Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Zorca
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: ned 03 úno 2013 12:42
Dostal: 8 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Zorca »

Děkuji za Tvůj čas.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Zorco, tady jsem našla:

Jak dlouho vydrží jednotlivé vitamíny v organismu?

Oblíbeným reklamním tvrzením firem, které v nabízejí pomalu vstřebatelné vitamíny je, že vitamíny se po několika hodinách vylučují z organismu a nutno je znovu doplnit, k čemuž je lepší pomalu vstřebatelná forma.

Není to pravda a je to jinak. Představte si válcovou nádobu, nahoře otevřenou, kterou zespodu napouštíte vodou. Voda plní nádobu zespoda a přetéká až tehdy, když projde celou nádobou. Podobně to je i s dobou setrvání vitamínů v organismu. Organismus vitamíny po určitou dobu skladuje a používá v metabolismu, a těch, co jsou nejstarší, se postupně zbavuje. Pokud přijme například vitamín C, tak se po několika hodinách objeví vitamín C v moči. Jenže to není ten vitamín C, který byl naposledy přijat, ale je to nejstarší („nejvíc ošoupaný“) vitamín C přijatý přibližně před třemi týdny a organismus se ho zbavil, protože dostal dávku nového vitamínu. Tak je to u všech vitamínů a bylo to prokázáno radioaktivně značenými vitamíny. Zásoba vitamínů (pool) v organismu je nejméně od několika dnů do několika měsíců až let, záleží na typu vitamínů a velikosti a stáří člověka.
4 - 10 dní se uchovává vitamin B1, biotin a kyselina pantothenová,
2 - 6 týdnů vitamin C, K, B2, B6 a kyselina nikotinová,
2 - 4 měsíce vitamin D a kyselina listová,
6 - 12 měsíců vitamin E,
1 - 2 let vitamin A,
nejdéle 2 - 5 let vitamin B12
Takže věřím J. Humblovi, který tvrdí, že MMS se s přírodními vitamíny netluče. A bude ti stačit ta hodina nebo půl hodina jako s jídlem. Myslím.


Zorca
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: ned 03 úno 2013 12:42
Dostal: 8 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Zorca »

Siso, moc děkuji za zajímavé informace. Myslíš tedy, že i když jeden z preparátu obsahuje kyselinu askorbovou, tak 2 hod. odstup před požitím MMS bude stačit? Nevím, na jak dlouho ty preparáty vystačí, ale zvažuji, že budu brát měsíc MMS bez všech vitamínu a po měsíci udělám pauzu cca týden a budu užívat vitamíny a ty kapky. Nerada bych ovlivnila působení MMS, přece jen se u mne nejedná o banální onemocnění. Teď zkusím přidat do každé dávky CDS 2 kapky DMSO a pak, pokud mi nebude špatně MMS2. Děkuji za reakce.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Zorco, pro jistotu dej 2,5 hodiny a s těma vitamínama je to rozumné na střídačku. :good:


stanulik
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: sob 18 kvě 2013 16:01
Dal: 9 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od stanulik »

takze ako som spominal mam choreho otca (rakovina pankreasu) tak davam predbezne info o ako sme na tom. Otec zacal chodit na onkologiu na infuzie (bol 2x), zobrali mu tam aj krv a vysledky mam pocit, ze primarku prekvapili. Bo pozerala na otca tak do pocitaca a zopakovala to parkrat a potom povedala, ze na ten jeho stav, ma celkom dobre vysledky. Ma nejake veci zvysene, co je pri chorobe jasne, ale este som tie vysledky nedrzal v rukach, takze neviem o co sa presne jedna. Primarka mu davala, ked bol na posudkovej komisii max. 2 mesiace a aj teraz sa ho opytala, ci si nerozmyslel tu chemoterapiu, otec jednoznacne, ze nie, tak povedala ze ma este casu, ze ma este 2 az 3 mesiace :) (aspon tak mi sprostredkovala mamina, kedze ona bola s nim vo vnutri)

Mne staci, ze vidim na ocovi, ze jeho farba sa zmenila, lebo bol bledy/bledozlty a teraz uz ma taku zdravsiu farbu, vidim, ze berie menej tabletiek od bolesti. Ked prisiel z nemocnice tak bral 3-4 novalginy cez den a tramal (kvapky) na noc. Z ambulancie kde liecia chronicku bolest dostal opiaty (tramal tabletovy) a sirup (peritol, vraj na podporu chuti do jedla). Ten sirup bral rano, rano vstal v pohode, ale akonahle ho zobral tak bol otapeny cely den. Takze sme to vysadili. Teraz vezme 1 max. 2 novalginy cez den, na noc tramal uz neberie. A vravel, ze sa uz vyspi aj na bruchu, co este pred nemocnicou a v nemocnici nemohol. Mal i zapal zaludka, tak predpokladam, ze uz i ten je vylieceny pomocou MMS.

Podarilo sa nam mu zmenit pH prostredie, pretoze mal ho nizke 6,2 - 6,5 niekedy skocilo na 6,8, ale nikdy cez den nemal zasadite. Teraz uz 2-3 dni ma cely den zasadite prostredie okolo 7,4 dnes dokonca aj cez 8, len moj indikacny papierik je len do 7,4 :)
Snazim sa mu davat jest zasadite potraviny, pije 2x do dna Tepperweinovu zmes (rano aj s Logulovym roztokom) a popija aj Fatru - ktora je zasadita. Zjest toho vela nezje, aj primarka vravela, ze ked zje 2-3 susta, ze uz to je velky uspech v jeho stave. Otec, ale cez den zobka nejake tie kusky ovocia (jablcko, hrozno, jahody) a zeleninu.

Davam mu pravidelne MMS (az na dni ked ide na infuziu, tka neberie celu 10tku, ale asi len tych 7-8 davok). Sme na 2x kvapkach, sem tam skocime na 3x, no po par hodinach na 3 mu zacina byt blbo. Ale skusam stale sa pomalicky na tych 3 dostat. A pridam aj MMS2.
Berie vitaminy D-3 (4000ui), E (400mg), Selen, Zinok, Magnezium a vitamin C. Dnes som zacal mu davat aj pankreaticke enzymy, berie aj cagu a dnes mu dam aj reishi, maju mi priste aj betaglukany, tak aj tie mu dam.

Su to vsetko male krociky / uspechy, ale su motivujuce.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Stanulíku, konečně taková supr pozitivní zpráva, jak tady už dlouho nebyla. :good: :eclap:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od poota »

stanulik píše: Sme na 2x kvapkach, sem tam skocime na 3x, no po par hodinach na 3 mu zacina byt blbo. Ale skusam stale sa pomalicky na tych 3 dostat.
Jestli snáší dobře po dvou kapkách, tak se na nich drž - je lepší, když může brát trvale ty dvě, než to se třemi "přešponovat" a muset vysadit. Jeho tělo samo naznačuje, na co mu ještě síly stačí a co už by na něj bylo moc.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od LenkaX »

Stanuliku také se připojuji k velkému aplausu a jsem přímo nadšená. Jooo někdy se to sejde ,že je příznivě nakloněn jak pacient tak i osud a podmínky .Vydržte, tatínek je mladý má velkou šanci :-).L.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
pema
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 20 čer 2013 16:07

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od pema »

Zdravím,

dne 21.5. jsem se dozvěděla, že mám lymfom, pak to mělo rychlý spád, biopsie - nyní jsem 14dní po operaci. Histologií byl zjištěn nádor ganglioneurom retroperitonea...(část nádoru odebraná od nadledvin, aorty a žaludku).
Četla jsem hodně o MMS, sodě s javorovým sirupem, konopí a HCL, dieta pátera Ferdy. Ale mám v tom už zmatek... chtěla bych proto poprosit o radu.

Zajímalo by mě, jestli je možné všechny tyto alternativy zkoušet zároveň nebo jestli se navzájem vylučují. Nebo máte nějaký jiný typ léčby? Co by bylo nejvhodnější na tento typ nemoci? Budu vděčná za jakékoliv rady, které mi dáte...
Dále by mě zajímalo, jak dlouho mohu mít uskladněné aktivované MMS 1?

Děkuji všem za rady a porady...


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od poota »

Kúra pátera Ferdy se nesnáší s kouřením, chemoterapií a s léky, ovlivňujícími krvetvorbu.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
dancaa
Starší člen
Příspěvky: 132
Registrován: úte 20 zář 2011 22:25
Dal: 33 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od dancaa »

asi bych se dala na MMS, VMS nebo PMS (formou tobolek - sama používám) a k tomu přidala joalisy přinejmenším lymfatex


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Já bych kombinovala MMS a její odnože, DCA, autopatie. Samozřejmě dieta, odkyselování.


stanulik
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: sob 18 kvě 2013 16:01
Dal: 9 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od stanulik »

chcem sa opytat, moze prechodne MMS skreslit vysledky krvi ? napr. ze patogeny sa nicia a vyplavuju sa vsetky skodliviny do krvi, pretoze otcovi boli pred 2 tyzdnami robene krvne testy a oproti tym, co boli robene v nemocnici su tie onkomarkery sialene.

CA 19-9 bola v nemocnici okolo 80 a teraz >10000,00 (neviem ci sa im nesmykla desatinna ciarka, no bolo tam napisane, ze opakovana analyza)
CEA mala v nemocnici hodnotu okolo 2 a teraz 184

Otec pokym isiel na testy bral MMS necele 3 tyzdne z toho 14 dni 10 hodin. A nezda sa mi, zeby bolo mozne, aby sa za 3 tyzdne zhorsila tak krv. Otcovi chcem urobit CDS, pretoze ma problem brat 3 kvapky, zoberie ich mozno 5-6 krat a mu je zle, niekedy vracia a hnackuje. Ak mu dam MMS2 (cca 1/4 az 1/3) tak mu je nevolno do par minut a uz vracia. Neviem, mozno mu davam velku davku MMS2 na zaciatok.


betynka
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 25 čer 2013 13:43

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od betynka »

Dobrý den, mám dotaz, moje kamarádka má rakovinu slinivky s metastázemi do jater, cítí se zatím celkově dobře, jí, ale kvůli hodně kontrastním látkám při všech vyšetřích ji akutně selhali ledviny, chodí nyní na dialýzy - ledviny se lepší, prognoza je, že se ledviny snad rozjedou. Chci se zeptat, zda je možné začít s koupelemi a braním mms, cds a mms2 i nyní při dialýzách? samozřejmě hodně pomalinku....jak pomalu?? bojím se, aby se začalo včas... mockrát děkuji bety


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Batles »

Napíši Vám přes SZ.
Batles


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“