Ta čurina má několik způsobů. kterými tělo léčí.libcosenior píše: ... Myslíte, že zaberá aj v takomto prípade?
1) informatika, která je zakódovaná ve vodě uriny a asi ií nějakých minerálech v urině obsažených a která bude fungovat i v homeopatických dávkách, tedy ve skutečně homeopatických, kdy je kapka několikanásobně ředěná litry čisté vody.
2) chemie
2a) minerální výživa recyklovaných a dokonale vstřebatelných "organických" minerálů,. čím víc uriny, tím líp.
2b) stopové jedy vyvolávající další čistící reakce, takže chemická informatika a čím víc uriny, tím líp.
2c) HCl podporující množení minimálně bílých krvinek a čím víc uriny, tím líp.
3) biologie,
3a) antibodies, tedy bílkoviny produkované kdejakou kmenovou i dospělou buňkou, které nebyly momentálně využity a zase jde o informatiku jednak přebytků a jednak znovu využití. Takže opět čím víc uriny, tím líp.
3b) hormony vyráběné žlázami, které nebyly momentálně spotřebovány včetně informace nadprodukce a asi i nedostatečné produkce, takže i informace o poměrech. Opět nejspíše čím víc uriny, tím líp.
3c) kmenové buňky, které jednak dokáží produkovat antibodies a jednal se dokáží diferenciovat na jkoukoliv dospělou tkáň, takže čím víc uriny, tím líp.
4) neurčené
4a) látky, které zapříčiňují vraždění neopravitelných buňek (apoptosis), takže čím víc uriny, tím líp.
4b) látky, které startují dehibernaci kmenových buněk ve tkáních a tím regeneraci tkání nikoliv dělením buněk, což nefachá, ale množením kmenových buněk a jejich dospívání (diferenciaci) na tkáňové, takže opět čím víc uriny, tím líp.
Dále jde o způsob aplikace. Pokud jde urina přes trávící systém, čím víc uriny, byť i řidší, tím lepší šance, že se obsažené složky dostanou s množstvím vody skrz HCl bachorku a jedlou sodu ve dvanáctníku do střeva bez jakékoliv neutralizace. Takže zde jde o to, aby tý uriny bylo co nejvíc, což znamená co nejřidší, podmíněno i celkovým denním množstvím které se recykluje.
Pokud jde o svalové, či podkožní injekce, obchází se trávící systém a vše co v urině je se dostává celkem přímo do krevního. Proto ta znatelně vyšší účinnost alespoň v některých směrech. Navíc zde platí to co bylo kdysi dávno vyzkoumáno, tedy fakt, že cokoliv stříknutého do svalu vyvolá imunní reakci navýšení počtu bílých krvinek, což je závislé na kvalitě vstříknuté látky a do určité míry i na jejím množství, frekvenci vstřiků a nakolikrát je množství jedné aplikace rozděleno.
Pokud transdemální (přes kožu) metodou, dá se očekávat, že pokožka sama něco spotřebuje první, než pustí zbytky dál, popřípadě něco odmítne a zase jde o množství.
Je v tom zamotaných spousta proměnných a odpověď na otázku, zda bude čurina pracovat i takto je jednoznačně ano. Otázkou však je, do jaké míry a jak dlouho to vezme, než to případně pacienta psychologicky otráví díky tomu, že se nemusí dostavovat výrazné výsledky a díky čemuž taky může čurinoterapii prohlásit za pitomost, nebo za metodu s tak malou účinností, nebo tak částečnou účinností, že to nestojí za řeč.
Osobně to vidím tak, že aplikace všemi metodami, tedy vypít vše co vyprodukujeme, cirkulujíc co nejvíce vody, plus činjekce, plus trandermální aplikace byť i dárcovské uriny je nutně nejúčinnější metodou. Navíc opakuju, že přidáním autohemoterapie, která podporuje buněčnou apoptózu, diferenciaci leukocytů na makrofágy a opět regeneraci, případně džusování naprosto čerstvých, nebo čerstvých, ale rychlozmrazených zvířecích jater, léčbu urinou opět velice podpoří a urychlí, i když to není nutné. Parasitů bych se vůbec nebál, protože čurina si s nimi očividně lehce a okamžitě poradí.
Pokud bych měl dát přirovnání, tato válka se asi mnohdy nedá vyhrát jenom s odstřelovači, nebo jenom s tanky, nebo jenom s letadly, nebo jenom s jeřáby a stavební technikou vůbec, ale pouze kombinací všech prostředků a to v množství nikoliv dostatečném na udržení fronty, ale v množství potřebném na totální anihilaci nepřítele včetně rehabilitace válečného území, tedy našeho těla.
S laskavým pozdravem, Slávek.