od poota »

Ptáš se na věci, které tu ve vlákně jsou - pokud se Ti nechce pročítat ho celé, použij funkci hledání a napiš do zvědavého řádku [tasemnic*].

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
roderio
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: ned 14 říj 2012 11:50

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od roderio »

Ahoj, ví nekdo kto pracuje s f-scan3 okolí Brna. dekuju

:idea: Dotaz piš jenom do jednoho vlákna - poo.


Aiden
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 27 srp 2013 13:00

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Aiden »

poota píše:Ptáš se na věci, které tu ve vlákně jsou - pokud se Ti nechce pročítat ho celé, použij funkci hledání a napiš do zvědavého řádku [tasemnic*].

Zdravím - poota
To jsem udelal jako prvni, nicmene na mou otazku jsem tu odpoved nenasel.


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

Teď jsem chodila na termomasážní lehátko s jadeit. kameny, asi to někdo znáte - - vyhřívá vás to infra z obou stran a po zádech vám jezdí ten kámen. Mě zaujalo, mimo jiného, jak z vás potom padají napůl uvařené breberky. Nechci dělat reklamu- píšu to tu kvůli breberkám, snad tohle jen říct mohu.
Je to "zadarmo" - (prý místo reklamy),denně v Praze. Kdo máte zájem to zkusit, napište zprávu, řeknu kde, apod.


jirik.tk
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 28 kvě 2013 7:51
Bydliště: Znojmo, Brno
Dal: 6 poděkování
Dostal: 196 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jirik.tk »

Gaia píše:Mě zaujalo, mimo jiného, jak z vás potom padají napůl uvařené breberky.
Prosím, odkud padají či z čeho vypadávají?


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

hlavně na toaletě...


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Mail

Příspěvek od Gaia »

[quote="Palo"]
to je ale potvora...

Palo, už jsem se smířila s tím,že jakákoli diagnostika je pouze informativní. Že ti něco nenaměří, neznamená, že to nemáš a obráceně. Je to i moje zkušenost.
Ty frekvence se mohou překrývat a nebo odlišně vyhodnotit. A asi v databázi opravdu nejsou všechny breberky. A další věc je ta, že je ani neznáme.
Jen by zajímalo, jestli všechny ty potvůrky jsou jen "goauldové" nebo jestli jsou také nějací "tookrové", nebo jak se to píše... . Je fakt, že zatím se mě žádná brebera neptala, jestli se mnou může sdílet moji tělesnou schránku. nebo se na to nějak nepamatuji ... :-)


Salem
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 27 zář 2012 7:34

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Salem »

Potřebuji se zeptat a ujistit, duramectin pastu , při užíváni před snídaní rozmíchat v troše vody, nebo jenom na lžičku a spolknout? Díky za radu.


punta
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 01 zář 2013 14:10

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od punta »

Dobry den, muzu misto albendazolu pouzit fenbendazol ?


brandosss
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: pon 15 úno 2010 20:11
Dal: 16 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od brandosss »

Salem píše:Potřebuji se zeptat a ujistit, duramectin pastu , při užíváni před snídaní rozmíchat v troše vody, nebo jenom na lžičku a spolknout? Díky za radu.
No ja som to rozmiešal/premiešal v mojich ústach s troškou vody, lebo pasta sa mi lepila na okraj pohára, ak som to v ňom chcel rozmiešať.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

Sice je to vlákno především o parazitech, ale myslím, že to snad nebude vadit, když to hodím sem ;)
Před nedávnem jsem podstoupil kůru poměrně vysokými dávkami vitamínu E a musím říci, že to vážně maká :good: Kamarád mi jej doporučil, že je dosti dobrý nejen na rychlejší hojení ran, nebo při kožních problémech, ale taky je dosti podstatný po úspěšné léčbě antiparazitiky, což už tak známo není. Jde o to, že parazité většinou narušují tkáně a vytvářejí jizvy. Ty se pak mnohem snadněji hojí a zatahují při dostatku vit. E v organismu a nevytvářejí tak živnou půdu pro pozdější komplikace. Nicméně dávka 400 IU na 2 dny, jak mi bylo doporučeno v lékárně je směšně malá. Poslední dobou jsem si totiž všiml, že se mi tak rychle jako dříve nehojí náhodné odřeniny nebo řezné ranky, i když jsem použil mé oblíbené KS. Proto jsem to na sobě vyzkoušel a nasadil si dávku 1600 IU na den (2x 800 IU/ 1 den). Již při první dávce 800 IU jsem asi 1 hodinu pociťoval silnější bolest v nosních dutinách, pak se to přesunulo do oblasti kloubu u palce na noze a pak již zcela ok. Zřejmě to tady mělo nějakou práci :) Dokonce se mi velmi rychle zatáhla a zahojila menší odřenina na ruce, až mě to překvapilo. Dle mě by jej měl užívat určitě každý, kdo má nějaké kožní problémy nebo i lidé s problémy v zažívacím traktu. Myslím, že by mohl tlumit i zánětlivá onemocnění střev nebo žaludku. Nějaké info je třeba tady: http://vitaminy.doktorka.cz/vitamin-mocny-antioxidant/
Nicméně tak vysoké dávky není dobré užívat zase dlouhodobě. Osobně mi to prospělo více než vysoké dávky vit. C, i když je určitě také velmi důležitý ;)


brandosss
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: pon 15 úno 2010 20:11
Dal: 16 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od brandosss »

Craft píše:Před nedávnem jsem podstoupil kůru poměrně vysokými dávkami vitamínu E
No ja by som z vysokými dávkami HOCIČOHO bol veľmi obozretný. I taká čistá kyselina askorbová, ktorá nie je na nič viazaná, môže byť dosť nebezpečná vo vysokých dávkach, i keď sa o tom veľmi nehovorí. Kyselina askorbová na seba silno viaže iné minerály, hlavne meď, z čoho potom vznikajú iné problémy (viac napr. tuna http://drlwilson.com/ARTICLES/COPPER_TO ... NDROME.htm). Ževraj veľa krát meď hraje významnú úlohu v liečbe kvasinkových a plesňových ochorení. Ak si niektorí ľudia napravili meď (či už jej prebytok alebo nedostatok), tak i problém kvasinkový a plesňový zrazu prestal existovať, prípadne ak si vyrovnali iné hladiny minerálov v tele, napríklad zinok zasa pri opačnom probléme - pri nadbytku medi.
E-čko zasa vyzerá, že vyčerpáva z tela selén (http://www.ithyroid.com/supplement_list.htm). Navzájom sa tie prvky odpudzujú, pritom sa potrebujú a v tele pracujú spolu a jeden bez druhého nemôžu fungovať. Všetko so všetkým súvisí, kebyže viete o tom, ako je všetko zložito poprepájané, tak by ste potom poznamenali ako moja kamarátka, že radšej nič nevedieť, ktorá sa tomu dosť venuje.

Tak ale možno niekomu tie vysoké dávky iba pomôžu :), len som chcel uprieť pozornosť na to, o čom sa veľa krát ani nevie a ľudia sa dostávajú z jednej kaluže to druhej a ani nevedia ako.


brandosss
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: pon 15 úno 2010 20:11
Dal: 16 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od brandosss »

Potom ma ešte napadlo, že i E-čko má v sebe viac druhov a i tie by mali byť podávané v správnom pomere pri dlhodobejšom užívaní, lebo potom si človek môže narobiť i viac škody ako úžitku v tele. Čiže všetko sa snažiť robiť s rozvahou, i keď niekedy bez riskovania by to bola asi nuda, však? :)


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“