Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Jak správně aktivovat MMS 1 ? 3 minuty nebo 20 sekund ??

Příspěvek od poota »

Honza19991991 píše:.. jak správně aktivovat MMS 1 ?
Aktivuj tak dlouho, dokud bude roztok tmavnout - nejspíš zjistíš, že je to tak 20 až 30 vteřin - ono to zase nemusí být úplně "pintlich" - poo.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Elkimek
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pát 14 čer 2013 22:00
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Elkimek »

Nevíte někdo proč Pavel Eiselt v knize o MMS tvrdí že MMS bylo uznán červeným křížem lékem na malárii a proč ČR má na webu toto? http://cervenykriz.eu/cz/427.aspx


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od kutil »

Elkimek píše:Nevíte někdo proč Pavel Eiselt v knize o MMS tvrdí že MMS bylo uznán červeným křížem lékem na malárii a proč ČR má na webu toto? http://cervenykriz.eu/cz/427.aspx
Strašně jednoduchá logická odpověď:
Červený kříž je rozpočtová organizace závislá na finanční podpoře i farmaprůmyslu.
No a tak stačilo enem zvednout prstíček a udělat ty,ty,ty a museli se od revoluční myšlenky distancovat, jinak by nepřežili :bhead: :bhead: :bhead:
H.v.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od poota »

stanulik píše:.. ale mam teraz dilemu. Ci tie MMS co davam ocovi, ci su naozaj MMS, uz neviem co si mam o tom mysliet.
Na flaštičkách, balení a distributorovi vůbec nezáleží, protože všichni používají jeden a tentýž zdroj. :lol:
I kdyby se náhodou jednalo třeba o jinou koncentraci, což je krajně nepravděpodobné, tak je to jedno vzhledem k tomu, že dávkuješ "podle účinku" - takže při "slabším" roztoku bys jenom dával víc kapek.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Elkimek
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pát 14 čer 2013 22:00
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Elkimek »

kutil píše:
Elkimek píše:Nevíte někdo proč Pavel Eiselt v knize o MMS tvrdí že MMS bylo uznán červeným křížem lékem na malárii a proč ČR má na webu toto? http://cervenykriz.eu/cz/427.aspx
Strašně jednoduchá logická odpověď:
Červený kříž je rozpočtová organizace závislá na finanční podpoře i farmaprůmyslu.
No a tak stačilo enem zvednout prstíček a udělat ty,ty,ty a museli se od revoluční myšlenky distancovat, jinak by nepřežili :bhead: :bhead: :bhead:
H.v.
To mě taky napadlo. Bohužel, dokud nemá člověk důkaz je to jen spekulace.

Avšak tomuto názoru věřím a souhlasím sním.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od sisa »

Elkimek píše:Nevíte někdo proč Pavel Eiselt v knize o MMS tvrdí že MMS bylo uznán červeným křížem lékem na malárii a proč ČR má na webu toto? http://cervenykriz.eu/cz/427.aspx
Kutil má pravdu. Jako sis mohl všimnout v tom odkazu, je tam zdůrazněno spojení "lege artis" a to je klíč ke všemu. Dnešní medicína může léčit jenom lege artis, t.j. podle doporučených postupů, kdo se vymyká, je jednou nohou v kriminále, pokud bude mít nějaký problém. A u organizací, které jsou závislé na darech a příspěvcích, tam stačí pohrozit přiškrcením kohoutku. A hned je blaho lidí na vedlejší koleji.
ČK to skutečně uznal, ale pak po hrozbě omezení financování, to stáhnul a distancoval se od toho. Na You Tube je možné dohledat to původní video i s původním prohlášením. A hodně lidí to má i nahráno, jelikož J. Humble upozorňoval na snahy video stáhnout a zlikvidovat každou zmínku o něm.
Bohužel, peníze jsou na prvním místě a až někde vzadu na posledních místech ve frontě jsou pacienti.
Jak říká MUDr. Lebenhart :" Dnešní medicína (kromě urgentní), to je jenom mega tunel". Proudí do ní mega miliardy dolarů a nikoho nevyléčí, jenom si vyrábí nové a nové pacienty.


alonzo
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 02 črc 2013 14:53

Prášek MMS

Příspěvek od alonzo »

Dobrý den,předem se omlouvám,zda-li byl můj dotaz už někde zodpovězen,ale já jsem odpovědˇ nenašel.
Koupil jsem si práškový MMS a všude v návodech se píše,jak vytvořit roztok podle kapek.
V jakém poměru a s čím prášek smíchat,abych se dostal na stejnou koncentraci jako u kapek?
Snad jsem svůj dotaz formuloval srozumitelně :)
Děkuji za odpovedˇ Aleš

:idea: Zřejmě omylem jsi založil nové vlákno - příspěvek jsem Ti přesunul - poo.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Prášek MMS

Příspěvek od poota »

Práškový chloritan je cca 85%ní a není příliš bezpečný na přepravu, běžně se používá jeho roztok v koncentraci asi 25%.
Podívej se do vlákna http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=1006
najdeš tam všechny potřebné informace ke správnému naředění.
Pokud chceš mermomocí používat ten "prášek", tak si to budeš muset nějak přepočítat a vyzkoušet - ale za příliš dobrý nápad to nepovažuji.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od xdraho »

Palo Nemo mně kdysi radil provádět míchání 25% roztoku chloritanu sodného z prášku takto:
"Vezmu 312 g chloritanu sodného a 688 g (ml) horké vody (prášek je špatně rozpustný v chladné vodě). Nebude to ve výsledku 1 litr, ale koncentrace by měla odpovídat 25% chloritanu sodnému. Vezmu tedy vody 2,2 krát více než chloritanu."

Mně to podle mých úvah vychází takto:
"Abych měl stejnou koncentraci jako v prodávaném roztoku, potřebuji podle http://www.eurosarm.cz/web/umkatalogdoc/1722.pdf 300g chloritanu 100%-ního na 1 litr. Ale prodávaný prášek má podle http://www.eurosarm.cz/web/umkatalogdoc/2847.pdf koncentraci 80%. Zbytek jsou příměsi. Vezmu tedy 375g, rozředím v cca 700ml teplé vody a pak doliju na 1 litr. A měl bych mít 24,5% roztok. Stejný jako se prodává."

Ty mé úvahy najdeš i tady: http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 62#p113962

Roztok chloritanu má podle Palo Nemo nižší životnost než práškový chloritan.


lukas955
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 05 črc 2013 16:35

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od lukas955 »

Ahoj jak byste dávkovali u začátečníků případně i nemocných lidí - tedy mne do 30 let a rodičů do 70 let po operaci srdce a další na vyčištění těla a krve? Upozorňuji braní léků na tlak,vitaminů apod.
Dále se chci optat souvisí to s dlouh.ú v celém těle?
Zaznamenal jsem i klystýry, ale zatím chci zkusit jen konzumaci pitím.

Jen dodám, že mě bylo po prvním užití nějak divně, myslel jsem že dostanu infarkt-píchání a bolest u srdce, pak na levé ruce
nad prsty a hlavně na konci předloktí, pak píchání na levé noze ale menší. Nejhorší bylo to srdce a levé předloktí.
A to jsem dal pouze 1 kapku mms1 a aktivátoru 50proc.

Děkuju.


mojemeno
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: úte 11 čer 2013 13:59

MMS-PROTOKOL 1000

Příspěvek od mojemeno »

Zdravim chcel by som zacat pouzivat mms na akne ale nejak sa v tych navodoch neviznam len sa chcem spytat ten protkol 1000 to je ze pouzijeme 3 kvakpy chloritanu sodneho (24,6% ci nejak tak) a 3 kvapky 50% kyseliny citronovej ?
je to dobre ci zle prosim poradte vdaka
ak som to zle umiestnil tak sa vopred ospravedlnujem

Neumístil jsi to nikam, ale založil sis rovnou nové vlákno - přesunul jsem Ti to - poo.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS-PROTOKOL 1000

Příspěvek od sisa »



sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od sisa »

Mám dotaz. Když si chci udělat zásoby MMS, je lepší koupit práškový chloritan a držet ho někde v suchu nebo je lepší skladovat již tekutý? Vyplašily mě zprávy, že FDA chce zakázat chloritan i na čištění vody, prostě konec.
Děkuji za odpověď.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od kutil »

sisa píše:Mám dotaz. Když si chci udělat zásoby MMS, je lepší koupit práškový chloritan a držet ho někde v suchu nebo je lepší skladovat již tekutý? Vyplašily mě zprávy, že FDA chce zakázat chloritan i na čištění vody, prostě konec.
Děkuji za odpověď.
Ahojky,
ta reakce se dala očekávat protože oni přichází již nyní o značné zisky a to se ještě o chlaritanu moc neví a třeba v okruhu mé rodiny tomu věří jen má manželka a starší syn :bhead: Pro ostatní jsme podivíni co si zahrávají se zdravím :evil:
Já měl 3 litry a za dva roky končím s druhým litrem a ten třetí si začínám šetřit :oops:
ALE :shock:
Mám jeden sáček v prášku, tovární balení je nepropustné a zdá se že vydrží dlouhodobé skladování. Mám to ve sklepě ve tmě a stabilní teplotě +;-;.
Když si to dáš do zavařovací sklenice aby to netáhlo vzdušnou vlhklost tak ti to musí vydržet věky ;) Dle mého soudu je prášek pro delší uložení lepší ......
H.v.


Elkimek
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pát 14 čer 2013 22:00
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Elkimek »

Tuší někdo jakou koncentraci použít na plíseň v tříslech? Chtěl bych zkusit to potírat MMS. ddíky


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“