Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
hbruno
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 10 dub 2013 11:28

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od hbruno »

Chci se zeptat zda má někdo nějakou zkušenost (přednostně Vaclava Grundela)s kombinací MMS a půstu?Je nějaký problém při braní MMS na lačno?Nebo úplně bez jídla??


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Batles píše: ........Mimochodem, prováděl jsem několik podrobných testů pro srovnání účinků MMS1(aktiv. s HCL) a CDS hlavně u rakovin a je jedno kde sídlí nádor a metastázy, včetně Crohnovy choroby. Výsledky byly velmi podobné s rozdíly pouze v procentech, nikoli v desítkách procent. Projevilo se i zatěžování např. jater a střevního traktu :) . Máme v každém případě v rukou úžasné zbraně :hip: Jediné, co se výrazně lišilo, bylo dávkování, aby to vedlo k úspěchu - tohle bylo též velmi zajímavé :P.....

......Dále jsem testoval MMS1 i CDS na likvidaci nalezených plísní, virů, bakterií a parazitů. Některé parazity to doslova převálcovalo, ale s některými to hnulo podstatně méně. Zabralo však něco jiného. Nemám moc v oblibě tvrdou chemii včetně antihelmintik, protože se u mne objevují lidé přicházející od brněnské odbornice na parazity a jsou až neskutečně oteklí a plní tekutin mimo tkání. Proto říkám, že je EAV jedinečná metoda, která ukáže skutečný stav všech hlavních orgánů a podle výsledků se pak teprve můžou nasazovat různá léčiva a je to takto daleko bezpečnější - EAV zabere jen několik minut.
Mohl bys, prosím, vysvětlit ohledně toho dávkování (první odstavec) a v tom druhém odstavci by mě zajímalo, co zabralo na parazity a proč jsi odpůrcem chem. léků proti nim.
Děkuji.


dragon
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pát 13 dub 2012 11:38
Dal: 84 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od dragon »

Ahoj, jen ve "stručnosti" můj názor k Batlesovu příspěvku (jídlo vs. nemoci). I když Batlese velice uznávám a sám používám jeho doporučené metody, nedá mi to nezareagovat.... Protože citace pochází od makrobiotické ikony p. Průchové tak mi nedá reagovat a přispět do diskuze s vlastní zkušeností ohledně náhledu do MB. Moje setra měla karcinom tlustého střeva. Po počátečním prozření ohledně klasických metod jsme přešli na řešení problému alternativou. Informací v začátku pro zvolení té zaručeně správné varianty léčby bylo málo a shodou okolností makrobiotika byla cesta, ve které se sestra našla a po absolvování kurzů a setkání s lidmi, kteří se makrobiotikou vyléčili i z rakoviny začala procedůra. Ze začátku to vypadalo dobře, ale potom nastal pomalý propad, který se projevoval stále jasnějšími příznaky, že situace je horší a horší. Postup jsme konzultovali s uznávanými makrobiotiky. Už v začátku mě zarazil distancující se přístup od okamžiku, kdy se objevili první subjektivní potíže oproti očekávání. Další zarážející věc bylo, že pokaždé, když se objevila nějaká komplikace tak při konzultaci došlo slušně řečeno formou krajně neetickou k svedení viny na sestru, že určitě udělala něco špatně a udělala nějakou stravovací chybu a proto se to vyvíjí tak špatně. Postrádal jsem jakoukoliv logickou úvahu, poučení se z vývoje nemoci a navazující změnu přístupu v léčebné makrobiotice. Prostě na straně makrobiotiků chyba neexistovala, chyba byla jen na straně léčeného. Vrchol byl v okamžiku, kdy stav už byl opravdu zarážejícím způsobem špatný (extrémní podvýživa během cca 1 měsíce) a po neustálých ujištěních, že tělo se dostane na dno a pak se odrazí a vše se začne zlepšovat jí byla nastavena rýžová dieta. Tělo už to neutáhlo a přišel kolaps. Po racionální domluvě a částečném zotavení se v nemocnici jsme nastavili úplně jiný přístup a po zjištění informací o mms, konopí (fénixovy slzy), paraziti - jsme se vydali další cestou. Stav se radikálně zlepšil, konzultovali jsme formu stravování a z MB nechali vyhovující věci, na základě špatných zkušeností jsme však od ortodoxní léčebné MB ustoupili. Stav nemoci se nám díky časové ztrátě zvolením špatné léčebné metody nepodařilo zvrátit a sestra svůj boj nakonec prohrála. Z této zkušenosti pro mě plyne, že MB ano, ale v upravené podobě dle individuálního problému jako forma stravování při léčbě MMS a jinými metodami nebo k vyléčení méně závažných nemocí na které MB stačí. Když jsem řeši, kde mohlo dojít k chybě, nejvíc logický mně přišel názor, že MB není špatná metoda, ale v dnešní době nejsme z MB stravy schopni dostat takovou energii a látky, na kterých je MB léčba založena (chemie, životní prostředí, špatné zemědělství atd.). Další příklad: Jarda Zajíček ze stránek zdraví a-z píše, že se na něho obrací makrobiotici, kteří si neví rady v jejich problému, MB jim nefunguje, pak se zjistí, že jsou plni plísní. To jsou ukázky, podle kterých je vidno, že není dobré vše zatracovat ani ničemu 100 procentně podléhat, je třeba si věci přebírat (nejlépe vyzkoušet) a to přínosné použít. Ať tato tabulka vypadá jakkoliv tak moje zkušenosti s makrobiotikou jsou takové jaké jsou a lidé co ji napsali jsou mírně uzavřeni ve svém vakuu poznání bez patřičného nadhledu a srovnání, proto ji rozhodně nemůžu brát jako dogma. Toliko můj názor.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Ono s tou makrobiotikou je úplně stejná potíž jako s homeopatií - obě fungují bezvadně, ovšem jenom pokud se dokáže vybrat přesně to správné - a to je právě nesmírně obtížné a vyžaduje to zvládnout nejenom veliké množství informací a správně je dešifrovat, ale nejspíš k tomu mít ještě taky veliké štěstí.
Takovéhle metody prostě nejsou vhodné pro nás laické uživatele.
My potřebujeme metody, které fungují "svou vlastní inteligencí" nezávisle na našich znalostech a nebo dovednostech. Takových sice není moc, ale dá se říct, že těmto podmínkám vyhovují půsty, MMS či VMS, HCl, živá a mrtvá voda, urinoterapie a autopatie. Možná se to nezdá být moc rozsáhlý arsenál, ale myslím, že se s ním dá dopracovat k trvalému zdraví, pokud se nejedná zrovna o nějaký velký problém "za minutu dvanáct".
Při troše dobré vůle lze ještě zařadit do seznamu různé očistné kúry, které sice už vyžadují přesný návod, ale jsou relativně snadno proveditelné i v domácích podmínkách.

Tím chci říct, že máme dvě cesty - buď používat to, na co nám naše znalosti spolehlivě stačí, a nebo si k používání složitějších metod napřed osvojit k tomu potřebné znalosti.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

sisa píše: Mohl bys, prosím, vysvětlit ohledně toho dávkování (první odstavec) a v tom druhém odstavci by mě zajímalo, co zabralo na parazity a proč jsi odpůrcem chem. léků proti nim.
Děkuji.
Ahoj,
vysvětlit dávkování by zabralo moc času, takhle to nejde. Telefonem jo, ale ten sem nedám :laugh:
Proti antihelmintikům nic nemám, ale proti způsobu likvidace zjištěných patogenů a parazitů bez jakýchkoli znalostí funkčnosti orgánů v těle. Jak jsem psal, vyšetření AEV trvá 5 minut a poradce spolehlivě vidí, jak to je a co si tedy může dovolit nasadit. Zda antihelmintika natvrdo, nebo začít jinak..
Možností je několik: začít s CDS, nebo MMS1, nebo WormExtraktem, nebo plazmou či zapperem, nebo kombinací předcházejících a pak antihelmintika. To potom nebudou někteří lidé celí oteklí! Napravit tento stav už taková sranda není, celá léčba se tím velmi prodlužuje a přitom se tomu dá snadno předejít. Změřením EAV :!: 5 minut.
Hezký večer,
Batles


sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sirius01 »

"Změřením EAV - 5 minut" myslíš automat (Oberon, Metatron, BicomOptima apod. nebo F-Scan) ? Se Salvií by to snad za tak krátkou dobu nešlo. Můžeš to, prosím, upřesnit? Díky


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Já si myslím, že makrobiotiku srovnávat s homeopatiií nelze. Jednak homeopatie je bioinformační medicína a makrobiotiku , si myslím, s dnešními potravinami praktikovat nelze. A při život ohrožujících nemocech bych se bála jenom na ni spoléhat. Samozřejmě , strava je velice důležitá, musí se upravit, nevhodné věci vyloučit, ale je to jen jeden z faktorů.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

sirius01 píše:"Změřením EAV - 5 minut" myslíš automat (Oberon, Metatron, BicomOptima apod. nebo F-Scan) ? Se Salvií by to snad za tak krátkou dobu nešlo. Můžeš to, prosím, upřesnit? Díky
Oberon, Metatron, BicomOptima apod. nebo F-Scan - tohle ne, žádný automat :!:
Konkrétně přístroje k EAV tomu určené tak jak je vytvořil Dr. Voll, tj, pořádná stupnice s citlivou ručičkou, s možností kalibrace, rozsahem 5 kiloohmů až 2 megaohmy a samozřejmě důkladné znalosti standartizovaných hodnot včetně pozorování rychlosti vzestupu, udržení se na určité hodnotě, za jak dlouho pokles atd atd.
Jeden bod se měří max 1-2,5 vteřiny, jinak dojde ke zkreslení údajů. Během těchto vteřin je vidět vše důležité. Hlavních těch nejdůležitějších bodů je 20, tak jsou obsaženy všechny orgány včetně funkce 1.5. a 7. čakry, které vypovídají o rozvodu či stagnaci energie po celém těle. Vůbec není třeba měřit 40 bodů, pokud chci poznat energetické schopnosti zpracovatelských a vylučovacích orgánů.
No a o to především jde.
Těch přístrojů je určitě celá řada, kdo se chce naučit, určitě najde. Ne ale přístroje s řadou blikacích světýlek a různými omezovači atd.
Znám konkrétně 2 typy. Akudiast I a Akudiast II. Dělám s Akudiast II. Dloholetou praxí se dá poznat zda jsou orgány iritovány až v zánětu, nebo naopak slabé až vypnuté a neplní funkci....velmi vážný stav
Tuhle metodu mne zaučila MuDr Eva Lányová z Rosic u Brna asi před 15ti lety. Další studie a učení se bylo pouze na mně :D
Takhle funguje klasická metoda EAV. Necelých 5 minut.
Batles :D


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Nepáči sa mi, že dnes sa už začína liečiť len cez telefón, lebo je to Smart :evil_vm: Rôzni výživoví poradcovia sľubujú za stovky eur úžasné výsledky. Ale jediný výsledok je ten, že Vás len ošklbú o peniaze a dostanete sa do väčších psychických problémov. Dnes mi o tom hovorila moja žena, ako ju jeden taký výživový poradca namotával na rôzne "čínske" bylinky. Keď mu trpezlivo vysvetlila, že za uzdravovanie formou hladoviek a čínskych byliniek len cez telefónne konzultácie nieje ochotná platiť stovky eur, ponúkli jej, že ju zaradia do zlosovania a môže vyhrať bezplatnú výživovú terapiu.
Manželka mi doslova vyrazila dych odpoveďou - ja tomu neverím, tak načo by som chcela vyhrať niečo, čo by mi bolo k ničomu. Do zlosovania dajte niekoho, kto Vašej terapii verí, možno mu to pomôže.
A má pravdu. Presne tak je to aj s makrobiotikou, homeopatiou, alebo inou alternatívou.
Jednoducho ak má pacient pochybnosti o tom, že mu niečo pomôže, môže to byť aj svätená voda a žiadne liečenie sa konať nebude. V opačnom prípade ak je pacient hlboko presvedčený, že cmúľanie nejakého obyčajného kamienka trikrát denne ho vylieči, tak je schopný poraziť akúkoľvek chorobu.
Je to hlavne o myslení. Na čo myslíme, to sa aj stane.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Mischel
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 06 čer 2013 21:23

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Mischel »

Pekny vecer :-).Mam dotaz ohledne rakoviny.Tatka ma "chripku" v mekke tkani v ustech.Krev ma ok ze by ji mohl darovat,pry to ale nic neznamena.Chemo a ozarky odmitl.Najel na MMS.Bere ho necele dva mesice.Bere 4-5kapek co hodinu(10krat).Nador pod jazykem byl pry cerny.Ted je svetlejsi.Boule v urovni mandli ma na obou stranach mensi!Bolesti mel za tu dobu cca 5krat.No ale onkolog v Ol byl neprijemny.Nebyl ochotny nechat udelat nejake vysetreni at muzeme zjistit jestli se neco odhrava nebo ne.Nevite jestli ma na to tatka narok?Pry skoro vubec nezalezi na tom jestli se lide leci normalne nebo alternativni lecbou,ze to zalezi na onkologovi.No a ten tatkovi rekl,ze kdyz tam nalez byl tak je tam i ted!Zkratka potrebujeme zjistit co se s tou "chripkou"DEJE!!!Nevime kam se obratit.....Diiky M


Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od arabela777 »



Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od A(&F) »

Mischel píše:..... onkolog v Ol byl neprijemny.Nebyl ochotny nechat udelat nejake vysetreni at muzeme zjistit jestli se neco odhrava nebo ne. Nevite jestli ma na to tatka narok? ...... Nevime kam se obratit.....
... nárok na vyšetření samozřejmě má ... obraťte se proto na jiného onkologa a narovinu mu vysvětlete nastalou situaci ... a zároveň také podejte u ČLK stížnost na toho prvního, co vás odmítl ...... s takovýmto přístupem se musí jednou pro vždy zatočit !!! ...

... přeji mnoho sil a štěstí ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Mischel, to, že onkolog odmítl udělat vyšetření, je pro vás dobré znamení, děje se tam něco dobrého a on to ví, ale děje se to bez něho a to nedokáže jeho nabubřelé ego skousnout. Udělejte tak, jak radí A(&F).


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Hela »

Zkusila bych nějakého detoxikačního poradce (nejraději takového, který měří parazity). Ten dokáže zjistit přesně, co a ve které tkáni je.


erikozo
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 07 čer 2013 21:37

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od erikozo »

ahojte nasiel som toto forum je to tu zaujimave aj roztok mms dost som otom precital aj tu stale citam prispevky a skusenosti snim.
K mojmu problemu:
Mesiac dozadu som mal crevnu virozu trvala asi 3 dni mal som aj teplotu citil som sa dost zle slaby unaveny..
Viroza presla no zacali sa mi traviace problemy sbusenim srdca zasa mi byvalo zle slabost unava nechut do jedla kyselina v ustach. Zacal som chodit po lekaroch aj na gastro som bol.Odbery krvi ekg sono a vysetrenie zaludku dopadlo dobre.Zaver gastroenterologa je reflux a zapaleny zaludok oslabene creva.
Predpisal mi kinito a helicid po tyzdni mierne zlepsenie ale potom zasa navrat kpredoslemu stavu.
Buchanie srdca nemam kyselinu v ustach tiez nie(asi vdaka helicidu ktory mi ju celu znicil aspom tak som sa docital)najhorsie je ze mi nechuti jest a rano mavam nutkanie na vracanie mam pocity ako keby mi netravilo respektive velmi pomaly. 3tyzden aloe gel trochu sa mi polepsilo ale aj tak to stale neni dobre. Za ten mesiac som schudol 8kg. Nejem mastne tazke jedla drzim sa lahkych jedal mlieko a mliecne vyrobky a sladkosti som vypustil tiez.
Neviem cim mam zasa nastartovat ten zaludok uz som ztoho na nervy co by ste mi radili mam vyskusat mms??
Popripade kto ma alebo mal problemy ako ja kludne piste DIIIK


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“