Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Relax u kávičky II - pokračování

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Rozšifrovaná amnestie ... jedenáctero ...

Příspěvek od A(&F) »

► Pro příštího prezidenta České republiky: Jsi feudál! Nejsi kladeč věnců a ceremoniář, ale mocný vladař půlnočního království!
► Pro současného premiéra i další předsedy vlády České republiky: Čti, co podepisuješ! Pokud něčemu nerozumíš, tak se zeptej! Pokud se nezeptáš, tak se nediv! Pokud víš, co podepisuješ, pak už se nediv vůbec!
► Pro lumpy: Malé zlodějiny páchejte dva roky před kulatým výročím založení státu! Obrovské krádeže se vám vyplatí spáchat osm let předtím. Takže co nevidět už můžete začít loupit ve velkém!
► Pro legislativce: Ještě lépe definujte význam slova korupce a význam slovních spojení jako škoda velkého rozsahu či zločinecké spolčení! Ani prezident republiky ani premiér země je nechápou!
► Pro policisty: Pokud je to možné, obvinění sdělte pouze zločincům, kteří spáchali trestný čin v přímém přenosu komerční televize! V ostatních případech nezvratné důkazy musíte okamžitě zveřejnit, než správně vybraný zástupce státu ztratí klíčové stránky spisu!
► Pro státní zástupce: Požadujte vazbu pro každého obviněného ještě předtím, než proti vám zformuluje politickou obranu! Pokud nad sebou už máte politiky, tak vás stejně dotlačí tam, kam potřebují.
► Pro advokáty: Berte i případy, které jsou na první pohled absolutně ztracené! Není nutné je vyhrát, stačí zdržovat do amnestie prezidenta.
► Pro úplatné soudce: Pokud nemáte odvahu za úplatek vynést osvobozující rozsudek, můžete si účtovat i za protahování procesu!
► Pro zkorumpované politiky: Ze všech sil bojujte za co největší národní suverenitu! Je to jediná záruka, že vás bude vyšetřovat váš policista, na kauzu bude dohlížet váš státní zástupce a soudit vás bude váš soudce. A v nejhorším případě vám váš prezident udělí milost nebo amnestii.
► Pro občany: Už si konečně uvědomte, že spravedlnost není slepá, jen podle Ústavy jí mohou být z nejvyšší moci úřední odebrány váhy!
► A jedenácté „přikázání“ pro historiky: Václav Klaus, stejně jako Edvard Beneš, chtěl politickou kariéru v roli prezidenta ukončit nějakým tím dekrétkem!

... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...

(zdroj: http://www.ceskapozice.cz/domov/pravo-b ... a-amnestie )


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Čtení myšlenek ...

Příspěvek od A(&F) »



Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Nádhera ...

Příspěvek od A(&F) »

... ponor "na hubu" do Dean's Blue Hole ... :)

[youtube][/youtube]

... mmch, tato lokalita je momentálně na prodej ... takže pokud někdo máte zbytečných 460 milionů, může být klidně Vaše ... ;) ...


PeS: ... a je to velmi dobrá investice, protože: .... "to je díra v zemi. Peněženku mi můžou vzít, kočár mi můžou vzít. Ale důl? Ten se může zasypat, zatopit, ale nikdo vám ho nemůže vzít!" .... :D :D :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Relax u kávičky II - pokračování

Příspěvek od poota »

Vo těch pár ušmudlanejch melounů by nebylo, ale co potom s tou dírou :ethink:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

RE: Nádhera ...

Příspěvek od A(&F) »

... tam by se toho vešlo ... :D ... no já bych věděl čím ji naplnit ... :evil: ... a ještě pořád by tam zbejvalo dost místa na potápění ... ona ta "díra" je totiž hluboká 202 metrů ... und od 20ti metrů pod hladinou se rozšiřuje do kaverny o průměru 100 metrů ... :) ...

... mmch: ... v ceně je i 70 hektarů na souši, takže by se určitě našel i nějakej ten plácek na pastoušku ... ;) ...

----------------
PeS: ... ještě "štěstí", že to není na prodej v Česku ... na těch novejch poplatcích za převod by se teď jeden nedoplatil ... :bhead: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Chlorovodice

Příspěvek od Palo »

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/2 ... elinu.html

Chtěl jim pomoct po zdravotní stránce, měl by dostat ocenění a né trest ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Relax u kávičky II - pokračování

Příspěvek od martin11 »

moc relax to není
http://aktualne.centrum.cz/domaci/polit ... position-1

...a má co chtěl....


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Relax u kávičky II - pokračování

Příspěvek od milda »

[youtube][/youtube]
:laugh:


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Asi bych si také ucvrnknul ... ;DDD

Příspěvek od A(&F) »

... skupina divokých goril navštívila camp turistů v Ugandě, ... prý se to stává cca 2x do roka ... nádhernééé ... :) ...

... ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Z jednoho četu ...

Příspěvek od A(&F) »



Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Myslel, že má pod střechou dva netopýry ...

Příspěvek od A(&F) »

... http://cdn.re/player/player57.swf?confi ... hp?id=7662 ... :D ...

... i JOVA by záviděl ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Relax u kávičky II - pokračování

Příspěvek od milda »

Krásný nápad, jak na penzisty... :laugh:
Krasny_napad_jak_s_penzisty.pdf
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re:Krásný nápad, jak na penzisty...

Příspěvek od Elektro »

Väzni by okamžite dávali hromadné sťažnosti na porušovanie ľudských práv a to rovno do Bruselu.


Hľadajme možnosti ako sa to dá a nie ako sa to nedá.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Re:Krásný nápad, jak na penzisty...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Elektro píše:Väzni by okamžite dávali hromadné sťažnosti na porušovanie ľudských práv a to rovno do Bruselu.
I to je snadno řešitelné. Žádné kompy, žádné telefony a žádný papír a poštovní známky. Jaké stížnosti? Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

Re: Relax u kávičky II - pokračování

Příspěvek od jarda ovčák »

Myslím, že Slávek to vymyslel naprosto brilantně. :good:


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“