Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Zuzula
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: úte 18 zář 2012 9:32
Bydliště: Bratislava
Dal: 1 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Zuzula »

Ahojte,
tak som bola na diagnostike pristrojom Diacom a boli tam aj nejake parazity, ale tie mi nedali na zoznam, lebo podla vysledkov nie su mojim hlavnym problemom. Najväcsiu zataz mi sposobuju streptokoky a zlaty stafylokok. Vyskyt je takmer vo vsetkych organoch.
Zensky moc. mechur: streptokok - 2 druhy, zlaty stafylokok, viac druhov plesni.
Hlava: bloky, silny utlak miechy, streptokoky - 4 druhy, plesne.
Oblicky a moc. cesty: plesne, streptokoky - 4 druhy, zlaty stafylokok.
Zaludok: helikobakter, streptokok hemolyticky + dalsie 3 druhy streptokokov.
Creva: streptokoky - 4 druhy, zlaty stafylokok.
Pecen: streptokok hemolyticky + dalsie 2 druhy streptokokov.
Srdce: 3 druhy streptokokov
Rez koze: 4 druhy streptokokov, plesne.

Odporucane produkty na liecbu produkty od firmy Starlife:
Chlamynyl star
http://www.starlife.cz/int/products/pro ... sk&ID=1102
Shark liver oil
http://www.starlife.cz/int/products/pro ... sk&ID=7235
Anatomax
http://www.starlife.cz/int/products/pro ... sk&ID=1001
Angelica star
http://www.starlife.cz/int/products/pro ... sk&ID=1133

O mesiac mam prist na kontrolu a parazity budu riesit az v druhom kole.
Myslite, ze mi dobre poradili? Ako by ste sa zbavovali tolkych streptokokov, zlateho stafylokoka a plesni?
Dakujem za rady a nazory.

Pekny den a vela zdravia vsetkym.

Ciao Zuzula


Lex
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: pon 10 led 2011 19:17
Bydliště: Bratislava
Dal: 26 poděkování
Dostal: 40 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Lex »

Zuzula píše:Myslite, ze mi dobre poradili?
No neviem ci je vhodne mesiac cakat a cpat sa drahymi tabletami ktorych ucinok je otazny.
Nech spravia radsej vysetrenie na parazity a tie peniaze co usetris za ich tablety pouzijes na nieco co funguje .)
Lebo podla mojho nazoru obycajne mms urobi viac roboty ako vsetky ich tablety dokopy, na to co ti teraz diagnostikovali...


We`re not in Wonderland anymore, Alice
honza_ku
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: stř 29 srp 2012 10:49
Bydliště: Brno
Dal: 24 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od honza_ku »

Zuzula píše: boli tam aj nejake parazity, ale tie mi nedali na zoznam, lebo podla vysledkov nie su mojim hlavnym problemom.
Už to tady několikrát padlo, doporučený postup je nejprve eliminovat velké, následně malé parazity. Ty velké mnohdy fungují tak, že v sobě pěkně "chovají" různé menší breberky, které se pak dostávají do těla. Většinou pak po eliminaci velkého, dochází k odchodu i menších. Naopak opět je tady hodně případů, kdy léčili a bezúspěšně např. borelie. Vždy se vraceli. Než nasadili antihelmintika.

Naprosto souhlasím s Lexem, zjisti, co ti všechno diagnostikovali. Nemusí mít pravdu v tom, co je tvůj největší problém, a co se má řešit v první řadě.
A mezi námi, přijde mi to jako divný postup, že něco naměřili a neuvedli. :evil:


Cizákům zmar! ;-)
Zuzula
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: úte 18 zář 2012 9:32
Bydliště: Bratislava
Dal: 1 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Zuzula »

Hm, to uz nezistim, jedine na druhom vysetreni. Co som si len tak vsimla na monitore, tak nejake hadatka a skrkavy, ale nie som si ista. Aj som im spominala, ze uz niekolko dni jem tobolky s namletymi klincekmi (zvysujem davky podla Pala a teraz som na 6-6-6 toboliek velkosti 00). Tak som si myslela, ze som zabila nejake velke parazity a preto mam tolko tych ostatnych zatazi, ale presviedcali ma, ze streptokoky a stafylokoky nesuvisia s parazitmi. Ktore konkretne virusy a bakterie jednotlive parazity v sebe zivia, som sa zatial nikde nedocitala, tak teraz neviem ci mali pravdu, alebo sa nevyznaju.
Neviem ako to maju inde, ale tuna teta merala na jednom laptope a to co jej ukazovalo ako naväcsie zataze a mala ich prve v poradi (tak asi prva stvrtna celkoveho zoznamu), nadiktovala ujovi a ten to nahadzoval do druheho laptopu a odtial vytlacil 1str. vystup.
No nic, pojdem este na vysetrenie Oberon + Salvia, tak uvidim co povedia tam.
Zatial dik a pekny vecer prajem Zuzula.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Zuzula píše:Hm, to uz nezistim, ..... Zatial dik a pekny vecer prajem Zuzula.
Zuzulo, parasiti podle všeho všecky ty coky více méně chrání v sobě a pokud se nezbavíš jich, jseš tam, kde většina lidí, co tyhle doporučené věci na coky do sebe ládujou léta, pokud si to mohou dovolit. Ten alternativní kšeft s pilulkama není o moc lepší než ortodoxní. Na Salvii podle všeho skutečně jdi. Já si jenom můžu o něčem takovým snít. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sněhurka
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 15 říj 2012 12:31
Dostal: 12 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od sněhurka »

Jsem tu úplně nová, tohle je můj první příspěvek. Léčila jsem se (samozřejmě bez úspěchu) více jak 25let s různými potížemi (klouby, hlava, nevolnosti, výpadky paměti, únava.... doktoři našli "jen" starou boreliózu...padlo i slovo psychiatr a invalidní důchod). Před nedávnem moje maminka našla nějaký článek Ing.Bláhové a dala mi ho přečíst. Zaujalo mě to a měla jsem pocit, že by mi mohla pomoci. Zavolala jsem jí, ale protože jsem od ní hodně daleko, doporučila mi paní doktorku Řezníčkovou (tady o ní taky byla řeč, dost jsem to tu už pročetla). Ta mi vytestovala 7 druhů borelií, parazity a všechno možné. Navrhla léčbu. Myslím, že jsem tedy v dobrých rukou. Protože doporučila zapper, hned jsme ho obstarali. Ovšem já jsem tvor absolutně netechnický, nedokážu si s ním poradit, ani to zapnout, natož hledat či zadávat nějaké frekvence. V podstatě nevím, ani jak se to používá. Nenašel by se tu někdo, kdo by byl ochotný mi (třeba i po telefonu) dát nějaké školení. Jsem u Rakovníka, případně nějak dorazím do Prahy (pokud nemám své dny a neležím bezvládně třeba s migrénou). Moc díky! A všem Vám držím palce a přeji Vám i sobě, ať se zbavíme svých problémů.


OilKing
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: pát 28 kvě 2010 11:34
Dal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od OilKing »

ahojte,
myslite, ze je mozne, ze parazity maju spojitost aj s krcovymi zilami, resp. ma tu niekto skusenosti so zlepsenim stavu krcovych zil po antiparaz. kure? Snazim sa najst v tejto problematike spravny smer...


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Zuzula píše:zvysujem davky podla Pala a teraz som na 6-6-6 toboliek velkosti 00
Dle mého návodu se užívá hřebíček pouze jednou denně... A používám tobolky vel. "0", ty jsou trochu menší než "00". Ale samozřejmě "00" lze použít s odpovídající přepočtem množství hřebíčku...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Niky »

no Lex, ten ivermectin, mam podobne skusenosti. aj mna zacali nevysvetlitelne ominat, ale zily na lytkach. a s tymi som ozaj ziaden problem nemala. tak som uz vtedy zvazovala, ci si dat dalsiu davku a som sa prekonala a zacal ten krk. a aj stavy blizko panickych som mala, veru, aj xanax som si po dvakrat dala. a este rozmyslam, co ked su oni take presibane tie parazity, ze vedia, kde je nase najslabsie miesto a tam vyvolaju hnusnu reakciu aby nas odradili od ucinnej liecby? lebo na krku som hrozne citliva, asi uplne najviac, vsetko ostatne sa da zvladnut, ale po mojich castych dusiacich nociach ked som mavala zachvaty laryngitidy ako dieta, tak proste neznesiem ten pocit obmedzeneho dychania ci priestoru v krku a za kazdych okolnosti sa tomu potrebujem vyhnut, ani len sal si neupevnujem poriadne, radsej si ho kazdu chvilu napravujem.
to je super, s tym bruchom, no asi si tomu tam (najskor pasomnici) dost zneprijemnil zivot, i ja ju asi mam, tiez citievam tlak, pocit niecoho v bruchu a obcas mi tam aj trpne v tych miestach a nikdy predtym som to necitila, az odkedy mam vacsie problemy a aj som schudla, tak asi ozaj to bude ta potvora, no pojdem si ju dat vytestovat a potom jej nalozim, naslepo radsej nie. a drzim vam vsetkym palce v boji s parazitmi, najhorsie co asi mozu spravit je podryt nam volu, u mna sa im to skoro podarilo, som chcela uz prestat a zacala si nahovarat, ze uz urcite ziadne parazity nemam, ale citim ich


Zuzula
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: úte 18 zář 2012 9:32
Bydliště: Bratislava
Dal: 1 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Zuzula »

Palo píše:Dle mého návodu se užívá hřebíček pouze jednou denně... A používám tobolky vel. "0", ty jsou trochu menší než "00". Ale samozřejmě "00" lze použít s odpovídající přepočtem množství hřebíčku...
Fuu, tak to som asi trosku prehnala :-) a ja, ze co mi je tak divne, uz som precitala tolko navodov, ze som si to trocha poplietla. Ale hlavne, ze zijem a ani kolaps sa nekonal...

Pekny den Zuzula


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od la »

sněhurka píše:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Řezníčkovou (tady o ní taky byla řeč, dost jsem to tu už pročetla). Ta mi vytestovala 7 druhů borelií, parazity a všechno možné. Navrhla léčbu. Myslím, že jsem tedy v dobrých rukou. Protože doporučila zapper, hned jsme ho obstarali. Ovšem já jsem tvor absolutně netechnický, nedokážu si s ním poradit, ani to zapnout, natož hledat či zadávat nějaké frekvence. V podstatě nevím, ani jak se to používá.,,,,,,,,,,
Pokud se jedná o nový typ zaperu frekvence jsou již zadány v sadách frekvencí a času zaprování včetně doby nutné očisty , třeba uzlin. Nové frekvence se zadávají přes usb počítače jsou tam prázná pole do nich se dá zadat komplet postup podle potřeby taky se tam dá přeložit nebo upravit název sady který se zobrazí (názvy cizopasníků jsou zadány a uvedeny latinsky lze nastavit jiné sady pod volným číslem a napsat na disp.třeba CHŘIPKA),manuálně s přístroje jdou frekvence jen mírně posunout nahoru nebo dolu (hledání) a intenzita ,výrobce na to pořádá kurzy, podrobnosti jsou v návodu,je tam i adresa a kód na stažení softu zdarma.Aby šlo zařízení libovolně programovat je třeba zdarma stáhnout do počítače s uvedené adresy soft.Pak je možné ze zaperu stáhnout co tam je ,to uložit do počítače a kopii uloženého libovolně upravovat k obrazu svému.Otázkou je proč.Podle mě je to tak spácháno úmyslně, protože samostatně bez počítače a příslušného softu tento přístroj lehce rozhasit nejde,klidně se dá zapůjčit :D
:D
PS:Tabulku stažených breberek ze softu je dobré si vytisknout pro orientaci aby člověk věděl pod jakým je která brebera číslem a jak dlouho bude která celá operace včetně očisty trvat protože když je velká trvá to déle.Novou nebo potřebnou frekvenci vám upřesní salvia a ve vašem případě asi kontakt na paní Řezníčkovou.
Naposledy upravil(a) la dne pon 22 říj 2012 19:20, celkem upraveno 2 x.


bublinka.c
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: úte 03 črc 2012 16:41
Dal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od bublinka.c »

Dobrý večer, můžu se zeptat na ty několikrát zmiňované "herxky" , co mohu od reakcí těla na léky čekat a hlavně co s tím dál dělat? Počkat, brát léky dál?


Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Niky »

bublinka.c, herxka je vtedy, ked skapu parazity a vsetky toxiny a ich bakterie atd. sa dostanu do tela a kym sa ono s tym vysporiada, tak to obcas sprevadzaju dost neprijemne stavy, podobne chripke, pripadne rozne bolesti, opuchy, rozladena psychika a tak. treba sa ich nezlaknut a pokracovat v liecbe, iba ak by bol stav naozaj vazny, tak radsej urcite prerusit. a posilnovat imunitu co najviac, aby sa telo rychlejsie spamatalo, plus pit velmi vela cistej vody ci bylinkovych cajov, cim viac, tym lepsie. cim viac parazitov, tym silnejsia herxka spravidla byva.

a chcem vam povedat, ze uz mi skoro prestal ten krk, aj uzliny sa ukludnievaju, ale nasadila som vysoke davky betaglukanu na nastartovanie imunity, beriem ich cca 4ty den a je to poznat :) takze po skoro 3 tyzdnoch sa tusim spamatavam, tesim sa. a inak, na imunitu som skusala vselico (betain HCl, rozne tinktury a oleje na imunitu, bylinky, dokonca uz asi 2 mesiace si davam brutalne ladove sprchy,striedave s horucou, niekolkokrat zopakujem, vitaminy, mineraly, aj Schindeleho som brala asi mesiac) a vyzera to ze len ten betaglukan ma fakt efekt u mna


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Mám možnost sehnat Niklosamide (zde je to známé jako Yomesan), měl by někdo zájem?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Salonka
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 23 říj 2012 23:24

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Salonka »

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, ako ste prišli na to, že máte nejaké parazity? Už roky pociťujem väčšinu príznakov popísaných v tejto diskusii na prvej strane, ale na bežných vyšetreniach, ktoré som absolvovala, parazity ani neprišli do reči. Možno som vedľa s tušením, že by som mohla nejaké mať, ale chcela by som sa uistiť. Poradili by ste mi, za kým by som mala zájsť (Bratislava) a aké vyšetrenie absolvovať? Ďakujem


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“