Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Shara
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 06 čer 2013 15:32

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Shara »

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Rozhodla jsem se zkusit MMS. Ale sem teď trošku zmatená, protože nevím, jak ho namíchat...Koupila jsem si 50% kyselinu citronovou, už je normálně namíchaná v lahvičce a na ní stojí 50% kyselina citronová. Mohu to použít? Nebo si musím koupit tu krystalickou a doma si jí namíchat? Děkuji moc za odpověď. Šárka


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od poota »

Klidně ji použij, v poměru 1:1.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od hanka »

DasaParizkova píše:.. zapomněla jsem jen dodat,,že jsem ztratila chuť a čich,ani mé oblíbené vůně pořádně necítím,,je to sice o malinko lepší,ale není to ještě ono. Měla jsem životně největší rýmu,několik týdnů. A to jsem prosím kapky nefetovala :-)
Nejsi sama - mně se také stalo, že jsem při užívání MMS1 (před asi 3-4 lety) najednou ztratila chuť a čich na týden, možná déle (už si nepamatuji). Dala jsem si pauzu se zvýšeným přídělem vit. C a dalších vitamínů, dokud se mi chuť nevrátila.
Hanka


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
mojemeno
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: úte 11 čer 2013 13:59

Nespravny chlortitan ?

Příspěvek od mojemeno »

Dobry den dnes som si kupil mms http://www.webareal.sk/mms-kvapky z tejto stranky ale vsimol som si na obale upozornenie ze jeskoldivy pri ztyku z pokozkou nemame ho pit atd ... a vy mate na stranke upozornenie ze niektory predavaju nespravny (technicky chloritan sodny) http://www.vylecse.cz/10-58-large/chlor ... -100ml.jpg tento mam ja je zly ci dobry ?


BennyFischer
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 14 čer 2013 14:25
Dostal: 1 poděkování

Inhalace

Příspěvek od BennyFischer »

Zdravim všechny
Chtěl bych se zeptat jak je to s tou inhalací? Četl jsem tu návod, ale to se jedná o starší MMS kdy přidáváš k 1 kapce MMS 5 kapek aktivátoru.

To novější MMS se teď používá v měřítku 1:1
Návod je stále stejnej?
Jinak jsem našel ještě jeden návod ale z toho sem nebyl nijak chytrej:


INHALACE - Působení MMS v plicích
Následujte těchto instrukcí! Vaše plíce nemají žádná čidla signalizující bolest a můžete si je poškodit, aniž byste to cítili.
Inhalace výparů MMS musí být prováděna velmi opatrně. Pro inhalaci nikdy, za žádnou cenu neužívejte více, než 2 aktivované kapky.

1) Dejte 2 kapky MMS v hrnku, přidejte aktivátor a hrnek přikryjte.

2) Čekejte 20 sekund, odkryjte hrníček a zvedněte jej k nosu.

3) Natáhněte výpary pomalu nosem. Vždy jen jednou a v okamžiku, kdy pocítíte, že to štípe, ihned
přestaňte.

4) Druhý nádech udělejte ústy. Zpočátku jen jednou. Měli byste si poté odkašlat. To je to, co je
potřebné. Pak byste měli cíleně několikrát zakašlat po několika hodinách.
Musíte uhynulé původce nemocí dostat z plic a jinak, než kašlem to nejde. Většinou stačí jen
krátké odkašlání.

Přímé ošetření plic má tu výhodu, že MMS, které takto dostanete dovnitř, je stokrát více, než toho, co byste do nich dostali jeho pitím. Nakonec se tam také dostane, ale léčení bude mnohem pomalejší.

Rychle se naučíte několika vdechům dva nebo třikrát za den, ale postupujte opravdu velmi pomalu. Nemohu dostatečně zdůraznit, že musíte postupovat opravdu pozvolna, propracovat se až k několika nádechům ráno a večer. Plíce se pozvolna začnou léčit. Mějte na paměti, že tato technika využívá kysličník chloričitý o síle přibližně 100%. Výpary vystupující ze dna nádobky jsou 100% kysličník chloričitý, ale ten se mísí s jistým malým množstvím vdechovaného vzduchu.



Dostat MMS do plic jiným způsobem není snadné. Když ho bereme perorálně, musí kysličník chloričitý vstoupit do krve v žaludku, putovat celým tělem, aby nakonec skončil v plicích. Krev ale v plicích musí sbírat kyslík a kromě malých množství se nedostane na tu stranu plic, kde se vylučuje kysličník uhličitý. Není pro to žádný důvod. Kysličník uhličitý prostě vydechneme.
Množství kysličníku chloričitého, které je pak k dispozici pro likvidaci patogenů, s oblibou vegetujících na vnitřní straně plic, je nesmírně omezené. Vdechnutý kysličník chloričitý se ovšem dostane přímo do plic a je ho přinejmenším stokrát více, než by se tam dostalo cévním přenosem. A tak si kysličníkem chloričitým každé ráno uděláte plíce trochu čistší.

Pamatujte!
• Nikdy více než 2 kapky MMS 1;
• postupujte polehoučku a pomalu; a
• ne více než jedno vdechnutí nosem a jedno ústy.


Díky za odpovědi.


BennyFischer
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 14 čer 2013 14:25
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od BennyFischer »

Nemá s tim někdo zkušenosti prosim? Docela to spěchá.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od poota »

Nějak mi není jasné, co Ti není jasné.
Počet kapek chloritanu jedna, maximálně dvě, pochopitelně aktivované.
Aktivace je snad jasná taky - na jednu kapku chloritanu pět kapek 10%ní kyseliny citronové a nebo jedna kapka 50%ní. Pokud aktivuješ kyselinou chlorovodíkovou, tak jedna kapka koncentrace 10%=3,5% (lékárenská-chemická).
Popis inhalace máš dost podrobný, jestli Ti nestačí, tak je to tu někde popsané, použij [Hledat].

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
dudo32
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 25 úno 2012 8:16

posledna sanca mms1

Příspěvek od dudo32 »

Poprosim vas o radu ja osobne mam mms1 preventivne si ho davam.Jedna sa oto moj znami ma rakovinu hrtanu.je uz v poslednom stadiu je v nemocnici uz mu nevedia pomoct presjel cez chemoter.Je vstave tvar ma napuchnutu aj jazyk cele to ma hnisave.Ja som odporucal jeho rodine vyskusat ste mms1 ale neveria vtom.Mna to dost sklamalo ved mms1 je jeho posledna sanca.ak by som ich dokazal presvedcit pouzil by som davkovanie 10 kvap chloritanu sod a 10 kvap kysel citron a to zamiesat na 1 L vody teda by to mal na cely den a po kazdej hodine by si dal 1 dcl mms1.Paradte ci je to dobre davkovanie??Stravu a vodu dostava cez otvor na zaludku.dakujem za rady

:idea: Omylem jsi založil nové vlákno - příspěvek jsem Ti přesunul - poo.


Elkimek
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pát 14 čer 2013 22:00
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Elkimek »

Ahoj,

chci začít s MMS1 protokol 1000. Jak a kdy mohu brát MgCl2 a B complex 100 aby se to nějak netlouklo?

děkuju .)


Memphis333
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: úte 20 lis 2012 9:18
Bydliště: Zlate Moravce
Dal: 10 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Memphis333 »

ahojte je mozne u MMS alebo VMS si zamiesat 12 aktivovanych kvapiek a dat do dvojlitrovej flase a popijat cely den alebo vo flasi je to stabilne len ked spravim CDS??? Dakujem za radu.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od poota »

Memphis333 píše:ahojte je mozne u MMS alebo VMS si zamiesat 12 aktivovanych kvapiek a dat do dvojlitrovej flase a popijat cely den ...
Abys nemusel pročítat vlákna a nebo hledat - je to možné a vyhovuje to.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od xdraho »

Memphis333 píše:... je mozne u MMS alebo VMS si zamiesat 12 aktivovanych kvapiek a dat do dvojlitrovej flase a popijat cely den....
Také jsem to tak kdysi dělal. Dnes, když přišel jardax se svou výrobou CDS (http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 32#p114932), to už považuji za zbytečné. Chuť CDS je daleko snesitelnější než MMS. Ať už aktivovaného citronovkou nebo chlorovodíkovou nebo hydrogensíranem. A to ta aktivace hydrogensíranem je ještě "nejchutnější"!


Honza19991991
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pát 24 kvě 2013 12:58

Jak správně aktivovat MMS 1 ? 3 minuty nebo 20 sekund ?????

Příspěvek od Honza19991991 »

Zdravím , mohl by mi někdo poradit , jak správně aktivovat MMS 1 ? Jsem s toho zmatený .....V knize J.Humbela z roku 2012 je napsáno 20 sekund , ale v jiném příspěvku ( ve stejné knize ) je ze zkušeností uživatelů doba 3 minuty . Děkuji za odpovědi

Že jsi zmatený je vidět i z toho, že jsi založil nové vlákno :lol: - poo.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Slavek Krepelka »

http://nezdravi.parlamentnilisty.cz/Art ... tion-.aspx
Nic nového, ale celkem fajn souhrn. Jinak stránky jsou docela zajímavé.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
stanulik
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: sob 18 kvě 2013 16:01
Dal: 9 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od stanulik »

zdravim na stranke czmms.info som si precital to upozornenie o nakupe chloritanu sodneho na stranke vylecse.cz. Ja mam kvapky zo stranky http://www.vyliecsa.sk kde vas prepoji na http://www.webreal.sk. No neviem ci sa jedna o toho isteho dodavatela alebo sprostredkovatela, ale mam teraz dilemu. Ci tie MMS co davam ocovi, ci su naozaj MMS, uz neviem co si mam o tom mysliet. Pretoze na stranke vyliecsa.sk su na obr. obrazky MMS v inych flastickach a ja to mam v takych flastickach ako su znazornene na vylecse.cz. Cisla CAS a ES na obale sedia s bezpecnostnym listom na czchem.cz. Objednaval niekto z vas MMS na stranke vyliecsa.sk / webreal.sk ?


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“