Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od xdraho »

Každý jsme jiný a tak i množství MMS musíme upravit podle svého.
Dědo, buď tak hodný a vyzkoušej aktivací pomocí hydrogensíranu sodného.
Když máš ten svůj organizmus tak pěkně "okalibrovaný" :D
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=3427
Dám skoro ruku do ohně, že těch kapek chloritanu aktivovaných tímto způsobem sneseš daleko více.
Jestli se ti nechce ten hydrogensíran sodný shánět, tak ti pošlu lahvičku už naředěného. Chceš? Pokud ano, ozvi se mi.

Zdraví
Drahoš


Bauča
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 17 bře 2013 8:38

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Bauča »

Prosím Vás, máte frekvence na Plasmodium Ovale? Nemohu je nikde najít. Vy jste je tady zveřejňovali, ale je jich tam více a nevím na které typy jsou. Mám Vivax a Ovale, kdyby měl někdo vyzkoušené tyto dvě prosím napište mi sem frekvence. Děkuji moc :)


marlenka
Stálý člen
Příspěvky: 76
Registrován: pon 28 zář 2009 17:06
Dostal: 16 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od marlenka »

Bohužiaľ,na plasmódiá akéhokoľvek druhu či to je vivax alebo ovale frekvencie nezaberajú.Aj tie spoľahlivé,ktoré ževraj fungujú,sú neúčinné.Takýto istý postreh má aj Ing.Bláhová a bohužiaľ aj viacerí terapeuti na Slovensku.Treba sa prelievať MMS-kom a pozrieť všetky orgány,kde plasmódiá sú a postupne ich drenážovať,orgán po orgáne.MMS zabije maláriu v krvi a v lymfe a v kombináciami so špeciálkami na plasmódiá a drenmi sa dá malária celkom dobre zvládnuť.
Veľmi dôležitý je aj dobrý psychický stav,odporúčam meditácie alebo nejaké psychické cvičenia.Do pozornosti tu tiež dávam knihu Léčebný kód od Loyda.Nechcem robiť reklamu na túto knihu,ale je fantastická a keď ju človek pochopí a bude praktikovať rady z nej,čoskoro sa zbaví aj iných chorôb nielen malárie a parazitov.Tí,ktorí nepoznáte vyskúšajte,stojí za to si ju kúpiť a nie je ani drahá.(sú to veľmi dobre investované peniaze).
Držte sa.
Marlenka.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Alexander Loyd - Léčebný kód

Příspěvek od poota »

Než vám knížka přijde:
http://www.phoenixcasopis.cz/component/ ... rovni.html

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Frekvence na plasmodia uvádí Craft na této straně - 4. příspěvek od konce (bohužel se mi nedaří odkázat přímo na příspěvek):
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... start=2145
Jinak by mě docela zajímalo, jestli je tady ještě někdo, kdo se plasmodií zbavil, nebo aspoň někoho takového zná.


dancaa
Starší člen
Příspěvky: 132
Registrován: úte 20 zář 2011 22:25
Dal: 33 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od dancaa »

Palo píše:Vypadá to, že na Plasmodium Malariae a Ovale mě stačilo na likvidaci pár dní s tobolkama extraktu z Artemisia annua (Artemisinin) + pár tablet Betain HCL... Ale pravda, že jsem to bral zase "po svým" ;)

Zrovna se na mě pokoušela vlézt chřipka nebo co, a tak jsem si dala dneska asi 5x PMS a snad se to zastavilo....
Palo chtěla jsem se zeptat, když přidám do tobolky s betainem HCL množství chloritanu jako zrnko rýže,
kolik kapek chloritanu to vlastně je v přepočtu cca ?
Chtěla bych pomalu navyšovat, jen to nechci přehnat...
Ještě mě zajímá artemisia annua, kde jsi ji sehnal ? Díky Dana


Sorry, zdá se, že nedávám citace :smoke:
Edit: oprava citace - poo.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

dancaa píše:Palo chtěla jsem se zeptat, když přidám do tobolky s betainem HCL množství chloritanu jako zrnko rýže, kolik kapek chloritanu to vlastně je v přepočtu cca ?
Ještě mě zajímá artemisia annua, kde jsi ji sehnal ?
Zrnko rýže může odpovídat 3 kapkám chloritanu sodného.
Tobolky s extraktem z pelyňku ročního sháním v zahraničí, např. jsem párkrát bral zde:
http://www.drvita.com/p-1324-doctors-be ... sinin.aspx


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Napsala mi jedna osůbka, že jí poradce naměřil hromadu věcí, včetně plasmodií a filárií. Poradce chce nejprve zlikvidovat plasmodia a filária, ale vypadá to, že hlavní zdravotní potíže způsobují jiné potvůrky. Měření je až za dlouho. Poprosila mě o návod na Albendazol a Praziquantel, doplnil jsem ještě Ivermectin, jelikož v kombinaci s Praziquantelem zabírá velmi dobře. Pokud organizmus obsahuje plasmodia a filárie s tím, že chceme likvidovat jiné potvůrky, je třeba zvýšit dávky, aby byly účinné.
____________________________________________________________

Poradci běžně takto postupují. Je to kvůli tomu, že filárie a plasmodia částečně blokují likvidaci ostatních potvůrek, takže je třeba dávat vyšší dávky. Albendazol se užívá ideálně s něčím mastnějším, spíše živočišného původu - sádlo, máslo apod. Doporučuji první den 1 tabletu, druhý den 2 tablety a třetí den 3 tablety. Po týdnu se opakuje to samé. Celkem tedy 18 tablet.
Praziquantel je na váhu, jedna tableta (dělitelná na čtvrtiny) je na 40 kg váhy, čtvrtina tedy na 10 kg váhy. U lidí s filáriemi a plasmodiemi lze vystoupat až na dvojnásobné množství. Doporučil bych první den poloviční dávku dvakrát denně, další den to samé, následující den celou dávku, opět dvakrát denně, dva dny a třetí den 1,5-násobek dávku na váhu. Po týdnu opakování 1,5 násobku dávky na váhu, 2 dny. Zde si budete muset spočítat množství podle váhy. Často bývají velmi dobré výsledky, když se s Praziquantelem kombinuje ještě Ivermectin. Používáme veterinární Ivermectinový gel, který je velmi kvalitní a cenově dostupný. Na balení se píše, že to nesmí užívat lidé, ale máme to vyzkoušené. Ivermectin bych doporučil kombinovat s Praziquantelem až druhou dávku, ale první dávku lze si vzít po první várce Praziquantelu, po denní pauze.

Takže když bych to měl rozepsat na dny, vyšlo by to nějak takto:

(předchozí dny MMS+HCL, hřebíčková kúra, event. Joalisy na pročištění)

1. A 1× 1 tbl.
2. A 1× 2 tbl.
3. A 1× 3 tbl.
4. P 2× 0,5 dávky
5. nic
6. P 2× 1 dávka
7. nic
8. P 2× 1,5 dávka
9. nic
10. A 1× 1 tbl.
11. A 1× 2 tbl.
12. A 1× 3 tbl.
13. Iverm. 1× 0,5 dávky
14. Iverm. 1× 1 dávka
15. Iverm. 1× 1,5 dávky
16. nic
17. P 2× 1 dávka + 1× Iverm 0,5 dávky
18. P 2× 1,5 dávka + 1× Iverm 1 dávka
19. P 2× 1,5 dávka + 1× Iverm 1,5 dávky

Vždy platí, že pokud se udělá nevolno, tak přestává brát, dokud se to nespraví - až bude lépe, tak nějak normálně, tak se pokračuje dál. Albendazol a Praziquatel se většinou opakuje vícekrát, ale případnou potřebu opětovného opakování bych nechal po dalším měření. Je celkem možné, že opakovat nebude třeba, tento postup by měl být bezpečný a velmi účinný.
______________________________________________________________

Řekl bych, že by se tento návod mohl hodit více lidem, tak ho zde uvádím.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jayo »

Modlitba pred jedlom a podakovanie Panovi za jedlo - ziadne bytosti temnoty sa nemozu z jedla plneho svetla a cistoty nasytit, pretoze tie vibracie im spaluju vnutornosti. Iba nase telo ho prijme s rovnakou vdakou, ako za neho podakovala nasa dusa. Funguje len ak sme cisti v dusi a nepustili sme si tam Diabla. Nefunguje na jedlo poskvrnene krvou, alebo utrpenim.

V kazdom nadychu pocas konzumacie je obsiahnuta laska a pokoj, a udrzime si spojenie s dusou, aby bola obsiahnuta v kazdom dusku prijatej potravy. Nenechame sa uniest uzivanim si na chuti ani pazravosatou, lebo stratime spojenie.

Vyhladujeme bytosti temnoty, kym my ostaneme syty.

Uzivajte ;-)


eliza
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: úte 26 úno 2013 20:51
Dal: 24 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od eliza »

palo
mne vychadza A-12 tbl,,,,alebo nevidim dobre?


dryada
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: ned 06 led 2013 19:01
Dal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od dryada »

Palo - taky se přidám s otázkou k tomu návodu - jak se dávkuje Ivermectinová pasta? Tady na foru se objevoval návod, že podle váhy plus 20%, mě poradkyně napsala že jeden celý dílek, ing. Bláhová v kůře na vlasovce dokonce dva dílky naráz...pro váhu cca 55 kg. V posledním případě chápu, že určitě vstoupilo do hry nějaké žádoucí navýšení, ale kolik ty počítáš za takovou základní dávku?

A ještě - co se týká předčištění MMS - jak dlouho a kolik, a zda pokračovat v užívání MMS i při braní antihelmintik? Ing. Bláhová prý snad doporučuje, že ano, z tvého příspěvku mám spíš pocit, že stačí jen předčistit...
Já jsem se osobně vyštrachala na nějakých 3x5 kapek, ale to mě vždycky dřív nebo později prožene, takže teď jsem na 3x3 a říkám si, zdali to má ten kýžený efekt a jak dlouho se s tím prolévat, doteď jsem po 14 dnech dělala týdenní přestávky na Céčkové superdávky...


jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jrompf »

co sa tyka Ivermectinu (+Hetrazan) ja mam takyto postup (vynechal som co je 'pred' a 'po'):

...
I)
Ivermectin (ako pre 100kg - cely diel)
7 dni nalacno 1h pred spanim (ak silny Herx, tak 2 dni pauza)

II)
Hetrazan (ako pre 100kg)
1 den 1mg na kg po ranajkach; 2 den 1mg na kg 2x denne
3 den 2mg na kg 2x denne; 4 den 2mg na kg 3x denne
5-21 3mg na kg 3x denne

III)
Ivermectin (ako pre 100kg - cely diel)
6 dni nalacno 1h pred spanim (ak silny Herx, tak 2 dni pauza)
...

(pouzivam EQUIVERM = Ivermectin + PZQ)


lachiMPS
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 15 bře 2013 19:57
Dal: 3 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lachiMPS »

Jayo.

Som nováčik na tomto fóre, preto chcem oceňujem Tvoj príspevok takto slovne. Teší ma, že je tu niekto, kto ide týmto smerom.Zaujíma ma, aké výsledky s týmto prístupom máš a ako dlho pozoruješ účinky. Ako si k tomu prišiel? Prešiel som si túto tému tak sporadicky a zaujali ma Tvoje príspevky. Najviac posledné. Môžeš rozpísať "opýtam sa tak nahrubo" čo vlastne robíš? Najviac ma zaujíma vlastná skúsenosť a pozorovanie.

Ďakujem


Bauča
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 17 bře 2013 8:38

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Bauča »

Děkuji za odpovědi :) docela mě překvapuje, že Plasma ani Zapper nejsou schopni zničit malárie. MMSkuji, ale nevím jak dlouho to ještě vydržím, protože mně se to tááák protiví, drží mě při tom pouze vidina, že se zbavím těch potvor, ale ten smrad mě pomalu dostává (a to aplikuji MMS do tobolek).

Ještě bych se chtěla zeptat, ohledně filárií, na které se údajně používá Ivermectin s Hetrazanem, protože IVM je pouze na larvy. Takže šel by ten Hetrazan zakomponovat do výše uvedeného návodu, aby byly zničeny nejen larvy? Díky:)


maikiki
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 12 úno 2013 19:21
Dal: 16 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od maikiki »

maikiki píše:Dobrý den,od 9.1.užívám mms-vybrala jsem dávku duramectin-hetrazan-duramectin-mms beru denně 8 kapek-zjištěno :MICROSPORUM-CMV-ŠKRKAVKA-HÁĎÁTKO-ECHINOCOCUS MULTI.-OPISTORCHIS-PLASMODIUM FALCIP.-VLASOVCI PODKOŽNÍ-VLASOVCI SRDEČNÍ-Už po druhé během těch dvou měsíců se potýkám se zánětem horních cest dychacích.Dělám někde chybu?Nevěřím že to dělá mms-snažila jsem se ho při prvním zánětu brat 3kapky každou hodinu,ale to jsem neustála.Co s tím.Děkuji
maiki
TAK JSEM BYLA VČERA NA MĚŘENÍ A HURÁ :D ZŮSTALO MI UŽ JEN PLASMODIUM-ALE V KOSTECH :( A MICROSPORUM,TAK SNAD BRZO TAKY UDOLÁM


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“