Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Setkávání

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zrušená setkání

Příspěvek od jeff »

Již zde bylo zveřejněno několik pokusů o uskutečnění různých druhů setkání našich členů. Některá se uskutečnila, některá nikoliv. Internet, fórum, emaily, SZ, ICQ a další různé komunikační prostředky jsou samozřejmě dobré a velice důležité, ale osobní kontakt je osobní kontakt. Dalo by se možná namítnout, že se při osobním kontaktu přichází o iluze, představy o někom, koho známe jen pomocí elektronických komunikačních medií, ale z již získané praxe víme, že se tak prozatím nestalo a věříme, že tomu ani tak nebude.
Proto navrhuji, abychom se sešli zase jednou v Praze. V Praze proto, že zorganizování takové akce řekněme pro 10 - 15 lidí vyžaduje zajištění prostor pro diskuse, eventuálně zkoušky nebo předvádění některých zařízení, případně projekce videozáznamů apod., zajištění noclehu, jídla a v neposlední řadě i posezení u pivečka. Všechny tyto věci jsem připraven poskytnout. Podávám to jako návrh, neboť veškeré dění je od toho, aby se konalo, ne aby se rušilo. Na všechny dotazy odpovím.

Jeff
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ilem »

Toto vlákno jsem objevil teprve dnes, a velice rád bych se zúčastnil. Jako Hradečákovi mi velmi vyhovují Pardubice. V Hradci by to bylo ještě lepší. Tady bych mohl zařídit i nějaké vhodné místo. Je tady pěkný penzion, kde by se takové setkání dalo uskutečnit, nebo je-li většina účastníků finančně vyčerpána nákupem generátorů, osciloskopů, nerezových trubeka desek atd., byla by tu možnost setkání uskutečnit v sokolovně. Nezbytné zázemí tam je - včetně výčepního zařízení. I prostor pro prezentaci svých výrobků. Jen spát by se muselo na žíněnkách. Pokud jde o termín, přimlouval bych se k začátku příštího roku. Leden, únor bývá obvykle doba, kdy není tak moc jiné práce.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

také takové setkání

Příspěvek od jeff »

Přečetl jsem si záznam ze včerejšího chatu a musím uznat, že to bylo něco jedinečného, co toto fórum doposud nepamatuje a asi by chtělo takovouto akci dělat pravidelně třeba 1x za měsíc. Je to něco jako takové malé setkání, kde se dá dozvědět mnoho nových informací a to v reálném čase, což je pro vzájemnou komunikaci dost podstatné. Fórum jako takové by mohlo být daleko přehlednější, bez tolikrát zmiňovaných "hloupých dotazů", jelikož má každý možnost se zeptat rovnou. Je to daleko pružnější způsob výměny zkušeností a porovnávání výsledků... Bohužel jsem se nemohl zúčastnit, protože mi to zase nějak nefunguje domů, jako to Wi Fi spojení a tady v dílně, kde mám připojení už večer nejsem. Proto doufám, že ještě není všem dnům konec a cca za měsíc se bude podobná akce opakovat, budu se těšit.

Jeff


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: také takové setkání

Příspěvek od Iv »

Smazáno
Naposledy upravil(a) Iv dne pon 15 říj 2007 20:28, celkem upraveno 1 x.


Collodi
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: pát 14 dub 2006 21:22
Bydliště: Miroslav (u Znojma)
Kontaktovat uživatele:

Setkání na chatu

Příspěvek od Collodi »

Já se připojuju.
Doufám, že mi to přístě vyjde, a že se prište dovedu vykašlat na všechny žensky :roll:
To co jsem si četl ze záznamu byla konečně "týmová práce" !
Jen tak dálle, Collodi


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ilem »

Také doufám, že se budu moci příště zúčastnit. Prosil bych o zveřejnění termínu s větším předstihem, abych si mohl rezervovat čas.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání na chatu

Příspěvek od Iv »

Smazáno
Naposledy upravil(a) Iv dne pon 15 říj 2007 20:29, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iv »

Smazáno
Naposledy upravil(a) Iv dne pon 15 říj 2007 20:29, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Prcek

Příspěvek od Palo »

Zdravím chlapi,

tak to vypadá, že se mi v půli srpna narodí kluk.

Píšu to sem, protože je docela možný, že to u Jeffa oslavíme :) - takže na vodík asi nezbyde moc času :lol:

Přemýšlím nad jménem, bo jsme na finále zavrhli Standu a Miroslava z určitých důvodů.

Uvažoval jsem o Albertovi, bo žena má vyšší IQ než já (víc jak 160, já mám údajně nějakejch 127), tak by z toho mohl bejt docela enteligent (nehledě že na první pohled máme hodně odchylnou DNA), ale...

Co takhle Nikola? :D To by šlo ne?

Máte někdo ňáké nápad?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

Re: Prcek

Příspěvek od belamachina »

Palo píše:Zdravím chlapi,

tak to vypadá, že se mi v půli srpna narodí kluk.

Píšu to sem, protože je docela možný, že to u Jeffa oslavíme :) - takže na vodík asi nezbyde moc času :lol:

Přemýšlím nad jménem, bo jsme na finále zavrhli Standu a Miroslava z určitých důvodů.

Uvažoval jsem o Albertovi, bo žena má vyšší IQ než já (víc jak 160, já mám údajně nějakejch 127), tak by z toho mohl bejt docela enteligent (nehledě že na první pohled máme hodně odchylnou DNA), ale...

Co takhle Nikola? :D To by šlo ne?

Máte někdo ňáké nápad?
chudak dieta :-)))) ved Nikola je u nas dievcense meno uz vidim decka v skole ako ho trapia.
vymysli meno tak aby ta potom nepreklinal :-)))


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prcek

Příspěvek od Palo »

belamachina píše:chudak dieta :-)))) ved Nikola je u nas dievcense meno uz vidim decka v skole ako ho trapia.
vymysli meno tak aby ta potom nepreklinal :-)))
Kdyby Nikola Tesla byla baba :lol: tak bych o tom ani nepremyslel! :D

Ale jmeno Nikola taky bylo zavrzeno :) Nehlede na to, ze u nas je to ten i ta...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

Re: Prcek

Příspěvek od belamachina »

Palo píše:
belamachina píše:chudak dieta :-)))) ved Nikola je u nas dievcense meno uz vidim decka v skole ako ho trapia.
vymysli meno tak aby ta potom nepreklinal :-)))
Kdyby Nikola Tesla byla baba :lol: tak bych o tom ani nepremyslel! :D

Ale jmeno Nikola taky bylo zavrzeno :) Nehlede na to, ze u nas je to ten i ta...
som si isty ze to vedia vsetky deti v predskolskom veku :-)))
Nikola Tesla hotova celebrita kam sa hrabe Robie Wiliams :-))))

skus ist na to z opacnej strany vyskrtaj vsetky mena ktore by si nechcel pre seba . a to co ostane s tim uz neurobis chybu :-)))


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prcek

Příspěvek od Palo »

belamachina píše:Nikola Tesla hotova celebrita kam sa hrabe Robie Wiliams :-))))

skus ist na to z opacnej strany vyskrtaj vsetky mena ktore by si nechcel pre seba . a to co ostane s tim uz neurobis chybu :-)))
Ok, dobrej napad :)

Mimochodem - zajimavy je, ze vsechny dobre veci od Tesly prakticky nikdo nezna, ale Einsteinovy atomovky zna kazdej, nehlede na ty blaboly kolem...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

Re: Prcek

Příspěvek od belamachina »

Mimochodem - zajimavy je, ze vsechny dobre veci od Tesly prakticky nikdo nezna, ale Einsteinovy atomovky zna kazdej, nehlede na ty blaboly kolem...[/quote]
no jo to mas tak marketing ;-)))


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

prcek? To snad ne,

Příspěvek od jeff »

ostatně tohle vlákno má být o něčem jiném. Jedině snad, když se ptají cvrčka, co dělá, tak odpoví: no, cvrkám. Když se zeptají na to samé prcka, tak odpoví: no nějak mi to už nejde. Ale o tom tohle vlákno být nemá.
Již několik týdnů čekám, jestli se mi někdo ozve, že by jsme jako teda mohli udělat nějaké to setkání, jak se v poslední době stalo zvykem. I když co se týká konstruktivnosti minulých srazů se nedá mluvit o nějaké velké výšce, jsme vlastně všichni amatéři a hlavní účel je spíše v navazování osobních kontaktů a poznávání se na vzájem, v čemž si myslím, že jsme obstáli zcela uspokojivě. Nic méně čas letí a aby se věci hnuly z místa o kousek dál, by bylo dobré nějaký ten menší srazík opět uskutečnit. Nebudu se rozepisovat, co se děje na fóru, to každý vidí sám, škoda že se stává nepřehledným a pro nové členy tudíž jen velmi těžko použitelným.
Vybral jsem tohle vlákno, kde může každý napsat svůj názor a případný zájem se akce zúčastnit. Listopad je letos posledním reálným měsícem a příští rok na nás všechny dopadnou důsledky vládních reforem, které se budou týkat snad úplně všeho, od potravin, přes služby, energie až po dopravu, proto by chom neměli dlouho váhat a rycle se domluvit.
Tolik pro začátek, pište sem, můžete i do sz, ale raději sem. Taky nám k tomu něco napiš Ty, Rivale!

Jeff


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“