Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

evulka001
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: ned 28 črc 2013 13:29
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od evulka001 »

Zdravím jsem tu prvně mám syna s autismem a jdeme na léčbu 4 tydny bereme joalis kapky a máme začít tet s mms1 aktivované hcl a helmetikama máme brát ivermectin thajský ale ten neměli a poslali mi pakistánský na to mi poradkyně říkala že ten at mu nedávám že thajský je čistý narozdíl od toho pakistánského ale kde jsem to objednávala ho nemají a ani neví kdy bude na skladě nevíte kde to objednat jinde ?
děkuji za názory


rambajs
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 13 črc 2011 14:09
Bydliště: Brno
Dal: 22 poděkování
Dostal: 88 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od rambajs »

Zvláštní. Poradkyně která ti neporadí, kde ho lze koupit, ale ví, že thajský iver. je jiný než pakinstánský. Poradkyni bych okamžitě vyměnil a dle seznamu který je na předešlé stránce vybral. Nevím kolik je synkovi, ale těžké kovy, a porucha odbourávání těchto, je poměrně závažná. Dost pramenů příčinu Autismu udává v tomto. Antiparazitika, bych dal zatím na vedlejší kolej a udělal synkovi průzkum minerálů a poruch metabolismu. Bez narovnávání tohoto se parazitů nezbavíte. Tedy třeba zbavíte, ale za chvíli tam budou zas. Vlasová analýza, iridologie - jako kontrola funkčnosti a zamořenosti jedny z nejlepších (oko, do duše okno, a vlas mapa metabol. procesů). Zbavit imunitu, jednostranné zátěže. Cest je mnoho a já jsem jen blbec. Takto bych postupoval já. Jak budeš postupovat ty, je na tobě. Synek si každopádně sám těžko pomůže. Pravděpodobně již prošel rukama rádoby "kapacit". Jinak by jsi zde nebyla. Hloubat, zkoušet číst, a vážit, s čím, a jak se pracuje.
Opět připomínám, že toto je jen nápad, a ten problém před tebou, je tak specifický, že takto ho třeba ani nelze vyřešit. Budeš muset například použít naprosto individuální cestu a dost namáhat vlastní mozek. Nějaké výsledky s autismem byly pouze při prostém podávání MMS, čili to podporuje špatné vylučování těch těžkých kovů například.

Držím palce :good: :ethink:


evulka001
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: ned 28 črc 2013 13:29
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od evulka001 »

Poradkyně poradila tam kde jsem objednávala ho nemají a druhý kontakt zatím nic hodně jsem to tu pročetla a vím že si tu radíte tak proto píši zde, mineráli i metabolismus jsme měli vše v pořádku i magnetická rezonance vše je ok ,máme sice diag autismus ale dle mého nebo už toho mám nastudovaného co se týče autismu mám hodně , není typický autista (vím že každý je jiný ) náš problém je v komunikaci nechápe co mu říkáme a nedokáže komunikovat jinak je to zlatíčko . U nás to zatím probíhá tak že dostává kapky joalis 4 druhy 4 týdny tet máme najet na helmetika + mms1 ovšem malí je hrozně citliví na chutě pozná v pití i sirup od teploty a nevypije to to mms prostě do něj nedostanu násilím to vyzvrátí okamžitě ven což se mu nedivím chut to má šílenou ani já to nemohu polknout v tomhle lidi obdivuji zatím ho v mms jen koupu .Má byt už jeden vyléčený autík i u nás od poradkyně doktorky Bláhové Kde by nám udělali vlasovou analýzu vůbec netuším ,-((


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od kutil »

evulka001 píše:..... U nás to zatím probíhá tak že .....to mms prostě do něj nedostanu násilím to vyzvrátí okamžitě ven což se mu nedivím chut to má šílenou ani já to nemohu polknout v tomhle lidi obdivuji zatím ho v mms jen koupu
Ahojky,
jukni na tento link
Fantastiky lehkou přípravu CDS:


Já CDS dostal hotový od kamaráda a ve skleničce s vodou to vůbec není cítit :shock:
Více se dočteš tu na fóru, blok Alternativní medicína; vlákno MMS-chlordioxid a téma
Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného NaHSO4..

Toto je zatím nejjednodušší čistá výroba chlordioxinu páč vše z aktivace zůstává odděleno ve skleničce ;)
Přeji hodně úspěchů a hlavně vydržať
H.


evulka001
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: ned 28 črc 2013 13:29
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od evulka001 »

DĚKUJI:Vím o tom CDS poradkyně mi ale říkala že s tím nemají zkušenosti jak to vlastně zabírá je to myslím teprve od ledna tohoto roku k máni (nechci kecat ) proto máme mít mms ovšem i přes to bych to doma sama nevyrobila musela bych si to pořídit od dobrého zdroje což taky nemám velká náhoda byla že jsem vůbec slyšela o mms a začala se zajímat ale nikoho v okolí takhle nemám kdo by o tom něco věděl vlastně jsem ani nevěděla že to nejde skoro cítit asi to zkusím s poradcem prokonzultovat .


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od kutil »

evulka001 píše:DĚKUJI:Vím o tom CDS poradkyně mi ale říkala že s tím nemají zkušenosti jak to vlastně zabírá je to myslím teprve od ledna tohoto roku k máni (nechci kecat ) proto máme mít mms ovšem i přes to bych to doma sama nevyrobila musela bych si to pořídit od dobrého zdroje což taky nemám velká náhoda byla že jsem vůbec slyšela o mms a začala se zajímat ale nikoho v okolí takhle nemám kdo by o tom něco věděl vlastně jsem ani nevěděla že to nejde skoro cítit asi to zkusím s poradcem prokonzultovat .
Cholkáá,
neváhej ani vteřinu a jdi do teho CDS i za cenu že si v okolí seženeš někoho kdo by ti to vyráběl. Klasické MMS = aktivací chloritanu HCl-kem nebo kys.citr. se vyrobí chlordioxin ClO2 a něco?
Kyblíkovou metodou získáš ČISTÝ chlordioxin již obsažený ve vodě a proto nejsou cítit žádné jiné plyny :shock: Nasycená voda je bez chuti a zápachu a měla by se ještě ředit.
Zatím nikdo neurčil kolik CDS odpovídá aktivované kapce nebo tří kapkám mmska.
Já si dávám dvojnásobný počet tj. místo 3 kapek chloritanu tak 6 kapek CSD a doleji vodou.
Výhodou je že nic již neaktivuješ, nic není cítit !!! ale musí to být ve tmavé sklenici nejlépe v ledničce. Když to přidáš do jakéhokoliv pití synkovi, tak si teho ani nevšimne. No a vo to gouu, nebo ne?
Zauvažuj nad tím, to je vlastně nejvyšší forma MMS!
PS- ten hydrogensíran sodný se kupuje v bazénové chemii, necelá 3 kg za 300,- a to bys měla na doživotí :laugh: Chloritan asi máš, jinak je lepší mít doma větší zásobu aby ti nebylo líto vyrábět CDS. Mimochodem to CDS ve vodě vydrží až jeden rok. Nesnáší slunce (UV) tak jakmile ti vybledne tak ztrácí účinnost.....

Léčení MMSkem je dlouhodobá záležitost která však stojí za to :hip:
Opravdu to chce enem vydržať a výsledek se dostaví....
H.v.


evulka001
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: ned 28 črc 2013 13:29
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od evulka001 »

A to se může dávat do jakéhokoliv pití ? MMs mi třeba bylo řečeno do vody i když v poslední knížce co jsem si koupila o mms co vydali u nás píši že se může dát do aloe vera jsou tam i ty nápoje vyfocené když jsem se na to dívala v obchodě tak obsahují kysel.citronovou a to prý nesmí tak jsem s toho popravdě docela zmatená


rambajs
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 13 črc 2011 14:09
Bydliště: Brno
Dal: 22 poděkování
Dostal: 88 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od rambajs »

No, k těm poradkyním jsem ti řekl svoje. Na seznamu každá ví, kde ho sehnat 8)
S tím zvracením to je celkem průser. Jak se někdo pozvrací z MMS, dlooouho nemůže ani do bazénu, aniž by zblil všechno okolí. Ale máme tu fakt :!: , synek blinkal po pozření. Maminka to chápe samozřejmě jako chudáček, ten fuj musel vypít. Jenže toto mohla být reakce těch, co hnípají v žaludku a hltanu a vesele tam rostou. Jsou mazaní defče, dokážou si trávení přizpůsobit k sebezáchově. Čili bych dost zbystřil. A to je právě ten fakt všímavosti, a má ho málo lidí, bohužel. Pokud je to tak, jak popisuješ, synek velmi šetří silami, aby se nevysiloval komunikací, protože ty síly potřebuje úplně jinde, a aniž by věděl na co, tak to činí takto.
Zkus koupit zinek forte, a ráno na lačný žaludek mu hvízdni 1-2 naráz, a zapít tak deci vody. Pokud se ti do půl hodiny pobleje, nebo ho začnou svíjet křeče, či žaludeční nevolnost, studený pot apod, máme tu broučky, kteří jsou zabydlení u samého zdroje potravy, aby přežili na 100%. Joo, a pak budou muset přijít daleko tvrdší metody, než nějaký mmskování, a doufání v prášky. A tady přijde k věci právě ta tvá hlavinka, a úsilí. Tenhle test, jde daleko spolehlivěji vyvolat i jinak, ale to není pro děti, děti to prostě nezvládnou, pít 80% kořalku, výluh z feferon kadence 3.000.000, atd., ale test zinkem je pomerně spolehlivý. Jinak to CDS, by nemělo být od věci. Človek který se ale poblil jednou z MMS1, cítí i CDS na kilometr. Bohužel synkovi tu prospěšnost sotva vysvětlíš. A pak jsou lidi jako já, co když se naserou vychlemtají,tolik, co je nezabije. Plechová držka se tomu říká. Jinak synkovi začni pravidelně měřit PH moče a dělej si tabulku. S tím co jedl, a jaké měl PH.
Zkusil bych taky krkací test od Jardy, a v připadě, že nemá kyselinu, okamžitě namíchat 0,03%, a lít to do něho. V mladém věku, by to mohlo zabrat ještě líp než MMS. Tělo je čílé a imunita tuze v běhu. Vlasovku ti udělají všude tam kde zadáš do google, seznamu "Vlasová analýza". Mě to kdysi dělal Klub Miri. Moc si to zase nekomplikuj, člověk vydrží víc než kůň, a to i tvůj synek.. Měj se pěkně. A pevnou vůli.
:bye:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

evulka001 píše:A to se může dávat do jakéhokoliv pití ? ...
:ethink: Evulko, jako matince bych si dovolil Ti poradit si popovídat s někým jiným než s nezodpovědným anonymem, který očividně vidí autismus dost podivně. Ona je jedna věc pokusničit sámi na sobě a jiná věc je "léčit" na dálku cizí dítě s velice poškozenou imunitou.
rambajz píše: Plechová držka se tomu říká.
Ona je jedna věc doporučovat něco, co očividně neublíží a jiná věc je se nechat strhnout k docela vážným nerozvážnostem. Hádám, že alespoň vlastní matka by se měla držet zásady především neublížit, především pak děcku, které se nemůže bránit ani tím, že si postěžuje. Snad ještě tak si nastudovat Keri Rivera co s autistickými děcky provádí ona, by mohla být alternativní možnost, tam jsou alespoň nějaké zkušenosti.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
evulka001
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: ned 28 črc 2013 13:29
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od evulka001 »

Slávku neboj nejdu přes mrtvoly jak se říká samo že mám strach abych mu neublížila naše poradkyně je žačka p.Bláhové dokonce spolu konzultovali postup u synka a nemyslím si že by byl nějaký drsný jak jsem psala 4 týdny kapky joalis (informatika ) mms jen koupele a půjdem na ty helmetika je škoda že mms nespolkne ale on nespolkne nic jak už jsem psala on se pozvrací ze všeho co mu člověk násilím nacpe (léky). Co se týče Keri Rivera mám nastudované ale můžu říct že ten postup by malej nezvládl a já taky ne kor když jsem na to sama nedokáži si představit jak bych mu dávala klystýr když mám problém mu jen nakapat do nosu to byvá boj a výsledek hysterické děcko zpocená matka a kapky všude možně po obličeji jen v nosu ne .+ dieta ,a pití mms to fakt netuším jak by jsme to dali půjdu radši pomalou cestou a věřit že dojdeme do cíle.
Zajímalo by mě jak až jsou koupele prospěšné jestli se to dostane i tam kam má .Můj poznatek zatím když má koupel druhý den je protivný a po ránu ho docela bolí břicho kroutí se a škruká mu v něm .

Ps: ty joalis kapky máme právě na vybuzení imunity máme Cranium, Deimun aktiv, Cortex a Para Para


Salem
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 27 zář 2012 7:34

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Salem »

Paní Bláhova před časem napsala :"Antihelmintika kombinujeme s našimi preparáty (joalis). Od DRENU nemůžeme očekávat, že parazita v orgánu zabije, ale vibrace léku natolik znepříjemní parazitovi pobyt, že ten se hledí vystěhovat. A pokud se stáhne do nižších pater, tam máme možnost ho zlikvidovat chemií.

Samostatná antihelmintika zas vyčistí JEN zažívací soustavu. Spokojíme-li se s prvotními úspěchy, potíže se časem vrací, protože larvy, které jsou momentálně ,,na cestách“ po těle, jednou opět doputují do tenkého střeva, dorostou a začnou se množit. Proto je nutné protiparazitární kůru OPAKOVAT. "

Takže jsou kapky od Dr. Jonáše neúčinné, jak se někteří tady zmiňuji? Jsou opravdu drahé 360,-- až 400,--za 50 ml a člověk by se nerad nechal napálit.


evulka001
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: ned 28 črc 2013 13:29
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od evulka001 »

Salem píše:Paní Bláhova před časem napsala :"Antihelmintika kombinujeme ....
No přesně jak říká p.Bláhova kombinovat je mi jasné že Joalis sami s parazity nezatočí já co sleduji u syna tak se mu upravila stolice nemáme konečně zácpy zatím jsme jen na tom očekávám v nejbližší době poslední antihelmetika co nám chybí a přidáme co se týče užívání CDS místo mms se poradkyně ještě nevyjádřila ,-((
Jestli jsou to vyhozené peníze nemohu posoudit ovšem nejde to do 10 tisíců tak mě to zase tak nebolí pevně doufám že nám to všechno pomůže když nevylečí úplně budu vděčná za jakýkoliv posun mého prcka .


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Salem píše:Takže jsou kapky od Dr. Jonáše neúčinné, jak se někteří tady zmiňuji?
Ti, kteří se zmiňují o neúčinnosti Jonášovek, s nimi obvykle mají jen velmi letmou, nebo vůbec žádnou zkušenost. Účinnost záleží na mnoha faktorech. V prvé řadě je to poradce a to, jestli vybere správnou kombinaci kapek. Dále to záleží na tom, jestli má člověk v těle parazity, což se týká i malárie, která účinnost kapek, ale i zapperu, do značné míry snižuje. V takových případech je potřeba kombinovat Jonášovky s antihelmintiky, jak uvádíš v citátu HB, a u plasmodií s MMS.
Jonášovky učí imunitní systém, proti čemu se má bránit. Může se totiž stát, že v případě, že se člověk s nějakou zátěží už narodí, imunitní systém ji považuje za tělu vlastní a nebojuje proti ní. Některé mikroorganismy mají také různé strategie, jak se před imunitním systémem ukrývat.
Na druhé straně je jen málokterá metoda stoprocentní. Vždycky to záleží ještě na psychice a emocionálních zátěžích (i tím se Jonáš v poslední době zabývá a přibývá preparátů, které tyto zátěže řeší).


dancaa
Starší člen
Příspěvky: 132
Registrován: úte 20 zář 2011 22:25
Dal: 33 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od dancaa »

Ne všechny kapky jonášovky jsou k něčemu užitečné, ale dobrý poradce tyto "zbytečné čili neúčinné jonášovky" nikdy nedoporučí,
navíc je možné jonášovky jako i jiné léky Salvií vyměřit, zda klientu pasují či ne.
Nedám dopustit na PMS - je to MMS neboli VMS v kapslích, chuťově není nikdy nic cítit ani při vyšších dávkách.
Co jsem četla o autismu, tak tam je spouštěč - katalyzátor např. očkování, ale k autismu dojde jen tehdy, pokud je v těle přítomen
větší parazit - cestoda, tzn. nějaké tasemnice, takže proto jsou nutná antihelmintika...
Detoxikace autisty je nutná za vedení zkušeného poradce, někteří už mají vyléčené autisty...držím palce
na filárie nestačí jen ivermectin, je nutný i hetrazan na dospělce


evulka001
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: ned 28 črc 2013 13:29
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od evulka001 »

dancaa píše:Ne všechny kapky jonášovky jsou k něčemu užitečné, ale dobrý poradce tyto "zbytečné čili neúčinné jonášovky" nikdy nedoporučí, ...
Bohužel těch vyléčených autíku u nás není moc vím jen o jenom s rodiči jsem se chtěla spojit nevyšlo to ,helmetika máme předepsané tyto IVERMECTIN, PRAZIQUANTEL,ALBENDAZOL a Hetrazan ,je škoda že nejde mms dávát do nějakých nápojů třeba heřmánkoví čaj slazený myslím si že v tom by to vypil kdybych mu to dala v noci
Jinak děkuji všem za to že nám drží palce nepřeji si nic jiného než kdyby mi mé dítě řeklo maminko a komunikovalo ,-)


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“