Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Spinování vody

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od vokoun »

:lol: Má někdo pozitivní a nebo negativní zkušenost se spinováním. Už je to docela dlouho v oběhu. Já to zkouším asi týden a zatím mám pozitivní zkušenost z chutí ale jinak zatím nic necítím ale je to asi brzo Vokoun. :bye:


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od jardax »

vokoune vokoune, chuť poznáš hned, to je jasný.... ostatní nikdo nikdy nezaznamenal.... to je ale divný, viď :)


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od vokoun »

8) Jardo je mě ale divný když se změní chut tak se musí změnit i některé jiné vlastnosti. Aspon z mého laického rozumu. Samozřejmě že nevím jestli k lepšímu a nebo k horšímu. Já jsem si na radu Alfky koupil hrníček se spirálou a ta chut je stejná jako když to dělám rukama. Takhle to mám aspon bez práce :lol: a to se mě líbí. :bye:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od Slavek Krepelka »

vokoun píše:8) Jardo je mě ale divný když se změní chut tak se musí změnit i některé jiné vlastnosti. ...
:good: :spirit: Nedej se Vokoune. Tohle je přesně to ono. Chemik se zadumá a vyplivne pár pouček, proč je to pitomost a vysvětlí Ti, že jsi nevzdělanec. Doktor zváží jiné poučky, specielně to, co mu někdo lil do kotrby už v sedmičce v biologii, že chuťové buňky mechanicky zkalibrují velikost molekul a ty jsou u vody vždy stejné a vysvětlí Ti, že jsi nevzdělanec a že je to vše jen Tvůj pocit a omyl. Fyzikář Ti zas sdělí, že voda je průhledná čirá tekutina bez zápachu a bez chutě a že ji máš dozajista v hlavě byvše nevzdělaný.

Vyprdni se na ně, vědí houbeles, je to parta cvičených opic kteřé byly odnaučeny nejen samy myslet, ale i pozorovat. To víš, že chuť jde podle něčeho jiného než velikosti molekul a že naprosto spolehlivě měří to, co přístroje měřit pořádně zatím nedokážou. Až si tihle osli jednoho krásného dne vymyslí, no oni si to vlastně vymyslet ani nemohou, on jim to vymyslí někdo jiný, protože ty opice cvičený myslet nedokážou a už ten fakt, že popírají deno denní zkušenosti a skutečnosti jim brání něco vymyslet, takže až jim někdo vymyslí přístroj, který dokáže alespoň jakž takž měřit chutě a vůně, a pokud ho neušlape stádní fráternita cvičených (promiň, študovaných) imbecilů, kteří si na moudrost musí rozdávat navzájem tituly a papíry na hlavu, aby se ujistili o své moudrosti a kteří se dokonce musí bránit zákony, aby si zajistili svou stádní neomylnost proti takovým, jako jsi i ty, něco se změní.

Jen si tu svou intuici poslouchej Vokoune. Vůbec neuvažuj o tom, že vědi něco o těle moc vědí. Tělo toho totiž ví nesčíslněkrát víc a hlavně líp. Kdyby mělo jet podle vědů, už si tohle ani nepřečteš, protože bys na místě padl mrtev k zemi.

:good: :spirit: Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jardax píše: ... ostatní nikdo nikdy nezaznamenal....
Jestli někdo něco nezaznamenal, pak jsi to Jardo Ty. Těch zaznamenání je k dopídění hafo. Už jsem i jukal na tu Pootou obdivovanou autopatii a taky to má něco do sebe, i když nějakých svědectví jsem se na netu zatím nedopátral. Vypadá to, že si to lidi dost tutlaj. Nicméně není důvod, pokud už člověk zná čurinu a Norbekova a Bengstona a Hakla a řadu dalších se domnívat, že je to nesmysl, stejně jako spinování vody, naopak. Vědi :laugh: :laugh: Víš, průser pro takzvané skeptiky z řad vědů, kteří skeptiky ani ve skutečnosti nejsou a jen si to slovo neprávem přivlastnili jsouce ve skutečnosti ignoranti, je ten, že odmítají fakta jen pro to, že si je nedovedou v rámci naučených dogmat připustit a sami, bez nějakého pedagoga proštudovat a mnozí ani nechtějí, protože to by byl konec jejich patentu na jejich prudkou a neomylnou "inteligenci", která je sice oštemplovaná na nějakém papíře, ale která není ani v makovici, ani v srdci a dokonce ani v gatích.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od jardax »

Jééé, to je ale zloby najednou, možná si jen přehlédl Slávo toho smajlíka :D To bych nevěřil, jak náročné může být pochopení ironie, fakt náročnééé....


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od poota »

Problém je v tom, že smajlíci nejsou dostatečně jednoznační a tak se text dá vysvětlovat a chápat různě - často odlišně od myšlenek, které se jím snaží vyjádřit pisatel.
Docela bych uvítal, kdyby se místo víceznačných smajlíků u textu v závorce uvádělo, v jakém smyslu se má text chápat (=vážně myšleno).
Pokud by za textem bylo (=ironie), (=vtip), (=vlastní domněnka), (=samostatný nápad), (=převzato odkudsi) a tak podobně - mohlo by se tím předcházet rozličným zbytečným nedorozuměním.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jardax píše:Jééé, to je ale zloby najednou ....
Tvá interpretace mých slov je jen a jen Tvá. Mně do ní netahej. Byla míněna jako podpora vokounovi, který mi udělal svým přístupem velikou radost. S tebou to nemělo kór moc společného, jenom jsi to spustil. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od A(&F) »

jardax píše:.... ostatní nikdo nikdy nezaznamenal....
... to není pravda, že nikdo nic nezaznamenal ....... neb po spinovaným čemkoliv jsou prokázaně jiné sny ... = stejné (nebo se stejným základem) klidně i několik dní za sebou ...... v době, když jsem tím zabýval intenzivněji, jsem si několikrát pomocí "vospinovanýho pití" udržel tyto sny i několik dní po sobě ...... jeden velmi příjemný sen se mi podařilo bez jednoho dně udržet téměř týden !! ... :) ...... potom se ale najednou ztratil ... :( ...

... a jelikož jsem tomu chtěl přijít na kloub, zkoušel jsem se dostat do podobnýho "duševního rozpoložení" ... tzn. spinoval jsem stejně jako jindy, ale ospinované jsem nepil .... a tehdy se tyto "spinózní sny" nedostavily .... :dknow: ...

PeS: ... jinak, co se týče tohoto zvláštního "dreamování", tak rozhodně nejsem jediný, komu se to děje ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od vokoun »

:shock: To je zajímavé ty sny se mě taky vybavovaly ale vůbec jsem je nepřisuzoval ke spinování. Ted když si to trochu srovnám tak se mi zdá že méně spím ale přesto jsem ráno docela vyspalej má s tím taky někdo zkušenosti. Jinak na mé zdravotní problémy to zatím nemá vliv ale dělám to zatím krátkou dobu. :ethink: Stejně mám podvědomě pocit že mě to po delší době pomůže a proto vydržím. :jump: :jump: :laugh:


libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvláštnosť pri sponovaní vody.

Příspěvek od libcosenior »

V poslednej dobe som si všimol, že keď spinujem vodu dlaňami proti sebe, skoro vždy sa mi asi za 20 sekúnd zívne.
Je to zaujímavé, ale nechápem prečo sa to deje.
Stáva sa to aj niekomu inému?


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Zvláštnosť pri sponovaní vody.

Příspěvek od hanka »

libcosenior píše:.. keď spinujem vodu dlaňami proti sebe, skoro vždy sa mi asi za 20 sekúnd zívne...
Mně se to stává tehdy, když nějakým způsobem pracuji s energií - obvykle když ji vydávám (cítím její úbytek)... Nebo zívám v přítomnosti člověka, který si ze mne energii "cucá" :)


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od vokoun »

:shock: Tak s tím zíváním si to nějak nevybavuji. Já ted hodně používám hrnek se spirálou. Ale na autopatii to vlastně dělám rukama ale nějak mě to uniklo. Když na to budu myslet tak se to určitě projeví jinak :ethink: Stejně je to zajímavé jako s těmi sny. Dejte zase vědět nějakou novinku je to strašně zajímavá metoda. :bye:


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Zvláštnosť pri sponovaní vody.

Příspěvek od hanka »

... :ethink: .. ale když to probírám zpětně, tak si uvědomuji, že při spinování vědomě používám způsob, který je doporučován v originále..(pokaždé si zvolím tenhle způsob). Mám pocit, že energii tak nevydávám "ze sebe" , ale že ji "nabírám" z míst, na která myslím (obvykle si představuji slunce, vesmír, krásnou přírodu .. nebo slova "láska" "zdraví" "harmonie""štěstí" - která mě naplňují příjemnými pocity.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvláštnosť pri sponovaní vody.

Příspěvek od libcosenior »

hanka píše:Mně se to stává tehdy, když nějakým způsobem pracuji s energií - obvykle když ji vydávám
Stáva sa mi to v práci, keď som sám v kancelárii. S tou energiou môžeš mať pravdu, tam energiu vydávam a sú aj cucači. :evil_vm:

Ja si pri spinovaní pošepky opakujem riekanku:

Vodička moja dobrá,
vodička moja milá,
vodička moja krásna, zlatá, milovatá.

a stále dokola, kým neprejde 35 sekúnd.
Mám na to programík - časovač v PC.


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“