Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Drta.tom
Stálý člen
Příspěvky: 70
Registrován: pon 19 dub 2010 20:52
Bydliště: Brno, Přerov
Dal: 8 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Drta.tom »

Igi píše:Myslíte, že má cenu plasmovat i bakterie, viry a prvoky, když jsou v těle i velcí parazité?
Teoreticky ano - zde předpokládám, že plasma dokáže likvidovat bakterie a viry i uvnitř "velkých" parazitů - a tak je léčit :-)

Při následné likvidaci velkých parazitů by teoreticky nemělo dojít k tak velké herzce.

Udajně tak v některých plazma centrech postupují.


normal1
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 30 říj 2012 12:50

Prosím pomoz te

Příspěvek od normal1 »

Dobrý den,


Jsem zoufalý, přišel jsem o přítelkyni, na psychiatrii mi řekli, že mám schizo poruchu.
Neléčil jsem to, protože jsem byl moc unavený a sexuálně špatný, přišel bych o ní.
Nyní po 8 měsících jsem sám, opustila mne, protože nemohu fungovat jako normální člověk, špatně se mi sedí, mám na svalech bolestivé výstupky všude možně, nejvíc hmatatelné je to nad kolenem, pod stehenním svalem, bulky, kuličky, placky, které se pohybují i nepohybují a jsou bolestivé.
Nohy mě pálí při ohnutí tolik, že nemohu, nic. Když je narovnám přijde okamžitá úleva, je to pro mne utrpení, je to už dlouho, skoro rok, co mám tyto potíže, nejdříve jen na nohou, celé to začalo od kostrče, kdy občas citím, podobné vjemy jako když z Vás leze prd. Ale dovnitř... Pak mě vždycky bolí místa, které mě bolívala, to je hlavně v pravé noze v lítku nějaká na svalu nebo v něm... Zatnu sval a cítím bolest až nad rámec křeče je to opravdu velká bolest.
V očích vidím plavat různé objekty i třeba anatomii spermie, kdy to má hlavičku a tělo, včera jsem byl u očaře, ten řekl, že tam opravdu něco plave, jsou to prý mušky.. haha...
Mušky co se mi objevili se všemi příznaky najednou, bolest v pravém pletenci horní končetiny, po dobu půl roku, dále zažívám pálení svalů i když na nich jen ležím, někdy mám pocit, že si něco drtím, když ležím na boku.
Pokud jsou to paraziti, tak jsem promořený, neskutečným způsobem a brzy zemřu. Na břiše mám nějaké faldy pod kůží, když po ní přejedu prsty, to jsem dřív neměl.. přítelkyně mi řekla, že to má taky, když má průjem. A pak mě nechala.
Potřebuji pomoct, doktoři chtějí řešit jenom psychiku.

:idea: Nezakládej kvůli jednomu dotazu nové vlákno! Příspěvek jsem Ti přesunul - poo.

Nedokáži si pomoct, sám. Žádám Vás o vaše názory a případně nějakou léčbu... Psal jsem moje příznaky p. Bláhové před 3 měsíci, řekla mi, že to budou vlasovci.
Potřebuji nějak vypočítat, kolik toho musím nakoupit, nejsem schopný, si vést normální režim, to je vinou psychiky, jsem rozbitý jak psychicky tak fyzicky.
Psychotika + antiparazitální kůra najednou ? Co si o tom myslíte? A co když léky proti bludům, které jsem jasně citíl ( pohyb v podkoží ) jsou špatně naordinovaná a jen mě to celé hází do té nejjednoduší škatulky, mám vůbec brát antipsychotika? Mám problém se stresem, jsem šíleně nerozhodný, unavený a neschopný se začlenit s fyzickými potížemi, do fyzické práce. A dlouhodobě jsem v napětí, kdy je pro mě všechno těžké udělat. Kvůli tomu, že neustále mám pocit, že je něco špatně, nemohu už cvičit, nechodim ven, jsem na pokraji zhroucení.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Plasma...

Příspěvek od Palo »

Dozvěděl jsem se, že na plazmování došlo u jedné paní, co měla echinokové cysty po celém těle, k anafylaktickému šoku (přežila to, ale bylo to o fous), tzn. pokud je tu nějaký zarytý antiplasmař, tak si může políbit co uzná za vhodné ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím pomoz te

Příspěvek od Palo »

normal1 píše:Jsem zoufalý, přišel jsem o přítelkyni, na psychiatrii mi řekli, že mám schizo poruchu...
Podle bydliště si zaskoč na diagnostiku, ať víš, to Tě trápí a můžeš nasadit přímo materiály proti konkrétní potvůrce. Seznam diagnostiků najdeš zde (ned 16 zář 2012 18:05) http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... start=2295


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
honza_ku
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: stř 29 srp 2012 10:49
Bydliště: Brno
Dal: 24 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Prosím pomoz te

Příspěvek od honza_ku »

normal1 píše:Psal jsem moje příznaky p. Bláhové před 3 měsíci, řekla mi, že to budou vlasovci.
A nebo se můžeš vyprdnout na diagnostiku a, pokud jsi opravdu zoufalý a cítíš sám v sobě, že to jsou vlasovci, tak si nasadit na slepo Ivermectin (ten nejlépe seženeš v pastě pro koně - důležité, aby tam byl jen Ivermectin). Ale pokud toho máš opravdu tolik, co popisuješ, tak se připrav, že to zřejmě bude fakt nepříjemná reakce (tzv. Herx). Ivermectin vydrží v těle 48 hodin, tak ideálně na víkend. A měl bys mít někoho po ruce, kdyby ti bylo fakt blbě.
Nasadíš jednu dávku (pro cca 120 kg koně) a uvidíš. Můj názor, nemusíš čekat na volný čas diagnostika. Je to takový test bojem ;-)
Nemůžu ti ale radit, nejsem doktor, je to vždycky jen a jen na Tobě.

Jen počítej s tím, že ta jedna dávka kromě testu (ale měl bys poznat rozdíl, pokud jsi zacílil dobře) nic moc neřeší, Ivermectin je potřeba brát delší dobu.


Cizákům zmar! ;-)
lena

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lena »

take zacni s davkama MMS, s tim nic nepokazis a kombinuj to s vitaminy C, B, A atd.
Precti si informace uzivani MMS zde na foru a take na strankach

www.emms.cz


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím pomoz te

Příspěvek od Palo »

honza_ku píše:
normal1 píše:Psal jsem moje příznaky p. Bláhové před 3 měsíci, řekla mi, že to budou vlasovci.
...tak si nasadit na slepo Ivermectin (ten nejlépe seženeš v pastě pro koně - důležité, aby tam byl jen Ivermectin)...
Kombinuje se Ivermectin + Hetrazan, pro drsňáky lze mixovat v jeden den, ale lepší by bylo pro začátek brát prvně Hetrazan, pak Ivermectin a nakonec zase Hetrazan (tak se to běžně dělá)... Ivermectin údajně zabírá na zárodky, Hetrazan na dospělce... Já bych v tomto případě do toho šel...
MMS / VMS ani nic s chlordioxidem na ně nezabírá... A když, tak jen ve střevě...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

a dále také homeopatika - v našich lékárnách dostupné - Cina (15 CH), China (15), potom carbo vegetabilis(9),
později arnicu montanu a ignatii


Zuzula
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: úte 18 zář 2012 9:32
Bydliště: Bratislava
Dal: 1 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Zuzula »

Ahojte,

tak som sa konecne dostala na tu Salviu a pani mi namerala nasledovne parazity:

Giardia intestinalis
Plasmodium falciparum
Plasmodium malarie
Anisakidae
Dirofillaria immitis filária
Dirofillaria repens filária
Trichinella spiralis
Dicrocoelium lanceolatum
Echinostomatidae
Taenia crassicollis
Paranoplocephala
Schistosomy

No poniektore nazvy su mi uplne nezname, tak som zvedava, co zaujimave si o nich precitam.
Doporucenu liecbu dostanem mailom, takze zatial neviem. Mate niekto s tymito druhmi nejake skusenosti, pripadne doporucenia a rady ako sa s nimi co najefektivnejsie poratat?
Dakujem za kazdu radu.

Pekny vecer Zuzula


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Giardia intestinalis - lamblie - na to se dává - mám pocit metronidazol, nejsem si jistý...
Plasmodium falciparum - malárie tropická - prý je dobrý odvar z chininovníkové kůry, dával bych ale i Betain HCL
Plasmodium malarie - malárie moravská (ještě jsou druhy Vivax a Ovale) - zde se kombinují Joalisy a MMS s úspěchem - Bláhová by mohla něco doporučit
Anisakidae - hlístice - tady by mohla pomoct hřebíčková kúra
Dirofillaria immitis - filárie - Hetrazan + Ivermectin
Dirofillaria repens - filárie - Hetrazan + Ivermectin
Trichinella spiralis - svalovec - tady opět hřebíčková kúra
Dicrocoelium lanceolatum - motolice - Praziquantel
Echinostomatidae - motolice - Praziquantel
Taenia crassicollis - tasemnice - Praziquantel nebo Niklosamide... Ale Niklosamide prý bere jen trávicí trakt...
Paranoplocephala - tady by opět mohla zbrat hřebíčková kúra
Schistosomy - motolice - tohle sebere něco z již zmiňovaných - možná to zvládne už hřebíčková kúra...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Zuzula
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: úte 18 zář 2012 9:32
Bydliště: Bratislava
Dal: 1 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Zuzula »

Palo píše:Giardia intestinalis - - možná to zvládne už hřebíčková kúra...
Diky Pali za info.
Klincekovu kuru mam akurat za sebou (sice som trochu prehnala davkovanie 6-6-6) ale som relativne v pohode :-)
Objednala som si z skpramen lekarenske HCL, to staci alebo musi byt ten betain HCL?
Ostatnu chemiu si idem pozhanat, len neviem kde zacat, mari sa mi, ze najprv ploche, potom oble a nakoniec prvoky?
To by potom bol najprv praziquantel, potom hetrazan+ivermectin a nakoniec cistit a bylinkovat?
Vsetko naraz brat nemozem, tak si chcem najst nejake rozumne poradie.

thanx Zuzula


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Zuzula píše:Klincekovu kuru mam akurat za sebou (sice som trochu prehnala davkovanie 6-6-6) ale som relativne v pohode :-)
Klinčeková kúra... Pokud nevylezeš alespoň na 8 tobolek jednorázově (jednou denně) s doplňováním HCl (zde stačí tekutá), tak nečekej, že zmizí ty potvory, na které hřebíček zabírat má...

Nějaké věci bude mít kolega - skpramen@gmail.com
Zatím určitě nemá Ivermectinové pasty - pouze tablety a zřejmě už nebude mít Hetrazan - to je můj odhad...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
normal1
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 30 říj 2012 12:50

Re: Prosím pomoz te

Příspěvek od normal1 »

Palo píše:
honza_ku píše:
normal1 píše:Psal jsem moje příznaky p. Bláhové před 3 měsíci, řekla mi, že to budou vlasovci.
...tak si nasadit na slepo Ivermectin (ten nejlépe seženeš v pastě pro koně - důležité, aby tam byl jen Ivermectin)...
Kombinuje se Ivermectin + Hetrazan, pro drsňáky lze mixovat v jeden den, ale lepší by bylo pro začátek brát prvně Hetrazan, pak Ivermectin a nakonec zase Hetrazan (tak se to běžně dělá)... Ivermectin údajně zabírá na zárodky, Hetrazan na dospělce... Já bych v tomto případě do toho šel...
MMS / VMS ani nic s chlordioxidem na ně nezabírá... A když, tak jen ve střevě...
Zdravím, někdo tu psal něco o těžkém Herx stavu, tak to mám pokaždé co si dám práska travky, všechno se zhorší, všechno víc bolí, bolí i to co normálně nebolí, ráno jsem jak novej. Kouřil jsem jí často, takže tohle je opravdový Herx. Jsem těžce promořen, oči, podkoží, larvy na stehnech na rukou, na svalech, všude.
Nasadim léčku a umřu, mám strach, byl jsem na měření i hned co jsem zavolal, tak druhý den, vzhledem k tomu jak zoufalý můj hlas po telefonu byl.
Dirofilaria Imitis, Repens
Microfilaria
Toxokara Canis, Cati
Dipylidium Caninum
Schistosoma Ascaris
Čtu si o HERX stavu, nic moc jsem nezjistil, co se mi může stát? Byl jsem zdravý silný jedinec, teď jsem už půl roku promořen silně a jsem slabý, začnu s kůrou a bůh ví co se stane.
Příští týden stím začínám, tak se snažím na to připravit. Nemám práci, takže mám plno času, ono pracovat ani nejde.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím pomoz te

Příspěvek od Palo »

normal1 píše:Příští týden stím začínám, tak se snažím na to připravit. Nemám práci, takže mám plno času, ono pracovat ani nejde.
Můžeš začínat pomalu na malých dávkách a postupně navyšovat podle reakcí.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od MIRKO »

No tráva podstatně zvyšuje citlivost vnímání...vše je intenzivnější at v dobrém či zlém.Navíc se posouvá vnímání času, takže pokud člověk prochází něčím nepříjemným, tak vše vnímá
intezivněji a jakoby déle.Tráva je dobrá věc, ale při detoxikaci bych jí určitě nepoužíval, už jen proto, že je třeba vnímat odezvu těla, at to člověk náhodou nepřežene.Vydrž a bude ti lépe, ale postupuj zezačátku polehoučku... :bye:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“