Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Doplňovat křemík je možné také kaolínem neboli bílou hlínou. Doporučuje to Naděžda Semjonová ve své knize "Očistit od parazitov". Bohužel to česky nevyšlo, pokud vím. Říká tam, že paraziti křemík spotřebovávají, proto se ho potom v těle nedostává. Ve svém sanatoriu, kde zbavuje lidi parazitů, dává každému novému příchozímu klientovi 250 g kaolínu (na kúru). Doporučuje brát 1 čajovou lžičku do vody denně mimo jídlo. Kaolín je možné sehnat v lékárně. Chuťově je to docela příjemné, brala jsem ho, když mi po albendazolu padaly vlasy. Pomohlo to.


SIRAH
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pon 03 čer 2013 16:40
Dal: 3 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od SIRAH »

Anreas Kalcker píše,že KŘEMELINA se bere 2krát denně ráno a odpoledne čajová lžička při jídle, nejlépe v tekuté formě.Léčba KŘEMELINOU by měla být prováděna 18dnu každý den a také by se neměla užívat pruběžně,ale jen s přestávkami,pochopila jsem to tak,že prvních 18dnu v kuse beru,pak nějaká přestávka 21 dnu,a pak se bere 10dnu,zase přestávka a dalších zase 10dnu budu brát,ale nevím to jistě.
upozornuje na duležitost klystýru MMS nebo CDS provádět od druhého dne odčervování denně asi jako s tou křemelinou a pak později s odstupem 3-4dnu.
Jinak JEŠTĚ NĚCO O KŘEMELINĚ,koho to zajímá-
Rozsivky jsou jednobuněčné organizmy,které žily před 300 miliony let v oceánech.Z křemičitanu získávaných z mořské vody si tvořily jemnou skořápku.Když odumřely,ukládaly se jejich mikroskopické skořápky na dně moře.Během staletí se jich uložily až tisícimetrové vrstvy.Po ustupu oceánu se tyto vrstvy ocitly na souši a společně s mušlemi tvoří křídové utesy a prášek jako rzsivková puda.
Je to NETOXICKÝ neutrální materiál obsahující minerály, jako mangan,magnézium,železo,titan,vápník,křemičitany a další.Z rozemletých skeletu rozsivek se stávají mikroskopické ostré křemíkové jehličky škodící PARAZITUM,HOUBÁM,KVASINKÁM,ČERVUM a AMÉBÁM.Nejsou nebezpečné lidem ani jiným živočichum.
toto je z knihy Jima Humbla.


zina
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: úte 04 čer 2013 11:48
Dal: 7 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od zina »

Mirka z videa
ak si tu nahodou registrovana,napis mi,prosim spravu,chcela by som poradit,ako si sa zbavila opuchov tvare?
Inak velka vdaka,za to verejne vystupenie.


Memphis333
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: úte 20 lis 2012 9:18
Bydliště: Zlate Moravce
Dal: 10 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Memphis333 »

ja uz idem aj albendazol a praziquantel a nic necitim je to mozne ? ani na ivermectin a hetrazan som nemal reakcie.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od kutil »

Memphis333 píše:ja uz idem aj albendazol a praziquantel a nic necitim je to mozne ? ani na ivermectin a hetrazan som nemal reakcie.
Tož včil nevim :shock:
Jestli to néni tim že si ČISTÉ - bez parazitů :laugh: :laugh: :laugh:
Šťastný to člověk ...
H.v.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Taky jsem při braní antihelmintik neměla reakce a přitom jsem parazitů měla hromadu. Záleží na tom, kde jsou, kolik jich je, jak se s tím tělo vypořádá.


Anveno
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 22 led 2013 21:23
Dal: 28 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Anveno »

Nevím, jestli to patří právě sem....
V souvislosti s povodněmi už začínají inforovat o invazi komárů, v článku se mimo jiné zmiňujou také o přenosu malárie, což je novinka, zatím jsem v maistreamu o přenosu malárie komárama nikdy nečetla...
http://www.novinky.cz/vase-zpravy/praha ... amita.html


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Memphis333 píše:ja uz idem aj albendazol a praziquantel a nic necitim je to mozne ? ....
Je třeba se dívat na širší spektrum činnosti antihelmentik v těle. Ona herxka je jeden aspekt a bude záležet, kde jsou paraziti usmrcováni. Pokud ve střevě, není to veliký problém. To už je v podstatě "žumpa" a obsah jde dost rychle ven. Pokud jsou usmrcováni ve tkáních, je to naprosto jiné kafe. Tam mrtvé, nebo zneschopnělé parasity musí tělo rozložit a tudíž nějak strávit a to mimo žaludek, a pak ještě co je nepoužitelné a vlastně jedovaté odstranit. To je fuška.

Jenže pak je ještě chemický účinek, který je sice pro průměrného člověka velice snesitelný, ale zase bude záležet na jedincových osobních chemických metabolických vztazích a jeho vztazích k bakteriálním a virovim chronickým infekcím které má a jejich stadiu a lokalitě. Nelze očekávat, že na ty antihelmentika budememe už po chemické stránce reagovat průměrně.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
jirik.tk
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 28 kvě 2013 7:51
Bydliště: Znojmo, Brno
Dal: 6 poděkování
Dostal: 196 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jirik.tk »

Anveno píše:Nevím, jestli to patří právě sem....
V souvislosti s povodněmi už začínají inforovat o invazi komárů, v článku se mimo jiné zmiňujou také o přenosu malárie, což je novinka,
Přenáší ji komár rodu Anopheles. Za dob mého dětství (to je už hodně dávno) se tomu na jihu Moravy říkalo "valtická horečka". Pak byl tento komár údajně (!) zlikvidován, možná jo, ale v souvislosti s oteplováním se k nám mohl rozšířit z teplejších krajin. Také jsem zaslechl, že brněnská "parazitoložka" ing. hana Bláhová tu a tam nějaké původce malárie lidem vytestuje (přístrojem Salvia)


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Bombardování parazitů plazmou

Příspěvek od Batles »

Delší dobu jsem zanedbával svoji manželku, tak jsem si ji posadil na Oberon a začal pátrat po mikroorganismech.
Bééééé :bhead:
Mimo jiné jsem vytestoval 2 druhy Plasmodií v slušném množství :!:
Vytvořil jsem program podle Crafta, protože programy z CAFL nějak nechtějí fungovat, hlásí to profesionální poradci.
V podvečer jsem asi dvě hodiny ženušku plazmoval, jojo plazmoval, nedělejme si z toho srandu :laugh:
Ráno měla pěknou angínu, průjem a točila se jí hlava. Během dopoledne jsem ji pěkně stabilizoval vypitím půl litru Mořské vody....
Řekl bych, že Craftovy frekvence provedly přímý zásah plasmodií :!: Každou frekvenci jsem jel osm minut.
Batles :D


dancaa
Starší člen
Příspěvky: 132
Registrován: úte 20 zář 2011 22:25
Dal: 33 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od dancaa »

Batlesi, napíšeš prosím, jaké plasmodium a frekvenci, vyhnalo to plasmodia ze všech orgánů ?


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Batles »

Frekvence od Crafta na likvidaci 4 druhů plasmodií:
13692.19
13812.5
13909.38
18535.72
18570.57
18610.4
Jedná se o Subharm.frekvence. Ještě jsem si je pro jistotu rozšířil o Skalární. Likvidoval jsem tím plasmod. falciparum a vivas(x).
Každou frekvenci jsem nechal běžet 8 minut.
Batles :D


zina
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: úte 04 čer 2013 11:48
Dal: 7 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od zina »

Memphis333 píše:ja uz idem aj albendazol a praziquantel a nic necitim je to mozne ? ani na ivermectin a hetrazan som nemal reakcie.
ani ja som nemala ziadne reakcie na ivermectin a hetrazan,pritom filarie zostali,,,


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od MIRKO »

Nevíte prosím někdo, zda nový GSE extract /od fa.Nutribiotics/ má stejnou účinnost a kvalitu
jako ten starý, který byl hořký? Děkuji.


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Hela píše:Kaolín je možné sehnat v lékárně.
Jen upřesním, kdyby to chtěl někdo kupovat, protože se mi stalo, že podruhé mi v lékárně prodali kaolín s označením: Neužívat vnitřně.
Prodává se pod názvem Kaolinum ponderosum a má být pro vnitřní použití. Prášek pro vnitřní použití je bílý a jemně mletý, ten druhý našedlý a hrubší.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“