Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Obávám se, že dialýza je kontraindikace u MMS.


SIRAH
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pon 03 čer 2013 16:40
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od SIRAH »

stanulik-určitě uděláte dobře s CDS,dostanete tak více chlordioxidu do organismu..je suprově snášeno
jinak,co se týče zhoršení testu, ty 3týdny je stále krátká doba,dokonce i ing.Bláhová po této době naměřila svým klientum zhoršení v oblasti virové,bakteriální i parazitální,takže se skutečně něco děje a zlepšení určitě nastane, ale později, je to také potvrzeno laboratorně,ale určitě vydržte a nenechte se tím odradit.
věřím,že jste na dobré cestě


betynka
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 25 čer 2013 13:43

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od betynka »

Děkuji za reakci všem a cds a mms2?


lena

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od lena »

betynka píše:Děkuji za reakci všem a cds a mms2?

zde jsou take rady k podpore lecby:

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 5&start=30


Jindra J
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 04 črc 2013 16:21
Bydliště: třinec

Rakovina Močového Mechýře

Příspěvek od Jindra J »

Zdravím Vás jako nováček na tomto fóru prosím omluvte moje hloupé otázky ale o MMS a CDS sem se dozvěděl před dvěma dny.

Každopádně situace se má takhle mému otci diagnostikovali rakovinu Močového Měchýře nasledovala operace při které mu byl odstraněn nádor i celý močový měchýř tudíž má stomii...Následovaly ozářky a chemo které s menšími či vetšímy problémy dokončil toto celé se udalo loni. Letos zhruba od Ledna bojoval s bolestí břicha bolestmi konečníku aj. problémy nakonec se zjistilo že ozářky poničili tlusté a tenké střevo tudíž musel na další operaci při které mu střeva zprůchodnili.Avšak v dutině brišní mu byl objeven další nádor..
Momentálně je v Nemocnici v HK.
Ptám se tedy jakou léčbu byste doporučili MMS1,MMS 2? nebo nějakou kombinaci s MMS+CDS?
A jak je to z ozařováním A MMS? ANO či NE?

Děkuji za odpovědi... :dknow:

Jinak sám trpím na migrény máte někdo s MMS a migrénama zkušenosti..


stanulik
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: sob 18 kvě 2013 16:01
Dal: 9 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od stanulik »

s otcom to asi nevyzera velmi dobre, pretoze je strasne chudy, slaby ma nizky tlak, vysoky tep, nechce sa mu nic, je unaveny, nema chut sa ani kus prejst. Posledne 2 dni zvracia nieco zelene (asi zlc) a odkaslava hlieny (pobolieva ho hrdlo). a uz dlhsie obdobie sa mu cikuta a neviem ci aj to cikutanie ho nedrazdi na vracanie. a uz aj zozltol a neviem ako mu pomoct.

pri rakovine pankreasu by mal mat obrovske bolesti a zvijat sa. ale on nema ziadne bolesti a neberie ziadne tabletky od bolesti.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rakovina Močového Mechýře

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Jindra J píše:Zdravím Vás jako nováček na tomto fóru prosím omluvte....
Jedinné o čem vím z běžně dotupných metod, které dovedou otočit korouhvičku za 5 minut 12, jsou vnitrožilní injekce HCl. http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=99838#p99838

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od kachna »

Pro Jindru J. - napadla mě jednoduchá a účinná metoda italského lékaře s jedlou sodou : http://www.jajsem.com/sokujici-pravda-o-rakovine/
Ať už vyberete cokoliv, nejdůležitější je, aby otec chtěl žít a aby věděl, že nad tou potvorou rakovinou zvítězí! Pak je úspěch zaručen. Čemu věří hlava i srdce, to se děje... Přeju hodně štěstí a ať se tátovi brzy daří dobře!
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rakovina Močového Mechýře

Příspěvek od A(&F) »

Jindra J píše:Jinak sám trpím na migrény máte někdo s MMS a migrénama zkušenosti..
... s MMS ne-e, ale kotvičník zabírá spolehlivě ... viz http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=105295#p105295 ... :) ...

----------------------------------

... jinak co se týče Tvého primárního problému, prostuduj si aj ostatní vlákna zabývající se rakovinou ... pouze na samotné MMS bych v tomto stadiu již nespoléhal ... :? ...

... viz Rakovina - seznam vláken a příspěvků na FuP ... www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=120480#p120480 ...

... :bye: ... držím palce ... :good: ... Anri ...

------------
(pozn: ... pokud si kdokoliv vybaví další zdejší související vlákna či stěžejní příspěvky ohledně léčby rakoviny, dejte mi pls vědět, rád je tam doplním, ... thx)


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Káče
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 27 kvě 2013 15:23
Dal: 2 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Káče »

Dobrý večer, prosím zkušené..... nemáte zkušenosti s braním MMS/CDS a Iscadoru (přímo cílem na rakovinu slinivky) současně? Jestli Iscador neruší účinky MMS/CDS, popř. nešlo by to nějak zjistit? Tatka - rakovina slinivky - cítí se dobře, krevní obraz dobrý. Určitě půjdeme do MMS/CDS, ale rodina by ráda přidala i Iscador... ted nevíme... Mockrát děkuji za každý názor. Káče


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Iscador by se neměl tlouct, ale pro jistotu bych dávala s odstupem dvě hodiny od MMS. Tudíž ráno a večer. Ale nevím, kolik injekcí budete dávat a jak vám to bude vycházet.
Jinak, když chceš zjistit, jestli se MMS s něčím tluče, musíš si to změřit papírky Insta-Test.


stanulik
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: sob 18 kvě 2013 16:01
Dal: 9 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od stanulik »

So slzami v ociach musim oznamit, ze otec prehral svoj boj o zivot a vcera podlahol. Uz sa dalej netrapi. Odchadzal medzi svojimi a bez bolesti. Dakujem vsetkym za prejavenu podporu, vela som sa toho pocas jeho ochorenia naucil.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Je mi to moc líto. Drželi jsme mu všichni palce.
Odteď už bude držet ochrannou ruku nad váma zeshora, neboj, neopustí vás. Jako můj tatínek. V těžkých chvílích ho cítím u sebe a pomáhá mi i nadále. Jen ten smutek a bolest ustupuje pomalu.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od A(&F) »

to stanulik: ... prosím, přijmi mou upřímnou soustrast ... Anri ...

... doufám, že to teď nevyzní neuctivě, neb k těmto událostem patří i pochopitelný lidský smutek a stesk, ale snáze by Ti je mohl pomoci překonat Kotvičník ... www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=120509#p120509 ... :| ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
rojtice
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: úte 21 úno 2012 12:18
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od rojtice »

Pro Stanulika - chápu, co prožíváš - přijmi moji upřímnou soustrast. Mně odešla takto maminka v lednu. U ztráty těch, jež milujeme, bolest odchází velmi pomalu.
S upřímným pozdravem - rojtice.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“