Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Kacaba
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: pon 13 srp 2012 18:19
Dal: 8 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kacaba »

Craft:
Hm tak to jsem nevěděla s tim nahráváním, ale třeba si poradí (doufám). Že nové Salvie nic moc nevyměří je jasné. Otázka je, jestli si Jonáš tak trochu nepodřezává větev svým přístupem...mno čas ukáže :bye:


honza_ku
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: stř 29 srp 2012 10:49
Bydliště: Brno
Dal: 24 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od honza_ku »

Kacaba píše:Kombinaci všech 4 léků jsem teda zkusila, zatím se jen lehce motám a mám problém s orientaci v prostoru, ale to mi dělá i při menších kombinacích. Jinak zatím nic hrozného...uvidíme zítra... :color:
Taky osobně potvrzuji, že bylo drobné motání cca 15 min, jinak nic zásadního. Tedy kombinovat takto lze.


Cizákům zmar! ;-)
mahatma

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od mahatma »

Craft píše:mahatma:
Sorry panáčku mahatmo, asi nenajdeme společnou řeč, neboť zase jenom tlachání a nic konkrétního a onen postup výroby opět nikde :)
tak brzdi panáčku Crafte... :enaughty:

takýmto spôsobom a tónom sa dozvieš leda prd... Prečítaj si ešte raz, ako si začal so mnou komunikovať a ako pokračuješ.

ja nemám najmenšiu potrebu a už vôbec nie povinnosť Ti niečo dokazovať a vysvetľovať
namiesto normálneho rozhovoru si začal robiť najmúdrejšieho machra

ale ako vidím, slušného vychovania sa Ti naozaj nedostalo... tak sa bav takto s tým, kto je ochotný sa s Tebou baviť Tvojim štýlom.

veď Ty si veriaci (napísal si že veríš poradcom) a nemusíš ako my blbci dlho niečo študovať, vyvíjať, skúšať a zlepšovať...

nič totiž nevyrábam, nič nikomu neodporúčam... presne v súlade s platnou legislatívou.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Sedím tu červenej jak rajče, tedy ne z Mahatmy a Crafta, ale z niacínu a přemýšlím, co bych snad mohl říct aby ste se tu neštěkali. Je to pro mně docela smutné koukat na to jak dva lidi, jichž si obou velice vážím pro jejich vědomosti, vjedou do vlasů, místo aby si věci vyříkali s odstupem a jaksi akademicky. Ono to totiž nikam nevede. Ten niacin je žrádlo a nemá to daleko k tomu se vyválet v kopřivách :laugh: 6e prej dvacet minut. Vrazil jsem do sebe gram než jsem šel měnit gumy na zimu a už je to aspoň hodinu.

Co se týče liposomatickýho čehokoliv, dá se celkem předpokládat, že lecithin obalí cokoliv a tím brání, aby se k tomu čemukoliv dostaly žaludeční kyseliny a bikarbona z dvanáctníku a hold to vypadá, že se to dokonce dokáže nějak uvolňovat až dál v trávícím systému a snad dokonce vletět přes střevní stěnu do krevního oběhu. Jenže jestli se děje tohle a výsledky s askorbovou a lecithinem napovídají, že ano, pak je nasnadě, že lecithin bude dopravovat, či umožňovat dopravu i antihelmetik do parazitů dříve, než byly částečně neutralizovány v žaludku a dvanáctníku a asi opět do jejich trávícího systému a asi ječtě i krzevá něj do jejich tkání. Osobně jsem to nezkoušel, ale připadá mi to docela logické, že by to takhle mělo fungovat lépe než jak to je samo o sobě. Potom už je totiž aj putna, jestli je antihelmetikum rozpustné ve vodě, nebo v tuku a záleží na tom, jestli se organismus zbaví lecithinu dříve, než to celé projde metabolismem ať už člověka, nebo parasita. S Vit C to vypadá, že zbaví. Ty tuky a vodu v sobě máme všici, i ti červi.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

mahatma:
veď Ty si veriaci (napísal si že veríš poradcom) a nemusíš ako my blbci dlho niečo študovať, vyvíjať, skúšať a zlepšovať...
Ne, "věřící Tomáš" opravdu nejsem a je vidět, že o mě a čím se zabývám nic nevíš a to, že spolupracuji s lidmi v různých oborech ještě neznamená, že vše co mi řeknou baštím a chci vidět vždy důkazy a znát podrobnosti, to je ten rozdíl mezi věřit a ověřit ;)
Milej mahatmo nic ve zlém, ale prošel jsem si některé tvé příspěvky a dohromady nic konkrétního z tebe nikdy nevypadlo, kromě toho, co je k nalezení i na internetu. Tady jsem nalezl od tebe pouze vždy náznaky něčeho, ale nic konkrétního, nebo to, co už tady zaznělo od jiných. Očividně nemá smysl reagovat na tvé příspěvky, stejně tak ty nereaguj na občasné mé příspěvky, oba máme poněkud jiný pohled na věc, i to se občas stává.
BTW. A ten avatar co máš, není snad panáček? Ale asi nemáš ani smysl pro humor, takže slunce v duši, aneb koule nelžou :D No nic raději obraťme list a ostatním se tímto omlouvám za odbočení od tématu.

P.S. Již ani nepípnu Slávku, přísahám :)


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

Mozná jeden z návodů, jak na parazity a i k jinému zamyšlení
...není to jedno, jestli se to plazí a provádí lumpárny v astrálu, vedle nás, nebo v našich úrobách? a parazití?
- prostě plazi a jiné potvůrky, co na nás parazití a ovládají naše chutě, chování, devastují nás.

http://www.duchovniprednasky.estranky.c ... bouzi.html - záznam povídání z návštěvy Ickeho

a když vezmeme v potaz, že jedním ze základních předpokladů, jak se zbavit breberek, o něž v tomto vláknu jde, je také odstranění informace a změna vědomí, vibrační změna taková, aby se jim u nás nelíbilo, má to co říci i k tomuhle tématu.

Aby se zkrze nás nedostávali k potravě, fyzické, mentální, emoční.
Ozdravit tedy nejen tělo ale i mysl.


kopretinka
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 29 zář 2012 23:04

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od kopretinka »

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Nedavno jsem absolovala protiparazitní kůru -trojčátko pelyněk, lugol, hřebíček. K lugolu jsem brala i selen. Několik dní po kúře se mi objevil divný pocit v krku, jako bych tam něco měla (knedlík v krku). Stále se toho nemohu zbavit, tak nevím jestli jsem si nějak rozhodila štítnou žlázu, nebo zda se mi tam nějaký parazit nepřestěhoval. Jsem bezradná, děkuji za tip.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

kopretinka píše:Dobrý den ... Nedavno jsem absolovala protiparazitní kůru -trojčátko pelyněk, lugol, hřebíček. K lugolu jsem brala i selen.
Nazdar panenko. S jódem a selénem se to má tak, že bez velice přesných rozborů dostatku, nedostatku a vyváženosti je to léčení střílením do tmy. Jedinné co můžeš bez těch rozborů udělat je přibrat trochu selénu samotného a pokud knedlík v krku poleví, potřebuješ víc selénu, pokud nepoleví, nebo se dokonce pohorší, zkus jód bez selénu. Pokud se neprojeví ani jedno nijak, bude příčina nejspíš jinde.

Zkusil bych si 200 mikrogramů selénu jednou denně po tři dni, protože selén je povšechně nedostatkovější než jód. Problém s těma dvěma je to, že jde více o rovnováhu mezi selénem a jódem než o dostatek. Tím je míněno, že rovnovážný nedostatek obojího je menší zlo, než dostatek jednoho a nedostatek druhého. Štítnou jsi si rozhodit mohla. To záleží na tom, kde jsi začínala, jaká byla rovnováha nebo nerovnováha, dostatek či nedostatek a v jakém poměru jsi to brala. To je naprosto individuální záležitost dokud není ustanovena jak rovnováha, tak dostatek příjmu obojího a nedá se to stanovit pro všecky lidi stejně.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
normal1
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 30 říj 2012 12:50

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od normal1 »

Kdyby mi chtěl někdo pomoct... Překonat strach z Ivermectinu a společně se semnou podívat na realitu rád bych věděl komu napsat...


Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Niky »

kopretinka píše:Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu....
mne sa toto iste stalo po ivermectine a asi 4 tyzdne to trvalo, myslim ze ide o rozhodenu stitnu zlazu u teba (u mna mozno tiez to bolo v tom) a tiez som dumala, ci sa mi tam nejaka potvora neprestahovala. idem na meranie, tak si dam aj krk premerat, kedze trochu to tam stale citim, ale uz nie tak velmi


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

normal1 píše:Kdyby mi chtěl někdo pomoct... Překonat strach z Ivermectinu a společně se semnou podívat na realitu rád bych věděl komu napsat...
Měl jsi někdy strach z antibiotik? Jestli ne, tak pak nevím, proč máš strach z Ivermectinu ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
normal1
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 30 říj 2012 12:50

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od normal1 »

Po slabém koloidním stříbru mám těch čar v očích mnohem víc a rychleji se pohybují.
Mám strach z problémů se zrakem a vzhledem k tomu, že mám všude po těle různý cysty ve velkém množství, tak i z herxu a orchrnutí atd, když velkej paraziťák umře na nespravným místě.


lena

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lena »

Pokud se tak moc bojis tak musis zajit k nekomu, kdo dela diagnostiku a obdrzis take presnejsi pokyny jak se toho zbavit. Najdi si stranky s pani Ing. Blahovou, kde najdes take jeji mailovou adresu a ta ti muze dat adresy, na koho se muzes obratit.

Zde jsou lide, kde si kazdy podle sebe vyzkousi ruzne prostredky na vlastni pest, ale prirozene dle zkusenosti, ktere jsou zde take dobre popsany. Staci si procist pozorne prave vlakno o parazitech od zacatku. Je nutne prevzit zodpovednost sam za sebe.


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

Narazila jsem na přednášku, kterou jsem před časem absolvovala od MUDr. Zemka a s překvapením jsem si přečetla, že malárie se také cíleně užívala na léčbu rakoviny.
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 80#p109380
My tu likvidujeme parazity, vč. malárie..... a ono všechno souvisí se vším.
Jasně, když nás pomalu vyžírají zevnitř, se bránit, ale zároveň také zkoumat, jestli není možné že si některé brebery tělo cíleně přitáhlo. Jestli náhodou nechce likvidovat něco jiného.

Všechno souvisí se vším.....a teď jak??


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Gaia píše: My tu likvidujeme parazity, vč. malárie..... a ono všechno souvisí se vším.
Souvisí. Teď jde o to jak. Osobně jsem přesvědčen, že by šlo najít patogeny specifické například nádorovým onemocněním, anžto zmínky o případech, kdy infekce pobila rakovinu, se semo tamo najdou. Jenže, teď jde o to, aby takový patogen sebral raka a ne i člověka. S malárií a se vším co způsobuje, mi to jako zrovna šťastný nápad nepřipadá, protože prát se s malárií je pak taky běh na dlouhou trať. Nicméně, tohle je výzkum, který bych si na sobě moc zrovna nechtěl nechat dělat. S léčením kyselinou solnou, alias HCl, je tu vlákno a možná je nějaká další informace taky v němčině, co já vím. Neněmčím.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“