Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Chemtrails

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

U nás na Vyškovsku (Morava) už dva dni bez návštěvy, ale obzor je šedivý. Dnes je šedivé vše. To znamená, že je nahoře toho svinstva ještě hodně.

Pokračuji v psaní večer. Umělé mraky chemtrajls, které radar bere jen jako šedou mazaninu se sem tlačí pozvolna z Maďarska.
Čtu si článečky na OrgoNet. Něco je dobré, je to postaveno na faktech a něco blbiny. To se stává. Hlavně ty náboženské názory.
Okopíroval jsem tuto myšlenku.

"Cíl globalistů skrze klimateroristy : postižených má být přes 6 miliard lidí neboli cílená programově řízená depopulace planety od lidí ! Nechají žít jen 500 milionů, víc si nepřejí ! Už to z utajované Agendy 21 prosakuje stále více a více na veřejnost !"
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Když se delší dobu pozorují snímky radaru, tak je vidět jak přibývá šedá plocha chemtrajls a ubývá čistá modř oblohy. Nemusí to trvat ani rok a nenajde se kousíček staré dobré čisté oblohy. Nebude již vonět jaro jarem, červen spoustou květů, podzim také svou vůní a zima jiskřit sněhem s jeho vůní a v noci se zářivou oblohou s miliony hvězd. VŠUDE BUDE JEN ŠEDOMODRO A smrad z toho jejich svinstva.
Dnešní snímek ukazuje šedou plochu chemtrajls a kousky přirozené oblačnosti. Ta černá, čistá obloha je již jen na maličkém kousku.
Stačí klepnout levou myší na obrázek a na zvětšenině jsou vidět čáry a chuchvalce chemtrajls.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

"Svatá Anna, chladna z rána" To je ale až po žních. Chladna začínají už teď. Dnes ráno 9°C. Včerá oblačnost z chemtrajls, celou noc kašel a zahlenovaný "pajšl".
Dnes obloha bez mráčku a zato nádherně ŠEDÁ od nočního "práškování".
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Kluci, do toho.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sisa »

U nás opět začali práškovat.
A na Novinkách psali, že HAARP na Aljašce končí. Nedostatek financí.


elnik60
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 01 čer 2012 17:39

Re: Chemtrails

Příspěvek od elnik60 »

Před barákem máme višeň.Letos pokroucené listy a konce větví uschly takže žadné květy.Nyní znovu se zazelenala.Já jsem to příkladal,že květy zmrzly.Ale jel jsem v autobuse s jedním zahradkářem má chatu v Zadní Třebáni a ten mě řekl, že letos nebudou žádné peckoviny jako by ovocné stromy chytly nějakou plíseň .Také jsem četl,že letošní úroda brambor je ohrožena,tak si myslím, že za tím bude chemtrails.O chemtrails se zajímam několik roků a každy ,když mu o tom řeknu tak mě považuje za blázna.Jinak často jsem na webu orgonet.Zdraví Petr :|


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Není to jen zelenina, brambory, stromy atd, ale čeká to i na nás. Dnes vyšel ve správách článek s názvem "Ptačí chřipka se může na podzim rozšířit po celém světě". Zatím je to důvod pro vymlácení zbytků drůbeže a protože je to podobné prasečí chřipce, vymlátí se i prasata. Velký bratr má tím pádem zajištěn prodej svého masa atd.
Není to ale prázdný strašák. Do práškovací směsi se může přidat jakýkoliv vir a další zdroje nákazy a nemocí. (a zdá se, že už se tam přidává..)
Ohledně zastavení HAARPU je to kec. Na takové věci peníze jsou i kdyby celý národ měl pomřít, jako ten jejich Detroit. Podobný kec je, že u nás bude letos o 15% vyšší úroda obilovin. Přesto, že deště a záplavy přišly v době kvetení obilí. Je to jen na uklidnění, že se nemusíme obávat chemtrajls.

Pro osobní klid a jistotu bude asi dobré se více zajímat o MMS. Debata o praktickém použití je zde na jiném vlákně.

Spoléhat se na MINISTERSTVO ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ, které má dbát o čistotu ovzduší a celkového životního prostředí V žádném případě NEJDE. O chemtrajls odmítají se vůbec bavit. Jde jim o jejich korýtka. VELKÝ BRATR BY SE ZLOBIL.
Kdyby snad někdo proti chemtrajls něco jen naznačil, mohl by o něj přijít..
Podobně jsou na tom i ty různé spolky "zelených a ochránců přírody" Jen kecy a kecy.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Tohle vše nad námi jsou dnešní jedovaté dary Velkého bratra. Stará se o nás pečlivě. Nevynechá ani dirku v obloze, aby ta mrcha sluníčko nám neudělalo spáleniny na pokožce.
Že to má vedlejší účinky, nevadí. Který lék (z jejich výroby) je nemá??

A opět platí- levou myší klepni na obrázek pro zvětšení. Je snadněji viditelné nemorální (velmi dobře placené) úsilí leteckých posádek.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Kluci, do toho.
Detektor
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: sob 20 črc 2013 10:57
Dal: 2 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Detektor »

Kód: Vybrat vše

Spoléhat se na MINISTERSTVO ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ, které má dbát o čistotu ovzduší a celkového životního prostředí V žádném případě NEJDE. O chemtrajls odmítají se vůbec bavit. Jde jim o jejich korýtka. VELKÝ BRATR BY SE ZLOBIL. 
 Kdyby snad někdo proti chemtrajls něco jen naznačil, mohl by o něj přijít..
Podobně jsou na tom i ty různé spolky "zelených a ochránců přírody" Jen kecy a kecy.
Tak tohle je pravda. Veškeré dění v Evrope je jen jako loutkové divadélko, kde za drátky tahají borci za Oceánem. Celá ta globalizace a její nástroje včetně chemtrajls jsou jen násilnými kroky k uchopení světovlády a vyhubení národů, které pro ně nejsou finančním přínosem.
Poslední krok bude čipování všech obyvatel. Dnešní chemtrajls je jen předehra. Lidi si po čase zvyknou a nikdo se nebude nad ničím vzrušovat. Televize ho ubezpečí, ža je klídek a odvede jeho pozornou poutavými kravinami jinam...

Tak to chápu já z toho co vidím, slyším a mohu si osahat.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Dnes byla nádherná červencová neděle, jak to bývalo před dvaceti lety. Nikde ani mráček. Odpoledne ale jeden chamtivý pitomec vysypal svou dávku práškování někde nad Polskem a než to došlo k nám byla z toho široká "chemtrajls". Naštěstí asi po hodině to vítr odvál dál k Rakušanům a tady do večera bylo fajn.
¨Na tu pohromu stačí jeden blbec. Jenže ono těch chamtivců (mají nádhernou finanční úhradu) je moc. Asi nemají rodinu a děti a nebo jsou to magoři. Samozřejmně především ti, kdo to vymysleli a realizují.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Ťu, Ťu asi málo čteš info o chemtrajls. Nevím kolik je ti let a kolik toho pamatuješ. Já si pamatuji tu skutečnou azurovou oblohu, která je dnes údajně v Praze, ale i u nás na Moravě a vím, že ta barva byla temnější. Ta dnešní má velký šum do šeda.
Dnes jsem čekal návštěvu na noc a protože měli nějakou mrzutost při cestě volal kamarád, že přijedou asi kolem 22 hod. Sedl jsem si venku do "houpačky" a pozoroval postupný západ slunce a nástup noci. Při té azurové obloze ve dne jsem čekal v noci něco podobného, co jsem znal před několika lety. Miliony hvězd. Dnes jsem našel jen několik nejsilněji zářících a pár družic. Zbytek DEKA Z CHEMTRAJLS nedovolila zahlédnout.
Takže ten denní azur je klam. Že ve dne nepráškují má svou logiku. Práškují v noci. Než obloha úplně stemněla viděl jsem dvě, jak doplňují koncentraci toho svinstva. No a Praha je na tom stejně jako tady. V zimě to bylo horší. Říkalo se tomu smog. Ale původ byl stejný.
I ten hastrman v tom rybníce ví, že za komoušů jelo vše na uhlí. Každá fabrika měla svou kotelnu. Na uhlí jely vlaky a všude se topilo uhlím atd. A smog měla jen Ostrava a vzácně Praha. Letos byl i u nás na vesnicí ve výšce skoro 400 m po celou zimu. Co to byly za prachové částice? To vše ten hastrman ví.

Tady se podívejte na dnešní oblohu v noci. Ve dne se zdá být nádherná azurově modrá. V noci vidíte všude deku z chemtrajls, jen nad Maďarskem jsou dvě malá místa, kde je díra v dece.
I tohle ten hastrman ví, protože nečumí v noci na telku, ale sedí venku a pozoruje přírodu.

Klepnutí levou myší na obrázek pomůže vidět pro mnohé neviditelné. Četl jsem o snaze koupit nové radary, které chemtrajls nezaznamenají. Podobně jako to dělá Google Earth.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Kluci, do toho.
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

Ahoj vsem....nedokažu si tento ukaz vysvetlit :-)
Treba nekdo pomuže, jeste jsem to za cely život nevidel...koukali na to vsichni jako blazni.
Neni to rozhodne chyba optiky, bylo to videt poze okem. Na okraji se lame bile nepolarizovane svetlo na barvy, asi na chemii.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

http://orgo-net.blogspot.be/2013/07/obr ... orone.html
Pekny den vsem :-)


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
ZdeněkF
Stálý člen
Příspěvky: 30
Registrován: pát 30 pro 2011 14:47
Dostal: 4 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od ZdeněkF »

Jedná se o optický jev zvaný halo. Vzniká lomem světla na krystalcích ledu ve velkých výškách. Podle velikosti a tvaru krystalků vzniká halo bílé nebo duhové. S chemický složením to nijak nesouvisí. Podrobnosti např. na adrese http://ukazy.astro.cz/halo.php


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Možná místo krystalů ledu (poznání pánů vědců se také mění) to mohou být prvky kovů v chemtrajls. Asi jsme jako syrečky na misce a nad námi "skleněný poklop".
¨Dnes ráno jasno. Během poledne se masivně práškovalo a podle dotazů k přátelům po republice, vypadalo to všude stejně. Odpoledne se to slilo v jednu silnou DEKU (SKLENÍKOVÝ EFEKT)
Možná bude někdo tvrdit, že hastrman v jeho rybníce to viděl jinak.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od jeff »

děda Slavík píše:Dnes ráno jasno. Během poledne se masivně práškovalo a podle dotazů k přátelům po republice
Je to tak, u nás v Praze jsem dnes ráno obdivoval úplně čistou oblohu. Kolem 11h začali lítat jako zběsilí a asi už bylo něco na obloze proti větru nalajnováno dříve, ale to už sem přilítlo rozplizlé, i když čáry různě křížem přes sebe byly pořád dobře patrné. V poledne šedá deka a teď v 15h to zvolna mizí a na obloze se tvoří čisté plochy modré, i když do šeda.
Už dneska i to práškování flákají, asi se včera moc ožrali a nad ránem jim nešly nastartovat ty jejich čmeláci, nebo kýho Satana jsou ty cisternová letadla. Hrají jim při startu ještě pořád Písničku nadzvukových stíhačů? Jsou to přece hrdinové, ne?

Jeff


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Práškování je denodenně (hlavně v noci). Ve vzduchu jsou tisíce tun toho svinstva. Brzy to budou statisíce tun. A tomu neuniknou již ani strůjci této lumpárny. Otráví se jako potkani. Nejdřív a v největší míře to ale odnesou (jako vždy) ti neviní.

Když ale vezmeme v úvahu přísloví, že "MLČENÍ ZNAMENÁ SOUHLAS". tak mimo několika lidí na tomto a podobných fórech jsou díky svému mlčení a nebo pitomým řečem VŠICHNI OSTATNÍ SPOLUVINÍCI.

Kdo chce tvrdit, že je to nesmysl, spočítej (odhadem) kolik je denně ve vzduchu práškovacích letadeol (na celém světě, ne jen u nás) a kolik váží náklad jednoho letu. Na obrázku je vidět jen část letadla. K tomu je potřeba připočítat i náklad civilních letadel, které se na tomto velice VÝNOSNÉM BYZNYSU přiživují.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Kluci, do toho.
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“