Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
andrea.hviscova
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 23 bře 2013 8:48
Dal: 7 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od andrea.hviscova »

Použil někdo mms jako postřik proti plísni na rajčatech? Preventivně, když už je rajče zčernalé, tak asi nepomůže nic. Díky :-)


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Zaujimave zatiaľ po 48 hodinách s chrípkou skoro vôbec nepomohlo MMS. Beriem síce CDS, ale v prepočte dosť silnú dennú dávku každú hodinu 5 kvp. čiže denne 50 kvp. Určite je to tak, lebo konečne mám aj papieriky a merám ppm. Bolesti na nohách, v chrbáte sa uvolnil aj nos trošku už po 24 hodinách, ale strašné žltozelené sople a vykašlávam skoro každých 5 minút taktiež žltozelené hlieny. Dávky MMS sú tak silné, že čo som mal 2 bradavive na prste tak dnes si vravím asi som to niekde zatrhol, ale nie. Trošku som sa s tým hral nechtom a vypadli aj s koreňom a to som ich už potieral snáť všetkým možným. Normálne ostali po nich dierky bez krvácania, svetloružová koža v dierkach. Včera som hodinku vynechal, lebo som trošku zacítil ladviny, no hneť som pokračoval. Trošku ma pobolieva hlava a cítim taký tlak s MMS, ale vydržím :) Prosím neradte mi so stravou a podobnými vecami, viem veľmi dobre čo robím, už niesom úplný začiatočník. Ďakujem za pochopenie.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kachna »

andrea.hviscova píše:Použil někdo mms jako postřik proti plísni na rajčatech? Preventivně, když už je rajče zčernalé, tak asi nepomůže nic. Díky :-)
Andreo, MMSko jsem na rostliny nezkoušela, ale je možné, že by to mohlo leccos zachránit. Moje sestra s ním stříkala plíseň na zdech a výsledky byly výborné!
Nechceš zkusit tohle? Můj příspěvek na : http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... &start=480
Ať se daří!
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Weiche
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 09 črc 2013 7:58

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Weiche »

prosim vas ako je to s MMS a E. Coly? viem sa ich zbavit pomocou MMS?


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Ten postřik, jak doporučuje kachnička, jsem udělala taky, na fialkách jsem měla bílou vatu, herbicidy nezabíraly, povařila jsem napadené listy, postříkala , dvakrát a zatím je klid.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od A(&F) »

Weiche píše:E. Coly?
... brusinky !!! ... :good: ...... a způsob užívání je zde ... :baby: ...
http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... 3%AD#p8820 ... :pivko: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
andrea.hviscova
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 23 bře 2013 8:48
Dal: 7 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od andrea.hviscova »

Kachničko, povařit až rajčata napadne plíseň,nebo předtím? asi předtím že? Jinak mě napadlo, taky máme na zahradě krtka a nic nepomáhá, že by se chtěl taky povařit? :-) omlouvám se, to už sem nepatří.


kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kachna »

off topic
andrea.hviscova píše:...taky máme na zahradě krtka ...
Andreo, rajčata hlídat a jakmile zahlédneš první , byť malinké příznaky nákazy, pak teprve vařit ( max. 1 minutu), to je pak informace pro nemoc, že tam teda ne, že by dopadla stejně - uvařila bys ji! :D Aspoň tak to chápu.
S tím krtkem někdo radil ( myslím s myší) jednoho obětovat, omluvit se, vysvětlit a spálit - popela pak vždy trošku přidat do vody a postříkat tím místa, kde je nechceš. Ale s tím zkušenost nemám, jen předávám, co jsem četla. ( Lov krtka ti ale nezávidím! :lol: )
Tak ať se daří!
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od MIRKO »

Milan_Sk píše:Zaujimave zatiaľ po 48 hodinách s chrípkou skoro vôbec nepomohlo MMS. Beriem síce CDS, ale v prepočte dosť silnú dennú dávku každú hodinu 5 kvp. čiže denne 50 kvp. ...
No podle mne to není žádná chřipka, ale zánět horních cest dýchacích+dutin.Mně na něco podobného zabrala kombinace MMS koupele /20ml chloritanu+10ml 50% kys.citronové a nechat cca 1 minutu aktivovat v oddělené nádobě pod vodou...kvůli zamezení ztrátám...potom vypustit do vany,+inhalace chlordioxidu.../ cca 3+3 kapky /... několikrát denně + Turbo Klára 6+6+6 kapek aktivovaného chloritanu, ráno na lačno... po půl hodině pár dní za sebou.Zdarec

Citace zkrácena SDK


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od arabela777 »



LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od LenkaX »

Právě jsem chtěla video sem vložit a koukám, že už tu je :-)))
Mám dotaz ten Pavel E. je Palo ? Vím že jste ho tu párkrát řešili .......Dík Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Lenko, není. :-)


sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sirius01 »

Mark Grenon, blízký spolupracovník J. Humbla, zveřejnil nedávno dokument "29 důvodů proč vám MMS nenavrací zdraví", který do češtiny volně přeložila Hana Bláhová: "29 DŮVODŮ, PROČ NEZABÍRÁ MMS". S laskavým svolením HB prosím o co největší rozšíření článku mezi uživatele MMS, aby se mohli vyvarovat zbytečných chyb.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
kbk
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: stř 24 črc 2013 7:24

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kbk »

Zdravim vsechny,
asi 3 roky jsem bojoval s boreliozou a pridruzenymi koinfekcemi, celkem jsem asi 1 rok bral ruzne kombinace antibiotik, ktere vsak moje symptomy jenom na chvili potlacily (brnely me koncetiny, mel jsem ruzne necitlivosti po tele, slabost koncetin atd...). Pred 6 tydny, kdyz jsem dobiral atb, jsem si vsiml zvlastni veci - zacaly se mi zvetsovat nektere kosti na hlave, a to docela rychle. Vysadil jsem vsechny leky, ale zadna zmena, porad se to zhorsuje. Ceka me serie vysetreni, predbezna diagnoza fibrozni osteodysplasie, velice vzacna nemoc, nelecitelna, pricina neznama (pravdepodobne nejaka porucha DNA). V zoufalstvi jsem zacal brat mms, zacal jsem 3 kapkami 10x denne + obcas koupele. K memu prekvapeni se mi zlepsila spousta neurologickych potizi, ale rust kosti to zel zatim nevyresilo. Taky me trapi novy problem, a to ze se mi 2x rozostrilo videni na pravem oku a videl jsem tim okem dvojite. Mel nekdo takovy problem z MMS? Mam totiz obavu, jestli mi uz kost netlaci na zrakovy nerv. Momentalne jsem na 8 kapkach 10x denne, coz me vcera trochu prohnalo a byl jsem unaveny, ale jinak v pohode. Co byste mi jeste dal doporucovali? Na kolik kapek muzu jeste zvysovat? Mam pridat MMS2 nebo neco dalsiho? Dekuju za pripadne rady


Lopata43
Stálý člen
Příspěvky: 39
Registrován: stř 02 lis 2011 11:50
Dostal: 4 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Lopata43 »

a nebyli jako nebyli schopni vymyslet ten 30. důvod aby se to zaokrouhlilo? :epray:


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“