Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Sama máš tu zkušenost, že se bolest objevila zpátky až za týden.
To znamená, že během týdne se stihne zub navrátit do zhruba původního stavu.
Z toho se dá usoudit, že není nutné vyplachovat každé 2 hodiny, ale bohatě bude stačit řekněme jednou nebo dvakrát denně, třeba u příležitosti čištění zubů. Za nějaký čas si zase můžeš ověřit pokusem, za jak dlouho se bolest vrátí, tedy pokud, a podle toho upravit "dávkování", to znamená snížit a nebo zvýšit frekvenci.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Daria Lori »

Máte zkušenosti s použitím MMS při transplantaci kosti - 1kg, titan....co na to imunita? nevyloučí kost? Jak pomoci při bolestech jinak?


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kutil »

hrozinka píše:....14dní jsem brala po dvou hodinách MMS a kloktala s MMS -okamžitě bolest přestala. Přestala jsem brát tedy MMS a ouha - do týdne je bolest zpět.
Ahojky,
na každýho působí mmsko trochu jinak :shock:
Já chytil akutní zánět zubu samozřejmě v pátek večer :bhead:
Nasadil sem Cláru, ale silnou tj. po hodině 3x6 kapek (pro někoho síla!), v noci opět a ráno taky. Zub se uklidnil a když se po obědě ozval tak dostal další Cláru. Tedy v součtu 72 kapek/24 hod :oops:
Od té doby pokoj (V neděli už nic) a když sem byl v pondělí u zubaře a drátkama mě čistil kanálky tak sem enem cítil že něco dělá. ŽÁDNÁ BOLEST :!: Já tím MMS ten zánět úplně odrovnal :pivko:
Vydržať
H.
PS- kdo není čisté používáním MMS tak ať to nezkouší! = silná reakce org. a herxka


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od A(&F) »

Mimo téma (offtopic)
... jelikož se nejedná o metodu léčení pomocí MMS, dávám to sem jako off-topic ...
hrozinka píše:Bolí mě při dotyku zablombovaný zub......
... viz http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=73644#p73644 , kdy tento postup vyzkoušel a popsal i Fox_25 v http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=116246#p116246 ...

... a pozor, ... tento způsob nejen utlumí bolesti, ale v mnohých případech je dokonce schopen i "vyléčit příčinu", ať už se jedná o různé části těla (tj. nefunguje to pouze na bolesti zubů, ale působí i na jiné další bolestivé příhody) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
hrozinka
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 28 úno 2013 10:51

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od hrozinka »

Díky za rady a běžím na odkaz. Zub už opět přestává díky mms bolet.


hrozinka
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 28 úno 2013 10:51

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od hrozinka »

Tak na odkaze jsem si moc nepočetla - tuto radu určitě zkoušet nebudu a jsem nekuřák.


indiga
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 30 zář 2010 8:35
Bydliště: Nové Zámky
Dal: 23 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od indiga »

poota píše:Při aktivaci kyselinou citronovou vznikají navíc citrany, které zjednodušeně řečeno ředí krev, což je při některých případech dobře a při jiných špatně. Proto se přešlo na aktivaci kyselinou chlorovodíkovou, jejíž "nespotřebované" zbytky působí příznivě na trávení.
Dalším stádiem vývoje je snaha o výrobu čistého chlordioxidu - CDS bez dalších příměsí, a to jeho rozpouštěním ve vodě.

Zdravím - poota
Ahoj Poota a čo si myslíš o zarábaní chloritanu s hydrogensíranom? Ďakujem indiga


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Chloritan používám jenom na akutní problémy a aktivuji ho kyselinou chlorovodíkovou.
Zatím nemám důvod přecházet na CDS ani na jiný aktivátor. Aktivovat lze jakoukoli kyselinou, takže se jedná jenom o to, jaké vedlejší látky kromě chlordioxidu vznikají. Ty mohou být různé a taky různá těla s různými problémy potřebují ty látky různé. Je tedy možné, že to budou zrovna ty potřebné, ale stejně tak je možné, a dokonce pravděpodobnější, že to budou spíš ty nepotřebné či dokonce škodlivé.
U CDS se ve vodě rozpouští snad jen chlordioxid, takže by to mělo být "čistší". Hydrogensíran jsem jako aktivátor nezkoušel.
Osobně se mi nezamlouvá ani výraz "aktivátor", když se jedná vlastně o neutralizaci.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od A(&F) »

Mimo téma (offtopic)
hrozinka píše:Tak na odkaze jsem si moc nepočetla - tuto radu určitě zkoušet nebudu a jsem nekuřák.
... jedná se těžké nepochopení ... :? ... vždyť netřeba být kuřákem !!! ... :roll: ...... jak je zmíněno v prvém odkazu, nervová zakončení postačí podráždit jakýmkoliv dýmem ... např. z doutnajícího konopného provázku, sušených bylinek, kousku dřeva, apod. ... tzn. nemusí to být nutně cigaretový dým !!! ...... a co se týče nekuřáků, tak na ně tato metoda působí mnohem efektivněji než na kuřáky, kteří jsou na dým v dýchacím ústrojí zvyklí ..... tj. u nekuřáků postačí expozice dýmem po mnohem kratší dobu ... :good: ...

... mmch, tuto metodu využívala i má přítelkyně (zapřísáhlá to nekuřačka) vč. několik jejích kamarádek v období "křečí v břiše" (v době, než začaly pravidelně užívat kotvičník, který jich definitivně zbavil nepříjemných MS bolestí) a nemohly si ji vynachválit ... ;) ... (vždycky mi říkala, "zapal si cigaretu a půjč mi ji" ... :D ) ...

-------------
PeS: ... tato metoda "odstranění bolesti" dokonce působí (nejen) na lehčí případy migrén (osobně odzkoušeno) ...... "podrážděním" (aktivaci) nervových zakončení totiž dochází v organismu k produkci přirozených opiátů (především endorfinů, jenž si tělo vytváří pro zmírnění následků větší fyzické námahy, dále enkefalinů, atd. ... více viz http://cs.wikipedia.org/wiki/Peptid ), které mají i léčivé účinky, na kterých však ale nevzniká závislost jako u jejich uměle vyrobených protějšků ...

... co myslíš, co je pro tělo méně škodlivé ??? ...... přirozené látky, které si tělo vyprodukuje samo ... :ethink: ... anebo uměle vyrobené chemické látky ??? (platí samozřejmě pro všechny průmyslově vyráběné "medikamenty", nejen pro MMS) ...

... :bye: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
JardaXXX
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 10 pro 2009 15:51

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od JardaXXX »

Muzete mi nekdo poradit zda je mozne pouzit MMS i na akutni epiglotitidu, porad se mi vraci zanet hrtanu co dva tydny, je to zpusobeno baketerii co napada zaklopku, spatne se mi s tim zije, dusnost, kasel, plice jak balon, bolesti kose, otresny, mohlo by aspon kloktani MMS pomoci?


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kutil »

JardaXXX píše:Muzete mi nekdo poradit zda je mozne pouzit MMS i na akutni epiglotitidu, porad se mi vraci zanet hrtanu co dva tydny, je to zpusobeno baketerii co napada zaklopku, spatne se mi s tim zije, dusnost, kasel, plice jak balon, bolesti kose, otresny, mohlo by aspon kloktani MMS pomoci?
Ahojky,
mmska postupně zabírají na móóc problémů :good:
Mě na plícní problémy (alergie na kouře ze sváření apod..) pomáhá dýchání dvoukapkovýho mmska s kys. citronovou.
Po aktivaci dvakrát až 3x nadýchnu nosem a zadržím dech, pak dvakrát do plic pusou a co nejdéle zadržím dech. Do zbytku doleju tak 1/2 deci vody a tím kloktám...
To kloktání by ti taky mělo pomoci ale nepřehánět to s počtem kapek. Do plic doporučuje Humble max. dvoukapkový MMS! na enem kloktání můžeš přidat. Jednou sem to s décháním přehnal a dva dny mě pak škrábalo v krku-grrr
Vydržať H.


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Zdravím všetkých, mám jednu rýchlu otázku. Musím si dať C-čko každý deň po ukončení MMS aktivovane HCL ? Niejako mám pocit, že mi C-čko nerobí dobre a nemám moc chuť ho brať. Ďakujem.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Milane, nemusíš. Řiď se tím, co ti tělo říká.


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Dík sisa :) MMS bude mať čo robiť, dostal som zaujimavú chrípku.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Milane, pak poreferuj. :-)


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“