Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Prezidentské ... a ty další volby ...

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Volební karkula-čka ...

Příspěvek od poota »

A(&F) píše:... http://volebnikalkulacka.cz/ ... zkusil jsem to ... a dle výsledků mám názorově blížeji k "zemanství" než ke "knížectví", ale přesto bych "zemjaka" nikdy nevolil, díky tomu jak v minulosti pomáhal kurvit naší zemi ...... co se pak týče "hajnýho", tak je to z mého pohledu "out" už zcela úplně (nejen co se týče názorové neshody) ... takže nejdu volit ani jednoho, neb pod tímhle bejt podepsanej nechci ... :ewhistle: ...
Tak mně vyšla úplně 100%ní shoda - s A(&F) :laugh:

Zdravím - poota
P.S. Ony se takovéhle "kalkulačky" sestavují hlavně proto, aby vyšel "žádoucí výsledek" :mrgreen:


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od A(&F) »

A pro dokonalejší přiblížení se realitě je samozřejmě nutné po "volbách" krmit úplně stejně, jako před nimi ...
... po volbách si Martin může udělat slepičí vývar, slepici na paprice, slepičí roládu, slepici na pivu, atd., čímž se k té povolební realitě přiblíží asi nejvíce ... :D :D :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Volební karkula-čka ...

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:Ony se takovéhle "kalkulačky" sestavují hlavně proto, aby vyšel "žádoucí výsledek" :mrgreen:
... tak si zkus tu "karkulačku" pro první kolo ... schválně, jestli Ti taky vyjde p. Táňa jako mně ... :) ... (až se opraví chyba v databázi, tak by pak měla být dostupná na této adrese http://volebnikalkulacka.cz/archive/ ... ;)) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od A(&F) »

Obrázek


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Povedený syn svého otce ...

Příspěvek od A(&F) »



Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od martin11 »

A(&F) píše:
A pro dokonalejší přiblížení se realitě je samozřejmě nutné po "volbách" krmit úplně stejně, jako před nimi ...
... po volbách si Martin může udělat slepičí vývar, slepici na paprice, slepičí roládu, slepici na pivu, atd., čímž se k té povolební realitě přiblíží asi nejvíce ... :D :D :D ...
...nejsem vrah...u mě jsou ty slípky jako nejdražší papoušci v kleci....to bys koukal jak se ke mě ženou, když přijdu domů...a vždycky "něco" dostanou.....jo vajíčka jsou "jen" odpadní produkt....mám je i pojmenovaný...jedný říkám Inženýrka...ta vždycky něco vymyslí a ostatní jdou za ní....asi dostane jméno....bude to ing. Jana Bobo..
zkusím tu volební kalkulačku :idea: ...výsledek zašlu...pěkný večer s :pivko: martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od jarda ovčák »

průůůser jak mraky.... já na drůbež zapoměl. To máte krůty, kačeny, slepice a husy.... Ani jsem jim nerozdal volební lístky a ani jim nenasliboval víc zrní a nenamíchal předvolební míchanici......A o svěceném zrní ani nemluvím. Oni by si jistě zvolili krocana, páč ten když se rozčepajří a zmodrá a vystrčí chobot u zobáku, tak vypadá jako z jiné galaxie.Tak se budu třepat hrůzou, aby mne nepráskli u ústavního soudu.....
Naštvali mne u těch voleb, já tajně doufal v prezidenta paroubka. To by byl majstrštyk. Celej svět by nám ho záviděl.


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
Jans
Stálý člen
Příspěvky: 64
Registrován: sob 11 říj 2008 21:28

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od Jans »

http://www.blisty.cz/art/66924.html , něco pro voliče knížete.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Povedený syn svého otce ...

Příspěvek od hanka »

.Ktee tomof muj :shock: :shock:

:D .. já bych řekla spíše "povedený kandidát na českého prezidenta" - Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena Fürst zu Schwarzenberg. To je celé jméno uchazeče o post prezidenta české republiky :(...

:D :D :laugh: :laugh: :shock: :shock: :bhead: :bhead: :epray: :epray: :epray:
.
https://novy.email.cz/web-office/01fpaj ... nberga.doc .... :|


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Nemám koho volit

Příspěvek od NAVAR »

Z toho co vyplynulo za kandidáty do druhého kola nemám koho volit a nenacházím zde ani jakýkoliv náznak kompromisu. Pro mne je důležité že vzhledem k účasti a počtu zjískaných hlasů je cca každý minimálně třetí občan této republiky spíše ovčan. To je důležitá informace z toho se dá lecos odvodit, takže se zařídím po svém.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od jarda ovčák »

To mi brácha nemůžeš udělat... A to jsem tě chtěl lanařit mezi nás, sociálnědemogratické zemanovce.....
naše heslo je: všechno bude.Hlavně z teho chlastu budou menší daně, slíbil báťuška miloš.
Přeci nebudete volit teho trautenberga von schtramberg zu banhoff. nebo jo??
Jsou to vlastně volby bez volby?


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od sysel »

Malé video pro vyčištění hlav :-)



"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od NAVAR »

jarda ovčák píše: Hlavně z teho chlastu budou menší daně, slíbil báťuška miloš.
Z chlastu možná ale na oplátku zavede komínovou daň jak kdysi vyhrožoval.
Pořádná(ý) trouba totiž komín potřebuje.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od sysel »

Nebudeme radeji volit:

http://www.vesmirnilide.cz/obr_bar1500/obr1970.jpg

Jsou krásní, mladí, užasní :-)
Tady to žije :-)

Edit: ... a jakou souvislost to má s volbami ??? ... :shock: :shock: ... A(&F) ...


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
eXiT
Starší člen
Příspěvky: 156
Registrován: pon 25 čer 2007 17:41
Bydliště: JIH MORDAWY
Dal: 41 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od eXiT »



Věř, však komu věříš, měř.
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“