Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
iv81
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: stř 26 zář 2012 8:29

Rakovina mozku - glioblasom

Příspěvek od iv81 »

Dobrý den,
měla bych prosbu,zda je tady někdo,kdo má zkušenost s použitím MMS při léčbě rakovniny mozku. Mému otci byla včera oznámena tato nepříznivá diagnoza a já hledám pomoc,jak s tím bojovat,aby jsem tady svého tatína měla déle jak 6 měsíců.Je metoda MMS pro tento typ nádoru nápomocná? Moc všem děkuji za každou odpověď.

:idea: Asi omylem jsi založila pro svůj dotaz nové vlákno, příspěvek jsem Ti přesunul - poo.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rakovina mozku - glioblasom

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
Zde je to mimo téma, ale zkus se podívat na
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 94&#p29994
Tato metoda je ověřená a osvědčená.
Použití MMS na Tvůj problém nejspíš nikdo ověřený nemá, takže bys asi byla nucena sama "prošlapávat cestu", což docela chápu, že se Ti příliš nechce.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
iv81
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: stř 26 zář 2012 8:29

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od iv81 »

Po přečtení učinosti mms na rakovinu,mi tato cesta přijde lepší než cesta s chemoterapií,ozařováním...


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Iv81, přečti si i toto: http://www.edca.cz/. Zkusila bych kombinovat.


daniela1985
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 01 říj 2012 17:47

MMS a rakovina

Příspěvek od daniela1985 »

Tak ted by me zajimalo kdo mi poradi.Potrebovala bych vedet co nejdrive jak uzivat MMS a co behem te doby uzivani jist,baych to nejak nenarusovala stravou.A jeste by me zajimalo kdo se tim uspesne vylecil,chemoterapie je pro me nejcernejsi nocni mura,ty se bojim vic nez cehokoli...prosim poradte mi.jak na to.Dekuji mockrat ,je mi 26


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Danielo, máš to tu všechno. Dávkování je i na ofic. stránkách o MMS. Systém je ten, že začínáš na minimu kapek za hodinu, tak, aby ti nebylo špatně a postupně navyšuješ na množství, aby ti opět nebylo zle. U rakovin se snažíš brát max kapek na max hodin, ale min. 10 hodin denně. Já bych zkusila začít na třech kapkách, bere je i moje 11 leté dcera, kdybys nezvládala, dej o jednu méně.
S MMS se tluče jen syntetický vit. C, na ten pozor, jinak bych jedla cokoliv v rámci protirak. diety. U některých typů rak. zabírá lépe CDS, chce to vyzkoušet. MMS1 je potřeba kombinovat s MMS2. Velice nadějné je i DCA.
Když tak se zeptej, ale když si dáš vyhledávač, najdeš skoro všechny potřebné informace.
Jinak, já jsem po operaci odmítla chem. i radio, udržuji se pomocí MMS a jiných podpůrných přípravků, přes dva roky jsem bez nálezu. Další kontrolu mám v listopadu, pak dám vědět. :-)


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Ještě k té dietě: vynechat uzeniny, bílou mouku, bílý cukr, mléko, masa málo, kuřecí ne.


daniela1985
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 01 říj 2012 17:47

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od daniela1985 »

díky za rady.Mě to zajímá protože to je nejspíš neoperovatelné .A dát si do těla pustit ten sajrajt jako je chame,to me absolutně děsí.Vždyt se cejtim celkem dobře,tak proč si do těla nechat aplikovat jedy.Navíc mě zajímá kde se to dá sehnat a za kolik.díky.Nemám čas pročítat celá vlákna.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od poota »

daniela1985 píše:Nemám čas pročítat celá vlákna.
Když jde o Tvoje zdraví a případně i o život, tak by sis ho měla udělat.
Nebo jsou snad pro Tebe nějaké důležitější věci?

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Poota má pravdu, čas si budeš muset najít, tak, jako my všichni.


daniela1985
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 01 říj 2012 17:47

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od daniela1985 »

No jo,já už toho pročetla spoustu,ale nikde jsem nenašla rady jak přesně postupovat při rakovině.Někde píšou,že se to přebíjí s vitamínem C,tudíž bych nesměla zeleninu,ovoce a podobně?Vždyt skoro ve všem je vit C....


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od poota »

Přečetla sice "spoustu", ale nepozorně. Jinak bys věděla, že MMS nemá rádo pouze umělý vitamin C, kdežto přírodní v zelenině mu vůbec nevadí.

Jinak zřejmě pořád zůstáváš v zajetí toho, že Ti musí nějaká autorita nadiktovat, co máš dělat, takže místo na doktory se teď obracíš na nás.
Jenomže tady to funguje jinak - můžeš tu dostat jenom rady a nebo typy na určité postupy a nebo zkušenosti s nimi. To je všecko - a dál už se musíš sama rozhodnout, co z toho chceš použít a taky jak. Sama si vybereš a sama si taky poneseš odpovědnost za následky svého rozhodnutí, ať už budou příznivé a nebo nepříznivé. Jedná se o Tvoje zdraví a je to jenom na Tobě.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
daniela1985
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 01 říj 2012 17:47

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od daniela1985 »

Ale já nechci aby mi někdo diktoval co mám dělat,ani bych si diktovat nenechala,ale myslím že když slušně poprosím o radu,mohl by někdo poradit ,aniž by mě hned odsoudil...Jak má člověk jít do něčeho o čem nic neví...:-/ A nebo hodně málo,navíc nevím o nikom kdo si tím vyléčil rakovinu,chtěla bych si třeba vyměnovat zkušenosti a podoně,proto jsem sem napsala.Samozřejmě že si ponesu následky,to je jasný,kdo jinej taky.Koukám že se tu najdou lidi kteří poradí,ale taky takvý který jsou více či méně sobecký,.Možná až se jednou bude otázka rakoviny týkat tebe,tak budeš taky rád když ti někdo poradí...Pěkný den...


daniela1985
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 01 říj 2012 17:47

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od daniela1985 »

od čeho ty stránky potom teda jsou???Když se ptám na radu a ty mě hned osočíš???


mahatma

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od mahatma »

Daniela, preber sa...
Tu nejde o radenie, ale o Tvoju neochotu a lenivosť prečítať si celú diskusiu a sama si vyhľadať na webe to, na čo sa pýtaš. Podobných ľudí ako Ty, ktorí si myslia že ich čas je omnoho dôležitejší a vzácnejší ako čas niekoho iného je plno. Všetko aby Ti ten niekto menej dôležitý strčil rovno pod nos, lebo ten niekto má čas čítať a vzdelávať sa, na rozdiel od Teba...
Ty si predsa požiadala, tak má ten niekto byť šťastím celý bez seba, že môže podporiť Tvoju lenivosť a nadradenosť?
Takto to nefunguje, toto je fórum hlavne o výmene praktických skúseností a nie bezplatná expresná poradenská kancelária, na ktorej služby máš nárok.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“