Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS i jinak - Léčení zvířat

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od jani »

tarmin píše:Vřele děkuji za odpovědi :) Obávám se však, že už MMS nepomůže, stav nemoci je velmi pokročilý, bříško má hodně nafouklé a kůže i dásně už jsou zežloutlé :( Teď už navíc odmítá i pít, tudíž ho budu zavodňovat stříkačkou. Pokud mi MMS dojde dříve, než kocourek odejde, začnu mu ho podávat - myslím, že mu nemůže uškodit.
K veterináři se s kocourkem znova bohužel v tomto týdnu nedostanu, tudíž už to záleží pouze na nás dvou :epray:
no jak to píšeš, to by mohlo znamenat selhávání jater a pokud budou i ledviny oslabené, tak si nejsem jistá, zda je mms vhodné, to se při nedostatečnosti ledvin nedoporučuje, aspon tedy u lidí. Jen aby se broučínek netrápil a neměl bolesti :cry:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od Slavek Krepelka »

tarmin píše:Vřele děkuji za odpovědi :) Obávám se však, že už MMS nepomůže, ...
Vzhledem k tomu, že nejspíše udeřila hodina dvanáctá, zkusil bych s docela dobrým pocitem to, co jsem dnes doporučil už soukromě.

Jednu kapku 31% HCl do 145ml destilky = concentrace 1:3000
Píchnout první injekci 3 kapky/kg = 0.15ml.
Další injekce 6 kapek/kg = 0.3ml

Dávat je maximálně ob den. Každé tři dny už by mohlo být neúčinné. Bafnout kočku za kůži mezi lopatkama a vytáhnout kožní řasu, jak když kočka tahá koťata a píchnout do té řasy. Přitom tou rukou, kterou kožní řasu zvedáš, přidržíš kočku lehce přimáčknutou k zemi. Oni maj zvířata nějaký reflex, že se tak necukaj. Ta záda jsou taky velice málo citlivá. Píchni to pokud možno pokaždé trochu do jiného místa v té řase, řekněme nalevo, do středu napravo a opakovat zase z leva. Je to hodně řídká směs a je toho maličko, takže se s tím nemusíš ani moc loudat. Při nejhorším se kočce uleví, než skoná, ale šance jsou dobrý, že se vyzdraví a hodně rychle.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od jani »

S tou HCL to byla rada pro mě, moje králindy chytly od myší syfilis, takže dnes jsem píchla první injekce dvěma nakaženým kráskám podle Slávkova doporučení, asi to králindy štípalo, chvilku sebou šily, ale pak ok, dala jsem jim za statečnost kousíček tvrdého chleba. Váha holek byla 3,50 a 3,60, tak jsem dala 10 kapek. :?: Ještě mám, Slávku, otázečku, tu naředěnou destilku HCLkou můžu pozítří a později zase použít ( myslím těch 145 ml ) nebo raději namíchat znovu čerstvou HCL s destilkou, použila jsem vodu pro injekcione ( dělám z ní KS ). :?:
Ještě jednou moc děkuji, Slávku, za doporučení a budu informovat, jak léčba zabírá.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jani píše:... Ještě mám, Slávku, otázečku, tu naředěnou destilku HCLkou můžu pozítří a později zase použít ( myslím těch 145 ml ) nebo raději namíchat znovu čerstvou HCL s destilkou, použila jsem vodu pro injekcione ( dělám z ní KS ). :?: ...
Při téhle koncentraci ta HCl už moc nevyprchá, takže bych ji s klidem použil řekněme týden, pak čerstvou. Pokud je voda na injekce, bude to samozřejmě fajn.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
tarmin
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: úte 12 bře 2013 5:24
Dal: 3 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od tarmin »

Bohužel dnes ráno kocourek odešel, ale naštěstí se nijak netrápil. Do posledních hodin měl svůj zvídavý pohled a při hlazení jemně a tichounce předl. Bude mi chybět, ale smutek časem pomine a zůstanou krásné vzpomínky, které si uchovám do konce života.

Jsem rád, že se netrápil... možná to bylo díky injekci, možná ne, ale každopádně ti Slávku moc děkuji. Udělal jsem, co se dalo, abych mu jeho poslední chvíle usnadnil... smrt tak pro něj nebyla utrpením, nýbrž vysvobozením...


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od Slavek Krepelka »

tarmin píše: ... Jsem rád, že se netrápil...
:) Aspoň tak. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od poota »

tarmin píše:Bohužel dnes ráno kocourek odešel...
Cítím s Tebou, před týdnem jsme museli nechat uspat naši kočku :(

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od sisa »

Tarmin, je mi to líto.


DasaParizkova
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 03 led 2013 14:16
Bydliště: Trutnov
Dal: 29 poděkování
Dostal: 7 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od DasaParizkova »

i já tímto vyjadřuji svoji lítost,,vím jak bolí,když bezbranná tvářička opouští tento svět


tarmin
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: úte 12 bře 2013 5:24
Dal: 3 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od tarmin »

všem vám děkuji za slova soucitu...


efe
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 22 bře 2013 15:42

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od efe »

Přeji všem hezký den. Dnes jsem se poprvé setkala s pojmem MMS a od rána studuji a pročítám vše, co lze na netu najít. Z dostupných informací mi vychází, že bych tímto zázrakem mohla pomoci své fence. Její stručnou zdravotní historii Vám zde představím:
- fena, mops, 8 let, nekastrovaná, 4 roky krmena BARF
- zdravotní problémy začaly před 4 lety opakovanými záněty močového měchýře, kdy během půl roku měla asi 6x ATB, nakonec zjištěny močové kameny, nutná operace; od počátku těchto problémů fena nehárala
- při předoperačním vyšetření se zjistilo selhávání jater (zřejmě díky předávkování ATB), akutní stav vyřešen kapačkama a podáváním léků, následovala úspěšná operace močových kamenů
- vysoké hodnoty jaterních enzymů stále přetrvávaly, vzhledem k nemožnosti aplikovat jakoukoliv "chemii", jsem se začala více zajímat o alternativu a feně začala podávat ostropestřec ve formě matiční tinktury (po odstranění lihu) a bylinné přípravky od firmy Energy, po půl roce se stav velmi zlepšil, jaterní testy se dostaly téměř do normálu, nicméně na játrech je nevratné poškození - zvápenatění
- za dobu od operace do uspokojivého stavu jater se v močovém měchýři stihnul vytvořit další kamínek (tento druh souvisí právě se špatnou fcí jater), je to solitér, písek v MM není, díky kamínku stále přítomno nepatrné množství krve a zvýšené pH
- po nějaké době (cca po roce a půl od počátku problémů) začala fena opět hárat, bohužel s dosti bouřlivým průběhem, tzv. rozložená říje, kdy po klasických cca 2-3 týdnech krvácení ustalo a po měsíci se objevilo znovu velmi silné krvácení, které se muselo vždy řešit podáním vit. K na srážlivost krve; pokaždé sono dělohy, která byla vždy čistá, bez zánětu
- momentálně je fena 3,5 roku po selhání jater a operaci moč. kamenů, hárání výše uvedeným průběhem každý půlrok cca
- játra momentálně dle krevního rozboru zcela v normě; v MM onen kamínek; nicméně v těle je dle krevních výsledků přítomen lehký zánět, který se nepodařilo identifikovat a já to tipuji na dělohu (na sonu ale čistá)
- poslední dobou se také fence na pacce mezi prsty dělá cca jednou za čtvrt roku nehezká boule, která po pár hodinách praskne a vyvalí se hnis s krví - tipuji to na imunitní problém, něco se prostě z těla potřebuje dostat ven a volí tuto cestu
- (další "maličkosti", které ji trápí je DKK na obou zadních a pigmentace v očích, díky které je již téměř slepá)

A moje velmi jednoduchá otázka na Vás: pomůže nám v tomto případě MMS? A dávkovat jako při prevenci nebo jako při nemoci?

Moc děkuji za případné rady a názory.


efe
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 22 bře 2013 15:42

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od efe »

Ještě jsem zapomněla dodat, že při podání ATB okamžitě negativně zareagují játra, proto je nyní podávání ATB u feny velmi nežádoucí až nemožné. Kvůli tomuto také není již několik let odčervená a také není přeočkovaná (pouze na vzteklinu), domluvili jsme se s vetem, že jí nebudeme tělo zatěžovat víc, než je nezbytně nutné.


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od jani »

Z mého pohledu ty boule s hnisem a krví by mohla být folikulitida, ta se léčí ATB a pokud je v těle ještě nějaký skrytý zánět asi bych to u fenečky zkusila řešit pomocí autohemoterapie, do očí bych začla intenzívně kapat koloidní stříbro a na DKK bych dávala denně vařenou prasečí nožičku, obsahuje kolagen, bylo by dobré dodávat i vápník no nevím jak u psů, ale já si míchám banán s pomletými škořápkami slepičích vajíček, taky nevím, zda by bylo vhodné u fenečky použít msm-organickou síru. Mám 14ti letého čínánka a začal mi narážet do věcí, objevilo se zakalení oček, právě ks ho z toho dostalo, dále mi těžce vstával a měl zjevné bolesti při chuzi, dávala jsem vařené prasečí nožičky a aplikovala mu denně magnetoterapii na bolest a klučina je zase vpořádku, řekla bych, že se u něj jednalo o artozu. Také bych sehnala hovězí tracheu /na jatkách/, očistit ji, zmrazit ji a za syrova zmrazenou 3x denně na půl lžičky dávat postrouhanou, působí prakticky stejně jako žraločí chrupavka, napravuje nějak DNA, kdysi jsem to studovala dost podrobně a brala jsem ji sama, ted su líná ji chystat.Hovězí racheou se zabýval J. Prudden viz google. i při léčbě rakoviny. Na játra je dobrá ostropestřecová kašička - pomletý ostopestřec namočený v oleji, já dávám lněný a olivový, možná by u fenečky byl lepší rybí, kvůli omega 3 mastným kyselinám, ty obsahuje i lněný olej. MMS bych u ní použila možná jako koupel, třeba jen v lavorku s namočenýma pacičkama, což by mohlo být dobré i na tu folikulitidu, popřípadě bouličku postřikovat KS.


viveka
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 30 bře 2013 10:22

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od viveka »

Dobrý den, moc děkuji za rady pro Tarmin, použiji je pro svého kocourka s FIP. Kocourek je na tom trochu líp, má 11 měsíců a váží teď vyhublý 2,5kg. Začala jsem před třemi dny 1/4kapky MMS asi 5x po hodině, včera 3/8 kapky a dnes přecházím na 1/2 kapky, teď dostal první dávku. Je špatný, apatický, bříško nafouklé, nejí a nepije, ale aspoň polyká co mu nacpu do tlamičky. Kamarádka mi poslala CDS ale nedorazilo, přijde asi až po svátcích tak to musíme zvládnout s MMS.
MMS si naaktivuju 2 kapky s 50% kyselinou citronovou, doleju 32ml vody a pak 1 dvoumililitrová stříkačka obsahuje 1/8 kapky. Narvu do něho čtyři, zbytek vyhodím.
Zkusím dle zdejší rady též potírat nafouklé bříško MMS a cpát do tlamičky Gimpet multivitamin.


hrozinka
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 28 úno 2013 10:51

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od hrozinka »

dávala jsem 14let starému psovi 1kapku MMS a byl veselejší.
Po týdnu pauzy jsem mu znovu kapla a je spavý a bez nálady - mám pokračovat dál, přestat nebo nedělat přestávky?
Váží jen 5kg, ale půlit kapku neumím.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“